Nominácia SR 16 na VT v Skalici a prípravné zápasy v Hodoníne

BRATISLAVA (SZĽH) - Slovenský zväz ľadového hokeja na návrh reprezentačného trénera nominuje realizačný tím a hráčov reprezentačného mužstva SR 16 na Výcvikový tábor v Skalici a prípravné stretnutia v Hodoníne, ktoré sa uskutočnia v termíne 21.01. - 23.01.2020.

Nominácia SR16 na Výcvikový tábor a Turnaj 4 krajín v Spišskej Novej Vsi v termíne 21. - 23. 01. 2020:

Hráči podľa klubov
Luca KRAKOVSKÝ HC Slovan Bratislava - mládež
Roman KUKUMBERG HC Slovan Bratislava - mládež
Martin LACHKOVIČ HC Slovan Bratislava - mládež
Adam ONDRIŠ HC Slovan Bratislava - mládež
Adam GAJAN HK ŠKP Poprad
Sebastián NAHALKA HK ŠKP Poprad
Filip MEŠÁR HK ŠKP Poprad
Alex ŠOTEK HK ŠKP Poprad
Patrik JURČÁK HC Košice
Jozef Viliam KMEC HC Košice
Ondrej MOLNÁR MMHK Nitra
Lukáš PÁNIK MMHK Nitra
Samuel HONZEK HK DUKLA Trenčín
Michal HRUŠKA HK DUKLA Trenčín
Filip ČULÍK HKM Zvolen - mládež / MHA Martin
Marek MOLNÁR HKM Zvolen - mládež / MHA Martin
František RIDZOŇ HC Lučenec/HC ´05 Banská Bytrica
Dávid NÁTNY MHA Martin
Alex René BARTAKOVICS HK Nitra
Patrik GABRIEL HK Trnava
Richard PATZELT HC Bílí Tigři Liberec (ČR)
Servác PETROVSKÝ HC Oceláři Třinec (ČR)
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie)
Adam KONRÁD HC SLOVAN Bratislava – mládež/HK RUŽINOV ´99 Bratislava
Peter REPČÍK HC Košice
Žigmund ZÖLD HC Lučenec/HC ´05 Banská Bytrica
Matej GREGA MHA Martin
Maximilián LEDNICKÝ MHA Martin / MŠHK - mládež Prievidza
Sebastián ŠTEKLÁČ HK mládež Michalovce
Adam SÝKORA MMHK Nitra
Markus SUCHÝ HK ŠKP Poprad
Matej TOMAS HK ŠKP Poprad
Adam GERHARDT HK DUKLA Trenčín
Jakub KRIŽAN HK DUKLA Trenčín
Jakub KOPÚN HK DUKLA Trenčín
Adam KURTY HK Trnava
Jakub RUŽEK HK Trnava
Tomáš DUDÁŠ MsHKM Žilina
Jakub PLEVKA HC Kometa Brno (CZE)
Boris ŽABKA HC Oceláři Třinec (CZE)
Adam KREMNICKÝ HC AZ Havířov (ČR)
REALIZAČNÝ TÍM
Manažér Lukáš JURÍK (20.-23.01.2020)
Tréner Roman Sýkora
Asistent trénera Rastislav Paľov
Tréner brankárov Jozef Urdák
Kondičný tréner Michal Vysoký
Konzultant Boris Valábik
Lekár MUDr. Oto Lobodáš
Masér Igor Šebesta (20.-23.01.2020)

Zraz nominovaných je 21.01.2020 (utorok) do 12:30 na Zimnom štadióne v Skalici. Ukončenie akcie bude 23.01.2020 o 17:30.


Ďalšie články