1. liga starších žiakov 8.ročník

Program a výsledky

Štvrtok, 17. Január 2019

HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
5:8
MHKM Skalica MHKM Skalica

Sobota, 19. Január 2019

voľno voľno
9:00
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HC Košice HC Košice
9:00
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
MHK Humenné MHK Humenné
9:00
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
8:30
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
9:00
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
9:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
HKL Bratislava HKL Bratislava
11:15
MHKM Skalica MHKM Skalica
HK Levice HK Levice
10:00
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
8:30
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
MMHK Nitra MMHK Nitra
10:30
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
9:00
MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky
HK Brezno HK Brezno
9:00
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
HC Lučenec HC Lučenec
9:00
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
10:00
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
MŠK Púchov MŠK Púchov
9:00
MHA MARTIN MHA MARTIN
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
9:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica

Piatok, 25. Január 2019

HC Topoľčany HC Topoľčany
11:00
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske

Sobota, 26. Január 2019

HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
voľno voľno
Prešov Penguins Prešov Penguins
9:00
HC Košice HC Košice
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
MHK Humenné MHK Humenné
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
10:00
LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
9:45
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
MHKM Skalica MHKM Skalica
10:15
HK Levice HK Levice
HC Topoľčany HC Topoľčany
11:30
HKL Bratislava HKL Bratislava
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
9:00
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo
13:00
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky
11:30
MMHK Nitra MMHK Nitra
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
9:00
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
9:00
HC Lučenec HC Lučenec
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
11:30
HK Brezno HK Brezno
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
9:00
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
9:00
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
MHA MARTIN MHA MARTIN
10:00
MsHKM Žilina MsHKM Žilina