Liga starších žiakov 8.ročník

Prehľad zápasov

Sobota, 22. Február 2020

Mládež HC 46 Bardejov MBV
5:8
HK Humenské Levy HUL
HOBA Bratislava HOB
3:5
HK DUKLA Trenčín TRO
HK Gladiators Trnava TRN
1:13
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK ALTIS Orava ALO
3:10
MsHKM Žilina ZIM
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš MHT
3:13
MŠK Púchov PUM
HC 07 WPC Koliba DETVA DTV
0:2
HC Lučenec LUC
MHA Martin MHA
4:4
MHK Ružomberok RUZ
MHKM Skalica, n.o. SKM
7:4
HC Topoľčany TOP
MMHK Nitra MMN
10:1
HK Iskra Partizánske PAR
HC ‘05 Banská Bystrica BBO
8:5
HKM Zvolen - mládež ZVM
HK ŠKP Poprad POP
5:5
HK Mládež Michalovce MIM
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
4:1
HK Levice LEV
HK Brezno BRE
4:1
MŠHK - mládež Prievidza PRM
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
15:0
HC Petržalka 2010 Bratislava HCP
HK Spišská Nová Ves SNV
6:5
Prešov Penguins PRO

Utorok, 25. Február 2020

HC Lučenec LUC
10:30
MŠHK - mládež Prievidza PRM


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

16.11.2019

Najviac bodov v zápase

18.01.2020

Najviac asistencií v zápase

23.11.2019

Najviac gólov oboch tímov v zápase

28.09.2019

Najrýchlejší gól v zápase

23.11.2019

Najrýchlejší gól v predĺžení

01.01.0001

Najviac trestných minút v zápase

21.09.2019

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

12.10.2019
Región VÝCHOD, základná časť, U14 Z B
1 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 16 30
2 HC Košice HC Košice 16 29
3 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 16 24
4 Prešov Penguins Prešov Penguins 16 18
5 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 16 17
6 HK Humenské Levy HK Humenské Levy 16 12
7 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 16 6
8 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 16 4
9 HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica 16 0
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 Z B
1 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 15 25
2 MŠK Púchov MŠK Púchov 15 22
3 HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava 15 19
4 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 15 14
5 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 15 6
6 MHA Martin MHA Martin 15 4
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 Z B
1 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 12 23
2 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš 12 19
3 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 12 13
4 MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza 12 13
5 HK Brezno HK Brezno 12 9
6 HC Lučenec HC Lučenec 12 7
7 HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA 12 0
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 14 22
2 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 14 21
3 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 14 21
4 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 14 16
5 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14 16
6 MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o. 14 8
7 HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava 14 4
8 EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers 14 0
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 Z B
1 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 12 21
2 MMHK Nitra MMHK Nitra 12 20
3 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 12 16
4 HC Topoľčany HC Topoľčany 12 13
5 HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky 12 8
6 HK Levice HK Levice 12 6
7 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 12 -2
Región STRED o 1.-6.miesto Z B
1 MŠK Púchov MŠK Púchov 13 22
2 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 13 15
3 HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava 13 15
4 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 13 15
5 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 13 6
6 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš 13 5
Región STRED o 7.-13.miesto Z B
1 HK Brezno HK Brezno 11 18
2 HC Lučenec HC Lučenec 12 16
3 MHA Martin MHA Martin 12 14
4 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 11 11
5 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 10 9
6 MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza 12 9
7 HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA 12 3
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 Z B
1 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 13 20
2 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 13 17
3 MMHK Nitra MMHK Nitra 13 17
4 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 13 13
5 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 13 10
6 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 13 1
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 Z B
1 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 9 16
2 HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky 8 10
3 MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o. 8 9
4 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 7 8
5 HC Topoľčany HC Topoľčany 7 7
6 HK Levice HK Levice 8 2
7 HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava 7 2
8 EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers 0 0
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 5. Z B
1 HC Košice HC Košice 5 9
2 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 7 9
3 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 5 8
4 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 7 4
5 Prešov Penguins Prešov Penguins 6 0
Región VÝCHOD nadstavba 6. - 9. Z B
1 HK Humenské Levy HK Humenské Levy 9 18
2 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 8 10
3 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 7 4
4 HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica 8 0