Medzinárodný kalendár 2023/2024

Medzinárodný program všetkých slovenských reprezentačných hokejových družstiev v sezóne 2023/2024:

SR-A

SR ženy

SR 20

SR ženy 18

SR 18

SR 17

SR 16

SR ženy 16

 

Priebežne v ňom budú dopĺňané výsledky z jednotlivých akcií.

 

 

SR A

 

9. – 12.11.2023 – Nemecký pohár 2023 (Landshut, Nemecko)

 

SLOVENSKO - Rakúsko 7:1 (4:0, 2:1, 1:0)

Góly: 8. Takáč (Faško-Rudáš, Cingel), 13. Baláž (Beňo), 15. Okuliar, 15. Baláž (Minárik), 34. Cingel (Čerešňák, Paulovič), 34. Okuliar, 42. Faško-Rudáš - 25. Feldner (Zwerger, Unterweger).

SLOVENSKO: Hlavaj - Gajdoš, Čerešňák, Ivan, Bučko, Beňo, Golian, Korenčík, Hain - Takáč, Cingel, Faško-Rudáš - Okuliar, Roman, Hrehorčák - Minárik, Baláž, Paulovič - Kusko, Šiška, Kukuča

 

SLOVENSKO - Dánsko 3:4 (0:2, 1:1, 2:1)

Góly: 33. Cingel (Čerešňák, Faško-Rudáš), 55. Okuliar (Čerešňák, Hrehorčák), 58. Roman (Baláž, Čerešňák) - 9. Blichfeld (Molgaard, Schultz), 17. Wejse (Scheel), 25. Aagaard (Molgaard, Blichfeld), 54. Koch (From, O. Lauridsen)

SLOVENSKO: Tomek - Gajdoš, Čerešňák, Ivan, Bučko, Beňo, Golian, Korenčík, Hain - Takáč, Cingel, Faško-Rudáš - Okuliar, Roman, Hrehorčák - Minárik, Baláž, Paulovič - Kusko, Kašlík, Kukuča

 

Nemecko - SLOVENSKO 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)

Góly: 56. Pföderl (Eder) - 2. Kašlík (Baláž), 43. Cingel (Čerešňák, Okuliar).

SLOVENSKO: Hlavaj - Gajdoš, Čerešňák, Ivan, Bučko, Beňo, Golian, Korenčík, Hain - Minárik, Cingel, Faško-Rudáš - Okuliar, Roman, Hrehorčák - Kašlík, Baláž, Paulovič - Kusko, Šiška, Kukuča

 

13. – 15.12.2023 – Vianočný Kaufland Cup (Bratislava, Slovensko)

 

SLOVENSKO - Nórsko 9:0 (4:0, 4:0, 1:0)

Góly: 4. Okuliar (Hrivík, Lantoši), 6. Lamper (Čacho, Mucha), 11. Zuzin, 19. Cehlárik (Cingel, Bodák), 21. Hrivík (Okuliar, Lantoši), 33. Mudrák (Gajdoš), 35. Čacho (Bodák, Kašlík), 39. Tamáši (Kašlík, Beňo), 54. Cehlárik (Cingel).

Slovensko: Škorvánek - Marinčin, Gajdoš, Beňo, Golian, Bodák, Bačik, Mudrák, Stacha - Lantoši, Hrivík, Okuliar - Cehlárik, Cingel, Zuzin - Kudrna, Tamáši, Kašlík - Lamper, Čacho, Mucha

 

SLOVENSKO - Lotyšsko 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)

Góly: 7. Čacho, 20. Hrivík (Lantoši, Okuliar), 58. Hrivík (Kašlík, Bačik). 

Slovensko: Hlavaj - Mudrák, Gajdoš, Beňo, Golian, Bodák, Bačik, Stacha - Lantoši, Hrivík, Okuliar - Cehlárik, Cingel, Zuzin - Kudrna, Tamáši, Kašlík - Lamper, Čacho, Mucha

 

 

7. – 8.2.2024 – prípravné zápasy (Zvolen, Slovensko)

 

SLOVENSKO - Nemecko 5:2 (0:0, 0:1, 5:1)

Góly: 46. Hrehorčák, 50. Lukošik (Ivan, Džugan), 54. Kukuča, 59. Kašlík (Kukuča), 59. Baláž - 39. Nijenhuis (Mik), 45. Nijenhuis (Brunnhuber).

SLOVENSKO: Glosár - Mudrák, Ivan, Bučko, Gajdoš, Korenčík, Golian, Brincko, Beňo - Faško-Rudáš, Tamáši, Okuliar - Baláž, Čacho, Kašlík - Džugan, Myklucha, Lukošik

 

SLOVENSKO - Nemecko 4:3 po predĺžení (1:1, 2:1, 0:1 - 1:0)

Góly: 12. Mudrák, 37. Džugan (Lukošik), 38. Tamáši (Mudrák, Baláž), 61. Okuliar (Mudrák, Ivan) - 15. Schinko (Wirth, Leonhardt), 31. Leonhardt (Blank, Mik), 59. Brunnhuber (Krauss, Mik).

SLOVENSKO: Hlavaj - Mudrák, Ivan, Bučko, Gajdoš, Korenčík, Golian, Brincko, Beňo - Faško-Rudáš, Tamáši, Okuliar - Kolenič, Kollár, Hrehorčák - Kukuča, Baláž, Kašlík - Džugan, Myklucha, Lukošik

 

 

11. a 12.4.2024 – Kaufland Challenge (Slovensko)

Slovensko – Švajčiarsko

Slovensko – Švajčiarsko

 

18. a 20.4.2024 – prípravné zápasy (Nemecko - Kaufbeuren/Augsburg)

Nemecko – Slovensko (18. apríla, 19:30) – Kaufbeuren

Nemecko – Slovensko (20. apríla, 17:00) – Augsburg

 

26. a 27.4.2024 – prípravné zápasy (Slovensko)

Slovensko – Česká rep.

Slovensko – Česká rep.

 

3.5.2024 – prípravný zápas (Slovensko)

Slovensko - Poľsko

 

7.5.2024 – prípravný zápas (Slovensko)

Slovensko - USA

 

10. – 26.5.2024 – IIHF Majstrovstvá sveta 2024 (Praha/Ostrava, Česká republika)

sk.A: CAN, FIN, SUI, CZE, DEN, NOR, AUT, GBR

sk.B: USA, GER, SWE, SVK, LAT, FRA, KAZ, POL

Slovensko – Nemecko (10.5.2024, 16:20)

Slovensko – Kazachstan (12.5.2024, 12:20)

USA – Slovensko (13.5.2024, 16:20)

Slovensko – Poľsko (15.5.2024, 20:20)

Francúzsko – Slovensko (18.5.2024, 20:20)

Slovensko – Lotyšsko (19.5.2024, 20:20)

Švédsko – Slovensko (21.5.2024, 20:20)

 

 

SR 20

 

27. – 28.7.2023 – prípravné zápasy (Füssen, Nemecko)

 

Nemecko – Slovensko 6:7 sn (1:3, 5:3, 0:0 – 0:0, 0:1)

Góly: 9. Elias (Nieleck), 22. Hauf (Oswald, Weber), 25. Hauf (Rollinger, Wolf), 29. Oswald, 37. Tropmann (Hauf, Rollinger), 39. Kechter (Lutz, Krening) –  1. Ferkodič (Jendek), 5. Pánik (Císar, Baran), 11. Krakovský (Masnica), 28. Pánik (Ferkodič, Jendek), 29. Cedzo, 30. Ferkodič (Mamonov, Masnica), roz. nájazd Masnica.

Slovensko: Jurčák – Pánik, Baran, J. Chromiak, Nahalka, Kráľovič, Pišoja, Krakovský, S. Barcík – Císar, Suchý, Šotek – Jendek, Mamonov, Ferkodič – Cedzo, Kukumberg, Jenčko – Masnica, Dudáš, Thomka.

 

Nemecko – Slovensko 9:0 (5:0, 2:0, 2:0)

Góly: 1. Lutz (Kechter, Krening), 7. Lutz (Krening, Kechter), 10. Rollinger (Nieleck), 11. Sivic, 15. Krening (Lutz, Kechter), 25. Hördler (Oswald, Sinn), 27. Rollinger (Sumpf), 43. Anton (Sumpf, Rollinger), 51. Krening (Lutz, Kechter).

Slovensko: Urban (11. Jurčák) – Pánik, Baran, J. Chromiak, Nahalka, Pišoja, Kráľovič, S. Barcík, Krakovský – Šotek, Suchý, Císar – Ferkodič, Mamonov, Jendek – Cedzo, Kukumberg, Masnica – Thomka, Dudáš.

 

23. – 26.8.2023 – Turnaj 5 krajín (Nyköping, Švédsko)

 

Švédsko – Slovensko 4:3 (1:1, 1:0, 2:2)

Góly: 8. Engström (Smeds), 27. Pählsson (Larsson), 57. Fransson (Kant, Nordberg), 60. Petterson (Lagerberg, Engström) – 5. Šotek, 48. Repčík (Čiernik, Kmec), 55. Šotek (Repčík, Čiernik).

Slovensko: Eliáš – Štrbák, Nátny, Kmec, Baran, Žabka, Pišoja, Eperješi, J. Chromiak – Žlnka, Repčík, Čiernik – L. Jendek, Suchý, Šotek – Kopecký, Kukumberg, Cedzo – Masnica, Dej, Gabriel.

