SBM
SLOVAN Bratislava - mládež
|
5
|
POP
HK ŠKP POPRAD
|
TRO
HK DUKLA Trenčín n.o.
|
7
|
MHA
MHA MARTIN
|
ZsZĽH (9. ročník) U 15 / Skupina A | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MMHK Nitra | 10 | 18 |
2 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 16 |
3 | HC TOPOĽČANY | 10 | 10 |
4 | HK Iskra Partizánske | 10 | 8 |
5 | HK HAVRANI Piešťany | 10 | 8 |
6 | HK Levice | 10 | 0 |
ZsZĽH (9. ročník) U 15 / Skupina B | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 19 |
2 | OKANAGAN HCE St. Pölten | 10 | 15 |
3 | MHKM Skalica, n.o. | 10 | 12 |
4 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10 | 10 |
5 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 3 |
6 | HOBA Bratislava | 10 | 1 |
SsZĽH (9. ročník) U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MsHKM Žilina | 21 | 30 |
2 | HK mesta Zvolen | 21 | 28 |
3 | MHA MARTIN | 21 | 27 |
4 | MŠK Púchov | 21 | 26 |
5 | HC ‘05 Banská Bystrica | 21 | 24 |
6 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš | 21 | 24 |
7 | HC Lučenec | 21 | 5 |
8 | HK Brezno | 21 | 4 |
VsZĽH (9. ročník) U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Spišská Nová Ves | 14 | 26 |
2 | HC KOŠICE | 14 | 22 |
3 | HK ŠKP POPRAD | 14 | 19 |
4 | P.H.K. Prešov, n.o. | 14 | 19 |
5 | HK Mládež Michalovce | 14 | 13 |
6 | Bemaco HC 46 Bardejov | 14 | 8 |
7 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 14 | 4 |
8 | MHK Bemaco Humenné | 14 | 1 |
ZsZĽH - Nadstavbová skupina 1-6, 9.ročník U15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 15 |
2 | MMHK Nitra | 10 | 15 |
3 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 12 |
4 | MHKM Skalica, n.o. | 10 | 10 |
5 | OKANAGAN HCE St. Pölten | 10 | 6 |
6 | HC TOPOĽČANY | 10 | 2 |
ZsZĽH - Nadstavbová skupina 7-12, 9.ročník U15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Iskra Partizánske | 10 | 17 |
2 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10 | 13 |
3 | HK HAVRANI Piešťany | 10 | 9 |
4 | HOBA Bratislava | 10 | 9 |
5 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 8 |
6 | HK Levice | 10 | 4 |
VsZĽH - Nadstavbová skupina 1-4, 9.ročník U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK ŠKP POPRAD | 6 | 12 |
2 | HC KOŠICE | 6 | 6 |
3 | HK Spišská Nová Ves | 6 | 5 |
4 | P.H.K. Prešov, n.o. | 6 | 1 |
VsZĽH - Nadstavbová skupina 5-8 , 9.ročník U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Mládež Michalovce | 10 | 18 |
2 | Bemaco HC 46 Bardejov | 10 | 9 |
3 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 10 | 3 |
4 | MHK Bemaco Humenné | 0 | 0 |
III. časť - nadstavbová sk. "Západ-Stred" (top 4 ZsZĽH + 2 SsZĽH) / U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 18 |
2 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 16 |
3 | MMHK Nitra | 10 | 10 |
4 | MHKM Skalica, n.o. | 10 | 8 |
5 | MsHKM Žilina | 10 | 6 |
6 | MŠK Púchov | 10 | 2 |
III. časť - nadstavbová sk. "Stred - Východ" (top 2 SsZĽH + 4 VsZĽH) / U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MHA MARTIN | 10 | 16 |
2 | HK ŠKP POPRAD | 10 | 16 |
3 | HK mesta Zvolen | 10 | 12 |
4 | HC KOŠICE | 10 | 8 |
5 | HK Spišská Nová Ves | 10 | 7 |
6 | P.H.K. Prešov, n.o. | 10 | 1 |
ZsZĽH - III.časť - / Nadstavbová ,"O umiestnenie", 9. ročník/U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | OKANAGAN HCE St. Pölten | 10 | 17 |
2 | HC TOPOĽČANY | 10 | 17 |
3 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10 | 10 |
4 | HK HAVRANI Piešťany | 10 | 10 |
5 | HOBA Bratislava | 10 | 4 |
6 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 2 |
SsZĽH - II. časť / Nadstavba, 5-10, 9.ročník, U15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC ‘05 Banská Bystrica | 10 | 17 |
2 | HK Iskra Partizánske | 10 | 14 |
3 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš | 10 | 14 |
4 | HK Brezno | 10 | 11 |
5 | HC Lučenec | 10 | 4 |
6 | HK Levice | 10 | 0 |
Majstrovstvá starších žiakov SR 2016 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 3 | 9 |
2 | SLOVAN Bratislava - mládež | 3 | 5 |
3 | MHA MARTIN | 3 | 4 |
4 | HK ŠKP POPRAD | 3 | 0 |
KREMPASKÝ, Vratko | 93,24 |
LIETAVA, Patrik | 92,70 |
ANTALA, Dominik | 92,63 |
MICHÁLEK, Timotej | 92,57 |
ZsZĽH (9. ročník) U 15 / Skupina A | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MMHK Nitra | 10 | 18 |
2 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 16 |
3 | HC TOPOĽČANY | 10 | 10 |
4 | HK Iskra Partizánske | 10 | 8 |
5 | HK HAVRANI Piešťany | 10 | 8 |
6 | HK Levice | 10 | 0 |
ZsZĽH (9. ročník) U 15 / Skupina B | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 19 |
2 | OKANAGAN HCE St. Pölten | 10 | 15 |
3 | MHKM Skalica, n.o. | 10 | 12 |
4 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10 | 10 |
5 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 3 |
6 | HOBA Bratislava | 10 | 1 |
SsZĽH (9. ročník) U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MsHKM Žilina | 21 | 30 |
2 | HK mesta Zvolen | 21 | 28 |
3 | MHA MARTIN | 21 | 27 |
4 | MŠK Púchov | 21 | 26 |
5 | HC ‘05 Banská Bystrica | 21 | 24 |
6 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš | 21 | 24 |
7 | HC Lučenec | 21 | 5 |
8 | HK Brezno | 21 | 4 |
VsZĽH (9. ročník) U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Spišská Nová Ves | 14 | 26 |
2 | HC KOŠICE | 14 | 22 |
3 | HK ŠKP POPRAD | 14 | 19 |
4 | P.H.K. Prešov, n.o. | 14 | 19 |
5 | HK Mládež Michalovce | 14 | 13 |
6 | Bemaco HC 46 Bardejov | 14 | 8 |
7 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 14 | 4 |
8 | MHK Bemaco Humenné | 14 | 1 |
ZsZĽH - Nadstavbová skupina 1-6, 9.ročník U15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 15 |
2 | MMHK Nitra | 10 | 15 |
3 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 12 |
4 | MHKM Skalica, n.o. | 10 | 10 |
5 | OKANAGAN HCE St. Pölten | 10 | 6 |
6 | HC TOPOĽČANY | 10 | 2 |
ZsZĽH - Nadstavbová skupina 7-12, 9.ročník U15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Iskra Partizánske | 10 | 17 |
2 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10 | 13 |
3 | HK HAVRANI Piešťany | 10 | 9 |
4 | HOBA Bratislava | 10 | 9 |
5 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 8 |
6 | HK Levice | 10 | 4 |
VsZĽH - Nadstavbová skupina 1-4, 9.ročník U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK ŠKP POPRAD | 6 | 12 |
2 | HC KOŠICE | 6 | 6 |
3 | HK Spišská Nová Ves | 6 | 5 |
4 | P.H.K. Prešov, n.o. | 6 | 1 |
VsZĽH - Nadstavbová skupina 5-8 , 9.ročník U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK Mládež Michalovce | 10 | 18 |
2 | Bemaco HC 46 Bardejov | 10 | 9 |
3 | MŠK MLÁDEŽE TREBIŠOV | 10 | 3 |
4 | MHK Bemaco Humenné | 0 | 0 |
III. časť - nadstavbová sk. "Západ-Stred" (top 4 ZsZĽH + 2 SsZĽH) / U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 10 | 18 |
2 | SLOVAN Bratislava - mládež | 10 | 16 |
3 | MMHK Nitra | 10 | 10 |
4 | MHKM Skalica, n.o. | 10 | 8 |
5 | MsHKM Žilina | 10 | 6 |
6 | MŠK Púchov | 10 | 2 |
III. časť - nadstavbová sk. "Stred - Východ" (top 2 SsZĽH + 4 VsZĽH) / U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | MHA MARTIN | 10 | 16 |
2 | HK ŠKP POPRAD | 10 | 16 |
3 | HK mesta Zvolen | 10 | 12 |
4 | HC KOŠICE | 10 | 8 |
5 | HK Spišská Nová Ves | 10 | 7 |
6 | P.H.K. Prešov, n.o. | 10 | 1 |
ZsZĽH - III.časť - / Nadstavbová ,"O umiestnenie", 9. ročník/U 15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | OKANAGAN HCE St. Pölten | 10 | 17 |
2 | HC TOPOĽČANY | 10 | 17 |
3 | HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. | 10 | 10 |
4 | HK HAVRANI Piešťany | 10 | 10 |
5 | HOBA Bratislava | 10 | 4 |
6 | HK Gladiators TRNAVA | 10 | 2 |
SsZĽH - II. časť / Nadstavba, 5-10, 9.ročník, U15 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HC ‘05 Banská Bystrica | 10 | 17 |
2 | HK Iskra Partizánske | 10 | 14 |
3 | Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš | 10 | 14 |
4 | HK Brezno | 10 | 11 |
5 | HC Lučenec | 10 | 4 |
6 | HK Levice | 10 | 0 |
Majstrovstvá starších žiakov SR 2016 | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK DUKLA Trenčín n.o. | 3 | 9 |
2 | SLOVAN Bratislava - mládež | 3 | 5 |
3 | MHA MARTIN | 3 | 4 |
4 | HK ŠKP POPRAD | 3 | 0 |