1. liga starších žiakov 8.ročník

Prehľad zápasov

Sobota, 19. Január 2019

LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
6:4
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
6:1
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
MHK Humenné MHK Humenné
5:8
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
7:1
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
voľno voľno
:
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
MŠK Púchov MŠK Púchov
2:4
MHA MARTIN MHA MARTIN
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
5:5
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HC Košice HC Košice
8:3
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
13:1
MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky
HC Lučenec HC Lučenec
3:9
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
HK Brezno HK Brezno
0:9
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
8:2
HC Topoľčany HC Topoľčany
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
0:13
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
HK Levice HK Levice
1:2
60 min.
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
MMHK Nitra MMHK Nitra
3:5
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HKL Bratislava HKL Bratislava
4:0
MHKM Skalica MHKM Skalica

Piatok, 25. Január 2019

HC Topoľčany HC Topoľčany
11:00
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

24.11.2018

Najviac bodov v zápase

29.09.2018

Najviac asistencií v zápase

29.09.2018

Najviac gólov oboch tímov v zápase

29.09.2018

Najrýchlejší gól v zápase

03.09.2018

Najrýchlejší gól v predĺžení

01.01.0001

Najviac trestných minút v zápase

17.11.2018

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

08.12.2018
Región východ, nadstavba 1-5, U14 Z B
1 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 2 2
2 HC Košice HC Košice 1 2
3 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 2 2
4 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 1 0
5 Prešov Penguins Prešov Penguins 2 0
Región východ, nadstavba 6-9, U14 Z B
1 LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice 2 4
2 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 2 2
3 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 1 0
4 MHK Humenné MHK Humenné 1 0
Región západ, Základná časť skupina A, U14 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 12 21
2 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 12 20
3 HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo 12 14
4 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 12 12
5 MHKM Skalica MHKM Skalica 12 10
6 HKL Bratislava HKL Bratislava 12 4
7 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 12 -1
8 HK 91 Senica HK 91 Senica 0 0
Región západ, Základná časť skupina B, U14 Z B
1 MMHK Nitra MMHK Nitra 12 21
2 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 12 21
3 MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky 12 15
4 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 12 10
5 HK Levice HK Levice 12 9
6 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 12 7
7 HC Topoľčany HC Topoľčany 12 1
Región východ, základná časť, U14 Z B
1 HC Košice HC Košice 16 29
2 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 16 22
3 Prešov Penguins Prešov Penguins 16 22
4 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 16 19
5 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 16 19
6 LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice 16 17
7 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 16 12
8 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 16 4
9 MHK Humenné MHK Humenné 16 0
Región stred U14 Z B
1 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 25 41
2 MHA MARTIN MHA MARTIN 25 39
3 MŠK Púchov MŠK Púchov 25 38
4 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 24 36
5 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 25 34
6 HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 25 19
7 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 25 16
8 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 25 13
9 HK Brezno HK Brezno 25 12
10 HC Lučenec HC Lučenec 24 0
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 8 13
2 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 7 10
3 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 7 10
4 MMHK Nitra MMHK Nitra 7 9
5 HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo 7 2
6 MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky 8 0
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 Z B
1 MHKM Skalica MHKM Skalica 5 8
2 HKL Bratislava HKL Bratislava 4 6
3 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 4 4
4 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 4 3
5 HK Levice HK Levice 3 3
6 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 4 2
7 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 3 2
8 HC Topoľčany HC Topoľčany 3 0