Liga kadetov

Prehľad zápasov

Nedeľa, 5. Apríl 2020

MMHK Nitra MMN
0:0
5 min.
HC ‘05 Banská Bystrica BBO
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. RBS
:
HK Mládež Michalovce MIM
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
:
HC Košice KOO
HOBA Bratislava HOB
:
HK ŠKP Poprad POP


Rekordy a zaujímavosti

Základná časť skupina A Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 16 29
2 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 16 26
3 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 16 24
4 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 16 18
5 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 16 17
6 MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o. 16 13
7 HK Bratislava HK Bratislava 16 8
8 HC ŠKP Bratislava - SR ženy HC ŠKP Bratislava - SR ženy 16 5
9 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 16 4
Základná časť skupina B Z B
1 HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o. 14 28
2 MŠK Púchov MŠK Púchov 14 22
3 MMHK Nitra MMHK Nitra 14 22
4 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 14 14
5 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 14 9
6 HC Topoľčany HC Topoľčany 14 7
7 HK Levice HK Levice 14 6
8 MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom 14 4
Základná časť skupina C Z B
1 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 14 21
2 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 14 20
3 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 14 20
4 MHA Martin MHA Martin 14 20
5 HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 14 17
6 HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA 14 6
7 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 14 4
8 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 14 4
Základná časť skupina D Z B
1 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 16 29
2 HC Košice HC Košice 16 28
3 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 16 24
4 Prešov Penguins Prešov Penguins 16 18
5 LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice 16 17
6 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 16 14
7 MŠKM  Tebišov MŠKM Tebišov 16 10
8 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 16 4
9 HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov 16 0
Kvalifikačný turnaj Z B
1 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 3 5
2 MHA Martin MHA Martin 3 4
3 Prešov Penguins Prešov Penguins 3 2
4 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 3 1
TOP 14 celoslovenská časť Z B
1 HK DUKLA Trenčín n.o. HK DUKLA Trenčín n.o. 21 41
2 MMHK Nitra MMHK Nitra 20 28
3 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 18 25
4 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 18 24
5 MŠK Púchov MŠK Púchov 20 24
6 HC Košice HC Košice 18 17
7 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 19 16
8 MHA Martin MHA Martin 20 16
9 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 20 15
10 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 20 14
11 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 16 13
12 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 18 11
13 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 17 9
14 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 15 7
Nadstavbová časť o Pohár Dáriusa Rusnáka Z B
1 HK Levice HK Levice 18 33
2 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 17 28
3 HC 07 WPC Koliba DETVA HC 07 WPC Koliba DETVA 17 25
4 HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo 17 24
5 MHKM Skalica, n.o. MHKM Skalica, n.o. 18 20
6 MHK Ružomberok MHK Ružomberok 18 16
7 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 17 13
8 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 18 11
9 HK Bratislava HK Bratislava 17 10
10 MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom 17 10
11 HC Topoľčany HC Topoľčany 17 9
12 HC ŠKP Bratislava - SR ženy HC ŠKP Bratislava - SR ženy 17 7
Nadstavbová časť o Pohár Igora Libu Z B
1 HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 18 34
2 Prešov Penguins Prešov Penguins 17 23
3 LIBA ACADEMY 11 Košice LIBA ACADEMY 11 Košice 17 23
4 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 18 20
5 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 17 18
6 MŠKM  Tebišov MŠKM Tebišov 18 14
7 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 17 8
8 HC Bulls Vranov HC Bulls Vranov 18 0