Značka SLOVAKIA je novým partnerom SZĽH

BRATISLAVA (SZĽH) - Značky SLOVAKIA sú oficiálnym partnerom Slovenského zväzu ľadového hokeja a Slovenskej hokejovej reprezentácie SR „A“ mužstva v sezónach 2018/2019 a 2019/2020. Slovakia Chips pri tejto príležitosti predstavuje limitovanú edíciu obalov, na ktorých sú vyobrazení 4 slovenskí hráči.

Slovenský hokej potrebuje po svojom boku silných partnerov. Aj preto sme radi, že tradičná značka – SLOVAKIA sa stáva súčasťou hokejovej rodiny. Veríme, že slovenský hokej získa s touto jedinečnou značkou na sile a že spoločne budeme stáť pri zrode ďalších úspechov a výchove nových talentov,“ povedal na margo novej spolupráce prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja Martin Kohút.

Menovite jednotlivé príchute reprezentujú Ján Lašák, Milan Bartovič, Tomáš Surový a Libor Hudáček. Každý z nich je držiteľom medaile z MS z predchádzajúcich herných sezón. Najbližšími podujatiami, kde značka SLOVAKIA bude vystupovať po boku SZĽH, budú prípravné zápasy slovenskej reprezentácie a na vyvrcholení sezóny, teda Majstrovstvách sveta v Dánsku. Veľkú pozornosť budú pútať aj tie budúcoročné, nakoľko ich dejiskom bude Slovensko.

„Stali sme sa hrdým partnerom zástupcu najúspešnejšieho kolektívneho športu na Slovensku, pretože sme presvedčení, že slaný snack k hokeju a fandeniu patrí. Sme si istí, že fenomén fandenia je blízky všetkým vekovým kategóriám vo všetkých kútoch našej krajiny. Hokej a značka SLOVAKIA sú totiž založené na rovnakých pilieroch, akými sú tradícia, kvalitná príprava, hrdosť a spolupatričnosť,“ vysvetľuje Ondřej Široký, marketingový manažér zo spoločnosti Intersnack, a.s.

Zaujímavosťou bude i súťaž, ktorá je propagovaná na obaloch značiek SLOVAKIA o zájazd na Majstrovstvá sveta v hokeji v Dánsku. Fanúšikovia si tak vďaka nim budú môcť užiť hokejový sviatok skutočne naplno. Ostatné súťaže Zobraziť všetky

Reprezentácia Zobraziť všetky

Správy SZĽH Zobraziť všetky

Najčítanejšie články za deň

Najčítanejšie články za týždeň

Najčítanejšie články za mesiac