K-Classic 1. liga dorastu

Program a výsledky

Sobota, 16. December 2017

HK Nové Zámky HK Nové Zámky
6:4
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
2:0
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
12:3
HK 91 Senica HK 91 Senica
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
4:5
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
Voľno Voľno
:
MHK Humenné MHK Humenné
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
0:6
HK Brezno HK Brezno
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
5:2
HC Lučenec HC Lučenec

Nedeľa, 17. December 2017

HK Nové Zámky HK Nové Zámky
13:00
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HC Topoľčany HC Topoľčany
13:30
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
12:15
HK 91 Senica HK 91 Senica
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
10:15
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
12:00
MHK Humenné MHK Humenné
Voľno Voľno
10:30
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
9:45
HC Lučenec HC Lučenec
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
10:30
HK Brezno HK Brezno

Utorok, 19. December 2017

HK Nové Zámky HK Nové Zámky
15:00
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava

Štvrtok, 21. December 2017

HC Topoľčany HC Topoľčany
15:00
HC ŠKP Bratislava HC ŠKP Bratislava

Piatok, 22. December 2017

HC Topoľčany HC Topoľčany
14:00
HK 91 Senica HK 91 Senica
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
13:00
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
14:00
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
17:00
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
17:00
Voľno Voľno
HK Brezno HK Brezno
15:30
MHK Humenné MHK Humenné
HC Lučenec HC Lučenec
17:00
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov

Sobota, 23. December 2017

HK Nové Zámky HK Nové Zámky
15:45
HK 91 Senica HK 91 Senica
HOBA Bratislava HOBA Bratislava
13:30
MHK Dubnica nad Váhom MHK Dubnica nad Váhom
HK RUŽINOV´99 Bratislava HK RUŽINOV´99 Bratislava
14:00
HK HAVRANI Piešťany  HK HAVRANI Piešťany
HK ALTIS Orava HK ALTIS Orava
14:00
Voľno Voľno
HK ‘95 Považská Bystrica HK ‘95 Považská Bystrica
14:00
Mládež HC 46 Bardejov Mládež HC 46 Bardejov
HK Brezno HK Brezno
13:30
MŠKM  Trebišov MŠKM Trebišov
HC Lučenec HC Lučenec
14:00
MHK Humenné MHK Humenné