PRO
Prešov Penguins
|
|
KOO
HC Košice
|
Región VÝCHOD, základná časť, U14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK ŠKP Poprad | 16 | 30 |
2 | HC Košice | 16 | 29 |
3 | HK Mládež Michalovce | 16 | 24 |
4 | Prešov Penguins | 16 | 18 |
5 | HK Spišská Nová Ves | 16 | 17 |
6 | HK Humenské Levy | 16 | 12 |
7 | Mládež HC 46 Bardejov | 16 | 6 |
8 | MŠKM Trebišov | 16 | 4 |
9 | HK Slovan Gelnica | 16 | 0 |
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MsHKM Žilina | 15 | 25 |
2 | MŠK Púchov | 15 | 22 |
3 | HK ALTIS Orava | 15 | 19 |
4 | HK ‘95 Považská Bystrica | 15 | 14 |
5 | MHK Ružomberok | 15 | 6 |
6 | MHA Martin | 15 | 4 |
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC ‘05 Banská Bystrica | 12 | 23 |
2 | HT MHK 32 Liptovský Mikuláš | 12 | 19 |
3 | HKM Zvolen - mládež | 12 | 13 |
4 | MŠHK - mládež Prievidza | 12 | 13 |
5 | HK Brezno | 12 | 9 |
6 | HC Lučenec | 12 | 7 |
7 | HC 07 WPC Koliba DETVA | 12 | 0 |
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 14 | 22 |
2 | HK Gladiators Trnava | 14 | 21 |
3 | HOBA Bratislava | 14 | 21 |
4 | HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo | 14 | 16 |
5 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 14 | 16 |
6 | MHKM Skalica, n.o. | 14 | 8 |
7 | HC Petržalka 2010 Bratislava | 14 | 4 |
8 | EC Vienna Tigers | 14 | 0 |
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín | 12 | 21 |
2 | MMHK Nitra | 12 | 20 |
3 | HK Iskra Partizánske | 12 | 16 |
4 | HC Topoľčany | 12 | 13 |
5 | HK Lokomotíva Nové Zámky | 12 | 8 |
6 | HK Levice | 12 | 6 |
7 | HK HAVRANI Piešťany | 12 | -2 |
Región STRED o 1.-6.miesto | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MŠK Púchov | 17 | 30 |
2 | HC ‘05 Banská Bystrica | 17 | 23 |
3 | MsHKM Žilina | 17 | 19 |
4 | HK ALTIS Orava | 17 | 17 |
5 | HKM Zvolen - mládež | 17 | 8 |
6 | HT MHK 32 Liptovský Mikuláš | 17 | 5 |
Región STRED o 7.-13.miesto | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Brezno | 15 | 22 |
2 | HC Lučenec | 14 | 20 |
3 | HK ‘95 Považská Bystrica | 14 | 17 |
4 | MHA Martin | 15 | 16 |
5 | MŠHK - mládež Prievidza | 16 | 15 |
6 | MHK Ružomberok | 14 | 9 |
7 | HC 07 WPC Koliba DETVA | 16 | 5 |
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín | 15 | 24 |
2 | SLOVAN Bratislava - mládež | 15 | 21 |
3 | MMHK Nitra | 15 | 17 |
4 | HOBA Bratislava | 15 | 14 |
5 | HK Gladiators Trnava | 15 | 13 |
6 | HK Iskra Partizánske | 15 | 1 |
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo | 10 | 18 |
2 | HK Lokomotíva Nové Zámky | 10 | 14 |
3 | HC Topoľčany | 9 | 11 |
4 | MHKM Skalica, n.o. | 9 | 9 |
5 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 9 | 8 |
6 | HK Levice | 10 | 4 |
7 | HC Petržalka 2010 Bratislava | 9 | 2 |
8 | EC Vienna Tigers | 0 | 0 |
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 5. | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK ŠKP Poprad | 8 | 14 |
2 | HC Košice | 7 | 11 |
3 | HK Mládež Michalovce | 8 | 11 |
4 | HK Spišská Nová Ves | 9 | 4 |
5 | Prešov Penguins | 8 | 0 |
Región VÝCHOD nadstavba 6. - 9. | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Humenské Levy | 10 | 20 |
2 | Mládež HC 46 Bardejov | 9 | 10 |
3 | MŠKM Trebišov | 9 | 8 |
4 | HK Slovan Gelnica | 10 | 0 |
KRAFČÍK, Kristián | 93,09 |
POHANKA, David | 92,13 |
LÁTKOVÁ, Ivana | 92,12 |
SMOLKO, Tóbiás | 90,75 |
Región VÝCHOD, základná časť, U14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK ŠKP Poprad | 16 | 30 |
2 | HC Košice | 16 | 29 |
3 | HK Mládež Michalovce | 16 | 24 |
4 | Prešov Penguins | 16 | 18 |
5 | HK Spišská Nová Ves | 16 | 17 |
6 | HK Humenské Levy | 16 | 12 |
7 | Mládež HC 46 Bardejov | 16 | 6 |
8 | MŠKM Trebišov | 16 | 4 |
9 | HK Slovan Gelnica | 16 | 0 |
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MsHKM Žilina | 15 | 25 |
2 | MŠK Púchov | 15 | 22 |
3 | HK ALTIS Orava | 15 | 19 |
4 | HK ‘95 Považská Bystrica | 15 | 14 |
5 | MHK Ružomberok | 15 | 6 |
6 | MHA Martin | 15 | 4 |
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC ‘05 Banská Bystrica | 12 | 23 |
2 | HT MHK 32 Liptovský Mikuláš | 12 | 19 |
3 | HKM Zvolen - mládež | 12 | 13 |
4 | MŠHK - mládež Prievidza | 12 | 13 |
5 | HK Brezno | 12 | 9 |
6 | HC Lučenec | 12 | 7 |
7 | HC 07 WPC Koliba DETVA | 12 | 0 |
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 14 | 22 |
2 | HK Gladiators Trnava | 14 | 21 |
3 | HOBA Bratislava | 14 | 21 |
4 | HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo | 14 | 16 |
5 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 14 | 16 |
6 | MHKM Skalica, n.o. | 14 | 8 |
7 | HC Petržalka 2010 Bratislava | 14 | 4 |
8 | EC Vienna Tigers | 14 | 0 |
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín | 12 | 21 |
2 | MMHK Nitra | 12 | 20 |
3 | HK Iskra Partizánske | 12 | 16 |
4 | HC Topoľčany | 12 | 13 |
5 | HK Lokomotíva Nové Zámky | 12 | 8 |
6 | HK Levice | 12 | 6 |
7 | HK HAVRANI Piešťany | 12 | -2 |
Región STRED o 1.-6.miesto | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MŠK Púchov | 17 | 30 |
2 | HC ‘05 Banská Bystrica | 17 | 23 |
3 | MsHKM Žilina | 17 | 19 |
4 | HK ALTIS Orava | 17 | 17 |
5 | HKM Zvolen - mládež | 17 | 8 |
6 | HT MHK 32 Liptovský Mikuláš | 17 | 5 |
Región STRED o 7.-13.miesto | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Brezno | 15 | 22 |
2 | HC Lučenec | 14 | 20 |
3 | HK ‘95 Považská Bystrica | 14 | 17 |
4 | MHA Martin | 15 | 16 |
5 | MŠHK - mládež Prievidza | 16 | 15 |
6 | MHK Ružomberok | 14 | 9 |
7 | HC 07 WPC Koliba DETVA | 16 | 5 |
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín | 15 | 24 |
2 | SLOVAN Bratislava - mládež | 15 | 21 |
3 | MMHK Nitra | 15 | 17 |
4 | HOBA Bratislava | 15 | 14 |
5 | HK Gladiators Trnava | 15 | 13 |
6 | HK Iskra Partizánske | 15 | 1 |
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo | 10 | 18 |
2 | HK Lokomotíva Nové Zámky | 10 | 14 |
3 | HC Topoľčany | 9 | 11 |
4 | MHKM Skalica, n.o. | 9 | 9 |
5 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 9 | 8 |
6 | HK Levice | 10 | 4 |
7 | HC Petržalka 2010 Bratislava | 9 | 2 |
8 | EC Vienna Tigers | 0 | 0 |
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 5. | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK ŠKP Poprad | 8 | 14 |
2 | HC Košice | 7 | 11 |
3 | HK Mládež Michalovce | 8 | 11 |
4 | HK Spišská Nová Ves | 9 | 4 |
5 | Prešov Penguins | 8 | 0 |
Región VÝCHOD nadstavba 6. - 9. | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Humenské Levy | 10 | 20 |
2 | Mládež HC 46 Bardejov | 9 | 10 |
3 | MŠKM Trebišov | 9 | 8 |
4 | HK Slovan Gelnica | 10 | 0 |