04:49
1:0
|
07:12
2 min.
PELECH, Samuel
(Držanie protihráča)
|
07:56
2 min.
LEDENEV, Roman
(Krosček)
|
13:39
2:0
+ 41, 10, 28, 8, 11, 12
/
- 49, 61, 84, 71, 43, 59
|
15:15
2 min.
KOZA, Marián
(Podrazenie)
|
15:38
3:0 PH1
+ 41, 47, 88, 7, 55, 90
/
- 49, 84, 43, 44, 14
|
15:42
2 min.
RYKOV, Valerii
(Hra so zdvihnutou hokejkou)
|
16:46
3:1 PH1
+ 49, 84, 56, 61, 39, 91
/
- 41, 95, 51, 18, 98
|
18:08
4:1
|
19:23
2 min.
KUKUČA, Andrej
(Krosček)
|
26:04
5:1
+ 41, 10, 28, 11, 8, 87
/
- 49, 44, 14, 72, 5, 24
|
26:44
5:2
+ 49, 71, 56, 39, 61, 84
/
- 41, 95, 51, 77, 18, 98
|
33:55
2 min.
HAŠČÁK, Jozef
(Podrazenie)
|
38:51
2 min.
LEPSKII, Mihkail
(Podrazenie)
|
41:09
2 min.
Team penalty
(Veľa hráčov na ľadovej ploche)
|
43:31
6:2
|
45:52
2 min.
FERENYI, Nicolas
(Pästný súboj, hrubosť)
|
47:31
2 min.
LUHOVÝ, Michal
(Držanie protihráča)
|
47:58
6:3 PH1
+ 33, 71, 61, 56, 39, 84
/
- 41, 95, 51, 28, 18
|
48:59
2 min.
LEDENEV, Roman
(Hra so zdvihnutou hokejkou)
|
48:59
2 min.
HUSÁR, Filip
(Držanie hokejky)
|
52:30
2 min.
TREBICHAVSKÝ, Ján Marek
(Nešportové správanie sa)
|
52:30
10 min.
TREBICHAVSKÝ, Ján Marek
(Napádanie rozhodcov)
|
52:30
20 min.
TREBICHAVSKÝ, Ján Marek
(Napádanie rozhodcov)
|
57:21
2 min.
LEDENEV, Roman
(Faul lakťom)
|
57:21
10 min.
LEDENEV, Roman
(Nešportové správanie sa)
|
57:21
20 min.
LEDENEV, Roman
(Nešportové správanie sa)
|
59:24
2 min.
TOPOR, Patrik
(Pästný súboj, hrubosť)
|
59:24
2 min.
KUKUČA, Andrej
(Pästný súboj, hrubosť)
|
59:30
2 min.
VITALOŠ, Martin
(Hra so zdvihnutou hokejkou)
|
59:42
2 min.
LUHOVÝ, Michal
(Seknutie)
|
60:00
20 min.
HUSÁR, Filip
(Pästný súboj, hrubosť)
|
60:00
5 min.
PELECH, Samuel
(Pästný súboj, hrubosť)
|
60:00
20 min.
PELECH, Samuel
(Pästný súboj, hrubosť)
|
60:00
2 min.
HALGOŠ, Matúš
(Pästný súboj, hrubosť)
|
60:00
2 min.
CHATRNÚCH, Michal
(Bitka)
|
60:00
25 min.
PAPAJ, Martin
(Napadnutie hlavy alebo krku)
|
60:00
5 min.
PAPAJ, Martin
(Pästný súboj, hrubosť)
|
60:00
20 min.
PAPAJ, Martin
(Pästný súboj, hrubosť)
|
60:00
2 min.
JENDEK, Dominik
(Pästný súboj, hrubosť)
|
60:00
25 min.
VČELKA, Kristián
(Bitka)
|
60:00
2 min.
VITALOŠ, Martin
(Bitka)
|
60:00
2 min.
VITALOŠ, Martin
(Bitka)
|
60:00
20 min.
VITALOŠ, Martin
(Bitka)
|
60:00
2 min.
TOPOR, Patrik
(Bitka)
|
60:00
20 min.
TOPOR, Patrik
(Bitka)
|
60:00
10 min.
FIALA, Marek
(Bitka)
|
60:00
10 min.
JENDEK, Dominik
(Bitka)
|
60:00
10 min.
BEŇO, Michal
(Bitka)
|
60:00
5 min.
HUSÁR, Filip
(Pästný súboj, hrubosť)
|
60:00
2 min.
CHATRNÚCH, Michal
(Bitka)
|
60:00
20 min.
CHATRNÚCH, Michal
(Bitka)
|
60:00
2 min.
LUHOVÝ, Michal
(Bitka)
|
60:00
20 min.
LUHOVÝ, Michal
(Bitka)
|
60:00
2 min.
KUKUČA, Andrej
(Bitka)
|
60:00
20 min.
KUKUČA, Andrej
(Bitka)
|
60:00
10 min.
RYKOV, Valerii
(Bitka)
|
60:00
10 min.
HALGOŠ, Matúš
(Bitka)
|