1. liga starších žiakov 8.ročník

Prehľad zápasov

Sobota, 17. November 2018

HOBA Bratislava HOBA Bratislava
4:2
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
2:2
60 min.
Prešov Penguins Prešov Penguins
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
6:4
MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky
HC Lučenec HC Lučenec
3:33
MHA MARTIN MHA MARTIN
MHK Humenné MHK Humenné
1:15
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
6:1
HK Brezno HK Brezno
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
5:1
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
voľno voľno
:
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
voľno voľno
:
HK Levice HK Levice
voľno voľno
:
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
1:10
MMHK Nitra MMHK Nitra
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
5:5
HC Topoľčany HC Topoľčany
MHKM Skalica MHKM Skalica
1:6
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HKL Bratislava HKL Bratislava
4:6
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
:
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež

Utorok, 20. November 2018

HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
13:30
MHK Humenné MHK Humenné


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

27.10.2018

Najviac bodov v zápase

29.09.2018

Najviac asistencií v zápase

29.09.2018

Najviac gólov oboch tímov v zápase

29.09.2018

Najrýchlejší gól v zápase

03.09.2018

Najrýchlejší gól v predĺžení

01.01.0001

Najviac trestných minút v zápase

17.11.2018

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

10.11.2018
Región západ, Základná časť skupina A, U14 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 9 17
2 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 10 16
3 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 10 10
4 HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo 10 10
5 MHKM Skalica MHKM Skalica 9 7
6 HKL Bratislava HKL Bratislava 9 4
7 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 9 -2
8 HK 91 Senica HK 91 Senica 0 0
Región západ, Základná časť skupina B, U14 Z B
1 MMHK Nitra MMHK Nitra 10 18
2 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 9 16
3 MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky 9 12
4 HK Levice HK Levice 9 9
5 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 10 7
6 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 9 3
7 HC Topoľčany HC Topoľčany 10 1
Región východ, základná časť, U14 Z B
1 HC Košice HC Košice 10 17
2 Prešov Penguins Prešov Penguins 10 17
3 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 10 14
4 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 10 12
5 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 11 12
6 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 11 10
7 LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice 10 10
8 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 11 2
9 MHK Humenné MHK Humenné 11 0
Región stred U14 Z B
1 MHA MARTIN MHA MARTIN 15 23
2 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 15 23
3 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 15 22
4 MŠK Púchov MŠK Púchov 14 22
5 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 13 18
6 HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 15 14
7 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 14 8
8 HK Brezno HK Brezno 15 8
9 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 14 6
10 HC Lučenec HC Lučenec 14 0