2. hokejová liga

Prehľad zápasov

Sobota, 12. Október 2019

HC Prievidza HC Prievidza
6:2
PHC Budapest PHC Budapest
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
4:6
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
HK Sabinov HK Sabinov
4:5 sn
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
6:4
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
2:5
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
9:2
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
1:6
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK Brezno HK Brezno
5:3
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub

Sobota, 19. Október 2019

MŠK Púchov MŠK Púchov
17:30
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
17:30
HK Bardejov HK Bardejov
HC 19 Humenné HC 19 Humenné
17:30
UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok
MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B
17:30
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
17:30
HK Sabinov HK Sabinov
PHC Budapest PHC Budapest
18:00
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom
Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub
18:30
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK Brezno HK Brezno
18:45
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

21.09.2019

Najviac bodov v zápase

21.09.2019

Najviac asistencií v zápase

28.09.2019

Najviac gólov oboch tímov v zápase

28.09.2019

Najrýchlejší gól v zápase

28.09.2019

Najrýchlejší gól v predĺžení

28.09.2019

Najviac trestných minút v zápase

05.10.2019

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

05.10.2019
Základná časť sk. A Z B
1 MŠK Púchov MŠK Púchov 4 12
2 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 4 10
3 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 4 9
4 HK MŠK Indian Žiar nad Hronom HK MŠK Indian Žiar nad Hronom 4 5
5 Bratislavský hokejový klub Bratislavský hokejový klub 3 3
6 HC Prievidza HC Prievidza 4 3
7 HK Brezno HK Brezno 3 3
8 HK 91 Senica HK 91 Senica 3 2
9 PHC Budapest PHC Budapest 3 1
Základná časť sk. B Z B
1 HC 19 Humenné HC 19 Humenné 4 12
2 HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota 4 9
3 HK Bardejov HK Bardejov 3 6
4 UKS MOSiR Sanok UKS MOSiR Sanok 4 6
5 HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov 4 6
6 MHK Kežmarok MHK Kežmarok 3 5
7 HK Sabinov HK Sabinov 2 1
8 HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica 3 0
9 MHk 32 Liptovský Mikuláš B MHk 32 Liptovský Mikuláš B 3 0