Liga starších žiakov 7.ročník

Región východ, U13

1. kolo

HK Humenské Levy HK Humenské Levy
0:12
14.09.2019
HC Košice HC Košice
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
6:4
14.09.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
5:9
15.09.2019
Prešov Penguins Prešov Penguins

2. kolo

Prešov Penguins Prešov Penguins
10:2
21.09.2019
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
9:3
21.09.2019
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
HC Košice HC Košice
9:8
21.09.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad

3. kolo

HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
8:1
28.09.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
2:8
28.09.2019
Prešov Penguins Prešov Penguins
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
5:6
29.09.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

4. kolo

HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
11:6
02.10.2019
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
Prešov Penguins Prešov Penguins
1:5
05.10.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
1:8
05.10.2019
HC Košice HC Košice

5. kolo

HC Košice HC Košice
9:3
12.10.2019
Prešov Penguins Prešov Penguins
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
10:4
12.10.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
1:6
13.10.2019
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

6. kolo

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
1:23
19.10.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
0:9
17.10.2019
HC Košice HC Košice
Prešov Penguins Prešov Penguins
2:3
20.10.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

7. kolo

HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
5:3
26.10.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HC Košice HC Košice
15:6
26.10.2019
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
14:1
26.10.2019
HK Humenské Levy HK Humenské Levy

8. kolo

Prešov Penguins Prešov Penguins
1:8
02.11.2019
HC Košice HC Košice
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
4:11
02.11.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
1:2
16.10.2019
HK Humenské Levy HK Humenské Levy

9. kolo

HC Košice HC Košice
6:0
09.11.2019
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
5:2
23.10.2019
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
Prešov Penguins Prešov Penguins
8:3
09.11.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

10. kolo

HK Humenské Levy HK Humenské Levy
2:6
16.11.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
4:2
12.11.2019
Prešov Penguins Prešov Penguins
HC Košice HC Košice
6:3
17.11.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

11. kolo

HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
13:30
23.11.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
23.11.2019
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
23.11.2019
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

12. kolo

HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
01.12.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
11:30
30.11.2019
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
11:30
30.11.2019
HC Košice HC Košice

13. kolo

HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
10:2
30.10.2019
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HC Košice HC Košice
4:6
30.10.2019
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
2:3
30.10.2019
Prešov Penguins Prešov Penguins

14. kolo

HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
13:45
14.12.2019
HC Košice HC Košice
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
11:30
14.12.2019
Prešov Penguins Prešov Penguins
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
11:30
14.12.2019
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

15. kolo

HC Košice HC Košice
6:2
10.11.2019
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
13:30
04.01.2020
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
04.01.2020
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

16. kolo

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
11:30
11.01.2020
Prešov Penguins Prešov Penguins
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
11:30
11.01.2020
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
13:45
11.01.2020
HC Košice HC Košice

17. kolo

HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
13:30
18.01.2020
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
18.01.2020
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
18.01.2020
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov

18. kolo

HK Humenské Levy HK Humenské Levy
11:30
25.01.2020
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
13:45
25.01.2020
Prešov Penguins Prešov Penguins
HC Košice HC Košice
11:15
25.01.2020
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

19. kolo

Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
01.02.2020
HC Košice HC Košice
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
01.02.2020
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
11:30
01.02.2020
HK Humenské Levy HK Humenské Levy

20. kolo

HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
13:45
08.02.2020
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HC Košice HC Košice
11:15
08.02.2020
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
13:30
08.02.2020
Prešov Penguins Prešov Penguins

21. kolo

HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
15.02.2020
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
11:30
15.02.2020
HC Košice HC Košice
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
11:30
15.02.2020
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad

22. kolo

HC Košice HC Košice
11:15
22.02.2020
Prešov Penguins Prešov Penguins
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
11:30
22.02.2020
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
13:45
22.02.2020
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

23. kolo

HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
29.02.2020
Prešov Penguins Prešov Penguins
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
11:30
29.02.2020
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
11:30
29.02.2020
HC Košice HC Košice

24. kolo

HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
13:30
07.03.2020
HC Košice HC Košice
Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
07.03.2020
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
07.03.2020
HK Humenské Levy HK Humenské Levy

25. kolo

HK Humenské Levy HK Humenské Levy
11:30
14.03.2020
Prešov Penguins Prešov Penguins
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
13:45
14.03.2020
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
11:30
14.03.2020
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves

26. kolo

HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
13:30
21.03.2020
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
HC Košice HC Košice
11:15
21.03.2020
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
13:45
21.03.2020
HK Humenské Levy HK Humenské Levy

27. kolo

Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
11:30
28.03.2020
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves
12:30
28.03.2020
HC Košice HC Košice
Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
28.03.2020
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce

28. kolo

Prešov Penguins Prešov Penguins
11:30
04.04.2020
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Mládež Michalovce HK Mládež Michalovce
13:30
04.04.2020
HK Humenské Levy HK Humenské Levy
HC Košice HC Košice
11:15
04.04.2020
HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad