2. liga seniorov

Prehľad zápasov

Sobota, 17. November 2018

Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
:
voľno / free voľno / free
HK Sabinov HK Sabinov
4:5 sn
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
HC Prievidza HC Prievidza
4:1
HK Brezno HK Brezno
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
3:2 pp
MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
6:0
HK Bardejov HK Bardejov
HK Levice HK Levice
7:0
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HK 91 Senica HK 91 Senica
0:7
MŠK Púchov MŠK Púchov
HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"
4:9
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
HK 58 Sanok HK 58 Sanok
4:1
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov

Sobota, 24. November 2018

voľno / free voľno / free
0:00
HK Levice HK Levice
MHK Kežmarok MHK Kežmarok
17:00
HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov
MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" MHk 32 Liptovský Mikuláš "B"
17:00
HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota
HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica
17:30
HK 58 Sanok HK 58 Sanok
Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín
17:30
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK Bardejov HK Bardejov
17:30
HK Sabinov HK Sabinov
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
18:00
HC Prievidza HC Prievidza
HK Brezno HK Brezno
18:45
HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B"
HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra
20:00
MŠK Púchov MŠK Púchov


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

17.11.2018

Najviac bodov v zápase

15.09.2018

Najviac asistencií v zápase

06.10.2018

Najviac gólov oboch tímov v zápase

16.09.2018

Najrýchlejší gól v zápase

29.09.2018

Najrýchlejší gól v predĺžení

27.10.2018

Najviac trestných minút v zápase

06.10.2018

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

17.11.2018
Skupina A ZÁPAD Z B
1 HK Levice HK Levice 11 28
2 MŠK Púchov MŠK Púchov 11 26
3 HC Prievidza HC Prievidza 11 22
4 HC DYNAMAX 96 Nitra HC DYNAMAX 96 Nitra 10 17
5 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 10 13
6 HC OSMOS Bratislava "B" HC OSMOS Bratislava "B" 11 12
7 Mšk HVIEZDA Dolný Kubín Mšk HVIEZDA Dolný Kubín 9 9
8 HK Brezno HK Brezno 11 8
9 HK 91 Senica HK 91 Senica 10 3
Skupina B VÝCHOD Z B
1 HKM Rimavská Sobota HKM Rimavská Sobota 8 18
2 HK Bardejov HK Bardejov 8 17
3 HK 2016 Trebišov HK 2016 Trebišov 7 13
4 HK 58 Sanok HK 58 Sanok 8 12
5 HC Rebellion Gelnica HC Rebellion Gelnica 7 11
6 HK Sabinov HK Sabinov 8 10
7 MHK Kežmarok MHK Kežmarok 7 5
8 MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" MHk 32 Liptovský Mikuláš "B" 7 4