ZIM
MsHKM Žilina
|
2
|
TRO
HK DUKLA Trenčín n.o.
|
POP
HK ŠKP POPRAD
|
1
|
ZVO
HK mesta Zvolen
|
TOP
HC TOPOĽČANY
|
5
|
TRN
HK Gladiators TRNAVA
|
ZsZĽH (8. ročník) U 14 / Skupina A | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 20 |
2 | MMHK Nitra | 10 | 13 |
3 | HC TOPOĽČANY | 10 | 12 |
4 | HK Iskra Partizánske | 10 | 11 |
5 | HK HAVRANI Piešťany | 10 | 4 |
6 | HK Levice | 10 | 0 |
ZsZĽH (8. ročník) U 14 / Skupina B | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 19 |
2 | HOBA Bratislava | 10 | 12 |
3 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10 | 12 |
4 | MHKM Skalica, n.o. | 10 | 8 |
5 | OKANAGAN Vienna Tigers | 10 | 6 |
6 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 3 |
SsZĽH (8. ročník) U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MsHKM Žilina | 21 | 38 |
2 | HK mesta Zvolen | 21 | 31 |
3 | MHA MARTIN | 21 | 29 |
4 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš | 21 | 22 |
5 | MŠK Púchov | 21 | 20 |
6 | HC ‘05 Banská Bystrica | 21 | 16 |
7 | HK Brezno | 21 | 12 |
8 | HC Lučenec | 21 | 0 |
VsZĽH (8. ročník) U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC KOŠICE | 14 | 26 |
2 | HK Spišská Nová Ves | 14 | 24 |
3 | HK ŠKP POPRAD | 14 | 22 |
4 | P.H.K. Prešov, n.o. | 14 | 16 |
5 | Bemaco HC 46 Bardejov | 14 | 8 |
6 | HK Mládež Michalovce | 14 | 6 |
7 | MHK Bemaco Humenné | 14 | 5 |
8 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 14 | 5 |
ZsZĽH - Nadstavbová skupina 1-6, 8.ročník/U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 18 |
2 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 14 |
3 | OKANAGAN Vienna Tigers | 10 | 9 |
4 | HC TOPOĽČANY | 10 | 7 |
5 | MHKM Skalica, n.o. | 10 | 6 |
6 | MMHK Nitra | 10 | 6 |
ZsZĽH - Nadstavbová skupina 7-12, 8.ročník/U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HOBA Bratislava | 10 | 19 |
2 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10 | 14 |
3 | HK Iskra Partizánske | 10 | 12 |
4 | HK HAVRANI Piešťany | 10 | 8 |
5 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 7 |
6 | HK Levice | 10 | 0 |
VZsZĽH - Nadstavbová skupina 1-4, 8.ročník U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Spišská Nová Ves | 6 | 8 |
2 | HK ŠKP POPRAD | 6 | 8 |
3 | HC KOŠICE | 6 | 8 |
4 | P.H.K. Prešov, n.o. | 6 | 0 |
VZsZĽH - Nadstavbová skupina 5-8, 8.ročník U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Mládež Michalovce | 10 | 14 |
2 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 10 | 12 |
3 | Bemaco HC 46 Bardejov | 10 | 4 |
4 | MHK Bemaco Humenné | 0 | 0 |
ZsZĽH - III.časť - / Nadstavbová ,"O umiestnenie", 8. ročník/U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | OKANAGAN Vienna Tigers | 10 | 14 |
2 | HC TOPOĽČANY | 10 | 14 |
3 | HOBA Bratislava | 10 | 13 |
4 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10 | 10 |
5 | HK HAVRANI Piešťany | 10 | 5 |
6 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 4 |
III. časť - nadstavbová sk. "Západ-Stred" (top 4 ZsZĽH + 2 SsZĽH) / U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 0 |
2 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 0 |
3 | MsHKM Žilina | 10 | 0 |
4 | MŠK Púchov | 10 | 0 |
5 | MMHK Nitra | 10 | 0 |
6 | MHKM Skalica, n.o. | 10 | 0 |
III. časť - nadstavbová sk. "Stred-Východ" (top 2 SsZĽH + 4 VsZĽH) / U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Spišská Nová Ves | 10 | 19 |
2 | HC KOŠICE | 10 | 14 |
3 | HK ŠKP POPRAD | 10 | 10 |
4 | MHA MARTIN | 10 | 9 |
5 | HK mesta Zvolen | 10 | 8 |
6 | P.H.K. Prešov, n.o. | 10 | 0 |
SsZĽH - II. časť / Nadstavba, 5-10, 8.ročník, U14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC ‘05 Banská Bystrica | 10 | 18 |
2 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš | 10 | 16 |
3 | HK Brezno | 10 | 13 |
4 | HK Iskra Partizánske | 10 | 9 |
5 | HC Lučenec | 10 | 4 |
