Liga starších žiakov 8.ročník

Program a výsledky

Sobota, 25. Január 2020

HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
11:30
Prešov Penguins Prešov Penguins
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
9:00
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
9:00
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
12:00
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
9:00
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
MMHK Nitra MMHK Nitra
10:30
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
11:30
HK Levice HK Levice
MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o.
10:15
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
9:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
9:00
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
HK Brezno HK Brezno
9:00
MHA Martin MHA Martin
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
10:15
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
9:00
MŠK Púchov MŠK Púchov
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
9:00
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež

Pondelok, 27. Január 2020

MHK Ružomberok MHK Ružomberok
16:30
MHA Martin MHA Martin

Utorok, 28. Január 2020

HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
12:30
MsHKM Žilina MsHKM Žilina

Piatok, 31. Január 2020

HK Brezno HK Brezno
15:00
MHK Ružomberok MHK Ružomberok

Sobota, 1. Február 2020

Prešov Penguins Prešov Penguins
8:45
HC Košice HC Košice
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
10:00
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
9:00
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
8:30
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
MMHK Nitra MMHK Nitra
10:30
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
9:00
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky
11:45
HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava
HK Levice HK Levice
9:30
HC Topoľčany HC Topoľčany
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
9:00
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
9:00
HC Lučenec HC Lučenec
HK Brezno HK Brezno
9:00
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
9:00
MŠK Púchov MŠK Púchov
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
9:00
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
9:00
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava

Pondelok, 3. Február 2020

HC Košice HC Košice
9:00
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
9:00
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
MŠK Púchov MŠK Púchov
14:30
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
MHA Martin MHA Martin
11:30
MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza
HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA
9:00
HC Lučenec HC Lučenec
MMHK Nitra MMHK Nitra
10:30
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
9:00
SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
8:30
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín