Reprezentační brankári sa zídu na špeciálnom výcvikovom tábore na Liptove

BRATISLAVA (SZĽH) – Tridsaťsedem reprezentačných brankárov ročníka 2000 až 2005 čaká začiatkom druhej polovice júna špeciálne sústredenie v Liptovskom Mikuláši. V priebehu piatich dní pod dohľadom vyše desiatich trénerov budú zdokonaľovať svoje hokejové kvality na ľade JL Arény.

Nominácia na Výcvikový tábor brankárov v Liptovskom Mikuláši (16. – 20. 06. 2019)

Meno Ľ/P Dátum nar. Klub
Patrik Andrisík Ľ 19. 02. 2003 Tappara Tampere (Fín.)
Dominik Antala Ľ 09. 05. 2001 USA Hoceky Youth Club (USA)
Ádám Beke Ľ 07. 09. 2002 HC SLOVAN Bratislava
Filip Belányi Ľ 09. 02. 2001 HC '05 Banská Bystrica
Tomáš Boľo Ľ 03. 07. 2001 Young Lions Hockey Thürgau (Švajč.)
Dávid Borák Ľ 24. 04. 2001 MMHK Skalica
Dominik Botka Ľ 02. 01. 2005 Hokejová Akadémia Z. Cígera 21
Jozef Michal Bukas Ľ 05. 05. 2002 MHk 32 Liptovský Mikuláš
Michal Dubek Ľ 16. 07. 2005 HK Ružinov 99 Bratislava
Matej Dúbravský Ľ 14. 04. 2004 HKM Zvolen – mládež
Daniel Ďuris P 15. 08. 2003 MHA Martin
Rastislav Eliaš Ľ 18. 04. 2004 HC Košice
Adam Gajan Ľ 06. 05. 2004 HK ŠKP Poprad
Adam Gerhardt Ľ 30. 01. 2004 HK DUKLA Trenčín
Martin Halama Ľ 24. 11. 2003 HKM Zvolen – mládež
Tomáš Hrušík Ľ 25. 04. 2000 MŠK Púchov
Tobiáš Iglovský Ľ 31. 12. 2003 HK Trnava
Patrik Jurčák Ľ 10. 02. 2004 HC Košice
Marek Kán Ľ 04. 02. 2004 HKM Zvolen – mládež
Alexej Kanás Ľ 24. 01. 2005 MHA Martin
Michal Knopp Ľ 06. 12. 2003 EHC Lions (Rak.)
Ján Korec Ľ 28. 09. 2004 HOBA Bratislava
Šimon Latkóczy
(17. – 20. 06. 2019)
P 01. 06. 2002 HK DUKLA Trenčín
Maximilián Lednický Ľ 21. 07. 2004 MHA Martin
Patrik Lietava
(18. – 20. 06. 2019)
Ľ 08. 06. 2000 HKM Zvolen – mládež
Daniel Lobodáš Ľ 17. 03. 2003 HOBA Bratislava
Matej Marinov Ľ 16. 06. 2003 MMHK Nitra
Pavol Maťovčík Ľ 14. 03. 2002 MHA Martin
Oliver Nemec Ľ 14. 02. 2002 Hokejová akadémia Z. Cígera 21
Šimon Opatovský Ľ 05. 04. 2002 HK Trnava
Sebastián Pribula Ľ 16. 09. 2005 HC Košice
Oliver Puškár Ľ 11. 06. 2005 HC '05 Banská Bystrica
Eugen Rabčan Ľ 28. 06. 2001 HK Spišská Nová Ves
Samuel Urban Ľ 01. 05. 2005 MŠK Púchov
Matej Vereš Ľ 15. 01. 2004 HK DUKLA Trenčín
Samuel Vyletelka
(18. – 20. 06. 2019)
P 11. 11. 2000 Wilkes-Baree Scranton Knights (USA)
Dominik Židek P 30. 08. 2005 HK 95 Považská Bystrica
NÁHRADNÍCI (na telefo
Dominik Bovan Ľ 04. 03. 2003 HC SLOVAN Bratislava
David Irsák Ľ 27. 08. 2003 MMHK Nitra
Sebastián Rusnák Ľ 21. 11. 2003 HC SLOVAN Bratislava
Šimon Šimko Ľ 01. 03. 2003 HK Brezno
Matúš Trnka Ľ 10. 04. 2004 P.H.K. Prešov
REALIZAČNÝ TÍM
Manažérka Katarína Válkyová
Tréner Ján Lašák
Asistent trénera Martin Klempa
Asistent trénera Peter Kosa
Asistent trénera Marko Milý
Asistent trénera Dušan Strharský
Asistent trénera Jozef Urdák
Asistent trénera Michal Zemančík
Vzdelávací program Dominik Guriš
Vzdelávací program Ján Laco
Vzdelávací program Stanislav Mojdis
Vzdelávací program Dušan Vlk
Lekár Oto Lobodáš
Masér Maroš Solenský

Zraz nominovaných je 16. 06. 2019 (nedeľa) do 14.45 hod. na zimnom štadióne JL Aréna v Liptovskom Mikuláši. Ukončenie akcie bude 20. 06. 2018 (štvrtok) o 13.00 hod.



Odporúčame