3:2 pp
(1:0, 0:1, 1:1, 1:0)
46. kolo, Číslo zápasu 228 (Základná časť) ZŠ Lipt. Mikuláš 750 divákov

Liptovský Mikuláš o výhre nad Trenčínom rozhodol v predĺžení

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 11. februára (SITA) - Domáci hokejisti MHk 32 Liptovský Mikuláš zvíťazili 3:2 po predĺžení nad hráčmi HK Dukla Trenčín v zápase nedeľňajšieho 46. kola slovenskej Tipsport ligy 2017/2018.

Dukla sa gólom Branka Radivojeviča v 43. min ujala vedenia 2:1, no v 46. min vyrovnal v presilovke strelou od modrej čiary Ján Tabaček a napokon sa predlžovalo. Hrdinom sa stal Patrik Števuliak, ktorý v 64. min trafil presne k žŕdke. Liptáci majú dvojbodové manko na HC Nové Zámky a 8. miesto, ktoré zaručí účasť v play-off.

MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín 3:2 po predĺžení (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
Góly: 19. J. Sukeľ (J. Tabaček, Gründling), 46. J. Tabaček (Števuliak, Paukovček), 64. Števuliak (Nádašdi, Paukovček) - 29. Bačík (T. Varga, Bezúch), 43. Radivojevič (Sojčík)
Vylúčení: 9:10 na 2 min, navyše: Kriška 10 min za hrubosť, Gründling (obaja Liptovský Mikuláš) 10 min za inzultáciu rozhodcov, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Jonák, Fridrich - Synek, Stanzel