2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

Prehľad zápasov

Nedeľa, 11. November 2018

MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
1:9
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
4:2
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
19:2
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
voľno voľno
:
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ

Nedeľa, 18. November 2018

voľno voľno
:
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
10:4
Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
9:1
60 min.
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
HK Sršne Košice HK Sršne Košice
:
HK Sabinov HK Sabinov
HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva
6:0
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce
4:11
53 min.
MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o.


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

11.11.2018

Najviac bodov v zápase

21.10.2018

Najviac asistencií v zápase

21.10.2018

Najviac gólov oboch tímov v zápase

21.10.2018

Najrýchlejší gól v zápase

14.10.2018

Najrýchlejší gól v predĺžení

01.01.0001

Najviac trestných minút v zápase

30.09.2018

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

23.09.2018
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ Z B
1 EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers 5 6
2 HC Zlaté Moravce HC Zlaté Moravce 5 5
3 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 2 4
4 HK 91 Senica HK 91 Senica 3 4
5 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 3 4
6 HK Gladiators TRNAVA HK Gladiators TRNAVA 2 3
7 MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o. 1 2
8 MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky 1 2
9 HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava 8 0
10 MMHK Nitra MMHK Nitra 0 0
10 HK Levice HK Levice 0 0
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ Z B
1 HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica 5 0
2 HK Sršne Košice HK Sršne Košice 5 0
3 HK Sabinov HK Sabinov 5 0
4 HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov 5 0
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región stred Z B
1 MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom 8 0
2 HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava 8 0
3 HC 07 ORIN Detva HC 07 ORIN Detva 8 0
4 MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza 7 0
5 Podhale Novy Targ Podhale Novy Targ 5 0