1. liga starších žiakov 7.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U13

1. kolo

HK Gladiators Trnava TRN
3:5
15.09.2018
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
12:2
15.09.2018
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
HOBA Bratislava HOB
8:4
15.09.2018
MHKM Skalica SKM

2. kolo

MHKM Skalica SKM
6:1
22.09.2018
HK 91 Senica SEN
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
5:7
22.09.2018
HOBA Bratislava HOB
HK Gladiators Trnava TRN
3:1
22.09.2018
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM

3. kolo

HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
3:7
29.09.2018
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HOBA Bratislava HOB
4:5
29.09.2018
HK Gladiators Trnava TRN
HK 91 Senica SEN
4:2
29.09.2018
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS

4. kolo

SLOVAN Bratislava - mládež SBM
9:2
06.10.2018
MHKM Skalica SKM
HK Gladiators Trnava TRN
4:1
06.10.2018
HK 91 Senica SEN
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
3:6
06.10.2018
HOBA Bratislava HOB

5. kolo

HOBA Bratislava HOB
2:3
13.10.2018
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK 91 Senica SEN
0:10
13.10.2018
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
MHKM Skalica SKM
9:7
13.10.2018
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS

6. kolo

SLOVAN Bratislava - mládež SBM
8:2
20.10.2018
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
HK Gladiators Trnava TRN
8:5
20.10.2018
MHKM Skalica SKM
HOBA Bratislava HOB
6:3
20.10.2018
HK 91 Senica SEN

7. kolo

HK 91 Senica SEN
1:10
27.10.2018
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
MHKM Skalica SKM
1:8
27.10.2018
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
1:12
27.10.2018
HK Gladiators Trnava TRN

8. kolo

SLOVAN Bratislava - mládež SBM
14:0
03.11.2018
HK Gladiators Trnava TRN
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
0:12
03.11.2018
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
MHKM Skalica SKM
5:8
03.11.2018
HOBA Bratislava HOB

9. kolo

HK 91 Senica SEN
4:4
10.11.2018
MHKM Skalica SKM
HOBA Bratislava HOB
10:2
10.11.2018
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
4:2
10.11.2018
HK Gladiators Trnava TRN

10. kolo

SLOVAN Bratislava - mládež SBM
4:1
11.11.2018
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
HK Gladiators Trnava TRN
3:5
11.11.2018
HOBA Bratislava HOB
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
4:2
11.11.2018
HK 91 Senica SEN

11. kolo

MHKM Skalica SKM
0:6
17.11.2018
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK 91 Senica SEN
0:4
17.11.2018
HK Gladiators Trnava TRN
HOBA Bratislava HOB
2:5
17.11.2018
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM

12. kolo

SLOVAN Bratislava - mládež SBM
6:2
24.11.2018
HOBA Bratislava HOB
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
5:0 kont.
24.11.2018
HK 91 Senica SEN
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
7:3
24.11.2018
MHKM Skalica SKM

13. kolo

HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
1:12
01.12.2018
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
MHKM Skalica SKM
3:2
01.12.2018
HK Gladiators Trnava TRN
HK 91 Senica SEN
3:12
01.12.2018
HOBA Bratislava HOB

14. kolo

SLOVAN Bratislava - mládež SBM
16:0
08.12.2018
HK 91 Senica SEN
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
6:1
08.12.2018
MHKM Skalica SKM
HK Gladiators Trnava TRN
5:1
08.12.2018
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS

Región západ, Základná časť skupina B, U13

1. kolo

MMHK Nitra MMN
11:2
15.09.2018
MHC  Nové Zámky NZO
HC Topoľčany TOP
5:0 kont.
15.09.2018
HK Levice LEV
HK Iskra Partizánske PAR
3:10
15.09.2018
HK DUKLA Trenčín TRO

2. kolo

HK DUKLA Trenčín TRO
14:0
22.09.2018
HK HAVRANI Piešťany  HKH
HK Levice LEV
2:5
22.09.2018
HK Iskra Partizánske PAR
MMHK Nitra MMN
4:2
22.09.2018
HC Topoľčany TOP

3. kolo

HC Topoľčany TOP
9:6
29.09.2018
MHC  Nové Zámky NZO
HK Iskra Partizánske PAR
3:2
29.09.2018
MMHK Nitra MMN
HK HAVRANI Piešťany  HKH
3:7
29.09.2018
HK Levice LEV

4. kolo

MHC  Nové Zámky NZO
0:15
06.10.2018
HK DUKLA Trenčín TRO
MMHK Nitra MMN
26:0
06.10.2018
HK HAVRANI Piešťany  HKH
HC Topoľčany TOP
4:3
06.10.2018
HK Iskra Partizánske PAR

