Delegačné listy - Regionálny delegačný list č.7 (2019/2020)

Delegačný list rozhodcov pre súťaže žiakov a prípraviek v regiónoch a prípravné stretnutia

**********************************************************************************************************************

OZNAMY:

KR ZsZĽH oznamuje termíny seminárov pre regióny BA a západ pre sezónu 2020/21:

pomocné funkcie a kurz nováčikov - sobota 13. júna 2020 v Piešťanoch

rozhodcovia - víkend 15.-16. augusta 2020 v Piešťanoch.

 

V prípade, že z nejakého dôvodu nie je zápis potvrdzovaný elektronicky, ručne podpísaný zápis je potrebné poslať riadiacemu orgánu súťaže.

Zápisy zo stretnutí v regióne západ vrátane Bratislavy zasielajte prosím na adresu ZsZĽH, P.O.BOX 16/A, Piešťany 921 01.

Zápisy zo stretnutí v regióne stred zasielajte prosím na adresu SsZĽH, Gorkého 1083/2, Martin 036 01

Zápisy zo stretnutí v regióne východ zasielajte prosím na adresu VsZĽH, Alejová 2, Košice 042 96. 

**********************************************************************************************************************

Zvýšené sadzby stravného od 01.07.2019:

- 5,10 eura pre časové pásmo 5 až 12 hodín

7,60 eura pre časové pásmo nad 12 hodín až 18 hodín

11,60 eura pre časové pásmo nad 18 hodín

Kilometrovník 2019/20 (platný od septembra 2019)

**********************************************************************************************************************

Bratislavský región

Liga starších žiakov 8.ročník

Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
8203 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu BLAŠKO, Adam MIKO, Martin, Ing.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 19. kolo - Pondelok 03.02.2020
8176 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka CRMAN, Filip, Bc. LEPIEŠ, Filip
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
8139 HOBA Bratislava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka LEPIEŠ, Filip ŠEFČÍK, Roman
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
8205 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Levice 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠMID, Juraj, Ing. IMRICH, Peter
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
8204 Hockey club Petržalka 2010 vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:15 - ZŠ BA - Petržalka BLAŠKO, Adam KAŠIČKA, Adam
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
8206 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 13:00 - ZŠ Hamuliakovo ŠIMKO, Martin, Ing., PhD. BELICA, Marek, Ing.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
8142 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 14:15 - Arena Ondreja Nepelu MICHNA, Richard LEPIEŠ, Filip
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
8146 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka BEZDĚK, Ján, Mgr. PAVLUS, Tomáš JONÁK, Peter
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
8212 HAMIKOVO O.Z. vs. Hockey club Petržalka 2010 13:00 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
8149 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - Arena Ondreja Nepelu BEZDĚK, Ján, Mgr. ŠIMKO, Martin, Ing., PhD.

Liga starších žiakov 7.ročník

Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
7137 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub 91 Senica 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu BLAŠKO, Adam MIKO, Martin, Ing.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 19. kolo - Pondelok 03.02.2020
7175 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu PAVLUS, Tomáš BLAŠKO, Adam
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 2. kolo - Pondelok 03.02.2020
7184 HAMIKOVO O.Z. vs. HOBA Bratislava 9:00 - ZŠ Hamuliakovo KASANA, Martin KAŠIČKA, Adam JONÁK, Peter
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
7204 HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:45 - ZŠ BA - Dúbravka LEPIEŠ, Filip ŠEFČÍK, Roman
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
7138 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠMID, Juraj, Ing. IMRICH, Peter
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
7142 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub 91 Senica 11:30 - Arena Ondreja Nepelu MICHNA, Richard LEPIEŠ, Filip
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 9. kolo - Nedeľa 16.02.2020
7145 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:45 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu POLÁČIK, Michal BEZDĚK, Ján, Mgr.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
7212 HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 10:45 - ZŠ BA - Dúbravka BEZDĚK, Ján, Mgr. PAVLUS, Tomáš JONÁK, Peter
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
7149 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:15 - Arena Ondreja Nepelu JEDLIČKA, Peter ŠIMKO, Martin, Ing., PhD.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
7219 HAMIKOVO O.Z. vs. HK HAVRANI Piešťany 11:45 - ZŠ Hamuliakovo ŠMID, Juraj, Ing. BELICA, Marek, Ing.

Liga mladších žiakov 6.ročník

Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
6137 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu KASANA, Martin JONÁK, Peter
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
6208 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 13:00 - ZŠ Hamuliakovo KUREK, Lukáš, Ing. JAMRIŠKA, Jozef, Mgr.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 9. kolo - Piatok 07.02.2020
6223 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Levice 14:30 - ZŠ BA - Lamač KASANA, Martin BELICA, Marek, Ing.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
6140 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:00 - Arena Ondreja Nepelu KUREK, Lukáš, Ing. MERAVÝ, Peter, PhDr.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
6213 Hockey club Petržalka 2010 vs. Hokejový klub Trnava 13:30 - ZŠ BA - Petržalka BLAŠKO, Adam KAŠIČKA, Adam
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
6214 Hokejový klub Bratislava vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 15:30 - ZŠ BA - Lamač JAMRIŠKA, Jozef, Mgr. KASANA, Martin
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
6142 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka POLÁČIK, Michal BEZDĚK, Ján, Mgr.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
6143 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu JAMRIŠKA, Jozef, Mgr. ŠMID, Juraj, Ing. OROLIN, Michal, Mgr.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
6215 Hockey club Petržalka 2010 vs. Hokejový klub 91 Senica 12:30 - ZŠ BA - Petržalka KAŠIČKA, Adam ŠINSKÝ, Viktor
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
6217 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 13:15 - ZŠ BA - Lamač BLAŠKO, Adam BELICA, Marek, Ing.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
6145 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - Arena Ondreja Nepelu KUREK, Lukáš, Ing. KAŠIČKA, Adam
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 14. kolo - Nedeľa 23.02.2020
6161 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:15 - ZŠ BA - Dúbravka KUREK, Lukáš, Ing. ŠIMKO, Martin, Ing., PhD.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
6147 HOBA Bratislava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka PAVLUS, Tomáš BLAŠKO, Adam
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
6148 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu POLÁČIK, Michal KOSTELANSKÝ, Miroslav, Bc. MĹKVY, Michal, Bc.

Liga mladších žiakov 5.ročník

Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
5135 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Levice 9:00 - Arena Ondreja Nepelu DULA, Radúz KUREK, Lukáš, Ing. TVRDOŇ, Jozef
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
5200 Speeders Bratislava o.z. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:15 - ZŠ BA - Petržalka DULA, Radúz KAŠIČKA, Adam
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
5137 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu KASANA, Martin JONÁK, Peter
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
5203 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Trnava 15:15 - ZŠ Hamuliakovo KUREK, Lukáš, Ing. JAMRIŠKA, Jozef, Mgr.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
5140 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:15 - Arena Ondreja Nepelu MERAVÝ, Peter, PhDr. KUREK, Lukáš, Ing.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
5142 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:45 - ZŠ BA - Dúbravka POLÁČIK, Michal BEZDĚK, Ján, Mgr.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
5143 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu JAMRIŠKA, Jozef, Mgr. ŠMID, Juraj, Ing.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
5209 HAMIKOVO O.Z. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 13:00 - ZŠ Hamuliakovo DYAČOVSKI, Branislav, Mgr. MIKO, Martin, Ing.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
5145 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - Arena Ondreja Nepelu KAŠIČKA, Adam KUREK, Lukáš, Ing.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
5212 Speeders Bratislava o.z. vs. HAMIKOVO O.Z. 11:15 - ZŠ BA - Petržalka MIKO, Martin, Ing. IMRICH, Peter
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 14. kolo - Nedeľa 23.02.2020
5161 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:30 - ZŠ BA - Dúbravka KUREK, Lukáš, Ing. ŠIMKO, Martin, Ing., PhD.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
5147 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Levice 10:45 - ZŠ BA - Dúbravka PAVLUS, Tomáš BLAŠKO, Adam
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
5148 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠEFČÍK, Roman KOSTELANSKÝ, Miroslav, Bc. MĹKVY, Michal, Bc.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
5216 Speeders Bratislava o.z. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 11:15 - ZŠ BA - Petržalka KAŠIČKA, Adam IMRICH, Peter
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
5219 HAMIKOVO O.Z. vs. HK HAVRANI Piešťany 14:00 - ZŠ Hamuliakovo ŠMID, Juraj, Ing. BELICA, Marek, Ing.

Liga prípraviek P4 Západ

HP4 Lamač 1.2.20 - 0. kolo - Sobota 01.02.2020
13393 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 15:45 - ZŠ BA - Lamač KASANA, Martin
HP4 Lamač 1.2.20 - 0. kolo - Sobota 01.02.2020
13394 HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 15:45 - ZŠ BA - Lamač BLAŠKO, Adam
HP4 Lamač 1.2.20 - 0. kolo - Sobota 01.02.2020
13395 Hokejový klub Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 16:45 - ZŠ BA - Lamač BLAŠKO, Adam
HP4 Lamač 1.2.20 - 0. kolo - Sobota 01.02.2020
13396 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 16:45 - ZŠ BA - Lamač KASANA, Martin
HP4 Hamuliakovo 2.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 02.02.2020
13397 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:15 - ZŠ Hamuliakovo KUREK, Lukáš, Ing.
HP4 Hamuliakovo 2.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 02.02.2020
13398 Slovakia Talents o.z. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 12:15 - ZŠ Hamuliakovo KASANA, Martin
HP4 Hamuliakovo 2.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 02.02.2020
13399 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 13:15 - ZŠ Hamuliakovo KASANA, Martin
HP4 Hamuliakovo 2.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 02.02.2020
13400 Slovakia Talents o.z. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 13:15 - ZŠ Hamuliakovo KUREK, Lukáš, Ing.
HP4 Slovan 9.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13405 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - Arena Ondreja Nepelu IMRICH, Peter
HP4 Slovan 9.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13406 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - Arena Ondreja Nepelu BELICA, Marek, Ing.
HP4 Slovan 9.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13407 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:00 - Arena Ondreja Nepelu IMRICH, Peter
HP4 Slovan 9.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13408 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:00 - Arena Ondreja Nepelu BELICA, Marek, Ing.
HP4 Talents 9.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13409 Slovakia Talents o.z. vs. Hokejový klub 91 Senica 14:00 - Arena Ondreja Nepelu KUREK, Lukáš, Ing.
HP4 Talents 9.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13410 Hockey club Petržalka 2010 vs. Hokejový klub 91 Senica 14:00 - Arena Ondreja Nepelu KASANA, Martin
HP4 Talents 9.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13411 Slovakia Talents o.z. vs. Hokejový klub 91 Senica 15:00 - Arena Ondreja Nepelu KASANA, Martin
HP4 Talents 9.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13412 Hockey club Petržalka 2010 vs. Hokejový klub 91 Senica 15:00 - Arena Ondreja Nepelu KUREK, Lukáš, Ing.

