2:1
(1:0, 0:0, 1:1)
26. kolo, Číslo zápasu 156 (Základná časť) ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 2586 divákov

Trenčín doma až v závere získal tri body s Budapešťou

TRENČÍN 25. novembra (SITA) - Úradujúci vicemajster slovenskej hokejovej Tipsport ligy Trenčín sa natrápil, ale v nedeľňajšom zápase 26. kola doma zvíťazil nad MAC Budapešť 2:1.

Domáci začali podľa predpokladov, v 8. min ich poslal do vedenia Tibor Varga. V nasledujúcich takmer 40 minútach hrali prím obrany, na ďalší gól si museli diváci počkať do 45. min, na ich sklamanie skončil v sieti Dukly - vyrovnal Krisztián Nagy. Trenčín si napokon vybojoval všetky tri body, zabezpečil ich 114 sekúnd pred koncom tretej tretiny Jozef Švec. Trenčín triumfoval druhýkrát po sebe a v ligovej tabuľke je siedmy, Budapešť je na 11. priečke, z víťazstva sa neradovala už po treťom zápase v rade.

HK Dukla Trenčín - MAC Budapešť (Maď.) 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Góly: 8. T. Varga (Bartovič, Sádecký), 59. J. Švec (Radivojevič, Sojčík) - 45. K. Nagy (Terbócs, Fejes)
Vylúčení: 2:4 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Müllner, Štefik - Rojík, Kollár
počet divákov: 2586

Trenčín: M. Valent - D. Krejči, Rýgl, Holenda, L. Bohunický, Frühauf, Kovář, Luža - O. Mikula, Sojčík, Radivojevič - M. Hecl, Sádecký, Bartovič - J. Pardavý ml., R. Dlouhý, T. Varga - Špankovič, J. Švec, D. Hudec
Budapešť: Rajna - J. Dudás, Negrin, Fejes, Burt, Bugár, Pozsgai, Szabad - Bodó, C. Langkow, B. Orban - Dansereau, J. Brown, T. Klempa - Terbócs, K. Nagy, Odnoga - Szigeti, Majoross, Kreisz