5. kolo

HK Iskra Partizánske PAR
8:8
13.10.2018
MHC  Nové Zámky NZO
HK HAVRANI Piešťany  HKH
0:9
13.10.2018
HC Topoľčany TOP
HK DUKLA Trenčín TRO
10:1
13.10.2018
HK Levice LEV

6. kolo

MHC  Nové Zámky NZO
8:4
20.10.2018
HK Levice LEV
MMHK Nitra MMN
2:6
20.10.2018
HK DUKLA Trenčín TRO
HK Iskra Partizánske PAR
13:0
20.10.2018
HK HAVRANI Piešťany  HKH

7. kolo

HK HAVRANI Piešťany  HKH
0:10
27.10.2018
MHC  Nové Zámky NZO
HK DUKLA Trenčín TRO
13:2
27.10.2018
HC Topoľčany TOP
HK Levice LEV
1:10
27.10.2018
MMHK Nitra MMN

8. kolo

MHC  Nové Zámky NZO
0:18
03.11.2018
MMHK Nitra MMN
HK Levice LEV
0:5
03.11.2018
HC Topoľčany TOP
HK DUKLA Trenčín TRO
11:1
03.11.2018
HK Iskra Partizánske PAR

9. kolo

HK HAVRANI Piešťany  HKH
0:22
10.11.2018
HK DUKLA Trenčín TRO
HK Iskra Partizánske PAR
5:9
10.11.2018
HK Levice LEV
HC Topoľčany TOP
0:12
10.11.2018
MMHK Nitra MMN

10. kolo

MHC  Nové Zámky NZO
2:7
11.11.2018
HC Topoľčany TOP
MMHK Nitra MMN
11:1
11.11.2018
HK Iskra Partizánske PAR
HK Levice LEV
10:0
11.11.2018
HK HAVRANI Piešťany  HKH

11. kolo

HK DUKLA Trenčín TRO
13:0
17.11.2018
MHC  Nové Zámky NZO
HK HAVRANI Piešťany  HKH
1:16
17.11.2018
MMHK Nitra MMN
HK Iskra Partizánske PAR
5:5
17.11.2018
HC Topoľčany TOP

12. kolo

MHC  Nové Zámky NZO
5:1
24.11.2018
HK Iskra Partizánske PAR
HC Topoľčany TOP
7:1
24.11.2018
HK HAVRANI Piešťany  HKH
HK Levice LEV
4:6
24.11.2018
HK DUKLA Trenčín TRO

13. kolo

HK Levice LEV
5:4
01.12.2018
MHC  Nové Zámky NZO
HK DUKLA Trenčín TRO
4:5
01.12.2018
MMHK Nitra MMN
HK HAVRANI Piešťany  HKH
1:8
01.12.2018
HK Iskra Partizánske PAR

14. kolo

MHC  Nové Zámky NZO
10:3
08.12.2018
HK HAVRANI Piešťany  HKH
HC Topoľčany TOP
1:1
08.12.2018
HK DUKLA Trenčín TRO
MMHK Nitra MMN
9:2
08.12.2018
HK Levice LEV

Región západ, Nadstavba TOP6, U13

1. kolo

HK DUKLA Trenčín TRO
5:2
15.12.2018
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
MMHK Nitra MMN
11:0
15.12.2018
MHC  Nové Zámky NZO
HOBA Bratislava HOB
3:4
15.12.2018
SLOVAN Bratislava - mládež SBM

2. kolo

HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
1:5
13.02.2019
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
MHC  Nové Zámky NZO
1:8
19.12.2018
HOBA Bratislava HOB
HK DUKLA Trenčín TRO
6:5
22.12.2018
MMHK Nitra MMN

3. kolo

MMHK Nitra MMN
5:4
05.01.2019
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
HOBA Bratislava HOB
8:6
05.01.2019
HK DUKLA Trenčín TRO
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
17:1
05.01.2019
MHC  Nové Zámky NZO

4. kolo

HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
9:1 sn
12.01.2019
MHC  Nové Zámky NZO
HK DUKLA Trenčín TRO
0:6
12.01.2019
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
MMHK Nitra MMN
5:6
12.01.2019
HOBA Bratislava HOB

5. kolo

HOBA Bratislava HOB
4:4
19.01.2019
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
MMHK Nitra MMN
0:4
19.01.2019
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK DUKLA Trenčín TRO
16:1
19.01.2019
MHC  Nové Zámky NZO

6. kolo

HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
2:3
26.01.2019
HK DUKLA Trenčín TRO
MHC  Nové Zámky NZO
1:19
26.01.2019
MMHK Nitra MMN
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
6:4
26.01.2019
HOBA Bratislava HOB