 

Slovensko – Fínsko 2:5 (1:1, 0:3, 1:1)

Góly: 5. Čiernik (Žlnka, Štrbák), 59. Jendek (Suchý) – 9. Toivainen (Lind), 24. Pulkkinen (Jäverntie, Keskinen), 31. Alasiurua (Kumpulainen, Kangas), 39. Talvikunnas (Hakkarainen, Vesala), 56. Järventie (Vesala).

Slovensko: Eliáš – Štrbák, Nátny, Kmec, Baran, Žabka, Pišoja, Eperješi, J. Chromiak – Čiernik, Repčík, Žlnka – Šotek, Suchý, Jendek – Cedzo, Kukumberg, Kopecký – Gabriel, Dej, Masnica.

 

Slovensko – Švajčiarsko 4:3 sn (2:0, 1:0, 0:3 – 0:0, 1:0)

Góly: 4. Repčík (Žlnka), 15. Kopecký (Suchý, Cedzo), 40. Cedzo (Kmec, Repčík), roz. nájazd Šotek – 47. Gredig (Dionicio, Liechti), 49. Rod (Pont, Guignard), 52. Weber (Quinn, Müller).

Slovensko: Jurčák – Štrbák, Nátny, Kmec, Baran, Žabka, Pišoja, Eperješi, J. Chromiak – Čiernik, Repčík, Žlnka – Šotek, Suchý, Gabriel – Jendek, Dej, Kukumberg – Cedzo, Masnica, Kopecký.

 

Česko – Slovensko 3:2 (1:0, 0:1, 2:1)

Góly: 4. Ročák (Becher, Šalé), 44. Melovský (Formánek), 50. Dvořák (Štancl, Sapoušek) – 32. Repčík (Čiernik, Kmec), 60. Jendek (Cedzo, Repčík).

Slovensko: Eliáš – Štrbák, Nátny, Kmec, Baran, Žabka, Pišoja, Eperješi, J. Chromiak – Čiernik, Repčík, Cedzo – Šotek, Suchý, Kopecký – Jendek, Dej, Kukumberg – Gabriel, Masnica.

 

8. – 12.11.2023 – Turnaj 5 krajín (Chomutov, Česká republika)

 

Slovensko – Fínsko 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)

Góly: 37. Cedzo (Šotek, Pobežal) – 6. Helenius (Hemming), 14. Skinnari, 35. Bau (Helenius, Hemming), 50. Tolppola (Salin, Grönlund), 58. Kiiskinen (Tolppola).

Slovensko: Eliáš – Nátny, Radivojevič, Pišoja, Žabka, Čulík, Královič, Sluka, Nahalka – Čiernik, Gabriel, Jenčko – Šotek, Pobežal, Cedzo – Dudáš, Mamonov, Ondriš – Vojtech, Adamčík, Lupták.

 

Švédsko – Slovensko 9:1 (2:1, 3:0, 4:0)

Góly: 1. Wahlberg (Östlund), 8. Bystedt (O. Pettersson, Landén), 23. Wagner (Bystedt, M. Hävelid), 26. Östlund (Sandin-Pellikka), 36. M. Hävelid (Born), 41. Wagner (Born), 44. Lekkerimäki, 47. Wahlberg (Lekkerimäki, Östlund), 54. Rudslätt (Forsfjäll)  – 11. Pobežal (Cedzo).

Slovensko: Eliaš (47. Gadžiev) – Nátny, Radivojevič, Pišoja, Žabka, Čulík, Nahalka, Sluka, Kráľovič – Čiernik, Pobežal, Šotek – Jenčko, Gabriel, Cedzo – Dudáš, Adamčík, Ondriš – Vojtech, Mamonov, Lupták.

 

Švajčiarsko – Slovensko 4:7 (0:1, 2:1, 2:5)

Góly: 23. Kaser (Quinn, Lindemann), 27. Rod (Reinhard, Schild), 48. Lindemann (Christe), 49. Rod (Füllemann) – 8. Šotek (Pobežal, Pišoja), 28. Mamonov (Jenčko, Čiernik), 43. Pišoja (Radivojevič), 51. Čiernik (Radivojevič, Mamonov), 51. Cedzo (Pobežal), 59. Jenčko (Žabka), 60. Pobežal (Čiernik, Šotek).

Slovensko: Gadžiev (49. Eliaš) – Nátny, Radivojevič, Pišoja, Žabka, Čulík, Nahalka, Sluka, Kráľovič – Čiernik, Pobežal, Šotek – Jenčko, Gabriel, Cedzo – Dudáš, Adamčík, Ondriš – Vojtech, Mamonov, Lupták.

 

Česko – Slovensko 1:2 sn (1:0, 0:1, 0:0 – 0:0, 0:1)

Góly: 10. Redlich (Felcman, Galvas) – 27. Dudáš (Mamonov), roz. nájazd Šotek.

Slovensko: Gadžiev – Nátny, Radivojevič, Pišoja, Žabka, Čulík, Nahalka, Sluka, Kráľovič – Čiernik, Pobežal, Šotek – Jenčko, Gabriel, Cedzo – Dudáš, Mamonov, Ondriš – Vojtech, Adamčík, Lupták.

 

19. – 22.12.2023 – prípravné zápasy pred MS (Halmstad/Mölndal, Švédsko)

 

Fínsko – Slovensko 5:1 (0:0, 3:1, 2:0)

Góly: 26. Lassila (Halttunen), 28. Hämeenaho (Hlenius, Naukkarinen), 28. Kaskimäki (Lassila), 45. Lassila (Kulonummi), 54. Keskinen (Kumpulainen) – 27. Šotek (Nátny, Pekarčík).

Slovensko: Urban (33. Eliáš) – Štrbák, Baran, Kmec, Pišoja, Radivojevič, Nátny, J. Chromiak, Žabka – Mešár, Repčík, Honzek – Žlnka, Petrovský, Cisár – Šotek, Suchý, Pekarčík – Masnica, Dej, Kukumberg.

 

 

Slovensko – Nemecko 6:5 pp (0:2, 2:2, 3:1 – 1:0)

Góly: 24. Sýkora (Repčík, Štrbák), 30. Čiernik (Štrbák, Dvorský), 44. Mešár (Kmec, Žabka), 50. Honzek (Mišiak, Radivojevič), 52. Štrbák (Petrovský, Sýkora),  63. Dvorský (Štrbák, Repčík) – 13. Schreiner (Hübner), 19. Schreiner (Lutz), 39. Oswald (Hauf, Lutz), 40. Oswald (Hördler, Hübner), 43. Assavolyuk (Brandl).

Slovensko: Gajan – Štrbák, Nátny, Kmec, Moško, Radivojevič, Pišoja, Baran, Žabka – Mešár, Petrovský, Sýkora – Čiernik, Dvorský, Mišiak – Pekarčík, Repčík, Honzek – Šotek, Dej, Žlnka – Kukumberg, Suchý.

 

26.12.2023 – 5.1.2024 – IIHF Majstrovstvá sveta U20 (Göteborg, Švédsko)

sk.A: CAN, SWE, FIN, GER, LAT

sk.B: CZE, USA, SVK, SUI, NOR

Slovensko - Česko 6:2 (0:1, 2:0, 4:1)

Góly: 22. Petrovský (Mešár, Kmec), 39. Repčík (Sýkora), 42. Honzek (Mišiak, Petrovský), 45. Žabka (Štrbák), 46. Petrovský (Mešár), 52. Štrbák (Pekarčík, Honzek) - 2. Rymon (Becher, Melovský), 52. Šapovaliv (Šalé). 

Slovensko: Gajan - Štrbák, Nátny, Kmec, Žabka, Radivojevič, Pišoja, Moško - Mešár, Petrovský, Sýkora - Čiernik, Dvorský, Mišiak - Pekarčík, Repčík, Honzek - Šotek, Dej, Žlnka.

 

Slovensko - Švajčiarsko 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)

Góly: 9. Honzek (Repčík), 59. Repčík (Mešár), 60. Petrovský.

Slovensko: Gajan - Štrbák, Nátny, Kmec, Žabka, Pišoja, Radivojevič, Moško - Mešár, Petrovský, Sýkora - Čiernik, Dvorský, Mišiak - Pekarčík, Repčík, Honzek - Žlnka, Dej, Suchý.

 

 

Nórsko - Slovensko 4:8 (1:2, 0:5, 3:1)

Góly: 4. Brandsegg-Nygard, 49. Solberg (Johnsen, Wold), 55. Vesterheim (Brandsegg-Nygard, Steen), 55. Brandsegg-Nygard (Vesterheim, Koch) - 14. Honzek (Petrovský, Mišiak), 15. Pekarčík (Dvorský, Čiernik), 24. Dvorský (Repčík, Mešár), 27. Petrovský (Štrbák, Mešár), 28. Petrovský (Sýkora, Štrbák), 33. Repčík (Dvorský, Štrbák), 35. Radivojevič (Mišiak, Petrovský), 54. Dvorský (Mešár, Kmec).

Slovensko: Gajan - Štrbák, Nátny, Kmec, Žabka, Pišoja, Radivojevič, Moško - Mešár, Petrovský, Sýkora - Čiernik, Dvorský, Mišiak - Pekarčík, Repčík, Honzek - Suchý, Kukumberg, Dej

 

USA - Slovensko 10:2 (2:1, 3:1, 5:0)

Góly: Góly: 7. McGroarty (Moore, Chesley), 11. Buium (Hayes, Rinzel), 21. Brindley (Hutson, Chesley), 39. Leonard (Smith, Buium), 39. McGroarty (Fortescue, Gauthier), 45. McGroarty (Gauthier), 46. Howard (Nelson, Brindley), 50. Brindley (Pohlkamp), 51. Gauthier (Nazar, Hutson), 53. Howard (Nazar, Hutson) - 9. Moško (Repčík), 38. Mešár (Petrovský, Kmec).

Slovensko: Urban (46. Eliáš) - Kmec, Žabka, Štrbák, Moško, Pišoja, Radivojevič - Kukumberg, Dvorský, Pekarčík - Mešár, Petrovský, Sýkora - Mišiak, Repčík, Honzek - Suchý, Dej, Žlnka.

 

Štvrťfinále:

Slovensko – Fínsko 3:4 pp (1:0, 0:1, 2:2 - 0:1)

Góly: 20. Sýkora (Mešár), 48. Dvorský (Pekarčík), 60. Mešár (Štrbák, Dvorský) – 23. Männistö, 41. Hämeenaho (Lassila, Naukkarinen), 59. Kaskimäki (Helenius), 61. Lassila (Salin, Nyman).

Slovensko: Gajan – Štrbák, Nátny, Kmec, Žabka, Radivojevič, Pišoja, Moško – Mešár, Petrovský, Sýkora – Mišiak, Dvorský, Pekarčík – Žlnka, Repčík, Honzek – Císar, Dej, Kukumberg – Suchý

 

7. - 11.2. 2024 – Turnaj Vlada Dzurillu (Poprad, Slovensko)

 

Slovensko „18“ – Slovensko „19“ 2:5 (1:2, 1:1, 0:2)

Góly: 20. Svrček (Šlank, Straka), 26. Chovan (Pobežal, Svrček) – 17. Cedzo (Vojtech), 18. Královič (Cedzo, Ridzoň), 26. Havadej (Hazala, Plančár), 48. Stahoň (Fedor), 52. Cedzo (Ridzoň).

Slovensko: Haronik – Šlank, Kupec, Húževka, Beluško, Kalman, Fabuš, Ličko – Chovan, Pobežal, Svrček – Nemec, Prokopovič, Chrenko – Straka, Šatan, Tomík – Liščinský, Vrtiel, Šilhár.

 

Slovensko „19“ – Ukrajina „18“ 4:3 sn  (0:1, 3:1, 0:1 – 0:0, 1:0)

Góly: 29. Klečka (Plančár, Lašš), 30. Ridzoň (Cedzo), 33. Klečka (Lašš, Vojtech), roz. nájazd Plančár – 14. Jevtiechov (Haponenko, Kosarev), 33. Trypolskyj (Zacharevyč), 39. Suchyckyj. 39. Kojda.

Slovensko: Kliment – Královič, Valent, Sakmár, Vaverčák, Hrenák, Šimon, Král, Štrbáň – Cedzo, Fedor, Ridzoň – Klečka, Lašš, Vojtech – Hazala, Havadej, Plančár – Semančík, Krchňavy, Liška.

 

Slovensko „19“ – Japonsko „18“ 10:1 (0:0, 7:0, 3:1)

Góly: 24. Stahoň (Šimon), 28. Krchňavý (Hazala, Cedzo), 29. Semančík (Liška, Štrbáň), 30. Lašš (Klečka), 33. Stahoň (Klečka, Valent), 39. Plančár (Havadej), 48. Cedzo, 49. Sakmár (Vaverčák), 56. Lašš (Sakmár, Stahoň) – 56. Nakaja.

Slovensko: Lenďák – Královič, Valent, Sakmár, Vaverčák, Hrenák, Šimon, Král, Štrbáň – Cedzo, Fedor, Ridzoň – Klečka, Lašš, Stahoň – Hazala, Havadej, Plančár – Liška, Krchňavý, Semančk.

 

Slovensko „19“ – Nemecko „18“ 6:5 (1:2, 0:1, 5:2)
Góly
: 10. Plančár (Valent), 42. Hazala (Sakmár), 48. Klečka (Lašš, Valent), 51. Sakmár (Havadej), 58. Fedor (Stahoň), 60. Fedor (Královič) – 12. Kerbel (Ficenec, Farkas), 14. Boos (Lewandowski, Willhöft), 35. Schwarz (Willhöft), 46. Boos (Willhöft), 49. Schwarz (Späth).

Slovensko: Irsák (49. Lenďák) – Královič, Valent, Sakmár, Vaverčák, Hrenák, Šimon, Král, Štrbáň – Vojtech, Fedor, Ridzoň – Klečka, Lašš, Stahoň – Hazala, Havadej, Plančár – Liška, Krchňavý, Semančk. 

 

15. – 21.4.2024 – Turnaj 5 krajín (Slovensko)

Tímy: Slovensko, Česká rep., Fínsko, Švédsko, Švajčiarsko

 

SR ženy

 

20. – 26.8.2023 – IIHF Majstrovstvá sveta žien, Divízia I, skupina A

 

Čína - SLOVENSKO 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

Góly: 39. Kchung (Čang, Jü Paj-wej).

Slovensko: Rišianová – Drábeková, L. Šuliková, Stern, Košecká, Bednárik, Leskovjanská, A. Šulíková, Vysokajová – Korenková, Hlinková, Kúbeková – L. Halušková, Rumanová, Tóthová – Kapičáková, Dobiašová, Ištocyová – Blichová, R. Halušková, Nemčeková.

 

SLOVENSKO – Holandsko 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)

Góly: 24. de Jongová (Barbierová), 27. Wielengová (Hamersová, Van Nesová), 49. Van Nesová (Huismanová, Hamersová).

Slovensko: Rišianová – Šulíková, Drábeková, Sternová, Košecká, Leskovjanská, Bednáriková, Vysokajová – Hlinková, Kúbeková, Korenková – L. Halušková, Tóthová, Rumanová – Ištocyová, Kapičáková, Dobiašová – Nemčeková, Blichová, R. Halušková.

 

Nórsko – SLOVENSKO 4:2 (1:0, 0:2, 3:0)

Góly: 20. Jorgensenová (Brunvoldová, Dalenová), 45. Kruse Johansenová (Pedersenová, Ficherová), 45. Fischerová (Dalenová, Bergesenová), 60. Bisethová Engmannová (Gundersenová, Dalenová) – 26. Bednáriková (Kapičáková), 35. Korenková (A. Šuliková, Kúbeková).

Slovensko: Rišianová – Košecká, L. Šulíková, Drábeková, Vysokajová, Leskovjanská, Bednárik, Stern, A. Šulíková – Korenková, Kúbeková, L. Halušková – Tóthová, Hlinková, Rumanová – Kapičáková, Dobiášová, Ištocyová – Blichová, R. Halušková.

 

SLOVENSKO - Dánsko 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

Góly: 4. Kapičáková (Dobiášová, L. Šulíková) - 19. Jensenová, 46. Jakobsenová (Gludová).

Slovensko: Rišianová – Košecká, L. Šulíková, Vysokajová, Drábeková, Leskovjanská, Bednáriková, A. Šulíková – L. Halušková, Kúbeková, Korenková – Hlinková, Tóthová, Rumanová – Ištocyová, Kapičáková, Dobiášová – Blichová, R. Halušková, Sternová

 

SLOVENSKO - Rakúsko 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)

Góly: 57. Rumanová (Leskovjanská, Blichová) - 35. Fazokasová (Meixnerová, Trummerová), 45. Grascherová (Artnerová).

Slovensko: Rišianová - Košecká, L. Šuliková, Vysokajová, Drábeková, Stern, Leskovjanská, A. Šulíková – L. Halušková, Korenková, Hlinková – Bednárik, Tóthová, Rumanová – Ištocyová, Kapičáková, Dobiášová – Blichová, R. Halušková.

 

7. – 10.2.2024 – Turnaj 4 krajín (Bratislava – Ružinov, Slovensko)

 

Slovensko - Nórsko 0:5 (0:2, 0:3, 0:0)
Góly
: 4. Brunvoldová (Maltheová, Kaspersenová), 11. Pedersenová (Kaspersenová, Morsetová), 21. Dalenová, 30. Engmannová, 37. Haugová Hansenová (Kruseová).

Slovensko: Rišianová (41. Zimková) – Košecká, Leskovjanská, Janeková, Stern, L. Šuliková, Gálisová, A. Šulíková – Tóthová, Kúbeková, Korenková – Fančovičová, Hlinková, L. Halušková – Ištocyová, Dobiašová, Nemčeková – Šimnová, Jancsóová, Rumanová.

 

Slovensko - Francúzsko 1:6 (1:1, 0:2, 0:3)
Góly
: 19. Nemčeková (L. Šuliková, L. Halušková) – 15. Cedelleová (Leclercová), 36. Rozierová (Bergerová), 40. Duvinová (Rozierová, Villiotová), 47. Rozierová (Duvinová), 55. Villiotová, 60. Huotová (Pélissouová, Baudritová).

Slovensko: Zimková – Košecká, Leskovjanská, Janeková, Stern, L. Šuliková, Gálisová, A. Šulíková – Tóthová, Kúbeková, Korenková – Fančovičová, Hlinková, L. Halušková – Ištocyová, Dobiašová, Nemčeková – Šimnová, Jancsóová, R. Halušková. 

 

Slovensko - Maďarsko 3:4 po samostatných nájazdoch (0:1, 0:0, 3:2 - 0:0, 0:1)
Góly
: 45. Hlinková (Ištocyová, L. Halušková), 50. Ištocyová, 52. Kúbeková (Korenková, Tóthová) - 1. Huszaková (Dabasiová), 54. Báhiczki-Tóthová (Huszak), 60. Metzlerová (Huszáková), rozhodujúci nájazd Garátová-Gasparicsová.

Slovensko: Rišianová – Leskovjanská, Košecká, Janeková, Stern, A. Šulíková, Gálisová – L. Halušková, Kúbeková, Korenková – Tóthová, Hlinková, Fančovičová – Ištocyová, Dobiašová, Nemčeková – Rumanová, R. Halušková, Šimnová. 

 

31.3. – 6.4.2024 – IIHF Majstrovstvá sveta žien, divízia I, skupina B (Riga, Lotyšsko)

Tímy: Slovensko, Poľsko, Taliansko, Slovinsko, Veľká Británia, Lotyšsko.

 

SR 18

 

31.7. – 5.8.2023 – Hlinka Gretzky Cup 2023 (Trenčín, Slovensko, Břeclav, Česká republika)

 

SLOVENSKO - Švajčiarsko 3:6 (1:2, 1:1, 0:3)

Góly: 20. Kupec (Kiss), 33. Šlank (Liščinský), 56. Chovan (Pobežal) – 5. Reber (Ponzetto, Blessing), 19. Ustinkov (Forget), 22. Reber (Ustinkov, Ponzetto), 50. Wey (Körbler), 54. Blessing (Tarchini), 60. Antenen (Grossniklaus).

Slovensko: Rafaj – Kupec, L. Radivojevič, Beluško, S. Húževka, Petráš, Šlank, Fabuš – Kiss, Pitka, Chovan – Tomašec, Pobežal, Tomík – Zálešák, Maruna, Liščinský – Feranec, Semančík, Liška.

 

SLOVENSKO - Kanada 4:14 (0:2, 3:6, 1:6)

Góly: 23. Zálešák (Pobežal), 26. Liška (Semančík, Feranec), 36. Beluško (Pobežal), 42. Pobežal (Tomík, Fabuš) – 1. Catton (Misa, Wetsch), 10. Ritchie (Beaudoin, McQueen), 23. Misa, 26. Catton (Misa, Dickinson), 31. Misa (Mews, Marrelli), 33. Lindstrom (Mews, Martone), 34. Poirier (Josephson, Massé), 39. Ritchie (Spence), 41. McQueen (Ritchie, Elick), 41. Ritchie (Beaudoin, McQueen), 41. Wetsch (Dickinson, Mews), 43. Massé (Poirier, Elick), 58. Ritchie (Misa, Parekh), 60. Martone (Misa).

Slovensko: Rafaj (33. Varša) – Radivojevič, Kupec, Húževka, Beluško, Šlank, Petráš, Fabuš – Chovan, Pobežal, Zálešák – Tomík, Pitka, Kiss – Liščinský, Maruna, Tomašec – Liška, Semančík, Feranec.

 

SLOVENSKO - Fínsko 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

Góly: 21. Zálešák (Radivojevič, Pitka) – 24. Hemming (Suoniemi, Jokinen), 60. Suoniemi (Hemming).

Slovensko: Haronik – Radivojevič, Beluško, Šlank, Kupec, Húževka, Ličko, Petráš, Fabuš – Chovan, Pobežal, Zálešák – Tomík, Pitka, Semančík – Liščinský, Maruna, Tomašec – Liška, Prokopovič, Feranec.

 

SLOVENSKO - Nemecko 4:6 (1:3, 1:1, 2:2)

Góly: 8. Pitka (Chovan, Radivojevič), 35. Pobežal (Radivojevič, Zálešák), 42. Tomík (Radivojevič, Pobežal), 52. Tomík (Radivojevič, Zálešák) – 14. Kerbel, 16. Pul (Sager, Oswald), 18. Maul (Kaiser, Schwarz), 22. Sager (Pul), 52. Schams (Schwarz, Maul), 60. Schager.

Slovensko: Haronik – Radivojevič, Beluško, Šlank, Kupec, Ličko, Húževka, Petráš, Fabuš – Chovan, Pobežal, Zálešák – Tomík, Pitka, Semančík – Liščinský, Maruna, Tomašec – Liška, Prokopovič, Feranec.

 

8.11.2023 – prípravný zápas (Poprad, Slovensko)

 

Slovensko – Nemecko 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)

Góly: 23. Liščinský (Tomík, Gašo), 30. Semančík, 59. Vrtiel (Straka, Semančík), 60. Chovan (Fabuš, Svrček) – 40. Boos (Sager).

Slovensko: Haronik – Fabuš, Dravecký, Lisý, Beluško, Ličko, Kupec, Hazala, Húževka ­ Šilhár, Prokopovič, Dubravík – Svrček, Šatan, Chovan – Liščinský, Gašo, Tomík – Semančík, Vrtiel, Straka.

 

9. – 11.11.2023 – Turnaj 3 krajín (Poprad, Slovensko)

 

Slovensko – Nemecko 4:3 sn (1:1, 1:1, 1:1 – 0:0, 1:0)

Góly: 18. Hazala (Dravecký, Ličko), 27. Chovan (Šatan, Dravecký), 59. Šatan (Chovan), roz. nájazd Svrček – 17. Boos (Lewandowski), 21. Schwarz (Seidl), 45. Farkas (Bleicher).

Slovensko: Haronik – Dravecký, Fabuš, Lisý, Beluško, Ličko, Kupec, Lašš, Húževka – Šilhár, Prokopovič, Dubravík – Svrček, Šatan, J. Chovan – Liščinský, Straka, Tomík – Semančík, Vrtiel, Hazala.

 

Slovensko – Dánsko 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)

Góly: 7. Chovan (Svrček, Šatan), 27. Kupec (Vrtiel), 32. Šatan (Svrček) – 15. Klyvö (Lundsteen).

Slovensko: Lenďák – Dravecký, Fabuš, Lisý, Kupec, Ličko, Beluško, Húževka – Tomík, Prokopovič, Gašo – Chovan, Šatan, Svrček – Dubravík, Hazala, Šilhár – Semančík, Vrtiel, Straka – Liščinský.

 

8. – 19.12.2023 – 2023 World Junior A Challenge (Truro, Kanada)

Kanada východ – Slovensko U19 7:2 (1:1, 2:0, 4:1)

Góly: 14. Morello (Lalkin, Rimmer), 22. Gauthier (Blais), 37. Pickell (Mullen, Lessard), 41. Reist (Morello, Hackett), 41. Reist (Edwards, Hoskin), 42. Reist (Hoskin), 59. Lloyd (Lalkin) – 9. Cedzo (Jenčko, Moško), 55. Klečka (Jenčko, Pitka).

Slovensko U19: Slávik – Moško, Valent, Beluško, Eperješi, Brnčo, Královič, Fabuš – Cedzo, Jenčko, Ferkodič – Kopecký, Párička, Kiss – Klečka, Šatan, Maruna – Stahoň, Pitka, Tomašec – Semančík. 

 

USA – Slovensko U19 6:1 (3:0, 1:1, 2:0)

Góly: 2. Reeder (Swanson), 3. Phelan (Connor, Lindberg), 10. Hendrickson (Pelosi, Shahan), 29. Reeder (Swanson, Connelly), 54. Reeder (Swanson, Groenewold), 57. Brink (Svoboda) – 33. Beluško (Kopecký).

Slovensko U19: Haronik – Valent, Moško, Eperješi, Beluško, Královič, Fabuš – Klečka, Jenčko, Cedzo – Ferkodič, Šatan, Kopecký – Maruna, Pitka, Semančík – Kiss, Párička, Stahoň – Tomašec. 

 

Slovensko U19 - Kanada západ 3:7 (2:2, 1:3, 0:2)

Góly: 16. Párička (Tomašec), 16. Jenčko (Eperješi, Beluško), 21. Jenčko (Cedzo, Ferkodič) - 12. R. Brown (Silverberg, Mason), 17. Van Blaricom (Silverberg, Tailefer), 22. Free (Van Blaricom), 28. Silverberg (Huck, Loomer), 34. Silverberg (Payne, Loomer), 42. Johnson (Sawyer, Zaremba), 43. Loomer.

Slovensko U19: Haronik – S. Barcík, Moško, Eperješi, Beluško, Královič, Valent, Fabuš – Ferkodič, Jenčko, Cedzo – Klečka, Šatan, Kopecký – Maruna, Pitka, Semančík – Tomašec, Párička, Stahoň – Kiss. 

 

Slovensko U19 – Švédsko 2:6 (1:2, 0:3, 1:1)

Góly: 4. Ferkodič (Cedzo), 59. Klečka – 10. Freij, 16. Eriksson (Frondell), 30. Zetterberg (Pettersson), 35. Annborn, 38. Freij (Pettersson, Frondell), 49. Frondell (Eklund, Eriksson).

Slovensko U19: Haronik (Slávik) – Moško, Barcík, Beluško, Eperješi, Valent, Královič, Fabuš – Cedzo, Jenčko, Ferkodič – Kopecký, Šatan, Klečka – Semančík, Pitka, Maruna – Stahoň, Párička, Tomašec – Kiss.

 

14. – 16.12.2023 – Turnaj 4 krajín (Poprad, Slovensko)

Slovensko – Maďarsko 7:0 (0:0, 3:0, 4:0)
Góly
: 24. Chovan (Zálešák, Straka), 30. Vrtiel (Kupec), 36. Tomík (Straka), 49. Svrček (Šimon, Tomík), 52. Straka (Dravecký), 56. Dravecký (Chovan), 57. Liška (Hazala).

Slovensko: Lenďák – Dravecký, Kupec, Ličko, Šimon, Varga, Húževka, Štrbáň – Chovan, Prokopovič, Zálešák – Tomík, Straka, Svrček – Frankovič, Vrtiel, Duhoň – Liška, Hazala, Feranec – Liščinský. 

 

Slovensko – Dánsko 10:4 (4:0, 2:0, 4:4)

Góly: 1. Kupec, 4. Svrček (Straka), 5. Duhoň (Tomík, Húževka), 18. Tomík (Straka), 22. Duhoň (Dravecký), 34. Straka (Svrček, Tomík), 42. Tomík (Kupec, Straka), 46. Svrček (Dravecký, Straka), 49. Svrček (Vrtiel, Tomík), 57. Húževka (Hazala, Dravecký) – 46. Amondsen (Larsen, Green), 47. Truelsen (Nielsen, Larsen), 60. Lundsteen (Bergmann, Rörth), 60. Bjergstad (Stromstad).

Slovensko: Bodnár – Dravecký, Kupec, Ličko, Šimon, Štrbáň, Húževka, Janák – Chovan, Prokopovič, Zálešák – Tomík, Straka, Svrček – Liščinský, Vrtiel, Duhoň – Liška, Hazala, Frankovič – Feranec.

 

Slovensko – Nórsko 4:5 sn (1:1, 3:1, 0:2 – 0:0, 0:1)

Góly: 2. Chovan (Zálešák, Dravecký), 24. Hazala (Liška, Feranec), 25. Chovan (Dravecký), 33. Prokopovič (Tomík) – 10. Koblar (Eriksen), 32. Myhre (Pettersen, Eriksen), 44. Finkckenhagen (Vatne), 46. Finckenhagen (Dehli, Vatne), roz. nájazd Dehli.

Slovensko: Lenďák – Dravecký Kupec, Ličko, Šimon, Varga, Húževka, Štrbáň – Chovan, Prokopovič, Zálešák – Tomík, Straka, Svrček – Liščinský, Vrtiel, Frankovič – Liška, Hazala, Feranec. 

 

26. – 30.12.2023 – Turnaj 5 krajín (Zuchwill, Švajčiarsko)

Švajčiarsko – Slovensko 2:3 po predĺžení (1:0, 1:0, 0:2 – 0:1)
Góly
: 18. Grossniklaus (Geisser), 21. Antenen (Blessing, Grossniklaus) – 51. Vrtiel, 51. Chovan (Šatan, Straka), 63. Svrček (Dravecký).

Slovensko: Haronik – Húževka, Beluško, Dravecký, Fabuš, Ličko, Kupec, Frankovič, Šimon – Chovan, Šatan, Zálešák – Semančík, Pitka, Duhoň – Tomík, Straka, Svrček – Hazala, Prokopovič, Vrtiel. 

 

Nemecko – Slovensko 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Góly
: 20. Pul (Sager, Händel), 34. Lewandowski (Willhöft, Kretzschmar) - 48. Svrček (Fabuš, Zálešák).

Slovensko: Lenďák – Húževka, Beluško, Dravecký, Fabuš, Ličko, Kupec, Šimon – Tomík, Šatan, Chovan – Straka, Prokopovič, Svrček – Frankovič, Semančík, Zálešák – Hazala, Vrtiel, Duhoň.

 

Slovensko - Česko 0:8 (0:2, 0:4, 0:2)
Góly
: 4. Novotný (Daníček, Mrtka), 18. Žemlička (Hlinský), 26. Prusek (Vaculík, Mrtka), 36. Vaculík (Žemlička), 37. Žemlička, 40. Pekař (Žemlička), 47. Švec (Habermann, Žemlička), 56. Vaculík.

Slovensko: Haronik – Húževka, Beluško, Dravecký, Fabuš, Ličko, Kupec, Šimon – Zálešák, Šatan, Chovan – Tomík, Prokopovič, Svrček – Straka, Pitka, Semančík – Frankovič, Vrtiel, Duhoň – Hazala. 

 

Slovensko - Fínsko 0:8 (0:3, 0:2, 0:3)
Góly
: 7. Pulkkanen (Amhamdi, Loponen), 16. Pulkkanen (Loponen, Nieminen), 17. Pulkkanen (Teshome), 24. Keinänen (Kopiloff, Pikkarainen), 27. Teshome (Puolanne, Väärälä), 48. Loponen (Soini, Teshome), 53. Loponen (Kotajärvi, Viita), 60. Paqvalin (Kettunen)

Slovensko: Haronik – Húževka, Beluško, Dravecký, Fabuš, Ličko, Kupec, Šimon – Zálešák, Šatan, Chovan – Tomík, Pitka, Svrček – Duhoň, Prokopovič, Straka – Frankovič, Vrtiel, Semančík – Hazala.

 

7. - 11.2. 2024 – Turnaj Vlada Dzurillu (Poprad, Slovensko)

 

Slovensko „18“ – Slovensko „19“ 2:5 (1:2, 1:1, 0:2)

Góly: 20. Svrček (Šlank, Straka), 26. Chovan (Pobežal, Svrček) – 17. Cedzo (Vojtech), 18. Královič (Cedzo, Ridzoň), 26. Havadej (Hazala, Plančár), 48. Stahoň (Fedor), 52. Cedzo (Ridzoň).

Slovensko: Haronik – Šlank, Kupec, Húževka, Beluško, Kalman, Fabuš, Ličko – Chovan, Pobežal, Svrček – Nemec, Prokopovič, Chrenko – Straka, Šatan, Tomík – Liščinský, Vrtiel, Šilhár. 

 

Slovensko „18“ – Japonsko „18“ 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Gôly: 11. A. Nemec (Tomík, Prokopovič), 37. Svrček (A. Nemec, Húževka), 42. Šatan (Svrček) – 52. Sotokubo (Hotta).

Slovensko: Haronik – Šlank, Fabuš, Húževka, Beluško, Kalman, Kupec, Ličko – Chrenko, Pobežal, Chovan – A. Nemec, Šatan, Svrček – Straka, Prokopovič, Tomík – Liščinský, Vrtiel, Šilhár.

 

Slovensko „18“ – Ukrajina "18" 8:1 (1:0, 4:1, 3:0)
Góly
: 2. Vrtiel (Tomík, Straka), 27. Beluško (Pobežal, Svrček), 31. A. Nemec (Svrček, Beluško), 34. Svrček (J. Chovan, Fabuš), 37. Straka (Tomík), 45. T. Chrenko ml. (Tomík, Kupec), 53. A. Nemec (Pobežal, T. Chrenko ml.), 54. Straka - 24. Vystavkin (Suchyckij, Šulha).

Slovensko: Prádel – Húževka, Beluško, Kalman, Kupec, Fabuš, Ličko, Šlank - T. Chrenko ml., Pobežal, J. Chovan - A. Nemec, M. Šatan ml., Svrček - Straka, Prokopovič, Tomík - Liščinský, Vrtiel, Šilhár - Frankovič. 

 

apríl 2024 – prípravný zápas (Slovensko)

Slovensko – Česká rep.

 

11. – 12.4.2024 – prípravné zápasy (Slovensko)

Slovensko – Poľsko

Slovensko – Poľsko

 

21.4.2024 – prípravný zápas pred MS (Fínsko)

Švajčiarsko – Slovensko

 

25.4. – 5.5.2024 – IIHF Majstrovstvá sveta U18 (Vantaa/Espoo, Fínsko)

sk.A: USA, SVK, FIN, LAT, NOR

sk.B: SWE, CAN, SUI, CZE, KAZ

 

SR 18 ženy

 

9. – 14.11.2023 – Turnaj 3 krajín (Púchov, Slovensko)

 

Slovensko – Švédsko 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)

Góly: 17. Hellmanová (Pallinová), 42. Pallinová (Hellmanová, Johanesenová), 43. Danielssonová (Nedermanová, Halsiusová).

Slovensko: Sumegová – Tomaštíková, Krákorová, Macková, S. Halušková, Masláková, Eibenová, Kočišková, Kostková – Blichová, Beňáková, Lacková – Lačná, Tóthová, Komloš – Taricsová, Feníková, Tomasová – Juríková, Karkošková, Senková.

 

Slovensko – Švajčiarsko 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

Góly: 3. Lacková (Beňáková) – 12. Rosselová (Weyová), 56. Weyová (Herzigová).

Slovensko: Hupková – Tomaštíková, Krákorová, Macková, S. Halušková, Masláková, Eibenová, Kočišková, Kostková – Blichová, Beňáková, Lacková – Lačná, Tóthová, Komloš – Taricsová, Feníková, Tomasová – Juríková, Karkošková, Senková.

 

13. – 16.12.2023 – Turnaj 4 krajín (Chomutov, Česká rep.)

Slovensko – Fínsko 3:4 po predĺžení (0:1, 2:1, 1:1 – 0:1)
Góly
: 29. Tóthová, 35. Beňáková (Blichová), 51. Tóthová – 14. Tallinenová (Byskatová, Ekoluomová), 32. Stenová (Kuusistoová), 45. Byskatová, 61. Ekoluomová (Tallinenová).

Slovensko: Debnárová – Krákorová, Mateičková, S. Halušková, Kostková, Macková, Masláková, Vlčková, Nogová – Lacková, Beňáková, Blichová, Paulínyová, Tóthová, Karkošková, Lačná, Komloš, Tomaštíková, Feníková, Juríková. 

 

Slovensko – Švédsko 2:6 (0:2, 1:4, 1:0)
Góly
: 28. Lačná (Tomaštíková, Macková), 58. Paulínyová (Kostková) – 5. Leijonhielmová (H. Svenssonová), 15. Engströmová (Rehnová), 22. Hellmanová (H. Svenssonová, Leijonhielmová), 24. Johannessonová (Milforsová, Utbultová), 35. Hedqvistová (H. Svenssonová), 40. H. Svenssonová (Leijonhielmová, Sjöbergová).

Slovensko: Kubaniová (41. Debnárová) – Krákorová, Mateičková, Kostková, S. Halušková, Macková, Masláková, Vlčková, Nogová – Lacková, Beňáková, Blichová – Karkošková, Tóthová, Paulínyová – Tomaštíková, Komloš, Lačná – Feníková, Juríková.

