Liga starších žiakov 8.ročník

Prehľad zápasov

Nedeľa, 13. Október 2019

MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
10:2
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
12:2
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

Streda, 16. Október 2019

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
13:30
HK Humenské Levy HK Humenské Levy


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

28.09.2019

Najviac bodov v zápase

28.09.2019

Najviac asistencií v zápase

12.10.2019

Najviac gólov oboch tímov v zápase

28.09.2019

Najrýchlejší gól v zápase

02.10.2019

Najrýchlejší gól v predĺžení

01.01.0001

Najviac trestných minút v zápase

21.09.2019

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

12.10.2019
Región VÝCHOD, základná časť, U14 Z B
1 HC Košice HC Košice 6 10
2 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 5 9
3 Prešov Penguins Prešov Penguins 6 8
4 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 6 7
5 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 5 6
6 HK Humenské Levy HK Humenské Levy 6 4
7 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 5 2
8 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 5 0
9 HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica 6 0
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 Z B
1 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 6 10
2 MŠK Púchov MŠK Púchov 6 9
3 voľno voľno 0 0
3 HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava 6 9
4 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 6 5
5 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 6 3
6 MHA Martin MHA Martin 6 0
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 Z B
1 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 5 10
2 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš 5 8
3 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 5 7
4 MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza 5 6
5 HK Brezno HK Brezno 6 5
6 HC Lučenec HC Lučenec 5 0
7 HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA 5 0
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 Z B
1 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 5 10
2 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 5 8
3 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 5 7
4 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 5 5
5 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 5 4
6 HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava 5 4
7 MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o. 5 2
8 EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers 5 -4
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 Z B
1 MMHK Nitra MMHK Nitra 4 8
2 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 4 6
3 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 4 5
4 HC Topoľčany HC Topoľčany 4 5
5 HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky 4 4
6 HK Levice HK Levice 5 2
7 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 5 -2