Hľadanie zápasov v okolí

ST. NICOLAUS 1. hokejová liga

HC Topoľčany HC Topoľčany
18:00
16.02.2019
HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Ingema Michalovce
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
18:00
16.02.2019
HK Martin HK Martin

Extraliga juniorov

HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
14:00
16.02.2019
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
14:00
16.02.2019
MMHK Nitra MMHK Nitra
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
14:00
16.02.2019
MHKM Skalica MHKM Skalica
MHA Martin MHA Martin
15:00
16.02.2019
MsHKM Žilina MsHKM Žilina

Kaufland extraliga dorastu

MHKM Skalica MHKM Skalica
13:45
16.02.2019
MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš
MŠK Púchov MŠK Púchov
14:00
16.02.2019
HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava
HC Košice s.r.o. HC Košice s.r.o.
14:00
16.02.2019
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
15:00
16.02.2019
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
15:45
16.02.2019
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
MMHK Nitra MMHK Nitra
15:45
16.02.2019
MHA Martin MHA Martin
HKM Zvolen HKM Zvolen
17:00
16.02.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

2. liga seniorov

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
17:00
16.02.2019
HK Levice HK Levice
HK Bardejov HK Bardejov
17:30
16.02.2019
MŠK Púchov MŠK Púchov

1. liga juniorov

HKM Zvolen HKM Zvolen
14:00
16.02.2019
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
14:00
16.02.2019
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
15:00
16.02.2019
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
Prešov Penguins Prešov Penguins
19:15
16.02.2019
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava

K- Classic 1. liga dorastu

Ha Slávia Prešov Ha Slávia Prešov
11:20
16.02.2019
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HC Topoľčany HC Topoľčany
12:00
16.02.2019
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
13:15
16.02.2019
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
14:00
16.02.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky
16:30
16.02.2019
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom

Extraliga žien

Popradské líšky Popradské líšky
18:45
16.02.2019
ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen

Liga kadetov

HC Košice HC Košice
13:45
16.02.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
13:45
16.02.2019
MŠK Púchov MŠK Púchov
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
14:00
16.02.2019
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
Prešov Penguins Prešov Penguins
16:45
16.02.2019
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
HK Brezno HK Brezno
17:00
16.02.2019
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
17:00
16.02.2019
MMHK Nitra MMHK Nitra

1. liga starších žiakov 8.ročník

HOBA Bratislava HOBA Bratislava
8:30
16.02.2019
MMHK Nitra MMHK Nitra
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
9:00
16.02.2019
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
MŠK Púchov MŠK Púchov
9:00
16.02.2019
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
9:00
16.02.2019
HK Brezno HK Brezno
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
9:00
16.02.2019
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
9:00
16.02.2019
HK Levice HK Levice
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
9:00
16.02.2019
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
MHK Humenné MHK Humenné
9:00
16.02.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
MHA MARTIN MHA MARTIN
10:00
16.02.2019
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky
11:30
16.02.2019
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
16.02.2019
HC Košice HC Košice
HKL Bratislava HKL Bratislava
13:15
16.02.2019
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
Prešov Penguins Prešov Penguins
16:15
16.02.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

1. liga starších žiakov 7.ročník

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
10:00
16.02.2019
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
11:00
16.02.2019
MMHK Nitra MMHK Nitra
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
11:15
16.02.2019
HK Levice HK Levice
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
11:15
16.02.2019
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
11:15
16.02.2019
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
11:30
16.02.2019
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
MŠK Púchov MŠK Púchov
11:30
16.02.2019
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
11:30
16.02.2019
HK Brezno HK Brezno
MHK Humenné MHK Humenné
11:30
16.02.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
MHA Martin MHA Martin
12:30
16.02.2019
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
13:45
16.02.2019
HC Košice HC Košice
MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky
13:45
16.02.2019
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
HK 91 Senica HK 91 Senica
15:30
16.02.2019
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
Prešov Penguins Prešov Penguins
18:15
16.02.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

1. liga mladších žiakov 6.ročník

HC Košice HC Košice
9:00
16.02.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
9:00
16.02.2019
HK 91 Senica HK 91 Senica
MHKM Skalica MHKM Skalica
9:00
16.02.2019
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
9:00
16.02.2019
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
9:00
16.02.2019
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
9:00
16.02.2019
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK Brezno HK Brezno
9:00
16.02.2019
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
9:45
16.02.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
10:00
16.02.2019
Prešov Penguins Prešov Penguins
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
16.02.2019
MHK Humenné MHK Humenné
HK Levice HK Levice
10:00
16.02.2019
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
10:15
16.02.2019
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA
MMHK Nitra MMHK Nitra
10:30
16.02.2019
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
11:00
16.02.2019
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
11:30
16.02.2019
MHA Martin MHA Martin
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
15:15
16.02.2019
MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky

1. liga mladších žiakov 5.ročník

HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
9:00
16.02.2019
MHA Martin MHA Martin
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
11:15
16.02.2019
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HK Nové Mesto nad Váhom HK Nové Mesto nad Váhom
11:15
16.02.2019
HKL Bratislava HKL Bratislava
MHKM Skalica MHKM Skalica
11:15
16.02.2019
HC Topoľčany HC Topoľčany
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
11:30
16.02.2019
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
11:30
16.02.2019
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK Brezno HK Brezno
11:30
16.02.2019
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HC Košice HC Košice
11:30
16.02.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
12:00
16.02.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HK Levice HK Levice
12:15
16.02.2019
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
12:30
16.02.2019
HKM RIMAVSKÁ SOBOTA HKM RIMAVSKÁ SOBOTA
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
12:30
16.02.2019
Prešov Penguins Prešov Penguins
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
16.02.2019
MHK Humenné MHK Humenné
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
12:30
16.02.2019
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
MMHK Nitra MMHK Nitra
12:45
16.02.2019
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
13:00
16.02.2019
MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky

Súťaž prípraviek HP4 Západ

HK 91 Senica HK 91 Senica
9:00
16.02.2019
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
9:00
16.02.2019
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK 91 Senica HK 91 Senica
10:00
16.02.2019
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
10:00
16.02.2019
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo

Súťaž prípraviek HP4 Stred

Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
7:45
16.02.2019
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
7:45
16.02.2019
MHA MARTIN MHA MARTIN
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
8:35
16.02.2019
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
8:35
16.02.2019
MHA MARTIN MHA MARTIN
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
9:40
16.02.2019
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
9:40
16.02.2019
MHA MARTIN MHA MARTIN
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
10:30
16.02.2019
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
10:30
16.02.2019
MHA MARTIN MHA MARTIN

Súťaž prípraviek HP3 Západ

HK 91 Senica HK 91 Senica
11:00
16.02.2019
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
11:00
16.02.2019
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK 91 Senica HK 91 Senica
12:00
16.02.2019
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
12:00
16.02.2019
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo