2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

Prehľad zápasov

Nedeľa, 9. December 2018

HK Sabinov HK Sabinov
4:14
HK Sršne Košice HK Sršne Košice
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
2:0
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
voľno voľno
:
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
4:2
MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
0:10
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
0:8
EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
4:1
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ

Nedeľa, 16. December 2018

HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
9:00
EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
9:00
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
9:00
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ
9:00
voľno voľno
HK Sabinov HK Sabinov
9:00
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
HK Sršne Košice HK Sršne Košice
9:00
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

11.11.2018

Najviac bodov v zápase

21.10.2018

Najviac asistencií v zápase

21.10.2018

Najviac gólov oboch tímov v zápase

21.10.2018

Najrýchlejší gól v zápase

02.12.2018

Najrýchlejší gól v predĺžení

01.01.0001

Najviac trestných minút v zápase

30.09.2018

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

23.09.2018
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ Z B
1 HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce 9 9
2 EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers 7 8
3 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 3 6
4 MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o. 3 6
5 HK 91 Senica HK 91 Senica 3 4
6 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 3 4
7 HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA 2 3
8 MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky 2 2
9 HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava 10 0
10 MMHK Nitra MMHK Nitra 0 0
10 HK Levice HK Levice 0 0
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ Z B
1 HK Sršne Košice HK Sršne Košice 9 2
2 HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica 8 0
3 HK Sabinov HK Sabinov 8 0
4 HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov 9 0
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región stred Z B
1 HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava 11 0
2 MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom 11 0
3 HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva 11 0
4 MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza 10 0
5 Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ 11 0