6 | HK Levice | 10 | 0 |
MAŤOVČÍK, Pavol | 92,63 |
RABČAN, Eugen | 92,51 |
NEMEC, Oliver | 92,18 |
NIKOLAEVSKI, Kirill | 91,36 |
ZsZĽH (8. ročník) U 14 / Skupina A | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 20 |
2 | MMHK Nitra | 10 | 13 |
3 | HC TOPOĽČANY | 10 | 12 |
4 | HK Iskra Partizánske | 10 | 11 |
5 | HK HAVRANI Piešťany | 10 | 4 |
6 | HK Levice | 10 | 0 |
ZsZĽH (8. ročník) U 14 / Skupina B | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 19 |
2 | HOBA Bratislava | 10 | 12 |
3 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10 | 12 |
4 | MHKM Skalica, n.o. | 10 | 8 |
5 | OKANAGAN Vienna Tigers | 10 | 6 |
6 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 3 |
SsZĽH (8. ročník) U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MsHKM Žilina | 21 | 38 |
2 | HK mesta Zvolen | 21 | 31 |
3 | MHA MARTIN | 21 | 29 |
4 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš | 21 | 22 |
5 | MŠK Púchov | 21 | 20 |
6 | HC ‘05 Banská Bystrica | 21 | 16 |
7 | HK Brezno | 21 | 12 |
8 | HC Lučenec | 21 | 0 |
VsZĽH (8. ročník) U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC KOŠICE | 14 | 26 |
2 | HK Spišská Nová Ves | 14 | 24 |
3 | HK ŠKP POPRAD | 14 | 22 |
4 | P.H.K. Prešov, n.o. | 14 | 16 |
5 | Bemaco HC 46 Bardejov | 14 | 8 |
6 | HK Mládež Michalovce | 14 | 6 |
7 | MHK Bemaco Humenné | 14 | 5 |
8 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 14 | 5 |
ZsZĽH - Nadstavbová skupina 1-6, 8.ročník/U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 18 |
2 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 14 |
3 | OKANAGAN Vienna Tigers | 10 | 9 |
4 | HC TOPOĽČANY | 10 | 7 |
5 | MHKM Skalica, n.o. | 10 | 6 |
6 | MMHK Nitra | 10 | 6 |
ZsZĽH - Nadstavbová skupina 7-12, 8.ročník/U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HOBA Bratislava | 10 | 19 |
2 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10 | 14 |
3 | HK Iskra Partizánske | 10 | 12 |
4 | HK HAVRANI Piešťany | 10 | 8 |
5 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 7 |
6 | HK Levice | 10 | 0 |
VZsZĽH - Nadstavbová skupina 1-4, 8.ročník U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Spišská Nová Ves | 6 | 8 |
2 | HK ŠKP POPRAD | 6 | 8 |
3 | HC KOŠICE | 6 | 8 |
4 | P.H.K. Prešov, n.o. | 6 | 0 |
VZsZĽH - Nadstavbová skupina 5-8, 8.ročník U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Mládež Michalovce | 10 | 14 |
2 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 10 | 12 |
3 | Bemaco HC 46 Bardejov | 10 | 4 |
4 | MHK Bemaco Humenné | 0 | 0 |
ZsZĽH - III.časť - / Nadstavbová ,"O umiestnenie", 8. ročník/U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | OKANAGAN Vienna Tigers | 10 | 14 |
2 | HC TOPOĽČANY | 10 | 14 |
3 | HOBA Bratislava | 10 | 13 |
4 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10 | 10 |
5 | HK HAVRANI Piešťany | 10 | 5 |
6 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 4 |
III. časť - nadstavbová sk. "Západ-Stred" (top 4 ZsZĽH + 2 SsZĽH) / U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 0 |
2 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 0 |
3 | MsHKM Žilina | 10 | 0 |
4 | MŠK Púchov | 10 | 0 |
5 | MMHK Nitra | 10 | 0 |
6 | MHKM Skalica, n.o. | 10 | 0 |
III. časť - nadstavbová sk. "Stred-Východ" (top 2 SsZĽH + 4 VsZĽH) / U 14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Spišská Nová Ves | 10 | 19 |
2 | HC KOŠICE | 10 | 14 |
3 | HK ŠKP POPRAD | 10 | 10 |
4 | MHA MARTIN | 10 | 9 |
5 | HK mesta Zvolen | 10 | 8 |
6 | P.H.K. Prešov, n.o. | 10 | 0 |
SsZĽH - II. časť / Nadstavba, 5-10, 8.ročník, U14 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC ‘05 Banská Bystrica | 10 | 18 |
2 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš | 10 | 16 |
3 | HK Brezno | 10 | 13 |
4 | HK Iskra Partizánske | 10 | 9 |
5 | HC Lučenec | 10 | 4 |
6 | HK Levice | 10 | 0 |