 

Česko – Slovensko 3:1 (3:0, 0:0, 0:1)
Góly
: 11. Šapovalivová (Čabelová), 18. Příhodová (Hračová, Gildainová), 19. Gildainová (Vocetková, Juříčková) – 46. Lacková (Blichová).

Slovensko: Debnárová – Krákorová, Mateičková, S. Halušková, Kostková, Nogová, Masláková, Macková, Vlčková – Paulínyová, Beňáková, Blichová – Lacková, Tóthová, Juríková – Lačná, Komloš, Tomaštíková – Feníková, Karkošková.

 

6. – 14.1.2024 – IIHF Majstrovstvá sveta žien U18 (Zug, Švajčiarsko)

sk.B: Česká rep., Slovensko, Švajčiarsko, Japonsko

 

USA – Slovensko 7:1 (0:1, 1:0, 6:0)
Góly
: 29. Averillová (Distadová, Senecalová), 41. Scannellová (Thomasová, Dimatosová), 42. St. Martinová (Mc Gatheyová), 42. Averillová (Distadová, Boyleová), 43. Petrieová (Dimatosová, Dwyerová), 45. Thomasová (Scannellová), 50. McGatheyová (St. Martinová, Derrenbacherová) - 6. Juríková (Komloš).

Slovensko: Debnárová (43. Sumegová) – Krákorová, Tomaštíková, S. Halušková, Mateičková, Tischlerová, Masláková, Kostková, Nogová – Paulínyová, Tóthová, Blichová – Lacková, Beňáková, Lopušanová – Lačná, Komloš, Juríková – Feníková, Taricsová, Karkošková.

 

Slovensko – Švédsko 3:6 (1:2, 2:1, 0:3)
Góly
: 2. Lopušanová (Beňáková, Krákorová), 31. Karkošková (Blichová), 37. Tóthová (Tomaštíková) – 15. Hallinová (Hedqvistová, Svenssonová), 20. Hallinová (Hedqvistová, Svenssonová), 28. Svenssonová (Leijonhielmová), 52. Brenkleová (Johannesonová, Natt Och Dagová), 53. Svenssonová (Rauniová, Hedqvistová), 60. Hellmanová (Hallinová, Rauniová).

Slovensko: Debnárová – Krákorová, Tomaštíková, S. Halušková, Mateičková, Tischlerová, Masláková, Kostková, Nogová – Paulínyová, Tóthová, Blichová – Lacková, Beňáková, Lopušanová – Lačná, Komloš, Juríková – Feníková, Taricsová, Karkošková.

 

Švajčiarsko – Slovensko 1:2 po predĺžení (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
Góly
: 31. Inkampová (Leibundgutová, Balzerová) - 6. Lopušanová (Juríková), 62. Krákorová (Lopušanová).

Slovensko: Debnárová – S. Halušková, Mateičková, Tischlerová, Krákorová, Masláková, Tomaštíková, Kostková, Nogová – Paulínyová, Beňáková, Blichová – Lopušanová, Tóthová, Juríková – Lačná, Komloš, Lacková – Karkošková, Taricsová.

 

štvrťfinále:

Fínsko – Slovensko 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Góly
: 32. Kuusistová (Ekoluomová, Byskatová), 52. Ekoluomová (Holmbergová, Byskatová).

Slovensko: Debnárová – Mateičková, Masláková, S. Halušková, Tomaštíková, Kostková, Tischlerová, Nogová – Paulínyová, Beňáková, Blichová – Lopušanová, Tóthová, Juríková – Komloš, Lacková, Lačná – Karkošková, Taricsová.

 

o 5. miesto:

Švédsko – Slovensko 4:1 (1:0, 3:0, 0:1)
Góly
: 7. Hellmanová (Hedqvistová, Hallinová), 22. Rauniová (Leijonhielmová, Svenssonová), 23. Natt Och Dagová (Utbultová, Johannessonová), 31. Brenkleová (Hallinová, Hedqvistová) – 60. Paulínyová (Beňáková).

Slovensko: Debnárová – S. Halušková, Mateičková, Tischlerová, Krákorová, Masláková, Tomaštíková, Kostková, Nogová – Paulínyová, Beňáková, Blichová – Lopušanová, Tóthová, Juríková – Lačná, Komloš, Lacková – Karkošková, Taricsová, Feníková.

 

 

SR17

 

4. – 8.8.2023 – Turnaj 5 krajín (Chomutov, Česká rep.)

 

Slovensko – USA 3:5 (0:4, 2:0, 1:1)

Góly: 28. Tomka (Mišák, V. Dravecký ml.), 31. V. Dravecký ml. (Čunderlík), 52. Straka (Mišiak) – 2. Fiddler, 2. Spehar (Simpson), 4. Jette, 13. Spehar (Klaers, Dennis), 46. Kevan (Murphy, Spehar).

Slovensko: Prádel – Vajko, V. Dravecký ml., Rusznyák, Tkáč, Kršák, Čapoš, Kohút, Goljer – Mišák, Čunderlík, Tomka, Balko, Straka, A. Nemec, Mišiak, Saloň, Baláž, Habla, Lacko, Plančár.

 

Švajčiarsko – Slovensko 1:0 po predĺžení (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)

Gól: 63. Etter (Nappiot, Schenk).

Slovensko: Brezáni – Kohút, Tkáč, Čapoš, Vajko, Kršák, Goljer, V. Dravecký ml., Rusznyák – Mišiak, A. Nemec, Lacko, Straka, Mišák, Habla, Plančár, Čunderlík, Balko, Saloň, Tomka, Baláž.

 

Slovensko - Nemecko 6:3 (1:1, 2:2, 3:0)

Góly: 18. Lacko (V. Dravecký ml., Tomka), 23. V. Dravecký ml., 26. Lacko (Čunderlík, Straka), 43. Čunderlík (Mišiak), 57. Baláž (Čapoš, Straka), 60. Straka – 8. Lewandowski (Willhöft, Händel), 21. Händel (Willhöft), 29. Bleicher.

Slovensko: Prádel – V. Dravecký ml., Goljer, Rusznyák, Tkáč, Vajko, Čapoš, Kršák, Kohút – A. Nemec, Čunderlík, Tomka – Plančár, Straka, Baláž – A. Mišiak, Saloň, Mišák – Balko, Lacko.

 

Česko – Slovensko 6:4 (4:1, 1:3, 1:0)

Góly: 1. Novotný (Holub), 9. Pekař (Höhlig), 15. Rozsíval (Fasner, Netušil), 18. Rozsíval (Pšenička), 33. Novotný, 60. Novotný – 7. Lacko (V. Dravecký ml.), 25. Straka (A. Nemec), 32. A. Mišiak (Straka), 40. Straka (Saloň, V. Dravecký ml.).

Slovensko: Brezáni – V. Dravecký ml., Goljer, Rusznyák, Tkáč, Kršák, Čapoš, Vajko, Kohút – A. Nemec, Čunderlík, Tomka – Saloň, Straka, Baláž – A. Mišiak, Lacko, Plančár – Balko, Mišák.

 

10. – 12.11.2023 – Turnaj 4 krajín (Monthey, Švajčiarsko)

 

Švajčiarsko - Slovensko 2:3 (0:0, 0:2, 2:1)

Góly: 51. Kneubühler (Dandois, Nappiot), 58. Steiner (Sauser) – 29. Chrenko (Nemec), 32. Baláž (Mišiak, Čapoš), 45. Nemec (Tkáč, Chrenko).

Slovensko: Prádel – Goljer, Kalman, Čapoš, Tkáč, Kohút, Vajko, Bajza, Grečmal – Kalis, Čunderlík, Tomka – Baláž, Chrenko, Nemec – Berčík, Habla, Mišiak – Zuščák, Kriška, Polčík.

 

Francúzsko „18“ - Slovensko „17“ 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)

Góly: 19. Monarque – 18. Chrenko (Mišiak), 19. Berčík (Tkáč).

Slovensko: Prádel – Goljer, Kalman, Tkáč, Čapoš, Bajza, Vajko, Grečmal – Mišiak, Čunderlík, Tomka – Baláž, Chrenko, Nemec – Berčík, Habla, Kohút – Zuščák, Kriška, Polčík.

 

Slovensko - Nemecko 4:3 po samostatných nájazdoch (0:2, 2:1, 1:0 – 0:0, 1:0)

Góly: 35. Nemec (Vajko), 37. Kalman (Berčík), 58. Nemec (Kalman), rozhodujúci nájazd Chrenko – 5. Warnecke (Schneider, Hempel), 17. Kessler (Willhöft), 37. Schneider.

Slovensko: Henriquez – Goljer, Kalman, Čapoš, Tkáč, Vajko, Bajza, Grečmal – Tomka, Čunderlík, Mišiak – Nemec, Chrenko, Baláž – Kohút, Habla, Berčík – Polčík, Kriška, Zuščák.

 

27. – 31.12.2023 – Turnaj 5 krajín (Vierumäki, Fínsko)

Slovensko - Švajčiarsko 3:5 (0:0, 3:3, 0:2)
Góly
: 22. Nemec (Chrenko, Baláž), 31. Čunderlík (Dubravík, Kalman), 36. Dubravík (Tomka) - 27. Schenk (Mundy), 33. Blaha (Bär, Nappiot), 37. Dandois (Lehmann), 45. Schenk (Mundy), 60. Dandois (Peter).

