2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ

1. kolo

MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky
4:2
31.03.2019
EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers
HK 91 Senica HK 91 Senica
5:1
23.09.2018
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava

2. kolo

EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers
0:4
30.09.2018
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
4:13
30.09.2018
MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o.

3. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
5:4
07.10.2018
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce

4. kolo

HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
4:4
14.10.2018
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
3:9
14.10.2018
MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky
HK 91 Senica HK 91 Senica
2:0
14.10.2018
EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers

5. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
0:17
02.11.2018
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
0:4
21.10.2018
EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers

6. kolo

EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers
13:1
01.11.2018
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava

7. kolo

HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
10:4
04.11.2018
HK 91 Senica HK 91 Senica
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
3:4
04.11.2018
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
1:12
04.11.2018
EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers

8. kolo

HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
19:2
11.11.2018
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava

9. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
2:7
21.10.2018
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
4:12
18.11.2018
MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o.

10. kolo

HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
3:3
06.01.2019
EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
16:3
25.11.2018
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava

11. kolo

HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
1:12
02.12.2018
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers
6:7
02.12.2018
MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o.

12. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
0:8
09.12.2018
EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
4:2
09.12.2018
MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky

13. kolo

HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
3:5
16.12.2018
EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers

14. kolo

HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
3:3
23.12.2018
EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
7:3
23.12.2018
HK 91 Senica HK 91 Senica

15. kolo

EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers
12:1
13.01.2019
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava

16. kolo

HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
9:4
20.01.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o.
4:2
20.01.2019
EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers

17. kolo

EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers
8:3
27.01.2019
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky
9:4
27.01.2019
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava

18. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
8:11
03.02.2019
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
:
14.04.2019
EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers

19. kolo

MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o.
11:2
10.02.2019
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers
3:1
10.02.2019
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
8:8
07.04.2019
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava

20. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
7:4
06.04.2019
EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
5:6
17.02.2019
MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky

21. kolo

MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o.
11:1
24.02.2019
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers
2:10
24.02.2019
MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
8:1
24.02.2019
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce

22. kolo

HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
14:8
03.03.2019
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce

23. kolo

EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers
9:0
10.03.2019
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce

24. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
5:5
21.03.2019
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
9:1
24.03.2019
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava

25. kolo

HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
4:2
24.03.2019
EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers

26. kolo

HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
8:2
31.03.2019
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA
13:8
31.03.2019
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava

2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ

1. kolo

HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
15:0
07.10.2018
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
HK Sršne Košice HK Sršne Košice
11:2
07.10.2018
HK Sabinov HK Sabinov

2. kolo

HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
2:11
14.10.2018
HK Sabinov HK Sabinov
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
7:1
14.10.2018
HK Sršne Košice HK Sršne Košice

3. kolo

HK Sršne Košice HK Sršne Košice
25:1
06.01.2019
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
HK Sabinov HK Sabinov
1:18
21.10.2018
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica

4. kolo

HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
0:5 kont.
28.10.2018
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
HK Sabinov HK Sabinov
10:10
28.10.2018
HK Sršne Košice HK Sršne Košice

5. kolo

HK Sabinov HK Sabinov
12:5 kont.
04.11.2018
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
HK Sršne Košice HK Sršne Košice
5:3
04.11.2018
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica

6. kolo

HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
1:22
07.11.2018
HK Sršne Košice HK Sršne Košice
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
3:1
28.12.2018
HK Sabinov HK Sabinov

7. kolo

HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
9:1
18.11.2018
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
HK Sršne Košice HK Sršne Košice
12:8
03.01.2019
HK Sabinov HK Sabinov

8. kolo

HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
4:9
25.11.2018
HK Sabinov HK Sabinov
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
4:7
25.11.2018
HK Sršne Košice HK Sršne Košice

9. kolo

HK Sršne Košice HK Sršne Košice
25:1
02.12.2018
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
HK Sabinov HK Sabinov
3:9
02.12.2018
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica

10. kolo

HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
2:14
09.12.2018
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
HK Sabinov HK Sabinov
4:14
09.12.2018
HK Sršne Košice HK Sršne Košice