Liga prípraviek P3 Západ

HP3 Lamač 8.2.20 - 0. kolo - Sobota 08.02.2020
13417 Hokejový klub Bratislava vs. HOBA Bratislava 13:00 - ZŠ BA - Lamač JAMRIŠKA, Jozef, Mgr.
HP3 Lamač 8.2.20 - 0. kolo - Sobota 08.02.2020
13418 Speeders Bratislava o.z. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 13:00 - ZŠ BA - Lamač KASANA, Martin
HP3 Lamač 8.2.20 - 0. kolo - Sobota 08.02.2020
13419 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 14:00 - ZŠ BA - Lamač JAMRIŠKA, Jozef, Mgr.
HP3 Lamač 8.2.20 - 0. kolo - Sobota 08.02.2020
13420 Speeders Bratislava o.z. vs. HOBA Bratislava 14:00 - ZŠ BA - Lamač KASANA, Martin
HP3 Slovan 9.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13425 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:00 - Arena Ondreja Nepelu IMRICH, Peter
HP3 Slovan 9.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13426 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:00 - Arena Ondreja Nepelu BELICA, Marek, Ing.
HP3 Slovan 9.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13427 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:00 - Arena Ondreja Nepelu IMRICH, Peter
HP3 Slovan 9.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13428 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:00 - Arena Ondreja Nepelu BELICA, Marek, Ing.
HP3 Pezinok 19.2.20 - 0. kolo - Streda 19.02.2020
13437 Hokejový klub HK 18 Karpatský Sokol vs. Hokejový klub Trnava 14:45 - Aréna Pezinok BELICA, Marek, Ing.
HP3 Pezinok 19.2.20 - 0. kolo - Streda 19.02.2020
13438 Hokejový klub HK 18 Karpatský Sokol vs. Hokejový klub 91 Senica 14:45 - Aréna Pezinok IMRICH, Peter
HP3 Pezinok 19.2.20 - 0. kolo - Streda 19.02.2020
13439 Hokejový klub HK 18 Karpatský Sokol vs. Hokejový klub 91 Senica 15:45 - Aréna Pezinok BELICA, Marek, Ing.
HP3 Pezinok 19.2.20 - 0. kolo - Streda 19.02.2020
13440 Hokejový klub HK 18 Karpatský Sokol vs. Hokejový klub Trnava 15:45 - Aréna Pezinok IMRICH, Peter

Prípravný zápas REGIÓNY

Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Nedeľa 16.02.2020
88208 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Hockey club Petržalka 2010 12:30 - ZŠ Hamuliakovo DYAČOVSKI, Branislav, Mgr. IMRICH, Peter

Západoslovenský región

Liga starších žiakov 8.ročník

Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
8137 Hokejový klub Trnava vs. HOBA Bratislava 9:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter BAROŠ, Adrián, Mgr.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
8201 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:30 - ZŠ Levice TOMAN ml., Karol CHOVANEC, Patrik MĹKVY, Michal, Bc.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
8136 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 10:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. ŠIMURDA, Adam
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
8200 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hockey club Petržalka 2010 11:45 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter ONDRUŠEK, Juraj
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 19. kolo - Pondelok 03.02.2020
8175 Hokejový klub Trnava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter PIOVARČI, Denis
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 19. kolo - Pondelok 03.02.2020
8174 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 12:15 - Nitra Aréna ŠIMURDA, Adam DANKO, Ľubomír
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 8. kolo - Streda 05.02.2020
8211 Hokejový klub Levice vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 16:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. MORAVČÍK, Filip Marián
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
8140 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín TVRDOŇ, Peter JURČIAK, Adam
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
8138 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 14:00 - ZŠ Trnava BAROŠ, Adrián, Mgr. JEDLIČKA, Peter
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 14. kolo - Štvrtok 13.02.2020
8234 Hokejový klub Levice vs. HAMIKOVO O.Z. 15:15 - ZŠ Levice KIEPEŠ, Peter, Bc. MORAVČÍK, Filip Marián
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
8141 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:45 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej GAŠPAROVIČ, Marek
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
8143 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Trnava 10:30 - Nitra Aréna BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
8209 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HAMIKOVO O.Z. 11:15 - ZŠ Topoľčany MIHOK, Roman, Bc. ČAČKO, Roman
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
8210 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:45 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj ŠEFČÍK, Roman
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
8145 Hokejový klub Trnava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. GEGÁŇ, Tomáš, Bc.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
8214 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:15 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef KOŠÚT, Samuel
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
8144 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 10:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. TOMANIČKA, Richard
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
8215 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub Levice 11:45 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter BACHÚRIK, Jozef, Mgr.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
8148 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín HATALA, Gabriel, Ing. KRIST, Mário, Ing.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
8216 Hokejový klub Levice vs. Hockey club Petržalka 2010 9:30 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš STANKOVIČ, Patrik, Bc. JONÁK, Peter
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U14 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
8147 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOBA Bratislava 9:45 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek MINAROVIČ, Martin
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
8218 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:15 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír MIHOK, Roman, Bc.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U14 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
8217 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:45 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter ONDRUŠEK, Juraj

Turnaje SZĽH U14

U14 Trenčín 9.2.2020 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92116 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 10:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín JURČIAK, Adam PLEŠKO, Daniel
U14 Trenčín 9.2.2020 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92117 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín JURČIAK, Adam PLEŠKO, Daniel
U14 Trenčín 9.2.2020 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
92118 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:45 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín JURČIAK, Adam PLEŠKO, Daniel

Turnaje SZĽH U13

U13 Trenčín 16.2.2020 - 0. kolo - Nedeľa 16.02.2020
92128 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 13:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín STAŇO, Karol KRIST, Mário, Ing.
U13 Trenčín 16.2.2020 - 0. kolo - Nedeľa 16.02.2020
92129 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:45 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KRIST, Mário, Ing. STAŇO, Karol
U13 Trenčín 16.2.2020 - 0. kolo - Nedeľa 16.02.2020
92130 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 16:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KRIST, Mário, Ing. STAŇO, Karol

Liga starších žiakov 7.ročník

Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
7201 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 9:00 - ZŠ Topoľčany MIHOK, Roman, Bc. ČAČKO, Roman
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
7203 Hokejový klub Trnava vs. HAMIKOVO O.Z. 11:15 - ZŠ Trnava GEGÁŇ, Tomáš, Bc. BAROŠ, Adrián, Mgr.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
7202 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK HAVRANI Piešťany 12:30 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj KOŠÚT, Samuel
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
7136 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:45 - Nitra Aréna KONC ml., Juraj ŠIMURDA, Adam
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
7135 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 14:15 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter ONDRUŠEK, Juraj
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 19. kolo - Pondelok 03.02.2020
7176 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:00 - ZŠ Senica GERGEL, Martin MAREK, Martin
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 11. kolo - Pondelok 03.02.2020
7221 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 14:00 - ZŠ Levice CHOVANEC, Patrik MORAVČÍK, Filip Marián
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 19. kolo - Pondelok 03.02.2020
7174 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 14:30 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír ŠIMURDA, Adam
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 8. kolo - Streda 05.02.2020
7211 Hokejový klub Levice vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 13:30 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. MORAVČÍK, Filip Marián
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
7139 Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - ZŠ Senica ČEDERLE, Jakub GERGEL, Martin
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
7206 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HAMIKOVO O.Z. 9:45 - ZŠ Partizánske MINAROVIČ, Martin HVOJNÍK, Adrián
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
7140 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:15 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín JURČIAK, Adam TVRDOŇ, Peter
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
7205 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Levice 11:15 - ZŠ Trnava BAROŠ, Adrián, Mgr. PIOVARČI, Denis
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 7. kolo - Nedeľa 09.02.2020
7207 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter VAVRO, Matej
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 14. kolo - Štvrtok 13.02.2020
7234 Hokejový klub Levice vs. HAMIKOVO O.Z. 13:00 - ZŠ Levice KIEPEŠ, Peter, Bc. MORAVČÍK, Filip Marián
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
7208 HK HAVRANI Piešťany vs. HOBA Bratislava 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STAŇO, Karol VAVRO, Matej STANO, Peter, Ing.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
7209 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman MIHOK, Roman, Bc.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
7210 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Trnava 12:00 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej GAŠPAROVIČ, Marek
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
7143 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:45 - Nitra Aréna BARTEK, Tomáš BARTEK, Martin
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
7141 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 15:45 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj ŠEFČÍK, Roman
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
7146 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:00 - ZŠ Senica MAREK, Martin GERGEL, Martin
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
7213 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VAVRO, Matej KLUČÁR, Peter
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
7215 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:30 - ZŠ Levice CHOVANEC, Patrik BRÁNIK, Matúš
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
7214 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:30 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián KOŠÚT, Samuel
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
7144 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 12:45 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. TOMANIČKA, Richard
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 4. kolo - Piatok 28.02.2020
7192 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOBA Bratislava 14:45 - HANT arena Skalica HARINGA, Ivan HAUKO, Juraj JONÁK, Peter
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
7148 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín HATALA, Gabriel, Ing. KRIST, Mário, Ing.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
7216 Hokejový klub Levice vs. HOBA Bratislava 11:45 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. BRÁNIK, Matúš JONÁK, Peter
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
7217 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:00 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek MINAROVIČ, Martin
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U13 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
7218 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava 12:15 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír MIHOK, Roman, Bc.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U13 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
7147 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub 91 Senica 14:00 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter ONDRUŠEK, Juraj

Liga mladších žiakov 6.ročník

Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
6136 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín GALLO, Miroslav STAŇO, Karol
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
6205 Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - ZŠ Senica ČEDERLE, Jakub SOVA, Damián
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
6209 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hockey club Petržalka 2010 9:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KUKUČA, Ján KNAPEC, Vladimír
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
6206 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Trnava 11:45 - ZŠ Levice TOMAN ml., Karol CHOVANEC, Patrik
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 2. kolo - Pondelok 03.02.2020
6187 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hockey club Petržalka 2010 11:45 - HANT arena Skalica JUNEK, Martin KOŠÚT, Samuel
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
6211 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 9:30 - ZŠ Levice MORAVČÍK, Filip Marián STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
6212 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 10:15 - HANT arena Skalica HARINGA, Ivan KUBÁNYI, Martin
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
6139 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOBA Bratislava 10:30 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír TOMANIČKA, Richard
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
6138 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman MIHOK, Roman, Bc.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
6210 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:15 - ZŠ Senica ČEDERLE, Jakub GERGEL, Martin
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
6141 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:00 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín LOKŠÍK, Peter LOKŠÍKOVÁ, Jana
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
6218 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:00 - ZŠ Trnava BAROŠ, Adrián, Mgr. GERGEL, Martin
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
6216 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 9:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KLUČÁR, Peter KNAPEC, Vladimír
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
6219 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Levice 11:15 - HANT arena Skalica HARINGA, Ivan JUNEK, Martin
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 9. kolo - Nedeľa 16.02.2020
6222 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hockey club Petržalka 2010 10:00 - ZŠ Zlaté Moravce STEHLÍKOVÁ, Michaela BRÁNIK, Matúš
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
6146 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOBA Bratislava 9:00 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín HATALA, Gabriel, Ing. JURČIAK, Adam
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
6220 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub 91 Senica 9:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom STAŇO, Karol KNAPEC, Vladimír
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
6221 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 9:45 - ZŠ Partizánske MINAROVIČ, Martin MAGUŠIN, Jozef
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
6224 Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:15 - ZŠ Trnava GEGÁŇ, Tomáš, Bc. BAROŠ, Adrián, Mgr.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
6144 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:30 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír GERHÁT, Andrej
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
6225 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:00 - ZŠ Senica ĎORĎOVIČ, Ladislav SOVA, Damián MÜLLNER, Róbert
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
6227 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Levice 9:00 - ZŠ Trnava BAROŠ, Adrián, Mgr. PIOVARČI, Denis
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U12 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
6228 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hockey club Petržalka 2010 10:00 - ZŠ Zlaté Moravce HVOJNÍK, Adrián STEHLÍKOVÁ, Michaela
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U12 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
6149 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:30 - Nitra Aréna ŠIMURDA, Adam TOMANIČKA, Richard

Liga mladších žiakov 5.ročník

Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
5202 HK HAVRANI Piešťany vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VAVRO, Matej KLUČÁR, Peter
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
5136 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:15 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín STAŇO, Karol GALLO, Miroslav
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
5201 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 11:15 - ZŠ Topoľčany MIHOK, Roman, Bc. ČAČKO, Roman
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 15. kolo - Pondelok 03.02.2020
5162 Hokejový klub Levice vs. HOBA Bratislava 11:15 - ZŠ Levice CHOVANEC, Patrik MORAVČÍK, Filip Marián
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
5205 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub Trnava 9:15 - ZŠ Nové Zámky KRIŠ, Dominik Jozef KRIŽAN, Marcel
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
5138 Hokejový klub Levice vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:45 - ZŠ Levice MORAVČÍK, Filip Marián STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
5206 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HAMIKOVO O.Z. 12:00 - ZŠ Partizánske MINAROVIČ, Martin HVOJNÍK, Adrián
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
5204 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Speeders Bratislava o.z. 12:30 - HANT arena Skalica KUBÁNYI, Martin HARINGA, Ivan
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
5139 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOBA Bratislava 12:45 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír TOMANIČKA, Richard
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 7. kolo - Nedeľa 09.02.2020
5207 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter VAVRO, Matej
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
5141 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Levice 11:15 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín LOKŠÍK, Peter LOKŠÍKOVÁ, Jana
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
5208 HK HAVRANI Piešťany vs. Speeders Bratislava o.z. 11:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STAŇO, Karol VAVRO, Matej
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
5210 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:15 - ZŠ Trnava BAROŠ, Adrián, Mgr. GERGEL, Martin
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 8. kolo - Sobota 15.02.2020
5211 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 13:30 - HANT arena Skalica HARINGA, Ivan JUNEK, Martin
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
5146 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOBA Bratislava 11:15 - Aréna Mariána Gáboríka, Trenčín HATALA, Gabriel, Ing. JURČIAK, Adam
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
5213 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Trnava 11:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VAVRO, Matej KLUČÁR, Peter
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
5144 Hokejový klub Levice vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:45 - ZŠ Levice CHOVANEC, Patrik BRÁNIK, Matúš
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
5215 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 12:00 - ZŠ Partizánske MINAROVIČ, Martin BEZÁK, Andrej
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
5214 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 13:45 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír GERHÁT, Andrej
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
5217 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 10:15 - HANT arena Skalica KOŠÚT, Samuel HAUKO, Juraj
Región ZÁPAD, O pohár Jozefa Gubalu, nadstavba U11 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
5218 Hokejový klub Trnava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:15 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis BAROŠ, Adrián, Mgr.
Región ZÁPAD, TOP 6, nadstavba U11 - 10. kolo - Sobota 29.02.2020
5149 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:45 - Nitra Aréna ŠIMURDA, Adam TOMANIČKA, Richard KONC st., Daniel

Liga prípraviek P4 Západ

HP4 N. Mesto n/V. 8.2.20 - 0. kolo - Sobota 08.02.2020
13433 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub Trnava 9:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír
HP4 N. Mesto n/V. 8.2.20 - 0. kolo - Sobota 08.02.2020
13434 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 9:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KUKUČA, Ján
HP4 Trenčín 8.2.20 - 0. kolo - Sobota 08.02.2020
13401 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín STAŇO, Karol
HP4 Trenčín 8.2.20 - 0. kolo - Sobota 08.02.2020
13402 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HK HAVRANI Piešťany 10:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GALLO, Miroslav
HP4 N. Mesto n/V. 8.2.20 - 0. kolo - Sobota 08.02.2020
13435 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 10:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KNAPEC, Vladimír
HP4 N. Mesto n/V. 8.2.20 - 0. kolo - Sobota 08.02.2020
13436 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Trnava 10:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KUKUČA, Ján
HP4 Trenčín 8.2.20 - 0. kolo - Sobota 08.02.2020
13403 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HK HAVRANI Piešťany 11:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín STAŇO, Karol
HP4 Trenčín 8.2.20 - 0. kolo - Sobota 08.02.2020
13404 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GALLO, Miroslav
HP4 Partizánske 9.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13413 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:15 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej
HP4 Partizánske 9.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13414 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOBA Bratislava 9:15 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing.
HP4 Partizánske 9.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13415 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOBA Bratislava 10:15 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej
HP4 Partizánske 9.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13416 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:15 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing.
HP4 Senica 23.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 23.02.2020
13441 Hokejový klub 91 Senica vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - ZŠ Senica ĎORĎOVIČ, Ladislav
HP4 Senica 23.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 23.02.2020
13442 Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - ZŠ Senica ČEDERLE, Jakub
HP4 Senica 23.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 23.02.2020
13443 Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:00 - ZŠ Senica ĎORĎOVIČ, Ladislav
HP4 Senica 23.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 23.02.2020
13444 Hokejový klub 91 Senica vs. HAMIKOVO O.Z. 10:00 - ZŠ Senica ČEDERLE, Jakub
HP4 Piešťany 29.2.20 - 0. kolo - Sobota 29.02.2020
13465 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Martin
HP4 Piešťany 29.2.20 - 0. kolo - Sobota 29.02.2020
13466 Slovakia Talents o.z. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Tomáš
HP4 Piešťany 29.2.20 - 0. kolo - Sobota 29.02.2020
13467 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Martin
HP4 Piešťany 29.2.20 - 0. kolo - Sobota 29.02.2020
13468 Slovakia Talents o.z. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Tomáš

Liga prípraviek P3 Západ

HP3 Trenčín 8.2.20 - 0. kolo - Sobota 08.02.2020
13421 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GALLO, Miroslav
HP3 Trenčín 8.2.20 - 0. kolo - Sobota 08.02.2020
13422 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín STAŇO, Karol
HP3 Trenčín 8.2.20 - 0. kolo - Sobota 08.02.2020
13423 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 13:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín STAŇO, Karol
HP3 Trenčín 8.2.20 - 0. kolo - Sobota 08.02.2020
13424 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 13:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GALLO, Miroslav
HP3 Partizánske 9.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13429 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOBA Bratislava 11:15 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej
HP3 Partizánske 9.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13430 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 11:15 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing.
HP3 Partizánske 9.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13431 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOBA Bratislava 12:15 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej
HP3 Partizánske 9.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13432 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 12:15 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing.
HP3 Senica 23.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 23.02.2020
13453 Hokejový klub 91 Senica vs. HK HAVRANI Piešťany 11:00 - ZŠ Senica ČEDERLE, Jakub
HP3 Senica 23.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 23.02.2020
13454 Hokejový klub HK 18 Karpatský Sokol vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:00 - ZŠ Senica ĎORĎOVIČ, Ladislav
HP3 Senica 23.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 23.02.2020
13455 Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:00 - ZŠ Senica ČEDERLE, Jakub
HP3 Senica 23.2.20 - 0. kolo - Nedeľa 23.02.2020
13456 Hokejový klub HK 18 Karpatský Sokol vs. HK HAVRANI Piešťany 12:00 - ZŠ Senica ĎORĎOVIČ, Ladislav
HP3 Piešťany 29.2.20 - 0. kolo - Sobota 29.02.2020
13469 HK HAVRANI Piešťany vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Martin
HP3 Piešťany 29.2.20 - 0. kolo - Sobota 29.02.2020
13470 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Tomáš
HP3 Piešťany 29.2.20 - 0. kolo - Sobota 29.02.2020
13471 HK HAVRANI Piešťany vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Tomáš
HP3 Piešťany 29.2.20 - 0. kolo - Sobota 29.02.2020
13472 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Martin

Prípravný zápas REGIÓNY

Príprava ZÁPAD - 0. kolo - Sobota 01.02.2020
88202 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 10:15 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj KOŠÚT, Samuel

Stredoslovenský región

Liga starších žiakov 8.ročník

Región STRED o 1.-6.miesto - 9. kolo - Sobota 01.02.2020
8444 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 9:00 - ZŠ Žilina GAJDOŠÍK, Ivan ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Región STRED o 1.-6.miesto - 9. kolo - Sobota 01.02.2020
8445 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región STRED o 1.-6.miesto - 9. kolo - Sobota 01.02.2020
8446 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HK ALTIS Orava 9:00 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš PUŠKÁR, Marián, Bc.
Región STRED o 7.-13.miesto - 8. kolo - Sobota 01.02.2020
8528 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový club Lučenec 9:00 - ZŠ Prievidza SÚDER, Martin MAXOŇ, Róbert ŠTEFIK, Miroslav
Región STRED o 7.-13.miesto - 8. kolo - Sobota 01.02.2020
8529 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 9:00 - Aréna Brezno MACH, Marek SABO, Simeon
Región STRED o 1.-6.miesto - 11. kolo - Pondelok 03.02.2020
8451 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 9:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. SABO, Simeon
Región STRED o 7.-13.miesto - 11. kolo - Pondelok 03.02.2020
8542 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový club Lučenec 10:15 - ZŠ Detva SARVAŠ, Patrik ŠEBEŇ, Erik
Región STRED o 7.-13.miesto - 11. kolo - Pondelok 03.02.2020
8541 MHA MARTIN vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 11:30 - ZŠ Martin VRBINSKÝ, Patrik JAKUBEC, Andrej, Bc. JAKUBEC, Ľuboš, Ing.
Región STRED o 1.-6.miesto - 11. kolo - Pondelok 03.02.2020
8452 MŠK Púchov s.r.o. vs. HK ALTIS Orava 14:30 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard TAMAŠI, Oliver
Región STRED o 7.-13.miesto - 9. kolo - Štvrtok 06.02.2020
8533 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový club Lučenec 15:00 - Aréna Brezno SARVAŠ, Patrik JONÁŠ, Jakub
Región STRED o 7.-13.miesto - 9. kolo - Štvrtok 06.02.2020
8532 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 16:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok MATÚŠ, Jakub KOTRÍK, Samuel
Región STRED o 7.-13.miesto - 9. kolo - Štvrtok 06.02.2020
8534 MHA MARTIN vs. HC 07 DETVA s.r.o. 16:30 - ZŠ Martin TICHÝ, Jozef TICHÝ, Juraj JAKUBEC, Ľuboš, Ing.
Región STRED o 1.-6.miesto - 10. kolo - Piatok 07.02.2020
8449 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. MŠK Púchov s.r.o. 13:30 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región STRED o 1.-6.miesto - 10. kolo - Sobota 08.02.2020
8447 HK ALTIS Orava vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ Altis Orava DRUSKA, Mário LUPTÁK, Jakub
Región STRED o 1.-6.miesto - 10. kolo - Sobota 08.02.2020
8448 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Jozef
Región STRED o 7.-13.miesto - 10. kolo - Sobota 08.02.2020
8537 Hokejový club Lučenec vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 9:00 - ZŠ Lučenec SARVAŠ, Patrik STAŠŠÁK, Martin
Región STRED o 7.-13.miesto - 10. kolo - Sobota 08.02.2020
8538 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 9:00 - ZŠ Považská Bystrica PASTIERÍK, Richard TICHÝ, Juraj CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Región STRED o 7.-13.miesto - 10. kolo - Sobota 08.02.2020
8539 Hokejový klub Brezno vs. HC 07 DETVA s.r.o. 9:00 - Aréna Brezno PLEVA, Ján LEHOTSKÝ, Patrik
Región STRED o 7.-13.miesto - 12. kolo - Utorok 11.02.2020
8546 Hokejový club Lučenec vs. Hokejový klub Brezno 16:00 - ZŠ Lučenec SARVAŠ, Patrik FARKAŠ, Denis
Región STRED o 1.-6.miesto - 12. kolo - Sobota 15.02.2020
8453 HK ALTIS Orava vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZŠ Altis Orava DRUSKA, Mário LUPTÁK, Jakub
Región STRED o 1.-6.miesto - 12. kolo - Sobota 15.02.2020
8454 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš PUŠKÁR, Marián, Bc. KOLLÁR, Miroslav
Región STRED o 1.-6.miesto - 12. kolo - Sobota 15.02.2020
8455 MŠK Púchov s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard TAMAŠI, Oliver
Región STRED o 7.-13.miesto - 12. kolo - Sobota 15.02.2020
8545 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HC 07 DETVA s.r.o. 9:00 - ZŠ Považská Bystrica VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Juraj
Región STRED o 7.-13.miesto - 12. kolo - Sobota 15.02.2020
8547 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Prievidza SÚDER, Martin MAXOŇ, Róbert JAKUBEC, Andrej, Bc.
Región STRED o 1.-6.miesto - 13. kolo - Sobota 22.02.2020
8456 HK ALTIS Orava vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ Altis Orava HUĽO, Roman UHLIARIK, Richard
Región STRED o 1.-6.miesto - 13. kolo - Sobota 22.02.2020
8458 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. MŠK Púchov s.r.o. 9:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. PLEVA, Ján
Región STRED o 7.-13.miesto - 13. kolo - Sobota 22.02.2020
8551 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový club Lučenec 9:00 - ZŠ Detva SARVAŠ, Patrik JONÁŠ, Jakub
Región STRED o 7.-13.miesto - 13. kolo - Sobota 22.02.2020
8549 MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 10:00 - ZŠ Martin DUTKA, Vladimír MATÚŠ, Jakub
Región STRED o 1.-6.miesto - 13. kolo - Sobota 22.02.2020
8457 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 11:30 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región STRED o 7.-13.miesto - 13. kolo - Sobota 22.02.2020
8550 Hokejový klub Brezno vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 12:30 - Aréna Brezno MACH, Marek LEHOTSKÝ, Patrik
Región STRED o 7.-13.miesto - 15. kolo - Utorok 25.02.2020
8557 Hokejový club Lučenec vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 10:30 - ZŠ Lučenec SARVAŠ, Patrik ADAMOVE, Daniel JAKUBEC, Andrej, Bc.
Región STRED o 1.-6.miesto - 14. kolo - Štvrtok 27.02.2020
8459 HK ALTIS Orava vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 9:00 - ZŠ Altis Orava FLOREK, Milan ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Región STRED o 1.-6.miesto - 14. kolo - Štvrtok 27.02.2020
8460 MŠK Púchov s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard TAMAŠI, Oliver
Región STRED o 7.-13.miesto - 14. kolo - Štvrtok 27.02.2020
8554 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 9:00 - ZŠ Prievidza SÚDER, Martin MAXOŇ, Róbert
Región STRED o 7.-13.miesto - 14. kolo - Štvrtok 27.02.2020
8553 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 10:15 - ZŠ Detva HRČKA, Lukáš PUŠKÁR, Marián, Bc.
Región STRED o 1.-6.miesto - 14. kolo - Štvrtok 27.02.2020
8461 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. PLEVA, Ján
Región STRED o 7.-13.miesto - 14. kolo - Štvrtok 27.02.2020
8555 MHA MARTIN vs. Hokejový klub Brezno 13:30 - ZŠ Martin DUTKA, Vladimír MATÚŠ, Jakub JAKUBEC, Andrej, Bc.
Región STRED o 1.-6.miesto - 15. kolo - Sobota 29.02.2020
8463 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 9:00 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard HODOŇ, Daniel, Bc.
Región STRED o 1.-6.miesto - 15. kolo - Sobota 29.02.2020
8464 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. SABO, Simeon
Región STRED o 7.-13.miesto - 15. kolo - Sobota 29.02.2020
8558 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Hokejový klub Brezno 9:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok MATÚŠ, Jakub KOTRÍK, Samuel
Región STRED o 7.-13.miesto - 15. kolo - Sobota 29.02.2020
8559 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HC 07 DETVA s.r.o. 11:15 - ZŠ Považská Bystrica VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Jozef
Región STRED o 1.-6.miesto - 15. kolo - Sobota 29.02.2020
8462 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HK ALTIS Orava 12:30 - ZŠ Banská Bystrica HRČKA, Lukáš SARVAŠ, Patrik

Turnaje SZĽH U14

U14 Púchov 16.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 16.02.2020
92119 MŠK Púchov s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 9:00 - ZŠ Púchov BAGIN, Róbert PASTIERÍK, Richard
U14 Púchov 16.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 16.02.2020
92120 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub Brezno 10:30 - ZŠ Púchov BAGIN, Róbert PASTIERÍK, Richard
U14 Púchov 16.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 16.02.2020
92121 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub Brezno 12:15 - ZŠ Púchov BAGIN, Róbert PASTIERÍK, Richard
U14 Púchov 16.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 16.02.2020
92122 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 13:45 - ZŠ Púchov TICHÝ, Juraj HODOŇ, Daniel, Bc.
U14 Púchov 16.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 16.02.2020
92123 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub Brezno 15:30 - ZŠ Púchov TICHÝ, Juraj HODOŇ, Daniel, Bc.
U14 Púchov 16.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 16.02.2020
92124 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 17:00 - ZŠ Púchov TICHÝ, Juraj HODOŇ, Daniel, Bc.

