2. hokejová liga

Program a výsledky

Sobota, 23. Október 2021

HC Lučenec EST.2021 HCL
17:00
ŠHK 37 Piešťany PIR
HC 07 Detva DTA
18:00
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
MŠK Púchov PUM
:
MHK AUTOCAR Dolný Kubín DKB
HK 91 Senica SEN
18:00
HK Iskra Partizánske PAR
HK 2016 Trebišov HKT
19:00
HKM Rimavská Sobota RSO
HK Sabinov SAV
17:00
HK Košice HKC
HK Bardejov HHK
:
MHK Kežmarok KEZ
HK Brezno B BRE
18:00
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI

Sobota, 30. Október 2021

HK Iskra Partizánske PAR
18:00
HC Lučenec EST.2021 HCL
MHK AUTOCAR Dolný Kubín DKB
17:15
HK 91 Senica SEN
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
18:00
MŠK Púchov PUM
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
17:00
HK 2016 Trebišov HKT
MHK Kežmarok KEZ
17:30
HK Brezno B BRE
HK Košice HKC
0:00
HK Bardejov HHK
HKM Rimavská Sobota RSO
17:00
HK Sabinov SAV

Nedeľa, 31. Október 2021

ŠHK 37 Piešťany PIR
17:00
HC 07 Detva DTA

Sobota, 6. November 2021

HC Lučenec EST.2021 HCL
17:00
HC 07 Detva DTA
MŠK Púchov PUM
17:30
ŠHK 37 Piešťany PIR
HK 91 Senica SEN
18:00
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
HK Iskra Partizánske PAR
18:00
MHK AUTOCAR Dolný Kubín DKB
HK 2016 Trebišov HKT
17:30
HK Sabinov SAV
HK Bardejov HHK
17:30
HKM Rimavská Sobota RSO
HK Brezno B BRE
18:00
HK Košice HKC
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
17:30
MHK Kežmarok KEZ

Sobota, 13. November 2021

MHK AUTOCAR Dolný Kubín DKB
17:15
HC Lučenec EST.2021 HCL
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
18:00
HK Iskra Partizánske PAR
ŠHK 37 Piešťany PIR
18:00
HK 91 Senica SEN
HC 07 Detva DTA
18:00
MŠK Púchov PUM
MHK Kežmarok KEZ
17:30
HK 2016 Trebišov HKT
HK Košice HKC
17:45
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
HKM Rimavská Sobota RSO
17:00
HK Brezno B BRE
HK Sabinov SAV
17:00
HK Bardejov HHK

Streda, 17. November 2021

HC Lučenec EST.2021 HCL
17:00
MŠK Púchov PUM
HC 07 Detva DTA
18:00
HK 91 Senica SEN
ŠHK 37 Piešťany PIR
18:00
HK Iskra Partizánske PAR
MHK AUTOCAR Dolný Kubín DKB
18:00
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
HK 2016 Trebišov HKT
17:30
HK Bardejov HHK
HK Sabinov SAV
17:00
HK Brezno B BRE
HKM Rimavská Sobota RSO
17:00
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
HK Košice HKC
17:45
MHK Kežmarok KEZ

Sobota, 20. November 2021

HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
18:00
HC Lučenec EST.2021 HCL
MHK AUTOCAR Dolný Kubín DKB
17:15
ŠHK 37 Piešťany PIR
HK Iskra Partizánske PAR
18:00
HC 07 Detva DTA
MŠK Púchov PUM
18:00
HK 91 Senica SEN
HK Košice HKC
17:45
HK 2016 Trebišov HKT
MHK Kežmarok KEZ
17:30
HKM Rimavská Sobota RSO
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
17:30
HK Sabinov SAV
HK Brezno B BRE
18:00
HK Bardejov HHK

Sobota, 27. November 2021

HC Lučenec EST.2021 HCL
17:00
HK 91 Senica SEN
MŠK Púchov PUM
17:30
HK Iskra Partizánske PAR
HC 07 Detva DTA
18:00
MHK AUTOCAR Dolný Kubín DKB
ŠHK 37 Piešťany PIR
18:00
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
HK 2016 Trebišov HKT
17:30
HK Brezno B BRE
HK Bardejov HHK
17:30
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
HK Sabinov SAV
17:00
MHK Kežmarok KEZ
HKM Rimavská Sobota RSO
17:00
HK Košice HKC

Sobota, 4. December 2021

ŠHK 37 Piešťany PIR
18:00
HC Lučenec EST.2021 HCL
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
18:00
HC 07 Detva DTA
MHK AUTOCAR Dolný Kubín DKB
17:15
MŠK Púchov PUM
HK Iskra Partizánske PAR
18:00
HK 91 Senica SEN
HKM Rimavská Sobota RSO
17:00
HK 2016 Trebišov HKT
HK Košice HKC
17:45
HK Sabinov SAV
MHK Kežmarok KEZ
17:30
HK Bardejov HHK
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
17:30
HK Brezno B BRE

Sobota, 11. December 2021

HC Lučenec EST.2021 HCL
17:00
HK Iskra Partizánske PAR
HK 91 Senica SEN
18:00
MHK AUTOCAR Dolný Kubín DKB
MŠK Púchov PUM
17:30
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
HC 07 Detva DTA
18:00
ŠHK 37 Piešťany PIR
HK 2016 Trebišov HKT
17:30
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
HK Brezno B BRE
18:00
MHK Kežmarok KEZ
HK Bardejov HHK
17:30
HK Košice HKC
HK Sabinov SAV
17:00
HKM Rimavská Sobota RSO

Sobota, 18. December 2021

HC 07 Detva DTA
18:00
HC Lučenec EST.2021 HCL
ŠHK 37 Piešťany PIR
18:00
MŠK Púchov PUM
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
18:00
HK 91 Senica SEN
MHK AUTOCAR Dolný Kubín DKB
17:15
HK Iskra Partizánske PAR
HK Sabinov SAV
17:00
HK 2016 Trebišov HKT
HKM Rimavská Sobota RSO
17:00
HK Bardejov HHK
HK Košice HKC
17:45
HK Brezno B BRE
MHK Kežmarok KEZ
17:30
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI

Štvrtok, 23. December 2021

HC Lučenec EST.2021 HCL
17:00
MHK AUTOCAR Dolný Kubín DKB
HK Iskra Partizánske PAR
18:00
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
HK 91 Senica SEN
18:00
ŠHK 37 Piešťany PIR
MŠK Púchov PUM
17:30
HC 07 Detva DTA
HK 2016 Trebišov HKT
17:30
MHK Kežmarok KEZ
MHk 32 Liptovský Mikuláš B LMI
17:30
HK Košice HKC
HK Brezno B BRE
18:00
HKM Rimavská Sobota RSO
HK Bardejov HHK
17:30
HK Sabinov SAV