Extraliga žien

III. časť O umiestnenie (sk. 5.-8.)

0. kolo

ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice
5:0 kont.
25.02.2018
MKHL Krynica-Zdrój MKHL Krynica-Zdrój

1. kolo

MHK Martin MHK Martin
1:2
25.02.2018
ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen

2. kolo

ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice
1:4
04.03.2018
MHK Martin MHK Martin

3. kolo

ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen
12:1
24.03.2018
ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice

4. kolo

ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen
2:4
18.03.2018
MHK Martin MHK Martin

5. kolo

MHK Martin MHK Martin
6:2
25.03.2018
ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice

6. kolo

ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice
1:2 pp
11.03.2018
ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen

I. časť - Skupina "A" (skupinová fáza)

1. kolo

MHK Martin MHK Martin
2:5
10.09.2017
MKHL Krynica-Zdrój MKHL Krynica-Zdrój
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
19:0
10.09.2017
ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen

2. kolo

MKHL Krynica-Zdrój MKHL Krynica-Zdrój
9:1
15.09.2017
ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen
MHK Martin MHK Martin
0:18
15.09.2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava

3. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
10:0
17.09.2017
MKHL Krynica-Zdrój MKHL Krynica-Zdrój
ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen
3:2 sn
17.09.2017
MHK Martin MHK Martin

4. kolo

MKHL Krynica-Zdrój MKHL Krynica-Zdrój
4:2
24.09.2017
MHK Martin MHK Martin
ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen
0:12
24.09.2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava

5. kolo

ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen
3:2
01.10.2017
MKHL Krynica-Zdrój MKHL Krynica-Zdrój
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
11:1
01.10.2017
MHK Martin MHK Martin

6. kolo

MKHL Krynica-Zdrój MKHL Krynica-Zdrój
0:8
08.10.2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
MHK Martin MHK Martin
1:0
08.10.2017
ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen

I. časť - Skupina "B" (skupinová fáza)

1. kolo

Popradské líšky Popradské líšky
7:0
09.09.2017
HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice
0:13
10.09.2017
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov

2. kolo

HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
0:7
15.09.2017
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov
Popradské líšky Popradské líšky
21:0
15.09.2017
ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice

3. kolo

ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice
0:6
17.09.2017
HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov
2:1
17.09.2017
Popradské líšky Popradské líšky

4. kolo

HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
0:7
23.09.2017
Popradské líšky Popradské líšky
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov
23:0
24.09.2017
ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice

5. kolo

ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov
8:2
01.10.2017
HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice
0:21
01.10.2017
Popradské líšky Popradské líšky

6. kolo

HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
11:4
06.10.2017
ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice
Popradské líšky Popradské líšky
6:3
07.10.2017
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov

II. časť Celoštátna fáza

1. kolo

MHK Martin MHK Martin
3:4
15.10.2017
HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
4:2
14.10.2017
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov
ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen
9:3
15.10.2017
ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice
MKHL Krynica-Zdrój MKHL Krynica-Zdrój
0:11
15.10.2017
Popradské líšky Popradské líšky

2. kolo

HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
1:9
21.10.2017
Popradské líšky Popradské líšky
ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice
7:9
10.12.2017
MKHL Krynica-Zdrój MKHL Krynica-Zdrój
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov
7:1
22.10.2017
ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen
MHK Martin MHK Martin
0:9
22.10.2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava

3. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
5:0 kont.
28.10.2017
HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen
4:0
29.10.2017
MHK Martin MHK Martin
MKHL Krynica-Zdrój MKHL Krynica-Zdrój
1:11
29.10.2017
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov
Popradské líšky Popradské líšky
15:0
28.10.2017
ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice

4. kolo

HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
5:4 pp
17.11.2017
ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov
4:1
17.11.2017
Popradské líšky Popradské líšky
MHK Martin MHK Martin
4:3 pp
03.11.2017
MKHL Krynica-Zdrój MKHL Krynica-Zdrój
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
13:0
01.11.2017
ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen

5. kolo

ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen
1:3
04.11.2017
HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
MKHL Krynica-Zdrój MKHL Krynica-Zdrój
0:8
05.11.2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
Popradské líšky Popradské líšky
11:0
04.11.2017
MHK Martin MHK Martin
ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice
1:19
05.11.2017
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov

6. kolo

HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
0:9
18.11.2017
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov
MHK Martin MHK Martin
8:5
19.11.2017
ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
4:2
27.10.2017
Popradské líšky Popradské líšky
ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen
3:2
18.11.2017
MKHL Krynica-Zdrój MKHL Krynica-Zdrój

7. kolo

MKHL Krynica-Zdrój MKHL Krynica-Zdrój
3:4 pp
11.02.2018
HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
Popradské líšky Popradské líšky
10:0
25.11.2017
ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen
ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice
0:15
26.11.2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov
10:1
26.11.2017
MHK Martin MHK Martin

8. kolo

HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
0:5 kont.
02.12.2017
MHK Martin MHK Martin
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov
0:5
25.11.2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice
4:2
02.12.2017
ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen
Popradské líšky Popradské líšky
7:0
02.12.2017
MKHL Krynica-Zdrój MKHL Krynica-Zdrój

9. kolo

Popradské líšky Popradské líšky
11:2
09.12.2017
HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
MKHL Krynica-Zdrój MKHL Krynica-Zdrój
9:2
22.10.2017
ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice
ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen
0:8
09.12.2017
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
16:0
08.12.2017
MHK Martin MHK Martin

10. kolo

HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
1:8
24.11.2017
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
MHK Martin MHK Martin
2:3
20.12.2017
ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov
11:2
20.12.2017
MKHL Krynica-Zdrój MKHL Krynica-Zdrój
ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice
0:13
27.01.2018
Popradské líšky Popradské líšky

11. kolo

ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice
3:7
20.01.2018
HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
Popradské líšky Popradské líšky
5:1
20.01.2018
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov
MKHL Krynica-Zdrój MKHL Krynica-Zdrój
4:6
21.01.2018
MHK Martin MHK Martin
ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen
0:6
13.01.2018
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava

12. kolo

HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
3:2
27.01.2018
ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
5:0 kont.
27.01.2018
MKHL Krynica-Zdrój MKHL Krynica-Zdrój
MHK Martin MHK Martin
1:7
28.01.2018
Popradské líšky Popradské líšky
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov
15:0
28.01.2018
ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice

13. kolo

ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov
17:0
04.02.2018
HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice
8:0
04.02.2018
MHK Martin MHK Martin
Popradské líšky Popradské líšky
1:4
03.02.2018
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
MKHL Krynica-Zdrój MKHL Krynica-Zdrój
4:2
04.02.2018
ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen

14. kolo

HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
5:0 kont.
25.11.2017
MKHL Krynica-Zdrój MKHL Krynica-Zdrój
ŽHKm Zvolen ŽHKm Zvolen
5:5 kont.
10.02.2018
Popradské líšky Popradské líšky
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
5:0 kont.
10.02.2018
ICE DREAM Košice ICE DREAM Košice
MHK Martin MHK Martin
0:14
11.02.2018
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov

III. časť Play-Off Semifinále

1. kolo

HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
0:18
03.03.2018
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
Popradské líšky Popradské líšky
2:4
03.03.2018
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov

2. kolo

HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves
0:23
02.03.2018
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov
1:2
10.03.2018
Popradské líšky Popradské líšky

3. kolo

ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov
4:2
11.03.2018
Popradské líšky Popradské líšky

III. časť Play-Off O 3. miesto

1. kolo

Popradské líšky Popradské líšky
9:1
17.03.2018
HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves

2. kolo

Popradské líšky Popradské líšky
3:1
18.03.2018
HC Osy Spišská Nová Ves HC Osy Spišská Nová Ves

III. časť Play-Off Finále

1. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
2:6
17.03.2018
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov

2. kolo

HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
4:1
18.03.2018
ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov

3. kolo

ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov
1:2
24.03.2018
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava

4. kolo

ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov ŽHK 2000 - ŠARIŠANKA Prešov
2:7
25.03.2018
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava