Liga starších žiakov 7.ročník

Prehľad zápasov

Nedeľa, 15. December 2019

SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
16:1
HK 91 Senica HK 91 Senica
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
5:6
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
2:4
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
MMHK Nitra MMHK Nitra
4:1
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
6:5
MsHKM Žilina MsHKM Žilina

Sobota, 21. December 2019

MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
9:00
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
9:00
HK Brezno HK Brezno
MŠK Púchov MŠK Púchov
11:30
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
MHA Martin MHA Martin
11:30
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
11:30
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
11:45
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
12:00
HK Levice HK Levice
MMHK Nitra MMHK Nitra
12:45
HK 91 Senica HK 91 Senica
HC Topoľčany HC Topoľčany
13:15
MHKM Skalica MHKM Skalica


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

19.10.2019

Najviac bodov v zápase

19.10.2019

Najviac asistencií v zápase

19.10.2019

Najviac gólov oboch tímov v zápase

16.11.2019

Najrýchlejší gól v zápase

21.09.2019

Najrýchlejší gól v predĺžení

01.01.0001

Najviac trestných minút v zápase

21.09.2019

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

12.10.2019
Región východ, U13 Z B
1 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 12 22
2 HC Košice HC Košice 13 22
3 Prešov Penguins Prešov Penguins 12 12
4 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 12 12
5 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 12 10
6 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 12 6
7 HK Humenské Levy HK Humenské Levy 13 2
Región stred, skupina SEVER, základná časť, U13 Z B
1 MHA Martin MHA Martin 12 19
2 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 12 17
3 MŠK Púchov MŠK Púchov 12 17
4 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 12 4
5 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 12 3
Región stred, skupina JUH, základná časť, U13 Z B
1 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 12 22
2 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 12 15
3 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš 12 12
4 HK Brezno HK Brezno 12 11
5 HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota 12 -2
Región západ, Skupina A, základná časť U13 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 12 22
2 HK 91 Senica HK 91 Senica 12 17
3 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 12 16
4 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 12 11
5 MHKM Skalica MHKM Skalica 12 8
6 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 12 7
7 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 12 3
Región západ, Skupina B, základná časť U13 Z B
1 MMHK Nitra MMHK Nitra 12 22
2 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 12 20
3 HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky 12 12
4 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 12 12
5 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 12 11
6 HK Levice HK Levice 12 7
7 HC Topoľčany HC Topoľčany 12 0
Región STRED o 1.-6.miesto Z B
1 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 2 4
2 MHA Martin MHA Martin 2 2
3 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš 2 2
4 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 2 2
5 MŠK Púchov MŠK Púchov 2 2
6 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 2 0
Región STRED o 7.-10.miesto Z B
1 HK Brezno HK Brezno 1 2
2 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 1 0
3 HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota 0 0
3 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 0 0
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 Z B
1 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 1 2
2 MHKM Skalica MHKM Skalica 1 2
3 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 1 2
4 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 1 2
5 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 1 0
6 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 1 0
7 HC Topoľčany HC Topoľčany 1 0
8 HK Levice HK Levice 1 0
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 3 6
2 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 3 4
3 MMHK Nitra MMHK Nitra 2 2
4 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 1 0
5 HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky 2 0
6 HK 91 Senica HK 91 Senica 1 0