7. kolo

SLOVAN Bratislava - mládež SBM
5:0
02.02.2019
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
HOBA Bratislava HOB
9:6
02.02.2019
MHC  Nové Zámky NZO
MMHK Nitra MMN
4:2
02.02.2019
HK DUKLA Trenčín TRO

8. kolo

HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
3:1
09.02.2019
MMHK Nitra MMN
HK DUKLA Trenčín TRO
10:1
09.02.2019
HOBA Bratislava HOB
MHC  Nové Zámky NZO
0:6
09.02.2019
SLOVAN Bratislava - mládež SBM

9. kolo

MHC  Nové Zámky NZO
2:3
16.02.2019
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
1:2
16.02.2019
HK DUKLA Trenčín TRO
HOBA Bratislava HOB
7:4
16.02.2019
MMHK Nitra MMN

10. kolo

HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
5:5
23.02.2019
HOBA Bratislava HOB
MMHK Nitra MMN
5:7
23.02.2019
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK DUKLA Trenčín TRO
7:5
23.02.2019
MHC  Nové Zámky NZO

11. kolo

HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
4:1
09.03.2019
HK DUKLA Trenčín TRO
MMHK Nitra MMN
16:1
09.03.2019
MHC  Nové Zámky NZO
HOBA Bratislava HOB
2:3
09.03.2019
SLOVAN Bratislava - mládež SBM

12. kolo

HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
1:7
16.03.2019
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
MHC  Nové Zámky NZO
9:3
16.03.2019
HOBA Bratislava HOB
HK DUKLA Trenčín TRO
4:5
16.03.2019
MMHK Nitra MMN

13. kolo

MMHK Nitra MMN
6:2
23.03.2019
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
HOBA Bratislava HOB
2:4
19.03.2019
HK DUKLA Trenčín TRO
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
12:0
13.01.2019
MHC  Nové Zámky NZO

14. kolo

HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
4:5
30.03.2019
MHC  Nové Zámky NZO
HK DUKLA Trenčín TRO
3:7
30.03.2019
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
MMHK Nitra MMN
8:4
27.03.2019
HOBA Bratislava HOB

15. kolo

HOBA Bratislava HOB
5:1
06.04.2019
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
3:6
06.03.2019
MMHK Nitra MMN
MHC  Nové Zámky NZO
2:8
24.03.2019
HK DUKLA Trenčín TRO

16. kolo

HK DUKLA Trenčín TRO
4:2
10.02.2019
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
MHC  Nové Zámky NZO
1:13
10.02.2019
MMHK Nitra MMN
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
0:1
10.02.2019
HOBA Bratislava HOB

17. kolo

SLOVAN Bratislava - mládež SBM
2:2
02.03.2019
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
HOBA Bratislava HOB
17:1
02.03.2019
MHC  Nové Zámky NZO
MMHK Nitra MMN
3:6
02.03.2019
HK DUKLA Trenčín TRO

18. kolo

MMHK Nitra MMN
8:2
16.12.2018
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
HK DUKLA Trenčín TRO
6:4
16.12.2018
HOBA Bratislava HOB
MHC  Nové Zámky NZO
1:10
14.12.2018
SLOVAN Bratislava - mládež SBM

19. kolo

MHC  Nové Zámky NZO
3:3
01.02.2019
HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
4:0
01.02.2019
HK DUKLA Trenčín TRO
HOBA Bratislava HOB
2:9
01.02.2019
MMHK Nitra MMN

20. kolo

HO HAMIKOVO Hamuliakovo HAM
4:4
06.01.2019
HOBA Bratislava HOB
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
1:0
06.01.2019
MMHK Nitra MMN
MHC  Nové Zámky NZO
3:17
06.01.2019
HK DUKLA Trenčín TRO

Región západ, Nadstavba 7-14, U13

1. kolo

HK HAVRANI Piešťany  HKH
1:7
15.12.2018
HK 91 Senica SEN
HK Levice LEV
3:7
15.12.2018
HK Gladiators Trnava TRN
HK Iskra Partizánske PAR
5:2
15.12.2018
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
MHKM Skalica SKM
2:10
15.12.2018
HC Topoľčany TOP

2. kolo

HK HAVRANI Piešťany  HKH
1:6
22.12.2018
HC Topoľčany TOP
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
1:6
22.12.2018
MHKM Skalica SKM
HK Gladiators Trnava TRN
2:6
05.01.2019
HK Iskra Partizánske PAR
HK 91 Senica SEN
1:6
22.12.2018
HK Levice LEV

3. kolo

HK Levice LEV
11:1
12.01.2019
HK HAVRANI Piešťany  HKH
HK Iskra Partizánske PAR
9:4
12.01.2019
HK 91 Senica SEN
MHKM Skalica SKM
4:5
12.01.2019
HK Gladiators Trnava TRN
HC Topoľčany TOP
8:0
01.02.2019
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS