1. liga starších žiakov 7.ročník

Prehľad zápasov

Štvrtok, 21. Marec 2019

HC Lučenec HC Lučenec
3:1
HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež

Sobota, 23. Marec 2019

HK 91 Senica HK 91 Senica
9:00
HC Topoľčany HC Topoľčany
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
10:00
Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians
HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava
11:15
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
11:15
HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske
MŠK Púchov MŠK Púchov
11:30
MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín
MHK Humenné MHK Humenné
11:30
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš
11:30
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
MsHKM Žilina MsHKM Žilina
11:30
MHA Martin MHA Martin
HK Brezno HK Brezno
11:30
HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica
Prešov Penguins Prešov Penguins
12:45
HC Košice HC Košice
MMHK Nitra MMHK Nitra
12:45
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo


Rekordy a zaujímavosti

Najviac gólov v zápase

22.09.2018

Najviac bodov v zápase

15.09.2018

Najviac asistencií v zápase

15.09.2018

Najviac gólov oboch tímov v zápase

23.10.2018

Najrýchlejší gól v zápase

06.10.2018

Najrýchlejší gól v predĺžení

01.01.0001

Najviac trestných minút v zápase

16.12.2018

Najviac trestných minút oboch tímov v zápase

08.09.2018
Región východ, nadstavba 1-5, U13 Z B
1 HC Košice HC Košice 10 18
2 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 11 17
3 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 11 13
4 Prešov Penguins Prešov Penguins 10 6
5 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 12 -2
Región východ, nadstavba 6-9, U13 Z B
1 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 11 22
2 MHK Humenné MHK Humenné 11 12
3 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 11 10
4 Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians 11 0
Región západ, Základná časť skupina A, U13 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 12 24
2 HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo 12 16
3 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 12 16
4 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 12 14
5 MHKM Skalica MHKM Skalica 12 7
6 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 12 4
7 HK 91 Senica HK 91 Senica 12 1
8 HKL Bratislava HKL Bratislava 0 0
Región západ, Základná časť skupina B, U13 Z B
1 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 12 21
2 MMHK Nitra MMHK Nitra 12 20
3 HC Topoľčany HC Topoľčany 12 16
4 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 12 10
5 MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky 12 9
6 HK Levice HK Levice 12 6
7 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 12 0
Región východ, základná časť, U13 Z B
1 HC Košice HC Košice 16 29
2 HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves 16 24
3 HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce 16 23
4 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad 16 22
5 Prešov Penguins Prešov Penguins 16 18
6 MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov 16 12
7 Hokejový klub Spiš Indians Hokejový klub Spiš Indians 16 4
7 Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov 16 4
9 MHK Humenné MHK Humenné 16 0
Región stred U13 Z B
1 MHK Dolný Kubín MHK Dolný Kubín 34 61
2 HC ‘05 Banská Bystrica HC ‘05 Banská Bystrica 35 57
3 MŠK Púchov MŠK Púchov 34 45
4 MsHKM Žilina MsHKM Žilina 34 43
5 HKM Zvolen - mládež HKM Zvolen - mládež 36 43
6 HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica 33 22
7 HC Lučenec HC Lučenec 34 20
8 MHA Martin MHA Martin 34 19
9 HK Brezno HK Brezno 34 16
10 HT MHK 32 Liptovský Mikuláš HT MHK 32 Liptovský Mikuláš 34 10
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 Z B
1 HC Topoľčany HC Topoľčany 13 19
2 MHKM Skalica MHKM Skalica 12 17
3 HK Levice HK Levice 13 15
4 HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava 12 14
5 HK Iskra Partizánske HK Iskra Partizánske 12 13
6 HK 91 Senica HK 91 Senica 12 10
7 HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava 11 8
8 HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany 11 0
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 Z B
1 SLOVAN Bratislava - mládež SLOVAN Bratislava - mládež 19 31
2 HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín 18 24
3 MMHK Nitra MMHK Nitra 18 20
4 HOBA Bratislava HOBA Bratislava 18 17
5 HO HAMIKOVO Hamuliakovo HO HAMIKOVO Hamuliakovo 17 11
6 MHC  Nové Zámky MHC Nové Zámky 18 3