Liga kadetov

Prehľad zápasov

Nedeľa, 15. December 2019

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
4:1
HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
5:6
MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o.
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
3:1
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Levice HK Levice
3:0
HK Bratislava HK Bratislava
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
3:6
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o.
3:0
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
1:6
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
MŠKM  Tebišov MŠKM Tebišov
4:3
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
2:3
HC Košice HC Košice
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
4:1
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
6:6
Prešov Penguins Prešov Penguins
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
2:3
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
HC Topoľčany HC Topoľčany
7:4
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
MŠK Púchov MŠK Púchov
5:0
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
MMHK Nitra MMHK Nitra
6:4
MHA Martin MHA Martin

Streda, 18. December 2019

HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
14:00
HK Levice HK Levice


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

14.12.2019

Najviac asistencií v zápase

14.12.2019

Najviac gólov oboch tímov v zápase

30.10.2019

Najrýchlejší gól v zápase

12.10.2019

Najrýchlejší gól v predĺžení

01.01.0001

Najviac trestných minút v zápase

29.09.2019

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

29.09.2019
Základná časť skupina A Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 16 29
2 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 16 26
3 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 16 24
4 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 16 18
5 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 16 17
6 MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o. 16 13
7 HK Bratislava HK Bratislava 16 8
8 HC ŠKP Bratislava - SR ženy HC ŠKP Bratislava - SR ženy 16 5
9 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 16 4
Základná časť skupina B Z B
1 HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o. 14 28
2 MŠK Púchov MŠK Púchov 14 22
3 MMHK Nitra MMHK Nitra 14 22
4 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 14 14
5 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 14 9
6 HC Topoľčany HC Topoľčany 14 7
7 HK Levice HK Levice 14 6
8 MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom 14 4
Základná časť skupina C Z B
1 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 14 21
2 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 14 20
3 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 14 20
4 MHA Martin MHA Martin 14 20
5 HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 14 17
6 HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA 14 6
7 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 14 4
8 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 14 4
Základná časť skupina D Z B
1 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 16 29
2 HC Košice HC Košice 16 28
3 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 16 24
4 Prešov Penguins Prešov Penguins 16 18
5 LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice 16 17
6 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 16 14
7 MŠKM  Tebišov MŠKM Tebišov 16 10
8 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 16 4
9 HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov 16 0
Kvalifikačný turnaj Z B
1 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 3 5
2 MHA Martin MHA Martin 3 4
3 Prešov Penguins Prešov Penguins 3 2
4 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 3 1
TOP 14 celoslovenská časť Z B
1 MŠK Púchov MŠK Púchov 4 7
2 HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o. 4 7
3 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 4 6
4 HC Košice HC Košice 4 6
5 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 4 5
6 MMHK Nitra MMHK Nitra 4 5
7 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 2 4
8 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 4 4
9 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 4 3
10 MHA Martin MHA Martin 4 2
11 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 4 2
12 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 4 1
13 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 2 0
14 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 4 0
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka Z B
1 HK Levice HK Levice 3 6
2 HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA 3 4
3 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 2 4
4 HC Topoľčany HC Topoľčany 3 4
5 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 3 4
6 MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom 3 4
7 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 2 2
8 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 3 2
9 MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o. 3 2
10 HC ŠKP Bratislava - SR ženy HC ŠKP Bratislava - SR ženy 1 0
11 HK Bratislava HK Bratislava 3 0
12 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 3 0
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu Z B
1 HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 3 6
2 Prešov Penguins Prešov Penguins 3 5
3 MŠKM  Tebišov MŠKM Tebišov 4 4
4 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 4 4
5 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 3 3
6 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 3 2
7 LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice 3 2
8 HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov 3 0