Turnaje - Sezóna 2023/2024

Turnaje

Názov turnaja Veková kategória Regionálna úroveň Od Do
2024 Majstrovstvá sveta, Česko Program Tímy Seniori Svetová 10.05.2024 26.05.2024
ORANGE MLÁDEŽNÍCKE MAJSTROVSTVÁ SR Program Tímy Dorastenci Republiková SVK 05.04.2024 13.04.2024
ELITE WOMEN´S HOCKEY LEAGUE Program Tímy Európska 21.09.2023 30.04.2024
ELITE CUP 2023 Program Tímy Európska 01.08.2023 30.04.2024
Turnaje SZĽH AAA U15 Program Tímy Starší žiaci Republiková SVK 01.09.2023 30.04.2024
ORANGE Hokejové talenty Program Tímy Prípravka Republiková SVK 13.05.2023 30.11.2023
Hokejová Galaxia 2023/24 - Regionálne turnaje dievčat do 15 rokov Program Tímy Starší žiaci Republiková SVK 01.06.2023 30.04.2024
Champions Hockey League 2023 Program Tímy Svetová 02.09.2023 18.10.2023
JOJ Šport Slovenský pohár Program Tímy Seniori Republiková SVK 20.08.2023 14.02.2024
2024 U20 5 NT, Poprad (SVK) Program Tímy Juniori Svetová 17.04.2024 21.04.2024
U16 European Girls Trophy Program Tímy Svetová 22.04.2024
2023 Kaufland Cup - Vianočný Program Tímy Seniori Svetová 13.12.2023 15.12.2023
Nemecký pohár 2023 Program Tímy Svetová 09.11.2023 12.11.2023
2024 U18 Majstrovstvá sveta, Fínsko Program Tímy Dorastenci Svetová 25.04.2024 05.05.2024
2024 WWC, Divízia I.B (ženy), Lotyšsko Program Tímy Seniori Svetová 31.03.2024 06.04.2024
2024 U18 Majstrovstvá sveta žien, Švajčiarsko Program Tímy Dorastenci Svetová 06.01.2024 14.01.2024
2024 U20 Majstrovstvá sveta, Švédsko Program Tímy Juniori Svetová 26.12.2023 05.01.2024
2023 U18 Hlinka Gretzky Cup, Trenčín Program Tímy Dorastenci Svetová 31.07.2023 05.08.2023
2023 U16 4 NT, Füssen (GER) Program Tímy Dorastenci Európska 16.08.2023 18.08.2023
2023 U17 5 NT, Chomutov (CZE) Program Tímy Dorastenci Svetová 04.08.2023 13.08.2023
2023 U18 4 Nations Tournament, Poprad Program Tímy Dorastenci Svetová 14.12.2023 16.12.2023
2023 U20 5 Nations Tournament, Chomutov (CZE) Program Tímy Juniori Svetová 08.11.2023 12.11.2023
2023 U17 4 Nations Tournament, Monthey (SUI) Program Tímy Dorastenci Svetová 10.11.2023 12.11.2023
2023 U18 3 Nations Tournament, Poprad Program Tímy Dorastenci Svetová 09.11.2023 11.11.2023
2023 U20 5 Nations Tournament, Nyköping (SWE) Program Tímy Juniori Svetová 23.08.2023 27.08.2023
2023 U16 3 NT, Kravaře (CZE) Program Tímy Svetová 08.11.2023 10.11.2023
2023 W18 Euro Hockey Tour, Púchov Program Tímy Ženy Svetová 09.11.2023 11.11.2023
2024 U16 4 NT, Kravaře (CZE) Program Tímy Svetová 18.04.2024 20.04.2024
2023 WWC, Divízia I (ženy), Čína Program Tímy Ženy Svetová 20.08.2023 26.08.2023
2024 W4 Nations Tournament Program Tímy Seniori Svetová 08.02.2024 10.02.2024
2024 U18 Turnaj Vlada Dzurillu Program Tímy Svetová 07.02.2024 11.02.2024
Pohár primátora mesta Spišská Nová Ves Program Tímy Európska 11.08.2023 13.08.2023
Tatranský pohár 2023 Program Tímy Seniori Svetová 19.08.2023 20.08.2023
Majstrovstvá Slovenska veteránov 2024 Program Tímy Seniori Republiková SVK 19.04.2024 20.04.2024
Memoriál L. Trojáka 2023 Program Tímy Dorastenci Republiková SVK 25.08.2023 27.08.2023
CARPATHIAN JUNIOR HOCKEY LEAGUE Program Tímy Európska 09.02.2024 11.02.2024
Memoriál Pavla Zábojníka Program Tímy Seniori Svetová 17.08.2023 19.08.2023
Memoriál Karola HOLOVIČA 2023 Trnava Program Tímy Starší žiaci Európska 04.08.2023 06.08.2023
RED ROSE CUP 2024 Program Tímy Predprípravka Republiková SVK 28.03.2024 29.03.2024
Fannsport Cup 2024 (6HT) Program Tímy Republiková 05.04.2024 07.04.2024
U16 Tirnavia Cup 2024 Program Tímy Dorastenci Republiková SVK 27.04.2024 28.04.2024