Liga starších žiakov 8.ročník

Prehľad zápasov

Sobota, 19. Október 2019

HOBA Bratislava HOBA Bratislava
6:2
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o.
5:7
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
3:1
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
7:2
MHA Martin MHA Martin
MŠK Púchov MŠK Púchov
8:6
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
0:7
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
1:4
HK Brezno HK Brezno
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
5:5
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
6:6
HC Lučenec HC Lučenec
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
11:1
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
1:16
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HC Topoľčany HC Topoľčany
12:2
HK Levice HK Levice
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
6:0
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
MMHK Nitra MMHK Nitra
17:1
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
1:5
EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers

Nedeľa, 20. Október 2019

HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
5:5
MŠK Púchov MŠK Púchov
MHA Martin MHA Martin
4:1
MHK Ružomberok MHK Ružomberok
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
0:25
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
Prešov Penguins Prešov Penguins
0:6
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

28.09.2019

Najviac bodov v zápase

28.09.2019

Najviac asistencií v zápase

12.10.2019

Najviac gólov oboch tímov v zápase

28.09.2019

Najrýchlejší gól v zápase

19.10.2019

Najrýchlejší gól v predĺžení

01.01.0001

Najviac trestných minút v zápase

21.09.2019

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

12.10.2019
Región VÝCHOD, základná časť, U14 Z B
1 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 7 13
2 HC Košice HC Košice 7 12
3 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 6 8
4 Prešov Penguins Prešov Penguins 7 8
5 HK Humenské Levy HK Humenské Levy 8 8
6 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 7 7
7 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 6 2
8 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 7 0
9 HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica 7 0
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 Z B
1 HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava 8 12
2 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 7 12
3 MŠK Púchov MŠK Púchov 8 12
3 voľno voľno 0 0
4 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 7 5
5 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 8 3
6 MHA Martin MHA Martin 8 2
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 Z B
1 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 6 11
2 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš 6 9
3 HK Brezno HK Brezno 7 7
4 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 6 7
5 MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza 6 7
6 HC Lučenec HC Lučenec 6 1
7 HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA 5 0
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 Z B
1 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 6 10
2 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 6 10
3 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 6 9
4 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 6 6
5 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 6 5
6 HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava 6 4
7 MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o. 6 2
8 EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers 6 -2
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 Z B
1 MMHK Nitra MMHK Nitra 6 10
2 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 6 9
3 HC Topoľčany HC Topoľčany 5 7
4 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 5 6
5 HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky 5 4
6 HK Levice HK Levice 6 2
7 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 5 -2