Slovensko: Prádel – Goljer, Kalman, Tomaškovič, Tkáč, Danko, Vajko, Bajza, Jaroška - Tomka, Čunderlík, Dubravík - Nemec, Chrenko, Baláž - Ďurčo, Murin, Berčík - Plančár, Saloň, Habla. 

 

Slovensko - Česko 3:4 (2:0, 1:3, 0:1)
Góly
: 2. Tkáč (Chrenko, Nemec), 4. Dubravík (Tkáč, Chrenko), 35. Habla (Plančár) - 21. Poletín (Pekař, Čihař), 31. Pekař (Černý), 32. Ubl (Záhejský, Klatovský), 59. Macek (Hrubý, Fasner).

Slovensko: Brezáni – Tomaškovič, Kalman, Goljer, Tkáč, Danko, Vajko, Bajza, Jaroška - Tomka, Čunderlík, Berčík - Dubravík, Chrenko, Nemec - Ďurčo, Saloň, Baláž - Plančár, Murin, Habla. 

 

 

Švédsko - Slovensko 6:3 (3:1, 2:1, 1:1)
Góly
: 10. Klingsell, 11. Björck (Wozniak), 15. Genborg (Brongel-Larsson, Hakansson), 38. Stenberg (Hillström), 38. Krantz (Novotny, Klingsell), 55. Klingsell – 16. Goljer (Tkáč, Čunderlík), 31. Dubravík (Chrenko), 42. Tomka (Baláž, Čunderlík).

Slovensko: Prádel – Tomaškovič, Kalman, Goljer, Tkáč, Vajko, Danko, Bajza, Jaroška - Dubravík, Chrenko, Nemec -  Baláž, Čunderlík, Tomka - Murin, Habla, Plančár – Berčík, Saloň, Ďurčo. 

 

Fínsko - Slovensko 11:1 (4:0, 4:1, 3:0)
Góly
: 4. Westergaard, 9. Rajala (Joki, Boelius), 16. Joki, 17. Baggström (Kouhia, Boelius), 22. Kämäräinen (Mensonen, Vanninen), 25. Joki (Orpana, Rajala), 27. Orpana (Rajala, Tynkilä), 36. Vänninen (Somervuori, Mensonen), 45. Strömberg (Aaltonen, Baggström), 46. Vanninen (Tynkilä, Boelius), 48. Rajala (Orpana, Somervuori) - 34. Dubravík (Bajza, Chrenko).

Slovensko: Brezáni (17. Prádel) – Vajko, Kalman, Tkáč, Goljer, Bajza, Jaroška, Danko - Nemec, Chrenko, Dubravík - Tomka, Čunderlík, Baláž - Plančár, Murin, Habla – Ďurčo, Saloň, Berčík. 

 

8. - 10.2.2024 - Trojzápas s Nemeckom (Füssen, Švajčiarsko)

 

Nemecko - Slovensko 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Góly
: 30. Kronhardt (Brandt, Langmeier), 33. Griva (Brandt).

Slovensko: Brezáni – Vajko, Tkáč, Kohút, Bajza, Novobilský, Jaroška, Pavličko, Fülöp – Mišiak, Čunderlík, Dubravík – Tomka, Murin, Rácz – Novák, Židek, Berčík – Hukel, Stas, Slovák.

 

Nemecko – Slovensko 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)

Góly: 33. Kronhardt (Kose) – 11. Tomka (Židek), 48. Tkáč (Berčík, Hukel), 60. Dubravík (Tomka).

Slovensko: Henriquez – Tkáč, Vajko, Jaroška, Kohút, Bajza, Novobilský, Fülöp, Pavličko – Dubravík, Čunderlík, Mišiak – Novák, Murín, Berčík – Hukel, Židek, Tomka – Racz, Stas, Slovák

 

Nemecko – Slovensko 3:5 (2:3, 0:0, 1:2)

Góly: 8. Brandt (Griva), 15. Zwickl (Hempel, Kessler), 58. Zwickl (Grin, Stocker) – 11. Židek (Hukel, Murín), 11. Novobilský (Tomka), 17. Dubravík (Čunderlík, Mišiak), 53. Tomka (Židek, Dubravík), 60. Berčík (Tomka).

Slovensko: Henriquez – Tkáč, Vajko, Jaroška, Kohút, Bajza, Novobilský, Fülöp, Pavličko – Dubravík, Čunderlík, Mišiak – Novák, Murín, Berčík – Hukel, Židek, Tomka – Racz, Stas, Slovák

 

15. – 21.4.2024 – Turnaj 5 krajín (Švédsko)

Tímy: Slovensko, Švédsko, Česká rep., Fínsko, Švajčiarsko.

 

SR16

 

16. – 18.8.2023 – Turnaj 4 krajín (Füssen, Švajčiarsko)

 

Slovensko – Švajčiarsko 3:6 (1:3, 2:1, 0:1)

Góly: 14. Stankoven (Ondrejčák, Syrný), 23. Rausa (Kazda, Ďurčo), 29. Matta (Habda) – 3. Sauthier (Kriesi, Troxler), 6. Bouvard (Guzzi), 17. Kriesi (Sauthier), 33. Dubé (Berger, Achermann), 59. Liniger (Dubé, Bouvard), 60. Troxler.

Slovensko: Urban – Požgay, Floriš, Šuranyi, Varga, Kovalčík, Imriška, Koiš, Syrný – Kizák, Habda, Matta – Kazda, Ďurčo, Zvolenský – Rausa, Macák, Kubát – Ondrejčák, Stankoven, Rezničák.

 

Nemecko – Slovensko 1:6 (1:2, 0:3, 0:1)

Góly: 13. Greil (Hackert, Schlager) – 11. Kazda (Ondrejčák, Kubát), 16. Rausa (Ďurčo), 22. Kazda (Rausa, Kovalčík), 26. Kazda (Varga), 31. Kazda (Rezničák), 58. Rezničák (Kazda).

Slovensko: Barcák – Kovalčík, Floriš, Požgay, Koiš, Syrný, Imriška, Varga, Šurányi – Zvolenský, Habda, Matta – Rausa, Ďurčo, Stankoven – Rezničák, Macák, Kazda – Kizák, Ondrejčák, Kubát.

 

Rakúsko – Slovensko 0:13 (0:2, 0:6, 0:5)

Góly: 4. Floriš (Habda, Varga), 15. Rausa (Ďurčo, Kazda), 27. Šuranyi (Rausa, Ďurčo), 28. Rezničák (Imriška, Kazda), 29. Kubát (Kizák), 30. Stankoven (Ďurčo, Imriška), 32. Zvolenský (Habda, Kazda), 38. Kazda (Macák, Kovalčík), 42. Zvolenský (Matta), 43. Ondrejčák (Kubát, Kazda), 48. Floriš (Kubát, Macák), 49. Kizák (Šuranyi, Ondrejčák), 53. Ďurčo (Rausa, Stankoven).

Slovensko: Urban (32. Barčák) – Kovalčík, Floriš, Šuranyi, Koiš, Syrný, Imriška, Varga – Rausa, Ďurčo, Stankoven – Rezničák, Macák, Kazda – Zvolenský, Habda, Matta – Kizák, Ondrejčák, Kubát.

 

7. – 9.11.2023 – Turnaj 3 krajín (Kravaře, Česká rep.)

 

Česko – Slovensko 5:1 (1:0, 3:1, 1:0)

Góly: 5. Huk (Hanyš), 31. Katolický (Weiss, Tomek), 32. Huk (Ruml), 37. Katolický (Tomek), 43. Skyba (Hanyš) – 26. Bernát (Rausa, Matta).

Slovensko: Čelko (31. Hrenák) – Požgay, Bereš, Kovalčík, Černák, Syrný, Imriška, K. Varga, J. Béreš – Matta, Hybský, Rausa – Stankoven, Ďurčo, Trebula – Kubát, Šimko, Bernát – Krnáč, Macák, Čurlej.

 

Česko – Slovensko 5:4 sn (2:1, 1:1, 1:2 – 0:0, 1:0)

Góly: 2. Vlk (Reisnecker), 9. Weiss (Mařík, Slavík), 37. Hečko (Kachlíř, Tomek), 56. Tomek, roz. nájazd Katolický – 11. Bernat (Hybský, Kubát), 27. Kubát (Hybský, Bernat), 51. Macák (Ďurčo, Matta), 59. Ďurčo (Kovalčík, Rausa).

Slovensko: Čelko – Kovalčík, Bereš, Požgay, Černák, Varga, Syrný, Imriška, Béreš – Trebula, Stankoven, Rausa – Macák, Ďurčo, Matta – Kubát, Hybský, Bernat – Krnáč, Šimko, Čurlej.

 

Švajčiarsko – Slovensko 5:6 sn (1:1, 2:2, 2:2 – 0:0, 0:1)

Góly: 9. Schoch (Van Gessel, Dubé), 23. Daron (Bouvard), 26. Kriesi, 41. Kriesi (Castiglioni), 48. Troxler (Sauthier, Thoma) – 4. Čurlej (Šimko, Krnáč), 25. Hybský (Černák, Matta), 31. Kubát (Matta, Macák), 50. Stankoven (Čurlej, Varga), 59. Čurlej (Bereš, Trebula), rozh. nájazd Bernat.

Slovensko: Hrenák – Kovalčík, Bereš, Požgay, Syrný, Varga, Černák, Imriška, Béreš – Trebula, Stankoven, Rausa – Matta, Ďurčo, Macák – Kubát, Hybský, Bernat – Krnáč, Šimko, Čurlej.

 

27. – 30.12.2023 – Turnaj 5 krajín (Romanshorn, Švajčiarsko)

Slovensko – Fínsko 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

Góly: 56. Rausa (Floriš) - 13. Vatjus (Toivonen), 21. Torkki (Strömberg), 37. Keinänen (Mäkinen), 60. Torkki

Slovensko: Barčák – Kovalčík, Bereš, Požgay, Maršálek, Syrný, Floriš, Baran, Tóth – Trebula, Stankoven, Čurlej – Matta, Macák, Kizák – Rausa, Lukáčik, Bernát – Rezničák, Obušek, Sirota.

 

 

Nemecko - Slovensko 3:6 (1:1, 2:2, 0:3)
Góly
: 11. Kottner (Pizka), 22. Schlager (Permitin), 25. Schatz - 18. Lukáčik (Sirota, Kovalčík), 27. Trebula (Stankoven, Macák), 27. Matta (Kizák, Rezničák), 42. Stankoven (Trebula, Floriš), 44. Trebula (Stankoven, Bereš), 60. Rausa (Obušek, Požgay).

Slovensko: Dvořák – Požgay, Floriš, Kovalčík, Maršálek, Bereš, Syrný, Tóth – Macák, Stankoven, Trebula - Rezničák, Matta, Kizák - Rausa, Obušek, Čurlej – Sirota, Lukáčik, Bernát.

 

Švajčiarsko - Slovensko 2:3 (1:3, 0:0, 1:0)
Góly
: 15. Bouvard (Bosshard), 57. Sauthier (Thoma) - 1. Matta, 6. Rausa (Obušek),15. Obušek (Bereš, Stankoven)

Slovensko: Barčák – Požgay, Floriš, Kovalčík, Maršálek, Syrný, Bereš, Tóth – Rezničák, Stankoven, Macák – Trebula, Matta, Sirota - Rausa, Obušek, Kizák – Bernát, Lukáčik, Čurlej.

 

Slovensko – Česká republika 4:5 pp (1:2, 2:2, 1:0, 0:1)

Góly: 10. Stankoven (Trebula, Kizák), 26. Lukáčik, 36. Bereš (Syrný), 42. Čurlej (Obušek, Syrný) - 13. Vlk (Maxa, Fodor), 20. Hečko (Ruml, Mařík), 34. Weiss (Mařík, Kachlíř), 40. Hečko (Ruml, Maxa), 65. Kachlíř

Slovensko: Dvořák – Požgay, Floriš, Kovalčík, Maršálek, Syrný, Bereš, Tóth – Rezničák, Stankoven, Macák – Trebula, Matta, Kizák - Rausa, Obušek, Čurlej – Bernát, Lukáčik. 

 

19.1 – 1.2.2024 – Winter Youth Olympic Games (Gangwon, Južná Kórea)

sk.A: USA, Česká rep., Slovensko.

 

Slovensko – USA 4:5 sn (1:1, 3:1, 0:2 – 0:1)

Góly: 12. Syrný (Kubát), 23. Ďurčo (Rausa, Goljer), 25. Rezničák, 30. Rezničák (Stankoven) – 2. Torre (Schairer, Garcia), 19. Hurlbert (Francisco, Berchild), 37. Bumgarner (Stuart, Marthaler), 45. Torre (Trottier, Berchild), roz. nájazd Berchild.

Slovensko: Hrenák – Ďurčo, Goljer, Béreš, Kovalčík, Syrný, Černák – Rausa, Plančár, Ďurčo – Trebula, Kubát, Stankoven – Matta, Rezničák, Macák. 

 

Česko – Slovensko 3:2 (0:0, 0:0, 3:2)

Góly: 37. Katolický (Kachlíř, Novák), 38. Katolický (Novák), 45. Tomek – 34. Kubat (Plančár), 45. Kovalčík (Macák).

Vylúčení: 3:3 na 1,5 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, strely na bránku: 22:33.

Slovensko: Dvořák – Goljer, Požgay, Bereš, Kovalčík, Syrný, Černák – Rausa, Plančár, Ďurčo – Trebula, Kubat, Stankoven – Matta, Rezničák, Macák. 

 

9. - 11.2.2024 (Romanshorn, Švajčiarsko)

 

Švajčiarsko bieli – Slovensko 4:1 (0:0, 3:0, 1:1)

Góly: 26. Wäffler (Bonito), 34. Cabré, 38. Fueter (Bonito), 59. Bonito (Brander) – 48. Habda (Sirota, Floris). 

Slovensko: Krnáč – Koiš, Floriš, Somík, Imriška, Varga, Beľák, Hazucha, Tóth – Sirota, Foltin, Čurlej – Zvolenský, Hybský, Kizák – Brath, Šimko, Petrovič – Potočka, Habda, Seiler

 

Švajčiarsko červení – Slovensko 3:2pp (0:0, 1:2, 1:0 – 1:0)

Góly: 38. Dubé, 53. Sauthier (Thoma, Kriesi), 63. Frolik (Kriesi, Sauthier) – 34. Čurlej (Potočka, Habda), 38. Habda (Floriš, Šimko). Slovensko: Ondavský – Koiš, Floriš, Varga, Tóth, Somík, Imriška, Hazucha, Beľák – Potočka, Habda, Čurlej – Zvolenský, Hybský, Petrovič – Sirota, Šimko, Brath – Seiler, Foltin, Kizák

 

Slovensko – Lotyšsko 2:3pp (0:1,  1:1, 1:0 – 0:1)

Góly: 34. Foltin, 53. Seiler (Habda) – 14. Mihailovs (Tarvids), 31. Tarvids (Lisovskis), 63. Katkovskis (Danilovs, Obuks). 

Slovensko: Ondavský (30. Krnáč) – Koiš, Floriš, Varga, Hazucha, Imriška, Tóth, Somík, Beľák – Potočka, Habda, Čurlej – Zvolenský, Hybský, Foltin – Sirota, Šimko, Kizák – Brath, Seiler, Petrovič

 

15. – 21.4.2024 – Turnaj 4 krajín (Česká rep.)

Tímy: Česká rep., Fínsko, Švédsko, Slovensko.

 

SR ženy 16

 

9. – 11.11.2023 – Turnaj 4 krajín (Vaujany, Francúzsko)

 

Slovensko – Maďarsko 1:4 (1:1, 0:2, 0:1)

Góly: 3. Krištofíková (Čellárová, Hirjáková) – 12. Vassová (Kornyilovová, Weilerová), 27. Pásztorová (Hiezlová, Faragóová), 31. Pásztorová (Hiezlová, Weilerová), 57. Hiezlová (Bereczká, Hajduová).

Slovensko: Tomečková – Roštecká, Cvejnová, Kubáňová, Račák, Micháliková, Krištofíková, Hirjáková, Hrušková, Lipnická, Ševčíková, Večerková, Sibertová, Plvanová, Konrádová, Turňová, Čellárová, Gerö, Gondová.

 

Slovensko – Taliansko 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)

Góly: 12. Giulianiová, 26. Heidenbergerová, 40. Heidenbergerová, 48. Giulianiová

Slovensko: Kubaniová – Roštecká, Cvejnová, Kubáňová, Račák, Micháliková, Krištofíková, Hirjáková, Hrušková, Lipnická, Ševčíková, Večerková, Sibertová, Plvanová, Konrádová, Turňová, Čellárová, Gerö, Gondová.

 

Francúzsko - Slovensko 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)

Góly: 12. Bontempsová (Piazzonová, Fulconisová), 18. Peyneová Dingivalová (Boudinová, Verleeneová), 54. Poirrierová – 46. Gerö (Lipnická).

Slovensko: Tomečková (31. Kubaniová) – Roštecká, Cvejnová, Kubáňová, Račák, Micháliková, Krištofíková, Hirjáková, Lipnická, Ševčíková, Večerková, Sibertová, Plvanová, Konrádová, Turňová, Čellárová, Gerö, Gondová.

 

13. – 15.12.2023 – Olympic Hopes Tournament (Hodonín, Česká rep.)

 

Slovensko 16/18 – Poľsko 18 1:0 po predĺžení (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Gól
: 64. Hirjaková (Plvanová, Roštecká).

Slovensko: Tomečková – Račák, Tischlerová, Luptáková, Krištofíková, Roštecká, Kubáňová – Plvanová, Sevčíková, Sibertová – Tomasová, Gerö, Hirjaková – Lipnická, Michalíková, Gondová – Turňová, Čellárová, Koperová.

 

Slovensko 16/18 – Maďarsko 18 0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
Góly
: 28. Polónyiová (Hiezlová, Hajduová), 39. Báhiczká-Tóthová (Mozolaiová, Kornyilovová).

Slovensko: Sumegová – Račák, Tischlerová, Luptáková, Krištofíková, Roštecká, Kubáňová – Plvanová, Sevčíková, Sibertová – Tomasová, Gerö, Hirjaková – Lipnická, Micháliková, Gondová – Turňová, Čellárová, Koperová.

 

Česko 16 – Slovensko 16/18 4:2 (0:0, 4:1, 0:1)
Góly
: 23. Kantorová (Bojdová), 24. Pěnčíková (Voldřichová), 26. Hlávková (Voldřichová), 33. Kantorová (Bojdová) – 31. Ševčíková (Sibertová), 49. Krištofíková (Luptáková).

Slovensko: Sumegová (31. Tomečková) – Tischlerová, Luptáková, Račák, Čellárová, Roštecká, Kubáňová, Krištofíková – Plvanová, Ševčíková, Sibertová – Koperová, Gerö, Hirjaková – Lipnická, Micháliková, Gondová – Turňová, Tomasová.

 

25. – 29.4.2024 – EWIHC 2024 (TBD)

Tímy: Slovensko, Česká rep., Francúzsko, Nemecko, Maďarsko, Nórsko, Švédsko, Švajčiarsko.