1 HK Ružinov 99 Červená HK Ružinov 99 Červená 330031:76
2 HC Zubr Přerov HC Zubr Přerov 320120:124
3 Select "Severní Morava" Select "Severní Morava" 310213:152
4 Slovan Bratislava Slovan Bratislava 300310:400

Pravidlá: - Hrací čas: 3x12 minút hrubý čas - Hrá sa 3 na 3, striedanie po 1 minúte signalizuje časomerač - Turnaj pre deti ročník 2005 a mladší, (dievčatá aj ročník 2004) - Povolená účasť brankára – narodený po 1.9. 2004 - Maximálny počet hráčov na súpiske 12+2 - Pred začiatkom turnaja odovzdajú tréneri vyplnenú súpisku, ktorá obsahuje: meno hráča, dátum narodenia a číslo dresu - Kvôli prípadným protestom je potrebné mať registračné preukazy, alebo pasy chlapcov - Hráč, ktorý nie je na súpiske, nemôže nastúpiť na zápas - Prestávka medzi tretinami 2 min. - Protesty: do 10 minút po skončení zápasu u organizátora od trénera protestujúceho mužstva - Zdravotná služba je zabezpečená v priebehu celého turnaja. - Zápas rozhoduje jeden rozhodca - Faul sa trestá samostatným nájazdom, trestné strieľanie musí vykonať faulovaný hráč - Bodovanie: víťazstvo 2b, remíza 1b, prehra 0b, - O poradí v tabuľke rozhoduje: 1.počet bodov, 2.lepší vzájomný zápas, 3.skóre, 4.počet strelených gólov - Keď sa zápas skončí remízou, nasledujú samostatné nájazdy (rýchla smrť) - platí len pre zápasy o umiestnenie - Podľa poradia v skupine si mužstvá zahrajú zápasy o konečné umiestnenie - Usporiadateľ a tréneri mužstiev zodpovedajú za to, že v priestoroch striedačky a na ľadovej ploche sa nebudú nachádzať rodičia a iné nepovolané osoby - Mužstvo musí mať dve sady dresov s číslami rozdielnej farby - s výnimkou družstiev HK Ružinov 99 Biela a HK Ružinov 99 Červená, ktoré nastúpia v bielych resp. červených dresoch