2. liga seniorov

Skupina A ZÁPAD

1. kolo

HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"
10:2
15.09.2018
HK 91 Senica HK 91 Senica
MŠK Púchov MŠK Púchov
3:2
15.09.2018
HC Prievidza HC Prievidza
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
3:6
15.09.2018
HK Levice HK Levice
HK Brezno HK Brezno
3:2
15.09.2018
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

2. kolo

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
7:3
22.09.2018
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HK Levice HK Levice
7:5
22.09.2018
HK Brezno HK Brezno
HC Prievidza HC Prievidza
4:6
22.09.2018
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"
3:2
22.09.2018
MŠK Púchov MŠK Púchov

3. kolo

MŠK Púchov MŠK Púchov
12:3
29.09.2018
HK 91 Senica HK 91 Senica
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
9:4
29.09.2018
HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"
HK Brezno HK Brezno
3:2 sn
29.09.2018
HC Prievidza HC Prievidza
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
0:2
29.09.2018
HK Levice HK Levice

4. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
5:3
06.10.2018
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
HC Prievidza HC Prievidza
5:2
06.10.2018
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"
8:4
06.10.2018
HK Brezno HK Brezno
MŠK Púchov MŠK Púchov
5:0 kont.
06.10.2018
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra

5. kolo

HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
5:4
13.10.2018
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK Brezno HK Brezno
5:9
13.10.2018
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
10:0
13.10.2018
HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
3:4
13.10.2018
HK Levice HK Levice

6. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
3:5
20.10.2018
HK Levice HK Levice
HC Prievidza HC Prievidza
9:3
19.10.2018
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
MŠK Púchov MŠK Púchov
5:1
20.10.2018
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
5:3
20.10.2018
HK Brezno HK Brezno

7. kolo

HK Brezno HK Brezno
6:4
27.10.2018
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
4:5 pp
27.10.2018
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
8:2
27.10.2018
HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"
HK Levice HK Levice
8:1
27.10.2018
HC Prievidza HC Prievidza

8. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
2:3
01.11.2018
HC Prievidza HC Prievidza
HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"
2:8
01.11.2018
HK Levice HK Levice
MŠK Púchov MŠK Púchov
7:1
01.11.2018
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
HK Brezno HK Brezno
0:4
01.11.2018
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske

9. kolo

HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
6:5
03.11.2018
HK 91 Senica HK 91 Senica
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
5:0 kont.
03.11.2018
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
HK Levice HK Levice
2:3 pp
03.11.2018
MŠK Púchov MŠK Púchov
HC Prievidza HC Prievidza
8:5
03.11.2018
HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"

10. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
3:13
16.09.2018
HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"
HC Prievidza HC Prievidza
9:4
08.09.2018
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK Levice HK Levice
3:4
16.09.2018
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
9:3
16.09.2018
HK Brezno HK Brezno

11. kolo

HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
6:3
10.11.2018
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
HK Brezno HK Brezno
2:6
10.11.2018
HK Levice HK Levice
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
4:5
10.11.2018
HC Prievidza HC Prievidza
MŠK Púchov MŠK Púchov
4:1
10.11.2018
HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"

12. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
0:7
17.11.2018
MŠK Púchov MŠK Púchov
HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"
4:9
17.11.2018
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
HC Prievidza HC Prievidza
4:1
17.11.2018
HK Brezno HK Brezno
HK Levice HK Levice
7:0
17.11.2018
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske

13. kolo

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
5:1
24.11.2018
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
7:2
24.11.2018
HC Prievidza HC Prievidza
HK Brezno HK Brezno
6:4
24.11.2018
HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
5:2
24.11.2018
MŠK Púchov MŠK Púchov

14. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
3:2
01.12.2018
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
MŠK Púchov MŠK Púchov
10:1
01.12.2018
HK Brezno HK Brezno
HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"
2:9
01.12.2018
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HK Levice HK Levice
4:1
01.12.2018
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

15. kolo

HK Levice HK Levice
10:0
08.12.2018
HK 91 Senica HK 91 Senica
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
1:2
08.12.2018
HC Prievidza HC Prievidza
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
6:1
08.12.2018
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK Brezno HK Brezno
9:5
08.12.2018
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra

16. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
7:6 pp
15.12.2018
HK Brezno HK Brezno
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
3:5
15.12.2018
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"
5:10
15.12.2018
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
HC Prievidza HC Prievidza
2:7
15.12.2018
HK Levice HK Levice

17. kolo

HC Prievidza HC Prievidza
6:2
22.12.2018
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK Levice HK Levice
7:3
22.12.2018
HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
5:8
22.12.2018
MŠK Púchov MŠK Púchov
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
4:1
22.12.2018
HK Brezno HK Brezno

18. kolo

HK 91 Senica HK 91 Senica
1:7
05.01.2019
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
7:5
05.01.2019
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
MŠK Púchov MŠK Púchov
6:4
05.01.2019
HK Levice HK Levice
HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"
7:3
05.01.2019
HC Prievidza HC Prievidza

Skupina B VÝCHOD

1. kolo

HK 58 Sanok HK 58 Sanok
4:1
17.11.2018
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
4:2
29.09.2018
HK Sabinov HK Sabinov
HK Bardejov HK Bardejov
2:7
29.09.2018
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"
3:5
29.09.2018
MHK Kežmarok MHK Kežmarok

2. kolo

HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
8:1
06.10.2018
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
7:0
06.10.2018
MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"
HK Sabinov HK Sabinov
4:6
06.10.2018
HK Bardejov HK Bardejov
HK 58 Sanok HK 58 Sanok
1:3
06.10.2018
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica

3. kolo

HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
4:3
13.10.2018
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
HK Bardejov HK Bardejov
4:1
13.10.2018
HK 58 Sanok HK 58 Sanok
MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"
1:10
01.12.2018
HK Sabinov HK Sabinov
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
4:7
13.10.2018
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

4. kolo

HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
2:0
20.10.2018
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HK Sabinov HK Sabinov
8:1
20.10.2018
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
HK 58 Sanok HK 58 Sanok
5:1
20.10.2018
MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
3:5
20.10.2018
HK Bardejov HK Bardejov

5. kolo

HK Bardejov HK Bardejov
3:2 pp
27.10.2018
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"
5:8
15.12.2018
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
0:5 kont.
27.10.2018
HK 58 Sanok HK 58 Sanok
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
3:2
27.10.2018
HK Sabinov HK Sabinov

6. kolo

HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
6:4
03.11.2018
HK Sabinov HK Sabinov
HK 58 Sanok HK 58 Sanok
4:2
03.11.2018
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
5:0 kont.
03.11.2018
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
HK Bardejov HK Bardejov
8:4
03.11.2018
MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

7. kolo

HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
6:1
04.01.2019
MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
4:9
10.11.2018
HK Bardejov HK Bardejov
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
8:6
10.11.2018
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
HK Sabinov HK Sabinov
6:5
10.11.2018
HK 58 Sanok HK 58 Sanok

8. kolo

HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
3:1
29.09.2018
HK 58 Sanok HK 58 Sanok
HK Sabinov HK Sabinov
4:5 sn
17.11.2018
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
6:0
17.11.2018
HK Bardejov HK Bardejov
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
3:2 pp
17.11.2018
MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

9. kolo

MHK Kežmarok MHK Kežmarok
3:6
24.11.2018
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"
0:5
24.11.2018
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HK Bardejov HK Bardejov
6:3
24.11.2018
HK Sabinov HK Sabinov
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
4:2
24.11.2018
HK 58 Sanok HK 58 Sanok

10. kolo

HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
3:4
01.12.2018
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
HK 58 Sanok HK 58 Sanok
3:5
01.12.2018
HK Bardejov HK Bardejov
HK Sabinov HK Sabinov
8:4
13.10.2018
MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
3:5
01.12.2018
MHK Kežmarok MHK Kežmarok

11. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
7:3
08.12.2018
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
8:2
08.12.2018
HK Sabinov HK Sabinov
MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"
5:0 kont.
29.12.2018
HK 58 Sanok HK 58 Sanok
HK Bardejov HK Bardejov
2:4
08.12.2018
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica

12. kolo

HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
3:2
15.12.2018
HK Bardejov HK Bardejov
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
1:4
27.10.2018
MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"
HK 58 Sanok HK 58 Sanok
8:0
15.12.2018
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
HK Sabinov HK Sabinov
1:6
15.12.2018
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

13. kolo

HK Sabinov HK Sabinov
6:7 sn
22.12.2018
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
6:3
22.12.2018
HK 58 Sanok HK 58 Sanok
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
1:5
22.12.2018
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"
1:12
22.12.2018
HK Bardejov HK Bardejov

14. kolo

HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
10:2
05.01.2019
MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"
HK Bardejov HK Bardejov
6:1
19.12.2018
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
3:2 pp
05.01.2019
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HK 58 Sanok HK 58 Sanok
1:4
05.01.2019
HK Sabinov HK Sabinov

II. časť O umiestnenie 5.-8. sk. A

1. kolo

HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
6:5 pp
19.01.2019
HK Brezno HK Brezno
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
4:2
12.01.2019
HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"

2. kolo

HK Brezno HK Brezno
8:4
13.01.2019
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"
9:6 pp
19.01.2019
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

II. časť O umiestnenie 5.-8. sk. B

1. kolo

HK Sabinov HK Sabinov
12:3
12.01.2019
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
HK 58 Sanok HK 58 Sanok
9:1
12.01.2019
MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

2. kolo

MHK Kežmarok MHK Kežmarok
3:8
19.01.2019
HK Sabinov HK Sabinov
MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"
1:4
19.01.2019
HK 58 Sanok HK 58 Sanok

II. časť O umiestnenie - O 7. miesto sk. A

1. kolo

HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
3:4
26.01.2019
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín

2. kolo

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
5:0 kont.
02.02.2019
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra

II. časť O umiestnenie - O 7. miesto sk. B

1. kolo

MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"
6:7
02.02.2019
MHK Kežmarok MHK Kežmarok

2. kolo

MHK Kežmarok MHK Kežmarok
8:7 sn
03.02.2019
MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"

II. časť O umiestnenie - O 5. miesto sk. A

1. kolo

HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"
10:5
26.01.2019
HK Brezno HK Brezno

2. kolo

HK Brezno HK Brezno
5:4 sn
02.02.2019
HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"

II. časť O umiestnenie - O 5. miesto sk. B

1. kolo

HK Sabinov HK Sabinov
4:5 pp
26.01.2019
HK 58 Sanok HK 58 Sanok

2. kolo

HK 58 Sanok HK 58 Sanok
7:3
02.02.2019
HK Sabinov HK Sabinov

II. časť Play-Off v skupinách (SF sk. A)

1. kolo

HK Levice HK Levice
4:3
12.01.2019
HC Prievidza HC Prievidza
MŠK Púchov MŠK Púchov
2:1
12.01.2019
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske

2. kolo

HC Prievidza HC Prievidza
4:7
19.01.2019
HK Levice HK Levice
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
5:2
19.01.2019
MŠK Púchov MŠK Púchov

3. kolo

MŠK Púchov MŠK Púchov
6:1
20.01.2019
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske

II. časť Play-Off v skupinách (SF sk. B)

1. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
4:3 pp
12.01.2019
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
1:4
12.01.2019
HK Bardejov HK Bardejov

2. kolo

HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
1:5
19.01.2019
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HK Bardejov HK Bardejov
5:4
19.01.2019
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica

II. časť Play-Off v skupinách (O 3. miesto sk. A)

1. kolo

HC Prievidza HC Prievidza
2:5
26.01.2019
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske

2. kolo

HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
4:5
02.02.2019
HC Prievidza HC Prievidza

II. časť Play-Off v skupinách (O 3. miesto sk. B)

1. kolo

HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
3:2 pp
26.01.2019
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica

2. kolo

HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
2:3 pp
02.02.2019
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov

II. časť Play-Off v skupinách (Finále sk. A)

1. kolo

HK Levice HK Levice
6:3
26.01.2019
MŠK Púchov MŠK Púchov

2. kolo

MŠK Púchov MŠK Púchov
4:0
02.02.2019
HK Levice HK Levice

3. kolo

HK Levice HK Levice
3:1
03.02.2019
MŠK Púchov MŠK Púchov

II. časť Play-Off v skupinách (Finále sk. B)

1. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
3:4
26.01.2019
HK Bardejov HK Bardejov

2. kolo

HK Bardejov HK Bardejov
0:1
02.02.2019
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota

3. kolo

HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
4:3
03.02.2019
HK Bardejov HK Bardejov

II. časť Play-Off O 3. miesto (sk. A vs sk. B)

1. kolo

MŠK Púchov MŠK Púchov
2:5
09.02.2019
HK Bardejov HK Bardejov

2. kolo

HK Bardejov HK Bardejov
15:7
16.02.2019
MŠK Púchov MŠK Púchov

II. časť Play-Off FINÁLE (sk. A vs sk. B)

1. kolo

HK Levice HK Levice
3:2
09.02.2019
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota