2. hokejová liga

Základná časť sk. A

1. kolo

HK MŠK Indian Žiar nad Hronom ZNH
6:2
21.09.2019
HK Brezno BRE
MHK Dolný Kubín DKU
10:3
21.09.2019
HC Prievidza PRE
HK Iskra Partizánske PAR
7:4
21.09.2019
HK 91 Senica SEN
MŠK Púchov PUM
10:3
21.09.2019
Bratislavský hokejový klub HKB

2. kolo

Bratislavský hokejový klub HKB
7:2
28.09.2019
PHC Budapest PHC
HK 91 Senica SEN
1:8
28.09.2019
MŠK Púchov PUM
HC Prievidza PRE
2:3
28.09.2019
HK Iskra Partizánske PAR
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom ZNH
4:3 pp
28.09.2019
MHK Dolný Kubín DKU

3. kolo

MHK Dolný Kubín DKU
7:2
05.10.2019
HK Brezno BRE
HK Iskra Partizánske PAR
3:1
05.10.2019
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom ZNH
MŠK Púchov PUM
4:3
05.10.2019
HC Prievidza PRE
PHC Budapest PHC
4:5 sn
05.10.2019
HK 91 Senica SEN

4. kolo

HK Brezno BRE
5:3
12.10.2019
Bratislavský hokejový klub HKB
HC Prievidza PRE
6:2
12.10.2019
PHC Budapest PHC
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom ZNH
1:6
12.10.2019
MŠK Púchov PUM
HK Iskra Partizánske PAR
2:5
12.10.2019
MHK Dolný Kubín DKU

5. kolo

HK Brezno BRE
5:4
19.10.2019
HK Iskra Partizánske PAR
MŠK Púchov PUM
3:2
19.10.2019
MHK Dolný Kubín DKU
PHC Budapest PHC
1:9
19.10.2019
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom ZNH
Bratislavský hokejový klub HKB
11:1
19.10.2019
HK 91 Senica SEN

6. kolo

HK Brezno BRE
8:0
26.10.2019
HK 91 Senica SEN
HC Prievidza PRE
4:5
26.10.2019
Bratislavský hokejový klub HKB
MHK Dolný Kubín DKU
5:2
26.10.2019
PHC Budapest PHC
HK Iskra Partizánske PAR
1:2
26.10.2019
MŠK Púchov PUM

7. kolo

MŠK Púchov PUM
4:2
02.11.2019
HK Brezno BRE
PHC Budapest PHC
2:6
02.11.2019
HK Iskra Partizánske PAR
Bratislavský hokejový klub HKB
1:6
02.11.2019
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom ZNH
HK 91 Senica SEN
2:3
02.11.2019
HC Prievidza PRE

8. kolo

HK Brezno BRE
8:2
09.11.2019
HC Prievidza PRE
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom ZNH
7:0
09.11.2019
HK 91 Senica SEN
MHK Dolný Kubín DKU
9:0
09.11.2019
Bratislavský hokejový klub HKB
MŠK Púchov PUM
7:3
09.11.2019
PHC Budapest PHC

9. kolo

PHC Budapest PHC
0:5
16.11.2019
HK Brezno BRE
Bratislavský hokejový klub HKB
10:4
16.11.2019
HK Iskra Partizánske PAR
HK 91 Senica SEN
3:7
16.11.2019
MHK Dolný Kubín DKU
HC Prievidza PRE
1:3
16.11.2019
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom ZNH

10. kolo

HK Brezno BRE
5:6 pp
23.11.2019
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom ZNH
HC Prievidza PRE
1:2
23.11.2019
MHK Dolný Kubín DKU
HK 91 Senica SEN
6:2
23.11.2019
HK Iskra Partizánske PAR
MŠK Púchov PUM
10:1
24.11.2019
Bratislavský hokejový klub HKB

11. kolo

PHC Budapest PHC
4:3 pp
30.11.2019
Bratislavský hokejový klub HKB
MŠK Púchov PUM
8:2
30.11.2019
HK 91 Senica SEN
HK Iskra Partizánske PAR
6:3
30.11.2019
HC Prievidza PRE
MHK Dolný Kubín DKU
2:0
30.11.2019
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom ZNH

12. kolo

HK Brezno BRE
4:1
07.12.2019
MHK Dolný Kubín DKU
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom ZNH
5:1
07.12.2019
HK Iskra Partizánske PAR
HC Prievidza PRE
4:5
07.12.2019
MŠK Púchov PUM
HK 91 Senica SEN
4:3
07.12.2019
PHC Budapest PHC

13. kolo

Bratislavský hokejový klub HKB
7:6
14.12.2019
HK Brezno BRE
PHC Budapest PHC
2:3 sn
14.12.2019
HC Prievidza PRE
MŠK Púchov PUM
7:8 sn
14.12.2019
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom ZNH
MHK Dolný Kubín DKU
1:4
14.12.2019
HK Iskra Partizánske PAR

14. kolo

HK Iskra Partizánske PAR
5:1
21.12.2019
HK Brezno BRE
MHK Dolný Kubín DKU
3:5
21.12.2019
MŠK Púchov PUM
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom ZNH
16:2
21.12.2019
PHC Budapest PHC
HK 91 Senica SEN
4:5 pp
21.12.2019
Bratislavský hokejový klub HKB

15. kolo

HK 91 Senica SEN
4:7
04.01.2020
HK Brezno BRE
Bratislavský hokejový klub HKB
3:2
04.01.2020
HC Prievidza PRE
PHC Budapest PHC
2:4
04.01.2020
MHK Dolný Kubín DKU
MŠK Púchov PUM
10:2
04.01.2020
HK Iskra Partizánske PAR

16. kolo

HK Brezno BRE
2:3
05.01.2020
MŠK Púchov PUM
HK Iskra Partizánske PAR
6:4
06.01.2020
PHC Budapest PHC
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom ZNH
7:2
06.01.2020
Bratislavský hokejový klub HKB
HC Prievidza PRE
3:2 sn
06.01.2020
HK 91 Senica SEN

17. kolo

HC Prievidza PRE
5:2
11.01.2020
HK Brezno BRE
HK 91 Senica SEN
2:5
11.01.2020
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom ZNH
Bratislavský hokejový klub HKB
9:7
11.01.2020
MHK Dolný Kubín DKU
MŠK Púchov PUM
12:1
11.01.2020
PHC Budapest PHC

18. kolo

HK Brezno BRE
11:1
18.01.2020
PHC Budapest PHC
HK Iskra Partizánske PAR
4:7
18.01.2020
Bratislavský hokejový klub HKB
MHK Dolný Kubín DKU
2:1
18.01.2020
HK 91 Senica SEN
HK MŠK Indian Žiar nad Hronom ZNH
7:1
18.01.2020
HC Prievidza PRE

Základná časť sk. B

1. kolo

HKM Rimavská Sobota RSO
9:3 kont.
21.09.2019
HK 2016 Trebišov HKT
UKS MOSiR Sanok SAN
0:5 kont.
21.09.2019
HK Bardejov HHK
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
5:4
24.11.2019
HK Sabinov SAV
HC 19 Humenné HCH
7:1
21.09.2019
HC Rebellion Gelnica REL

2. kolo

HK 2016 Trebišov HKT
16:3
28.09.2019
MHK Kežmarok KEZ
HC 19 Humenné HCH
11:0
28.09.2019
HK Sabinov SAV
HK Bardejov HHK
5:0 kont.
28.09.2019
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
HKM Rimavská Sobota RSO
7:2
28.09.2019
UKS MOSiR Sanok SAN

3. kolo

UKS MOSiR Sanok SAN
7:0
05.10.2019
HK 2016 Trebišov HKT
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
0:7
05.10.2019
HKM Rimavská Sobota RSO
HC 19 Humenné HCH
3:1
05.10.2019
HK Bardejov HHK
MHK Kežmarok KEZ
6:4
05.10.2019
HC Rebellion Gelnica REL

4. kolo

HK 2016 Trebišov HKT
6:4
12.10.2019
HC Rebellion Gelnica REL
HK Sabinov SAV
4:5 sn
12.10.2019
MHK Kežmarok KEZ
HKM Rimavská Sobota RSO
4:6
12.10.2019
HC 19 Humenné HCH
UKS MOSiR Sanok SAN
9:2
12.10.2019
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI

5. kolo

MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
4:1
19.10.2019
HK 2016 Trebišov HKT
HC 19 Humenné HCH
8:2
19.10.2019
UKS MOSiR Sanok SAN
MHK Kežmarok KEZ
3:9
19.10.2019
HK Bardejov HHK
HC Rebellion Gelnica REL
2:5
19.10.2019
HK Sabinov SAV

6. kolo

HK 2016 Trebišov HKT
7:1
26.10.2019
HK Sabinov SAV
HK Bardejov HHK
4:3
26.10.2019
HC Rebellion Gelnica REL
HKM Rimavská Sobota RSO
10:2
26.10.2019
MHK Kežmarok KEZ
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
0:11
26.10.2019
HC 19 Humenné HCH

7. kolo

HC 19 Humenné HCH
2:1
02.11.2019
HK 2016 Trebišov HKT
MHK Kežmarok KEZ
3:4 sn
02.11.2019
UKS MOSiR Sanok SAN
HC Rebellion Gelnica REL
1:14
02.11.2019
HKM Rimavská Sobota RSO
HK Sabinov SAV
2:3
02.11.2019
HK Bardejov HHK

8. kolo

HK 2016 Trebišov HKT
5:0 kont.
09.11.2019
HK Bardejov HHK
HKM Rimavská Sobota RSO
3:1
09.11.2019
HK Sabinov SAV
UKS MOSiR Sanok SAN
5:2
09.11.2019
HC Rebellion Gelnica REL
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
1:7
09.11.2019
MHK Kežmarok KEZ

9. kolo

MHK Kežmarok KEZ
4:3 pp
16.11.2019
HC 19 Humenné HCH
HC Rebellion Gelnica REL
7:3
16.11.2019
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
HK Sabinov SAV
2:7
16.11.2019
UKS MOSiR Sanok SAN
HKM Rimavská Sobota RSO
3:1
16.11.2019
HK Bardejov HHK

10. kolo

HK 2016 Trebišov HKT
1:3
23.11.2019
HKM Rimavská Sobota RSO
HK Bardejov HHK
1:3
23.11.2019
UKS MOSiR Sanok SAN
HK Sabinov SAV
3:5
23.11.2019
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
HC Rebellion Gelnica REL
2:10
23.11.2019
HC 19 Humenné HCH

11. kolo

MHK Kežmarok KEZ
4:3 pp
30.11.2019
HK 2016 Trebišov HKT
HK Sabinov SAV
5:4
30.11.2019
HC 19 Humenné HCH
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
1:4
30.11.2019
HK Bardejov HHK
UKS MOSiR Sanok SAN
2:5
30.11.2019
HKM Rimavská Sobota RSO

12. kolo

HK 2016 Trebišov HKT
3:5
07.12.2019
UKS MOSiR Sanok SAN
HKM Rimavská Sobota RSO
6:1
07.12.2019
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
HK Bardejov HHK
3:4
07.12.2019
HC 19 Humenné HCH
HC Rebellion Gelnica REL
1:2
07.12.2019
MHK Kežmarok KEZ

13. kolo

HC Rebellion Gelnica REL
6:1
14.12.2019
HK 2016 Trebišov HKT
MHK Kežmarok KEZ
5:2
14.12.2019
HK Sabinov SAV
HC 19 Humenné HCH
4:3 pp
14.12.2019
HKM Rimavská Sobota RSO
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
2:4
14.12.2019
UKS MOSiR Sanok SAN

14. kolo

HK 2016 Trebišov HKT
6:2
21.12.2019
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
UKS MOSiR Sanok SAN
1:0
21.12.2019
HC 19 Humenné HCH
HK Bardejov HHK
2:3
21.12.2019
MHK Kežmarok KEZ
HK Sabinov SAV
4:9
21.12.2019
HC Rebellion Gelnica REL

15. kolo

HK Sabinov SAV
0:5 kont.
04.01.2020
HK 2016 Trebišov HKT
HC Rebellion Gelnica REL
6:8
04.01.2020
HK Bardejov HHK
MHK Kežmarok KEZ
1:2
04.01.2020
HKM Rimavská Sobota RSO
HC 19 Humenné HCH
11:1
04.01.2020
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI

16. kolo

HK 2016 Trebišov HKT
1:6
06.01.2020
HC 19 Humenné HCH
UKS MOSiR Sanok SAN
5:2
06.01.2020
MHK Kežmarok KEZ
HKM Rimavská Sobota RSO
9:3
06.01.2020
HC Rebellion Gelnica REL
HK Bardejov HHK
6:2
06.01.2020
HK Sabinov SAV

17. kolo

HK Bardejov HHK
6:2
11.01.2020
HK 2016 Trebišov HKT
HK Sabinov SAV
2:4
11.01.2020
HKM Rimavská Sobota RSO
HC Rebellion Gelnica REL
4:7
11.01.2020
UKS MOSiR Sanok SAN
MHK Kežmarok KEZ
4:3 sn
11.01.2020
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI

18. kolo

HC 19 Humenné HCH
2:0
18.01.2020
MHK Kežmarok KEZ
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
5:0
18.01.2020
HC Rebellion Gelnica REL
UKS MOSiR Sanok SAN
3:1
18.01.2020
HK Sabinov SAV
HK Bardejov HHK
1:5
18.01.2020
HKM Rimavská Sobota RSO

O umiestnenie sk. A (5.-8.)

1. kolo

HK Brezno BRE
5:2
01.02.2020
HK 91 Senica SEN
HK Iskra Partizánske PAR
8:5
01.02.2020
HC Prievidza PRE

2. kolo

HK Brezno BRE
9:1
02.02.2020
HK 91 Senica SEN
HK Iskra Partizánske PAR
5:4
02.02.2020
HC Prievidza PRE

3. kolo

HK 91 Senica SEN
4:3 sn
08.02.2020
HK Brezno BRE
HC Prievidza PRE
1:4
08.02.2020
HK Iskra Partizánske PAR

4. kolo

HK 91 Senica SEN
1:3
09.02.2020
HK Brezno BRE

O umiestnenie sk. B (5.-8.)

1. kolo

MHK Kežmarok KEZ
2:4
01.02.2020
HC Rebellion Gelnica REL
HK 2016 Trebišov HKT
3:6
01.02.2020
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI

2. kolo

MHK Kežmarok KEZ
3:2
02.02.2020
HC Rebellion Gelnica REL
HK 2016 Trebišov HKT
4:2
02.02.2020
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI

3. kolo

HC Rebellion Gelnica REL
3:4
08.02.2020
MHK Kežmarok KEZ
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
4:5
08.02.2020
HK 2016 Trebišov HKT

4. kolo

HC Rebellion Gelnica REL
1:0 pp
09.02.2020
MHK Kežmarok KEZ
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
10:3
09.02.2020
HK 2016 Trebišov HKT

5. kolo