Inzercia

HockeySlovakia.sk je oficialnym portálom SZĽH a ponúka komplexné informácie, dáta, štatistiky zo všetkých súťaží organizovaných SZĽH, resp. spoločnosťou Pro-Hokej.

Portál prináša komplexné informácie z hokejového diania na Slovensku. Fanúšikovia hokeja a návštevníci portálu majú k dispozícii detailné štatistiky z viac ako 6.000 zápasov ročne. K dispozícii sú programy a výsledky jednotlivých súťaží, tabuľky, štatistiky družstiev a hráčov. Nechýbajú ani detailné predzápasové analýzy a porovnania kľúčových ukazovateľov jednotlivých družstiev a ich najlepších hráčov.

Všetky štatistické údaje sú k dispozícii live priamo počas priebehu konkrétneho zápasu. Zápasy najvyššej súťaže sú doplnené o živý video prenost, resp. o zápasové zostrihy.

Portal HockeySlovakia.sk poskytuje svojim návštevníko aj denný spravodajský servis. Agentúrne spravodajstvo je dopĺňané autorskými článkami najmä z kuchyne jednotlivých reprezentačných výberov.

Návštevnosť portálu

Portal HockeySlovakia je najkomplexnejším a v súčasnosti aj najnavštevovanejším špecializovaným hokejovým portálom na Slovensku.

Počet reálnych užívateľov za mesiac:    55.271 RU
Počet stiahnutých stránok za mesiac: 3.859.385 PV

zdroj: AIM monitor

Možnosti inzercie

Ponúkame štandardné reklamné formáty, mobilnú reklamu, videoreklamu ako aj textovú reklamu v podobe PR článkov.

Máte záujem o bližšie informácie a cenník reklamy? Neváhajte a kontaktujte nás.