BRATISLAVA (SZĽH) – Reprezentačné družstvo hráčov do pätnásť rokov počas februára absolvuje ďalšiu akciu. Štyridsaťštyri hokejistov ročníka 2004 pod vedením hlavného trénera Branislava Vargu absolvuje v Leviciach päťdňové sústredenie pod pondelka do piatka.
Na nominovaných hráčov čaká v priebehu piatich dní bohatý program. Okrem tréningových jednotiek na ľade absolvujú hráči testovanie pod dohľadom Národného športového centra a zahrajú si medzi sebou i dva modelované zápasy.
„Na tomto výcvikovom tábore dostane príležitosť viacero hráčov, ktorí s nami neabsolvovali či už turnaj v Poprade, alebo ani novembrový turnaj regiónov v Prievidzi. Reprezentácia do pätnásť rokov je práve o tom, aby čo najširšie portfólio reprezentantov dostalo príležitosť ukázať svoje schopnosti,“ povedal hlavný tréner Branislav Varga.
15na výcvikový tábor a testovanie NŠC (04. – 08. 02. 2019)
Meno | Ľ/P | Dátum nar. | Klub | |
BRANKÁRI | ||||
Adam Gerhardt | Ľ | 30. 01. 2004 | HK DUKLA Trenčín | |
Patrik Jurčák | Ľ | 10. 02. 2004 | HC Košice/MŠKM Trebišov | |
Ján Korec | Ľ | 28. 09. 2004 | HOBA Bratislava | |
Matej Vereš | Ľ | 15. 01. 2004 | HK DUKLA Trenčín | |
OBRANCOVIA | ||||
Filip Čulík | Ľ | 19. 01. 2004 | HKM Zvolen – mládež | |
Jozef Viliam Kmec | P | 02. 01. 2004 | HC Košice | |
Luca Krakovský | Ľ | 18. 06. 2004 | HC SLOVAN Bratislava/HOBA Bratislava | |
Adam Kremnický | P | 12. 05. 2004 | HC AZ Havířov (ČR) | |
Adam Lehocký | P | 02. 05. 2004 | HK DUKLA Trenčín | |
Martin Malecký | Ľ | 25. 04. 2004 | HK Brezno/MHk 32 Liptovský Mikuláš | |
Ján Marušinec | Ľ | 20. 04. 2004 | HOBA Bratislava | |
Marián Moško | Ľ | 11. 05. 2004 | HK DUKLA Trenčín | |
Dávid Nátny | Ľ | 14. 03. 2004 | MHA Martin | |
Roman Novák | Ľ | 13. 02. 2004 | HK Mládež Michalovce | |
Lukáš Pánik | Ľ | 31. 08. 2004 | MMHK Nitra | |
Tomáš Šarina | Ľ | 15. 05. 2004 | HK Brezno | |
Sebastián Štekláč | Ľ | 28. 02. 2004 | HK Mládež Michalovce | |
Jakub Veteška | P | 26. 01. 2004 | MŠK Púchov | |
Boris Žabka | Ľ | 20. 05. 2004 | BK Mladá Boleslav (ČR) | |
ÚTOČNÍCI | ||||
Alex René Bartakovics | P | 01. 06. 2004 | MŠHK – mládež Prievidza | |
Martin Benko | P | 26. 01. 2004 | HK DUKLA Trenčín | |
Tomáš Dudáš | Ľ | 14. 07. 2004 | MsHKM Žilina | |
Patrik Gabriel | Ľ | 07. 01. 2004 | HK Gladiators Trnava | |
Matej Grega | Ľ | 25. 02. 2004 | MHA Martin | |
Matej Greschner | P | 21. 05. 2004 | MŠHK – mládež Prievidza | |
Michal Hazucha | Ľ | 07. 06. 2004 | MMHK Nitra | |
Jakub Kopecký | Ľ | 08. 02. 2004 | HK DUKLA Trenčín | |
Adam Kurty | Ľ | 09. 03. 2004 | EHC Lions (Rak.) | |
Patrik Melicher | P | 25. 03. 2004 | HK Brezno/MHk 32 Liptovský Mikuláš | |
Martin Mišiak | Ľ | 30. 09. 2004 | HC Kometa Brno (ČR) | |
Marek Molnár | Ľ | 09. 03. 2004 | HKM Zvolen – mládež | |
Adam Ondriš | P | 07. 07. 2004 | HC SLOVAN Bratislava-mládež | |
Servác Petrovský | Ľ | 10. 08. 2004 | HC Oceláři Třinec (ČR) | |
Jakub Plevka | Ľ | 22. 05. 2004 | VSK Technika Brno (ČR) | |
Sebastian Andrej Podkonický | P | 23. 12. 2004 | HKM Zvolen – mládež | |
Peter Repčík | Ľ | 09. 01. 2004 | HC Košice/MŠKM Trebišov | |
Jakub Ružek | Ľ | 16. 05. 2004 | HK Trnava | |
Markus Suchý | Ľ | 13. 04. 2004 | HK ŠKP Poprad | |
Adam Sýkora | Ľ | 07. 09. 2004 | MMHK Nitra | |
Patrik Ščepko | Ľ | 20. 02. 2004 | HK Trnava | |
Ivan Thomka | Ľ | 11. 03. 2004 | MHA Martin | |
Žigmund Zöld | P | 04. 11. 2004 | HC Lučenec/MHk 32 Liptovský Mikuláš | |
Adam Žlnka | P | 28. 02. 2004 | HK ŠKP Poprad | |
NÁHRADNÍCI (na telefonické zavolanie) | ||||
Meno | Post | Ľ/P | Dátum nar. | Klub |
Adam Gajan | B | Ľ | 06. 05. 2004 | HK ŠKP Poprad |
Maximilián Lednický | B | Ľ | 21. 07. 2004 | MHA Martin |
Viktor Brezina | O | Ľ | 08. 04. 2004 | MŠKM Trebišov/HK Mládež Michalovce |
Matúš Brnoliak | O | Ľ | 18. 06. 2004 | MHk 32 Liptovský Mikuláš |
Matej Štefan Lörincz | O | Ľ | 01. 01. 2004 | HKM Zvolen – mládež |
Matej Tomas | O | P | 07. 09. 2004 | HK ŠKP Poprad |
Andrej Vaňo | O | Ľ | 29. 03. 2004 | HK Iskra Partizánske/HC Topoľčany |
Marko Vinclér | O | Ľ | 30. 04. 2004 | HC Košice/MŠKM Trebišov |
Dávid Dadaj | Ú | Ľ | 06. 04. 2004 | MsHKM Žilina |
Max Ferkodič | Ú | Ľ | 26. 02. 2004 | MMHK Nitra |
Daniel Gellen | Ú | Ľ | 18. 05. 2004 | HKM Zvolen – mládež |
Samuel Honzek | Ú | Ľ | 12. 11. 2004 | HK DUKLA Trenčín |
Martin Lachkovič | Ú | Ľ | 03. 10. 2004 | HC SLOVAN Bratislava |
Filip Martiška | Ú | Ľ | 26. 03. 2004 | HK Iskra Partizánske |
Oliver Orosz | Ú | Ľ | 22. 03. 2004 | HC Košice/MŠKM Trebišov |
Viktor Petrík | Ú | Ľ | 14. 09. 2004 | HK Lokomotíva Nové Zámky |
Benjamín Pšenko | Ú | Ľ | 15. 12. 2004 | HK Trnava |
Samuel Slažanský | Ú | Ľ | 26. 12. 2004 | MMHK Nitra |
Vladimír Smolka | Ú | P | 30. 04. 2004 | MHA Martin |
Andrej Štefánik | Ú | Ľ | 29. 09. 2004 | MsHKM Žilina |
REALIZAČNÝ TÍM | ||||
Manažér | Vladislav Baláž | |||
Hlavný tréner | Branislav Varga | |||
Asistent trénera | Rastislav Paľov | |||
Asistent trénera | Tibor Tartaľ | |||
Tréner brankárov | Michal Zemančík | |||
Konzultant | Boris Valábik | |||
Lekár | Rajmund Szikora | |||
Masér | Vladimír Nemček | |||
Masér | František Oláh |
Zraz nominovaných je 04. 02. 2019 (pondelok) do 12.00 hod. na zimnom štadióne v Leviciach. Ukončenie akcie bude 08. 02. 2019 o 18.30 hod.