Informácie

Miesto: zimný štadión Vladimíra Dzurillu, Bratislava - Ružinov, plocha I. / II.

Hrací systém a vyžrebovanie turnaja

-hrá sa podľa Pravidiel ĽH (družstvo á 20 hráčov + 2 brankári) turnajovým spôsobom, minimálny

počet hráčov družstva na stretnutie je 10 + 1 brankár,
-družstvá su rozdelené do 2 skupín (A, B) po 4 účastníkoch v každej, kde odohrajú stretnutia každý
s každým vo svojej skupine (základná časť - skupinová). Po ukončení základnej časti odohrajú
družstvá umiestnené v sk. A a B na 1., resp. 2. mieste  stretnutia o 1., resp. 3.  miesto, kde výhodu
domáceho získa to družstvo, ktoré získa za umiestnenie vo svojej skupine vyšší počet bodov a gólov;
pre družstvá umiestnené po základnej časti na 3., a 4. mieste v sk. A a B turnaj končí,- pred
zápasom bude 15 min. úprava ľadovej plochy; družstvá začínajú 10 min. rozkorčuľovanie;
stretnutia sa hrajú na hrubý čas 3 x 15 min.; po prvej tretine stretnutia bude 15 min. prestávka s
úpravou ľadovej plochy; po druhej tretine nasleduje 5 min. prestávka.
-posledné dve minúty každého zápasu tretej tretiny sa hrajú na čistý čas

-v prípade remízy v riadnom hracom čase nasledujú samostatné nájazdy bez úpravy ľadovej plochy (3-3, príp. 1-1 až do rozhodnutia),
-bodovanie = víťazstvo v riadnom hracom čase - 3 body; výhra v predĺžení alebo samost. nájazdoch
-2 body; prehra v predĺžení, alebo samost. nájazdoch - 1 bod; prehra v riadnom
hracom čase - 0bodov,

-ak hráč obdrží 2 vyššie tresty (5´, 10´, 20´ alebo  ich kombinácie) má zastavenú
činnosť na nasledujúce stretnutie,
-ak hráč obdrží trest v hre (TH) má automaticky zastavenú činnosť minimálne na
nasledujúce stretnutie a jeho prípadnom ďalšom treste rozhodne Direktoriát turnaja,