Liga starších žiakov 7.ročník

Región západ, Skupina A, základná časť U13

1. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
5:0 kont.
14.09.2019
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
MHKM Skalica MHKM Skalica
5:9
14.09.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
4:1
14.09.2019
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo

2. kolo

HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
10:4
21.09.2019
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
5:0 kont.
21.09.2019
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
12:1
21.09.2019
HOBA Bratislava HOBA Bratislava

3. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
7:5
28.09.2019
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
MHKM Skalica MHKM Skalica
0:7
28.09.2019
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
9:5
28.09.2019
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo

4. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
0:3
05.10.2019
HK 91 Senica HK 91 Senica
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
9:1
05.10.2019
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
3:7
05.10.2019
MHKM Skalica MHKM Skalica

5. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
6:4
12.10.2019
MHKM Skalica MHKM Skalica
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
10:1
12.10.2019
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
21:0
12.10.2019
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo

6. kolo

SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
8:0
19.10.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
4:4
19.10.2019
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
MHKM Skalica MHKM Skalica
7:2
19.10.2019
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava

7. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
6:4
26.10.2019
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
MHKM Skalica MHKM Skalica
2:7
14.10.2019
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
1:9
26.10.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava

8. kolo

SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
6:2
30.10.2019
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
7:3
30.10.2019
MHKM Skalica MHKM Skalica
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
3:5
30.10.2019
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava

9. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
14:6
09.11.2019
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
5:5
09.11.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
2:13
09.11.2019
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež

10. kolo

HOBA Bratislava HOBA Bratislava
3:7
10.11.2019
HK 91 Senica HK 91 Senica
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
13:0
10.11.2019
MHKM Skalica MHKM Skalica
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
5:11
10.11.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava

11. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
4:4
16.11.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
2:7
16.11.2019
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
MHKM Skalica MHKM Skalica
5:4
16.11.2019
HOBA Bratislava HOBA Bratislava

12. kolo

MHKM Skalica MHKM Skalica
5:6
23.11.2019
HK 91 Senica HK 91 Senica
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
6:3
23.11.2019
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
2:10
23.11.2019
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež

13. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
1:3
30.11.2019
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
4:5
30.11.2019
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
4:2
30.11.2019
MHKM Skalica MHKM Skalica

14. kolo

HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
8:3
06.11.2019
HK 91 Senica HK 91 Senica
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
3:4
02.11.2019
MHKM Skalica MHKM Skalica
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
8:3
02.11.2019
HOBA Bratislava HOBA Bratislava

Región západ, Skupina B, základná časť U13

1. kolo

HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
0:5 kont.
14.09.2019
MMHK Nitra MMHK Nitra
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
6:4
14.09.2019
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
5:0 kont.
14.09.2019
HK Levice HK Levice

2. kolo

HK Levice HK Levice
4:4
21.09.2019
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
HC Topoľčany HC Topoľčany
0:18
21.09.2019
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
MMHK Nitra MMHK Nitra
8:2
21.09.2019
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín

3. kolo

HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
21:0
28.09.2019
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
11:3
28.09.2019
HK Levice HK Levice
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
5:8
28.09.2019
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske

4. kolo

HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
1:5
05.10.2019
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
HK Levice HK Levice
0:17
05.10.2019
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HC Topoľčany HC Topoľčany
0:19
05.10.2019
MMHK Nitra MMHK Nitra

5. kolo

MMHK Nitra MMHK Nitra
15:2
12.10.2019
HK Levice HK Levice
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
9:1
12.10.2019
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
7:6
12.10.2019
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky

6. kolo

HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
9:8
19.10.2019
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
1:17
19.10.2019
MMHK Nitra MMHK Nitra
HK Levice HK Levice
11:2
19.10.2019
HC Topoľčany HC Topoľčany

7. kolo

HC Topoľčany HC Topoľčany
1:3
26.10.2019
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
MMHK Nitra MMHK Nitra
7:4
26.10.2019
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
6:2
20.11.2019
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany

8. kolo

MMHK Nitra MMHK Nitra
9:0
25.11.2019
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
HC Topoľčany HC Topoľčany
2:8
30.10.2019
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
HK Levice HK Levice
2:4
30.10.2019
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske

9. kolo

HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
8:5
09.11.2019
HK Levice HK Levice
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
8:3
05.11.2019
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
6:4
05.11.2019
MMHK Nitra MMHK Nitra

10. kolo

HC Topoľčany HC Topoľčany
1:17
10.11.2019
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HK Levice HK Levice
4:3
10.11.2019
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
3:3
10.11.2019
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky

11. kolo

HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
5:4
16.11.2019
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
10:2
16.11.2019
HK Levice HK Levice
MMHK Nitra MMHK Nitra
24:2
16.11.2019
HC Topoľčany HC Topoľčany

12. kolo

HK Levice HK Levice
0:15
23.11.2019
MMHK Nitra MMHK Nitra
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
4:11
23.11.2019
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
7:1
23.11.2019
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany

13. kolo

HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
11:2
30.11.2019
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
MMHK Nitra MMHK Nitra
14:2
30.11.2019
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HC Topoľčany HC Topoľčany
2:5
30.11.2019
HK Levice HK Levice

14. kolo

HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
6:0
31.10.2019
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
6:15
24.10.2019
MMHK Nitra MMHK Nitra
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
2:13
12.11.2019
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín

Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13

1. kolo

SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
13:0
14.12.2019
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
6:1
14.12.2019
MMHK Nitra MMHK Nitra
HK 91 Senica HK 91 Senica
5:4
14.12.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava

2. kolo

HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
1:3
21.12.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
MMHK Nitra MMHK Nitra
6:1
21.12.2019
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
4:6
10.12.2019
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež

3. kolo

HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
2:6
17.01.2020
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
HK 91 Senica HK 91 Senica
1:7
11.01.2020
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
3:9
11.01.2020
MMHK Nitra MMHK Nitra

4. kolo

HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
3:14
18.01.2020
MMHK Nitra MMHK Nitra
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
8:1
18.01.2020
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
6:4
18.01.2020
HK 91 Senica HK 91 Senica

5. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
8:2
25.01.2020
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
1:4
25.01.2020
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
MMHK Nitra MMHK Nitra
4:5
25.01.2020
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež

6. kolo

HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
11:15
01.02.2020
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
MMHK Nitra MMHK Nitra
12:45
01.02.2020
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
11:15
01.02.2020
HK 91 Senica HK 91 Senica

7. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
11:15
08.02.2020
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
HK 91 Senica HK 91 Senica
9:00
08.02.2020
MMHK Nitra MMHK Nitra
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
11:15
08.02.2020
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež

8. kolo

HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
11:15
15.02.2020
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
11:15
15.02.2020
HK 91 Senica HK 91 Senica
MMHK Nitra MMHK Nitra
12:45
15.02.2020
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava

9. kolo

MMHK Nitra MMHK Nitra
12:45
22.02.2020
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
11:15
22.02.2020
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HK 91 Senica HK 91 Senica
9:00
22.02.2020
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín

10. kolo

HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
11:15
29.02.2020
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
11:15
29.02.2020
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
11:15
29.02.2020
MMHK Nitra MMHK Nitra

11. kolo

SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
11:15
07.03.2020
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
11:15
07.03.2020
MMHK Nitra MMHK Nitra
HK 91 Senica HK 91 Senica
9:00
07.03.2020
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava

12. kolo

HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
11:15
14.03.2020
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
MMHK Nitra MMHK Nitra
12:45
14.03.2020
HK 91 Senica HK 91 Senica
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
11:15
14.03.2020
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín

13. kolo

HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
11:15
21.03.2020
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
HK 91 Senica HK 91 Senica
9:00
21.03.2020
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
11:15
21.03.2020
MMHK Nitra MMHK Nitra

14. kolo

HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
11:15
28.03.2020
MMHK Nitra MMHK Nitra
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
11:15
28.03.2020
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
11:15
28.03.2020
HK 91 Senica HK 91 Senica

15. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
9:00
04.04.2020
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
11:15
04.04.2020
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
MMHK Nitra MMHK Nitra
12:45
04.04.2020
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež

16. kolo

HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
11:15
29.03.2020
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
MMHK Nitra MMHK Nitra
12:45
29.03.2020
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
11:15
29.03.2020
HK 91 Senica HK 91 Senica

17. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
12:0
06.01.2020
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
HK 91 Senica HK 91 Senica
2:5
06.01.2020
MMHK Nitra MMHK Nitra
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
1:1
06.01.2020
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín

18. kolo

HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
2:4
15.12.2019
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
16:1
15.12.2019
HK 91 Senica HK 91 Senica
MMHK Nitra MMHK Nitra
4:1
15.12.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava

19. kolo

MMHK Nitra MMHK Nitra
12:45
03.02.2020
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
11:15
03.02.2020
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HK 91 Senica HK 91 Senica
9:00
03.02.2020
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín

20. kolo

HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
3:5
04.01.2020
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
6:1
04.01.2020
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
2:4
04.01.2020
MMHK Nitra MMHK Nitra

Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13

1. kolo

HOBA Bratislava HOBA Bratislava
5:1
14.12.2019
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
6:3
14.12.2019
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
9:1
14.12.2019
HK Levice HK Levice
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
4:8
14.12.2019
MHKM Skalica MHKM Skalica

2. kolo

HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
9:00
03.02.2020
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
9:5
22.12.2019
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
HC Topoľčany HC Topoľčany
2:7
21.12.2019
MHKM Skalica MHKM Skalica
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
9:2
19.12.2019
HK Levice HK Levice

3. kolo

HOBA Bratislava HOBA Bratislava
1:6
11.01.2020
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
4:5
12.01.2020
MHKM Skalica MHKM Skalica
HK Levice HK Levice
3:7
11.01.2020
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
HC Topoľčany HC Topoľčany
6:5
07.01.2020
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske

4. kolo

MHKM Skalica MHKM Skalica
16:00
28.02.2020
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK Levice HK Levice
5:10
18.01.2020
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
10:2
18.01.2020
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HC Topoľčany HC Topoľčany
1:12
18.01.2020
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany

5. kolo

HOBA Bratislava HOBA Bratislava
2:2
25.01.2020
HK Levice HK Levice
MHKM Skalica MHKM Skalica
12:7
25.01.2020
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
11:1
25.01.2020
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
2:8
25.01.2020
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo

6. kolo

HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
4:9
19.01.2020
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HC Topoľčany HC Topoľčany
9:00
01.02.2020
HK Levice HK Levice
MHKM Skalica MHKM Skalica
12:30
01.02.2020
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
11:15
01.02.2020
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo

7. kolo

HOBA Bratislava HOBA Bratislava
10:45
08.02.2020
MHKM Skalica MHKM Skalica
HK Gladiators Trnava