11. kolo

HK Sabinov HK Sabinov
10:1
21.02.2019
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
HK Sršne Košice HK Sršne Košice
2:2
10.03.2019
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica

12. kolo

HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
2:25
21.10.2018
HK Sršne Košice HK Sršne Košice
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
9:2
06.01.2019
HK Sabinov HK Sabinov

13. kolo

HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
23:2
13.01.2019
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
HK Sršne Košice HK Sršne Košice
12:1
13.01.2019
HK Sabinov HK Sabinov

14. kolo

HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
1:9
20.01.2019
HK Sabinov HK Sabinov
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
9:3
20.01.2019
HK Sršne Košice HK Sršne Košice

15. kolo

HK Sršne Košice HK Sršne Košice
0:5 kont.
27.01.2019
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
HK Sabinov HK Sabinov
4:6
27.01.2019
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica

16. kolo

HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
1:14
03.02.2019
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
HK Sabinov HK Sabinov
4:8
03.02.2019
HK Sršne Košice HK Sršne Košice

17. kolo

HK Sabinov HK Sabinov
20:1
17.02.2019
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
HK Sršne Košice HK Sršne Košice
0:5 kont.
17.02.2019
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica

18. kolo

HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
0:15
24.02.2019
HK Sršne Košice HK Sršne Košice
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
8:1
24.02.2019
HK Sabinov HK Sabinov

2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región stred

1. kolo

HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
2:5
09.09.2018
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
16:1
09.09.2018
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ

2. kolo

Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ
1:5
16.09.2018
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
9:3
16.09.2018
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava

3. kolo

Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ
2:4
21.10.2018
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
1:5
23.09.2018
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

4. kolo

MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
1:14
30.09.2018
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
17:1
30.09.2018
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ

5. kolo

MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
12:2
07.10.2018
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
1:7
07.10.2018
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava

6. kolo

MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
5:4
14.10.2018
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ
1:15
14.10.2018
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava

7. kolo

HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
3:0
24.10.2018
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
7:7
28.10.2018
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

8. kolo

MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
3:7
19.12.2018
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
7:2
30.10.2018
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva

9. kolo

HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
13:1
04.11.2018
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ
1:15
04.11.2018
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

10. kolo

MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
1:9
11.11.2018
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
4:2
11.11.2018
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva

11. kolo

HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
6:0
18.11.2018
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
10:4
18.11.2018
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ

12. kolo

Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ
4:1
25.11.2018
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
4:11
25.11.2018
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava

13. kolo

Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ
2:1
02.12.2018
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
2:7
02.12.2018
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

14. kolo

MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
0:10
09.12.2018
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
4:1
09.12.2018
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ

15. kolo

MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
11:1
16.12.2018
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
3:7
16.12.2018
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava

16. kolo

MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
4:4
21.12.2018
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ
1:13
21.12.2018
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava

17. kolo

HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
5:0
17.01.2019
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
4:4
06.01.2019
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

18. kolo

MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
1:4
13.01.2019
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
7:0
13.01.2019
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva

19. kolo

HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
14:0
20.01.2019
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ
2:12
24.02.2019
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

20. kolo

MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
0:11
27.01.2019
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
4:0
27.01.2019
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva

21. kolo

HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
0:1
03.02.2019
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
13:0
03.02.2019
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ

22. kolo

Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ
: kont.
20.02.2019
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
6:3
04.02.2019
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ
5:0 kont.
05.03.2019
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva

23. kolo

Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ
5:0 kont.
16.03.2019
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
3:7
17.02.2019
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

24. kolo

MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
2:7
24.02.2019
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
12:0
22.01.2019
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ

25. kolo

MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
12:2
03.03.2019
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
1:9
03.03.2019
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava

26. kolo

MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
3:2
06.03.2019
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ
2:20
06.03.2019
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava

27. kolo

HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
5:0 kont.
10.03.2019
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
4:6
10.03.2019
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

28. kolo

MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
5:0 kont.
17.03.2019
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
6:1
17.03.2019
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva

29. kolo

HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
10:1
24.03.2019
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ
0:10
19.03.2019
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

30. kolo

MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
4:9
27.03.2019
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
9:0
31.03.2019
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva