RBS
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
|
7
|
PAR
HK Iskra Partizánske
|
ZsZĽH (7.ročník) U13 - Nadstavbová časť 7-13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 8 | 13 |
2 | HK Levice | 8 | 10 |
3 | HC TOPOĽČANY | 8 | 8 |
4 | HK Iskra Partizánske | 8 | 5 |
5 | HK Gladiators TRNAVA | 8 | 4 |
6 | voľno | 0 | 0 |
ZsZĽH (7.ročník) U13 - Nadstavbová časť 1-6 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 20 | 35 |
2 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 19 | 27 |
3 | MMHK Nitra | 20 | 22 |
4 | MHKM Skalica, n.o. | 20 | 16 |
5 | HOBA Bratislava | 20 | 15 |
6 | EC Vienna Tigers | 19 | 3 |
VZsZĽH - Nadstavbová skupina 1-4, 7.ročník U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC KOŠICE | 12 | 24 |
2 | HK ŠKP POPRAD | 12 | 10 |
3 | PENGUINS Prešov | 12 | 10 |
4 | HK Spišská Nová Ves | 12 | 4 |
VZsZĽH - Nadstavbová skupina 5-8, 7.ročník U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Mládež Michalovce | 8 | 15 |
2 | Mládež HC 46 Bardejov | 8 | 7 |
3 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 8 | 2 |
4 | voľno | 0 | 0 |
ZsZĽH (7. ročník) U 13 (Základná časť) | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 20 |
2 | EC Vienna Tigers | 10 | 17 |
2 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 17 |
4 | MMHK Nitra | 10 | 13 |
4 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10 | 13 |
6 | MHKM Skalica, n.o. | 10 | 10 |
7 | HC TOPOĽČANY | 10 | 6 |
8 | HOBA Bratislava | 10 | 5 |
9 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 4 |
10 | HK Levice | 10 | 3 |
11 | HK Iskra Partizánske | 10 | 2 |
12 | voľno | 0 | 0 |
SsZĽH (7. ročník) U 13 (Základná časť) | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MHA MARTIN | 32 | 57 |
2 | HKM Zvolen - mládež | 32 | 48 |
3 | HK Brezno | 32 | 44 |
4 | MŠK Púchov | 32 | 43 |
5 | MsHKM Žilina | 32 | 30 |
6 | HC Lučenec | 32 | 28 |
7 | HC ‘05 Banská Bystrica | 32 | 16 |
8 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš | 32 | 14 |
9 | HK ‘95 Považská Bystrica | 32 | 8 |
10 | voľno | 0 | 0 |
VsZĽH (7. ročník) U 13 (Základná časť) | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC KOŠICE | 18 | 34 |
2 | PENGUINS Prešov | 18 | 29 |
3 | HK ŠKP POPRAD | 18 | 23 |
4 | HK Mládež Michalovce | 18 | 20 |
5 | HK Spišská Nová Ves | 18 | 11 |
6 | Mládež HC 46 Bardejov | 18 | 7 |
7 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 18 | 2 |
8 | voľno | 0 | 0 |
ZsZĽH (7.ročník) U13 - Nadstavbová časť 7-13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 8 | 13 |
2 | HK Levice | 8 | 10 |
3 | HC TOPOĽČANY | 8 | 8 |
4 | HK Iskra Partizánske | 8 | 5 |
5 | HK Gladiators TRNAVA | 8 | 4 |
6 | voľno | 0 | 0 |
ZsZĽH (7.ročník) U13 - Nadstavbová časť 1-6 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 20 | 35 |
2 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 19 | 27 |
3 | MMHK Nitra | 20 | 22 |
4 | MHKM Skalica, n.o. | 20 | 16 |
5 | HOBA Bratislava | 20 | 15 |
6 | EC Vienna Tigers | 19 | 3 |
VZsZĽH - Nadstavbová skupina 1-4, 7.ročník U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC KOŠICE | 12 | 24 |
2 | HK ŠKP POPRAD | 12 | 10 |
3 | PENGUINS Prešov | 12 | 10 |
4 | HK Spišská Nová Ves | 12 | 4 |
VZsZĽH - Nadstavbová skupina 5-8, 7.ročník U 13 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Mládež Michalovce | 8 | 15 |
2 | Mládež HC 46 Bardejov | 8 | 7 |
3 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 8 | 2 |
4 | voľno | 0 | 0 |
ZsZĽH (7. ročník) U 13 (Základná časť) | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 20 |
2 | EC Vienna Tigers | 10 | 17 |
2 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 17 |
4 | MMHK Nitra | 10 | 13 |
4 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10 | 13 |
6 | MHKM Skalica, n.o. | 10 | 10 |
7 | HC TOPOĽČANY | 10 | 6 |
8 | HOBA Bratislava | 10 | 5 |
9 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 4 |
10 | HK Levice | 10 | 3 |
11 | HK Iskra Partizánske | 10 | 2 |
12 | voľno | 0 | 0 |
SsZĽH (7. ročník) U 13 (Základná časť) | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MHA MARTIN | 32 | 57 |
2 | HKM Zvolen - mládež | 32 | 48 |
3 | HK Brezno | 32 | 44 |
4 | MŠK Púchov | 32 | 43 |
5 | MsHKM Žilina | 32 | 30 |
6 | HC Lučenec | 32 | 28 |
7 | HC ‘05 Banská Bystrica | 32 | 16 |
8 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš | 32 | 14 |
9 | HK ‘95 Považská Bystrica | 32 | 8 |
10 | voľno | 0 | 0 |
VsZĽH (7. ročník) U 13 (Základná časť) | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC KOŠICE | 18 | 34 |
2 | PENGUINS Prešov | 18 | 29 |
3 | HK ŠKP POPRAD | 18 | 23 |
4 | HK Mládež Michalovce | 18 | 20 |
5 | HK Spišská Nová Ves | 18 | 11 |
6 | Mládež HC 46 Bardejov | 18 | 7 |
7 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 18 | 2 |
8 | voľno | 0 | 0 |