1. hokejová liga SR / 1st senior league

I. časť ZÁKLADNÁ / I. part Preliminary Rounds

1. kolo

HK 95 Považská Bystrica PBY
1:0
07.09.2007
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov LKP
Ružinov RBA
4:3 pp
07.09.2007
MHK Dolný Kubín DKU
HC Dukla Senica SED
2:3
07.09.2007
HC´05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
HK "Gladiators" Trnava TRN
6:2
07.09.2007
Bemaco HC 46 Bardejov BAR
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
0:0
07.09.2007
HK-21 SM Ružomberok RSM
Nové Zámky NZÁ
8:3
07.09.2007
HKm Detva spol.s r.o. DET
HC TOPOĽČANY TOP
1:2 pp
07.09.2007
HK  S.N.Ves SNV
MšHK Prievidza PRI
2:4
07.09.2007
Hokejový klub Trebišov TRB

2. kolo

HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov LKP
1:4
11.09.2007
Hokejový klub Trebišov TRB
HK  S.N.Ves SNV
2:0
11.09.2007
MšHK Prievidza PRI
HKm Detva spol.s r.o. DET
0:5 kont.
11.09.2007
HC TOPOĽČANY TOP
HK-21 SM Ružomberok RSM
0:0
11.09.2007
Nové Zámky NZÁ
Bemaco HC 46 Bardejov BAR
3:2
11.09.2007
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
HC´05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
3:1
11.09.2007
HK "Gladiators" Trnava TRN
MHK Dolný Kubín DKU
5:3
11.09.2007
HC Dukla Senica SED
HK 95 Považská Bystrica PBY
0:3
11.09.2007
Ružinov RBA

3. kolo

MšHK Prievidza PRI
2:5
14.09.2007
HK 95 Považská Bystrica PBY
HC TOPOĽČANY TOP
6:5
14.09.2007
Ružinov RBA
Nové Zámky NZÁ
2:6
14.09.2007
HC Dukla Senica SED
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
3:1
14.09.2007
HK "Gladiators" Trnava TRN
Hokejový klub Trebišov TRB
0:1
14.09.2007
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov LKP
MHK Dolný Kubín DKU
2:6
14.09.2007
HK  S.N.Ves SNV
HC´05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
6:1
14.09.2007
HKm Detva spol.s r.o. DET
Bemaco HC 46 Bardejov BAR
0:0
14.09.2007
HK-21 SM Ružomberok RSM

4. kolo

HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov LKP
2:4
18.09.2007
Ružinov RBA
HC Dukla Senica SED
6:2
18.09.2007
HK 95 Považská Bystrica PBY
HK "Gladiators" Trnava TRN
4:1
18.09.2007
MHK Dolný Kubín DKU
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
1:3
18.09.2007
HC´05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
Nové Zámky NZÁ
6:4
18.09.2007
Bemaco HC 46 Bardejov BAR
HC TOPOĽČANY TOP
0:0
18.09.2007
HK-21 SM Ružomberok RSM
MšHK Prievidza PRI
6:2
18.09.2007
HKm Detva spol.s r.o. DET
Hokejový klub Trebišov TRB
2:5
18.09.2007
HK  S.N.Ves SNV

5. kolo

HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov LKP
0:6
21.09.2007
HK  S.N.Ves SNV
HKm Detva spol.s r.o. DET
3:7
21.09.2007
Hokejový klub Trebišov TRB
HK-21 SM Ružomberok RSM
0:0
21.09.2007
MšHK Prievidza PRI
Bemaco HC 46 Bardejov BAR
4:3
21.09.2007
HC TOPOĽČANY TOP
HC´05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
6:2
21.09.2007
Nové Zámky NZÁ
MHK Dolný Kubín DKU
2:5
21.09.2007
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
HK 95 Považská Bystrica PBY
3:5
21.09.2007
HK "Gladiators" Trnava TRN
Ružinov RBA
3:4
21.09.2007
HC Dukla Senica SED

6. kolo

ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
4:6
25.09.2007
MšHK Prievidza PRI
HK "Gladiators" Trnava TRN
4:3
25.09.2007
Nové Zámky NZÁ
HC Dukla Senica SED
5:4 sn
25.09.2007
HC TOPOĽČANY TOP
Ružinov RBA
11:4
25.09.2007
HK 95 Považská Bystrica PBY
Bemaco HC 46 Bardejov BAR
4:2
25.09.2007
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov LKP
HK-21 SM Ružomberok RSM
0:0
25.09.2007
HC´05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
HKm Detva spol.s r.o. DET
2:11
25.09.2007
MHK Dolný Kubín DKU
HK  S.N.Ves SNV
6:1
25.09.2007
Hokejový klub Trebišov TRB

7. kolo

HC Dukla Senica SED
2:1
28.09.2007
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov LKP
HK "Gladiators" Trnava TRN
3:2 sn
28.09.2007
Ružinov RBA
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
7:2
28.09.2007
HK 95 Považská Bystrica PBY
Nové Zámky NZÁ
4:7
28.09.2007
MHK Dolný Kubín DKU
HC TOPOĽČANY TOP
2:6
28.09.2007
HC´05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
MšHK Prievidza PRI
5:2
28.09.2007
Bemaco HC 46 Bardejov BAR
Hokejový klub Trebišov TRB
0:0 kont.
28.09.2007
HK-21 SM Ružomberok RSM
HK  S.N.Ves SNV
15:0
28.09.2007
HKm Detva spol.s r.o. DET

8. kolo

HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov LKP
9:3
02.10.2007
HKm Detva spol.s r.o. DET
HK-21 SM Ružomberok RSM
0:0
02.10.2007
HK  S.N.Ves SNV
Bemaco HC 46 Bardejov BAR
3:0
02.10.2007
Hokejový klub Trebišov TRB
HC´05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
4:2
02.10.2007
MšHK Prievidza PRI
MHK Dolný Kubín DKU
4:3
02.10.2007
HC TOPOĽČANY TOP
HK 95 Považská Bystrica PBY
5:2
02.10.2007
Nové Zámky NZÁ
Ružinov RBA
4:2
02.10.2007
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
HC Dukla Senica SED
4:2
02.10.2007
HK "Gladiators" Trnava TRN

9. kolo

Ružinov RBA
1:5
05.10.2007
MšHK Prievidza PRI
HK 95 Považská Bystrica PBY
1:4
05.10.2007
HC Dukla Senica SED
HC TOPOĽČANY TOP
6:2
05.10.2007
HK "Gladiators" Trnava TRN
Nové Zámky NZÁ
6:5
05.10.2007
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
HK  S.N.Ves SNV
3:1
05.10.2007
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov LKP
Hokejový klub Trebišov TRB
15:4
05.10.2007
HKm Detva spol.s r.o. DET
MHK Dolný Kubín DKU
0:0
05.10.2007
HK-21 SM Ružomberok RSM
HC´05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
9:2
05.10.2007
Bemaco HC 46 Bardejov BAR

10. kolo

HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov LKP
5:3
09.10.2007
HK "Gladiators" Trnava TRN
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
2:7
09.10.2007
HC Dukla Senica SED
Nové Zámky NZÁ
4:3
09.10.2007
Ružinov RBA
HC TOPOĽČANY TOP
3:2
09.10.2007
HK 95 Považská Bystrica PBY
MšHK Prievidza PRI
4:3
09.10.2007
MHK Dolný Kubín DKU
Hokejový klub Trebišov TRB
4:3 pp
09.10.2007
HC´05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
HK  S.N.Ves SNV
1:0
09.10.2007
Bemaco HC 46 Bardejov BAR
HKm Detva spol.s r.o. DET
0:0
09.10.2007
HK-21 SM Ružomberok RSM

11. kolo

HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov LKP
0:0
12.10.2007
HK-21 SM Ružomberok RSM
Bemaco HC 46 Bardejov BAR
8:3
12.10.2007
HKm Detva spol.s r.o. DET
HC´05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
1:6
12.10.2007
HK  S.N.Ves SNV
MHK Dolný Kubín DKU
2:3
12.10.2007
Hokejový klub Trebišov TRB
HK 95 Považská Bystrica PBY
7:2
12.10.2007
MšHK Prievidza PRI
Ružinov RBA
6:2
12.10.2007
HC TOPOĽČANY TOP
HC Dukla Senica SED
5:4 sn
12.10.2007
Nové Zámky NZÁ
HK "Gladiators" Trnava TRN
4:2
12.10.2007
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS

12. kolo

Nové Zámky NZÁ
8:6
16.10.2007
MšHK Prievidza PRI
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
6:4
16.10.2007
HC TOPOĽČANY TOP
HK "Gladiators" Trnava TRN
0:4
16.10.2007
HK 95 Považská Bystrica PBY
HC Dukla Senica SED
5:4 pp
16.10.2007
Ružinov RBA
HC´05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
2:1 pp
16.10.2007
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov LKP
Bemaco HC 46 Bardejov BAR
7:5
16.10.2007
MHK Dolný Kubín DKU
HK-21 SM Ružomberok RSM
0:0
16.10.2007
Hokejový klub Trebišov TRB
HKm Detva spol.s r.o. DET
1:2 sn
16.10.2007
HK  S.N.Ves SNV

13. kolo

HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov LKP
3:4 sn
19.10.2007
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
Nové Zámky NZÁ
4:5
19.10.2007
HK "Gladiators" Trnava TRN
HC TOPOĽČANY TOP
3:5
19.10.2007
HC Dukla Senica SED
MšHK Prievidza PRI
2:3
19.10.2007
Ružinov RBA
Hokejový klub Trebišov TRB
2:3
19.10.2007
HK 95 Považská Bystrica PBY
HK  S.N.Ves SNV
7:3
19.10.2007
MHK Dolný Kubín DKU
HKm Detva spol.s r.o. DET
5:2
19.10.2007
HC´05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
HK-21 SM Ružomberok RSM
0:0
19.10.2007
Bemaco HC 46 Bardejov BAR

14. kolo

HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov LKP
3:5
23.10.2007
Bemaco HC 46 Bardejov BAR
HC´05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
0:0
23.10.2007
HK-21 SM Ružomberok RSM
MHK Dolný Kubín DKU
5:1
23.10.2007
HKm Detva spol.s r.o. DET
HK 95 Považská Bystrica PBY
5:0
23.10.2007
HK  S.N.Ves SNV
Ružinov RBA
8:1
23.10.2007
Hokejový klub Trebišov TRB
HC Dukla Senica SED
8:4
23.10.2007
MšHK Prievidza PRI
HK "Gladiators" Trnava TRN
3:4 sn
23.10.2007
HC TOPOĽČANY TOP
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
4:2
23.10.2007
Nové Zámky NZÁ

15. kolo

MšHK Prievidza PRI
1:4
26.10.2007
HC Dukla Senica SED
Ružinov RBA
3:1
26.10.2007
HK "Gladiators" Trnava TRN
HK 95 Považská Bystrica PBY
4:0
26.10.2007
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
HC TOPOĽČANY TOP
1:6
26.10.2007
Nové Zámky NZÁ
HKm Detva spol.s r.o. DET
1:7
26.10.2007
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov LKP
HK  S.N.Ves SNV
0:0 kont.
26.10.2007
HK-21 SM Ružomberok RSM
Hokejový klub Trebišov TRB
6:2
26.10.2007
Bemaco HC 46 Bardejov BAR
MHK Dolný Kubín DKU
4:3
26.10.2007
HC´05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS

16. kolo

Nové Zámky NZÁ
0:5
30.10.2007
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov LKP
HC TOPOĽČANY TOP
3:6
30.10.2007
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
HK "Gladiators" Trnava TRN
6:0
30.10.2007
MšHK Prievidza PRI
Hokejový klub Trebišov TRB
5:2
30.10.2007
HC Dukla Senica SED
HK  S.N.Ves SNV
4:1
30.10.2007
Ružinov RBA
HKm Detva spol.s r.o. DET
0:5 kont.
30.10.2007
HK 95 Považská Bystrica PBY
HK-21 SM Ružomberok RSM
0:0
30.10.2007
MHK Dolný Kubín DKU
Bemaco HC 46 Bardejov BAR
3:4 sn
30.10.2007
HC´05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS

17. kolo

HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov LKP
0:1
02.11.2007
HC´05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
MHK Dolný Kubín DKU
2:1
02.11.2007
Bemaco HC 46 Bardejov BAR
HK 95 Považská Bystrica PBY
0:0 kont.
02.11.2007
HK-21 SM Ružomberok RSM
Ružinov RBA
5:2
02.11.2007
HKm Detva spol.s r.o. DET
HC Dukla Senica SED
3:4 sn
02.11.2007
HK  S.N.Ves SNV
HK "Gladiators" Trnava TRN
2:3 sn
02.11.2007
Hokejový klub Trebišov TRB
MšHK Prievidza PRI
7:1
02.11.2007
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
Nové Zámky NZÁ
6:5
02.11.2007
HC TOPOĽČANY TOP

18. kolo

MšHK Prievidza PRI
5:4
13.11.2007
HC TOPOĽČANY TOP
Nové Zámky NZÁ
7:3
13.11.2007
HK 95 Považská Bystrica PBY
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
2:4
13.11.2007
Ružinov RBA
HK "Gladiators" Trnava TRN
3:2
13.11.2007
HC Dukla Senica SED
MHK Dolný Kubín DKU
3:4 sn
13.11.2007
HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov LKP
HC´05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
4:3
13.11.2007
Hokejový klub Trebišov TRB
Bemaco HC 46 Bardejov BAR
2:3 sn
13.11.2007
HK  S.N.Ves SNV

19. kolo

HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov LKP
4:3 sn
16.11.2007
HC TOPOĽČANY TOP
MšHK Prievidza PRI
4:3
16.11.2007
Nové Zámky NZÁ
Hokejový klub Trebišov TRB
4:1
16.11.2007
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
HK  S.N.Ves SNV
2:3
16.11.2007
HK "Gladiators" Trnava TRN
HKm Detva spol.s r.o. DET
1:5
16.11.2007
HC Dukla Senica SED
Bemaco HC 46 Bardejov BAR
3:5
16.11.2007
HK 95 Považská Bystrica PBY
HC´05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
7:1
16.11.2007
MHK Dolný Kubín DKU

20. kolo

HK Lietajúce kone, s.r.o. Prešov LKP
7:6
20.11.2007
MHK Dolný Kubín DKU
HK 95 Považská Bystrica PBY
5:3
20.11.2007
HC´05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. BBS
Ružinov RBA
5:4 pp
20.11.2007
Bemaco HC 46 Bardejov BAR
HK "Gladiators" Trnava TRN
4:0
20.11.2007
HKm Detva spol.s r.o. DET
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. PIS
2:5
20.11.2007
HK  S.N.Ves SNV
Nové Zámky NZÁ
3:4
20.11.2007
Hokejový klub Trebišov TRB
HC TOPOĽČANY TOP
2:4
20.11.2007
MšHK Prievidza PRI

21. kolo

MšHK Prievidza PRI
2:3
23.11.2007
HK "Gladiators" Trnava TRN