Liga starších žiakov 7.ročník

Prehľad zápasov

Pondelok, 14. Október 2019

MHKM Skalica MHKM Skalica
2:7
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo

Streda, 16. Október 2019

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
15:30
HK Humenské Levy HK Humenské Levy


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

12.10.2019

Najviac bodov v zápase

12.10.2019

Najviac asistencií v zápase

21.09.2019

Najviac gólov oboch tímov v zápase

12.10.2019

Najrýchlejší gól v zápase

21.09.2019

Najrýchlejší gól v predĺžení

01.01.0001

Najviac trestných minút v zápase

21.09.2019

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

12.10.2019
Región východ, U13 Z B
1 HC Košice HC Košice 4 8
2 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 4 6
3 Prešov Penguins Prešov Penguins 5 6
4 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 4 4
5 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 4 4
6 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 4 2
7 HK Humenské Levy HK Humenské Levy 5 0
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 Z B
1 MHA Martin MHA Martin 5 10
2 MŠK Púchov MŠK Púchov 5 7
3 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 4 4
4 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 5 3
5 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 5 0
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 Z B
1 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 6 10
2 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 5 6
3 HK Brezno HK Brezno 5 6
4 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš 5 4
5 HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota 5 0
Región západ, Skupina A, základná časť U13 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 5 8
2 HK 91 Senica HK 91 Senica 5 8
3 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 4 6
4 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 4 4
5 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 5 4
6 MHKM Skalica MHKM Skalica 5 2
7 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 4 0
Región západ, Skupina B, základná časť U13 Z B
1 MMHK Nitra MMHK Nitra 4 8
2 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 5 8
3 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 3 4
4 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 4 4
5 HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky 4 3
6 HK Levice HK Levice 5 1
7 HC Topoľčany HC Topoľčany 3 0