MHA
MHA MARTIN
|
6
|
SBM
SLOVAN Bratislava - mládež
|
TRO
HK DUKLA Trenčín n.o.
|
6
|
SNV
HK Spišská Nová Ves
|
PUM
MŠK Púchov
|
4
|
POP
HK ŠKP POPRAD
|
HBA
HOBA Bratislava
|
2
|
RBS
HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s.
|
ZIM
MsHKM Žilina
|
1
|
MMN
MMHK Nitra
|
I. Základná časť TOP 12 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Spišská Nová Ves | 22 | 37 |
2 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 22 | 33 |
3 | SLOVAN Bratislava - mládež | 22 | 31 |
4 | MHA MARTIN | 22 | 26 |
5 | HC Košice s.r.o. | 22 | 25 |
6 | HC ‘05 Banská Bystrica | 22 | 24 |
7 | HKM a.s. Zvolen | 22 | 24 |
8 | HK ŠKP POPRAD | 22 | 22 |
9 | MMHK Nitra | 22 | 18 |
10 | MsHKM Žilina | 22 | 12 |
11 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 22 | 8 |
12 | PENGUINS Prešov | 22 | 4 |
Regionálna skupina západ | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MŠK Púchov | 28 | 46 |
2 | MHKM Skalica, n.o. | 28 | 46 |
3 | HK Gladiators TRNAVA | 28 | 45 |
4 | HC ŠKP Bratislava | 28 | 27 |
5 | HC TOPOĽČANY | 28 | 24 |
6 | HOBA Bratislava | 28 | 19 |
7 | HK HAVRANI Piešťany | 28 | 16 |
8 | HK Levice | 28 | 1 |
Regionálna skupina východ | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš | 24 | 40 |
2 | HK Mládež Michalovce | 24 | 38 |
3 | HK Brezno | 24 | 37 |
4 | Mládež HC 46 Bardejov | 24 | 22 |
5 | Mšk HVIEZDA Dolný Kubín | 24 | 13 |
6 | HKM RIMAVSKÁ SOBOTA | 24 | 12 |
7 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 24 | 7 |
II. časť o Majstra | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 30 | 44 |
2 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 30 | 35 |
3 | HK Spišská Nová Ves | 30 | 32 |
4 | HC Košice s.r.o. | 30 | 29 |
5 | MHA MARTIN | 30 | 23 |
6 | HC ‘05 Banská Bystrica | 30 | 17 |
III. časť play out | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HKM a.s. Zvolen | 20 | 26 |
2 | HK ŠKP POPRAD | 20 | 23 |
3 | MsHKM Žilina | 20 | 23 |
4 | MŠK Púchov | 20 | 23 |
5 | MMHK Nitra | 20 | 19 |
6 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš | 20 | 6 |
II. časť regionálna baráž západ | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Gladiators TRNAVA | 14 | 28 |
2 | HC ŠKP Bratislava | 14 | 22 |
3 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 14 | 20 |
4 | MHKM Skalica, n.o. | 14 | 16 |
5 | HC TOPOĽČANY | 14 | 12 |
6 | HOBA Bratislava | 14 | 8 |
7 | HK HAVRANI Piešťany | 14 | 6 |
8 | HK Levice | 14 | 0 |
II. časť regionálna baráž východ | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | PENGUINS Prešov | 10 | 18 |
2 | HK Mládež Michalovce | 10 | 16 |
3 | HK Brezno | 9 | 10 |
4 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 10 | 8 |
5 | Mšk HVIEZDA Dolný Kubín | 8 | 7 |
6 | Mládež HC 46 Bardejov | 10 | 5 |
7 | HKM RIMAVSKÁ SOBOTA | 3 | 0 |
BELÁNYI, Filip | 92,08 |
RABČAN, Eugen | 91,95 |
LATKÓCZY, Šimon | 91,94 |
GOMBÁR, Miroslav | 91,53 |
I. Základná časť TOP 12 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Spišská Nová Ves | 22 | 37 |
2 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 22 | 33 |
3 | SLOVAN Bratislava - mládež | 22 | 31 |
4 | MHA MARTIN | 22 | 26 |
5 | HC Košice s.r.o. | 22 | 25 |
6 | HC ‘05 Banská Bystrica | 22 | 24 |
7 | HKM a.s. Zvolen | 22 | 24 |
8 | HK ŠKP POPRAD | 22 | 22 |
9 | MMHK Nitra | 22 | 18 |
10 | MsHKM Žilina | 22 | 12 |
11 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 22 | 8 |
12 | PENGUINS Prešov | 22 | 4 |
Regionálna skupina západ | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MŠK Púchov | 28 | 46 |
2 | MHKM Skalica, n.o. | 28 | 46 |
3 | HK Gladiators TRNAVA | 28 | 45 |
4 | HC ŠKP Bratislava | 28 | 27 |
5 | HC TOPOĽČANY | 28 | 24 |
6 | HOBA Bratislava | 28 | 19 |
7 | HK HAVRANI Piešťany | 28 | 16 |
8 | HK Levice | 28 | 1 |
Regionálna skupina východ | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš | 24 | 40 |
2 | HK Mládež Michalovce | 24 | 38 |
3 | HK Brezno | 24 | 37 |
4 | Mládež HC 46 Bardejov | 24 | 22 |
5 | Mšk HVIEZDA Dolný Kubín | 24 | 13 |
6 | HKM RIMAVSKÁ SOBOTA | 24 | 12 |
7 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 24 | 7 |
II. časť o Majstra | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 30 | 44 |
2 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 30 | 35 |
3 | HK Spišská Nová Ves | 30 | 32 |
4 | HC Košice s.r.o. | 30 | 29 |
5 | MHA MARTIN | 30 | 23 |
6 | HC ‘05 Banská Bystrica | 30 | 17 |
III. časť play out | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HKM a.s. Zvolen | 20 | 26 |
2 | HK ŠKP POPRAD | 20 | 23 |
3 | MsHKM Žilina | 20 | 23 |
4 | MŠK Púchov | 20 | 23 |
5 | MMHK Nitra | 20 | 19 |
6 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš | 20 | 6 |
II. časť regionálna baráž západ | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Gladiators TRNAVA | 14 | 28 |
2 | HC ŠKP Bratislava | 14 | 22 |
3 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 14 | 20 |
4 | MHKM Skalica, n.o. | 14 | 16 |
5 | HC TOPOĽČANY | 14 | 12 |
6 | HOBA Bratislava | 14 | 8 |
7 | HK HAVRANI Piešťany | 14 | 6 |
8 | HK Levice | 14 | 0 |
II. časť regionálna baráž východ | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | PENGUINS Prešov | 10 | 18 |
2 | HK Mládež Michalovce | 10 | 16 |
3 | HK Brezno | 9 | 10 |
4 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 10 | 8 |
5 | Mšk HVIEZDA Dolný Kubín | 8 | 7 |
6 | Mládež HC 46 Bardejov | 10 | 5 |
7 | HKM RIMAVSKÁ SOBOTA | 3 | 0 |