Liga starších žiakov 8.ročník

Prehľad zápasov

Nedeľa, 15. December 2019

SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež
7:0
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš
4:1
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež
MŠK Púchov MŠK Púchov
8:2
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
Prešov Penguins Prešov Penguins
17:2
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
32:0
HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
1:9
HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín
MMHK Nitra MMHK Nitra
2:3
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
3:0
MsHKM Žilina MsHKM Žilina

Utorok, 17. December 2019

HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
16:15
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

16.11.2019

Najviac bodov v zápase

16.11.2019

Najviac asistencií v zápase

23.11.2019

Najviac gólov oboch tímov v zápase

28.09.2019

Najrýchlejší gól v zápase

23.11.2019

Najrýchlejší gól v predĺžení

01.01.0001

Najviac trestných minút v zápase

21.09.2019

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

12.10.2019
Región VÝCHOD, základná časť, U14 Z B
1 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 16 30
2 HC Košice HC Košice 16 29
3 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 16 24
4 Prešov Penguins Prešov Penguins 16 18
5 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 16 17
6 HK Humenské Levy HK Humenské Levy 16 12
7 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 16 6
8 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 16 4
9 HK Slovan Gelnica HK Slovan Gelnica 16 0
Región STRED, skupina SEVER, základná časť, U14 Z B
1 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 15 25
2 MŠK Púchov MŠK Púchov 15 22
3 HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava 15 19
4 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 15 14
5 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 15 6
6 MHA Martin MHA Martin 15 4
Región STRED, skupina JUH, základná časť, U14 Z B
1 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 12 23
2 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš 12 19
3 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 12 13
4 MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza 12 13
5 HK Brezno HK Brezno 12 9
6 HC Lučenec HC Lučenec 12 7
7 HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA 12 0
Región ZÁPAD, Skupina A, základná časť U14 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 14 22
2 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 14 21
3 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 14 21
4 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 14 16
5 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14 16
6 MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o. 14 8
7 HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava 14 4
8 EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers 14 0
Región ZÁPAD, Skupina B, základná časť U14 Z B
1 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 12 21
2 MMHK Nitra MMHK Nitra 12 20
3 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 12 16
4 HC Topoľčany HC Topoľčany 12 13
5 HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky 12 8
6 HK Levice HK Levice 12 6
7 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 12 -2
Región STRED o 1.-6.miesto Z B
1 MŠK Púchov MŠK Púchov 2 4
2 HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava 3 4
3 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 2 2
4 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 2 2
5 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš 3 2
6 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 2 0
Región STRED o 7.-13.miesto Z B
1 MHA Martin MHA Martin 2 3
2 HK Brezno HK Brezno 1 2
3 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 2 1
4 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 1 0
5 HC Lučenec HC Lučenec 0 0
5 HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA 0 0
5 MŠHK - mládež Prievidza MŠHK - mládež Prievidza 0 0
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 Z B
1 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 3 6
2 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 3 4
3 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 2 2
4 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 2 2
5 MMHK Nitra MMHK Nitra 2 0
6 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 2 0
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 Z B
1 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 1 2
2 HC Topoľčany HC Topoľčany 1 2
3 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 1 2
4 HK Levice HK Levice 1 0
5 HC Petržalka 2010 Bratislava HC Petržalka 2010 Bratislava 1 0
6 MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o. 1 0
7 EC Vienna Tigers EC Vienna Tigers 0 0
7 HK Lokomotíva Nové Zámky HK Lokomotíva Nové Zámky 0 0