Turnaje SZĽH U13

U13 Ružomberok 16.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 16.02.2020
92125 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok KOTRÍK, Samuel MATÚŠ, Jakub
U13 Ružomberok 16.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 16.02.2020
92127 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Brezno 10:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok KOTRÍK, Samuel MATÚŠ, Jakub
U13 Ružomberok 16.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 16.02.2020
92126 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Hokejový klub Brezno 12:15 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok KOTRÍK, Samuel MATÚŠ, Jakub

Liga starších žiakov 7.ročník

Región STRED o 7.-10.miesto - 7. kolo - Sobota 01.02.2020
7513 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 9:00 - ZŠ Dolný Kubín FLOREK, Milan LUPTÁK, Jakub
Región STRED o 7.-10.miesto - 7. kolo - Sobota 01.02.2020
7512 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Brezno 10:30 - ZŠ Považská Bystrica DRBLÍK, Michal TICHÝ, Jozef
Región STRED o 1.-6.miesto - 9. kolo - Sobota 01.02.2020
7424 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. MHA MARTIN 11:30 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš PUŠKÁR, Marián, Bc.
Región STRED o 1.-6.miesto - 9. kolo - Sobota 01.02.2020
7425 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:30 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región STRED o 1.-6.miesto - 9. kolo - Sobota 01.02.2020
7426 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 11:30 - ZŠ Žilina GAJDOŠÍK, Ivan ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Región STRED o 7.-10.miesto - 9. kolo - Pondelok 03.02.2020
7517 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 9:00 - ZS Rimavská Sobota HUMENAJ, Vincent JONÁŠ, Jakub
Región STRED o 7.-10.miesto - 9. kolo - Pondelok 03.02.2020
7516 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 10:30 - Aréna Brezno DUTKA, Vladimír KOTRÍK, Samuel
Región STRED o 1.-6.miesto - 11. kolo - Pondelok 03.02.2020
7431 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 11:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. SABO, Simeon
Región STRED o 1.-6.miesto - 11. kolo - Pondelok 03.02.2020
7432 MHA MARTIN vs. MŠK Púchov s.r.o. 13:45 - ZŠ Martin VRBINSKÝ, Patrik JAKUBEC, Andrej, Bc. JAKUBEC, Ľuboš, Ing.
Región STRED o 1.-6.miesto - 10. kolo - Piatok 07.02.2020
7428 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. MŠK Púchov s.r.o. 16:00 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región STRED o 1.-6.miesto - 10. kolo - Sobota 08.02.2020
7429 HC ‘05 Banská Bystrica vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Banská Bystrica HRČKA, Lukáš PUŠKÁR, Marián, Bc.
Región STRED o 7.-10.miesto - 8. kolo - Sobota 08.02.2020
7514 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Hokejový klub Brezno 9:00 - ZŠ Dolný Kubín FLOREK, Milan HUS, Igor, JUDr.
Región STRED o 1.-6.miesto - 10. kolo - Sobota 08.02.2020
7427 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:30 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Jozef
Región STRED o 7.-10.miesto - 10. kolo - Utorok 11.02.2020
7519 Hokejový klub Brezno vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 16:00 - Aréna Brezno SABO, Simeon LEHOTSKÝ, Patrik
Región STRED o 1.-6.miesto - 12. kolo - Sobota 15.02.2020
7434 MHA MARTIN vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZŠ Martin PLEVA, Ján MACH, Marek JAKUBEC, Ľuboš, Ing.
Región STRED o 7.-10.miesto - 10. kolo - Sobota 15.02.2020
7518 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 9:00 - ZŠ Dolný Kubín FLOREK, Milan DUTKA, Vladimír
Región STRED o 1.-6.miesto - 12. kolo - Sobota 15.02.2020
7433 MŠK Púchov s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:30 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard TAMAŠI, Oliver
Región STRED o 1.-6.miesto - 12. kolo - Sobota 15.02.2020
7435 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš PUŠKÁR, Marián, Bc. KOLLÁR, Miroslav
Región STRED o 1.-6.miesto - 13. kolo - Sobota 22.02.2020
7436 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 9:00 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región STRED o 1.-6.miesto - 13. kolo - Sobota 22.02.2020
7438 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Žilina FLOREK, Milan PACALAJ, Erik, Mgr.
Región STRED o 7.-10.miesto - 11. kolo - Sobota 22.02.2020
7521 Hokejový klub Brezno vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 10:00 - Aréna Brezno MACH, Marek LEHOTSKÝ, Patrik
Región STRED o 1.-6.miesto - 13. kolo - Sobota 22.02.2020
7437 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. MŠK Púchov s.r.o. 11:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. PLEVA, Ján
Región STRED o 7.-10.miesto - 11. kolo - Sobota 22.02.2020
7520 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 11:30 - ZŠ Považská Bystrica VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Juraj
Región STRED o 7.-10.miesto - 12. kolo - Štvrtok 27.02.2020
7522 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 9:00 - ZŠ Považská Bystrica TICHÝ, Jozef TICHÝ, Juraj ŠTEFIK, Miroslav
Región STRED o 7.-10.miesto - 12. kolo - Štvrtok 27.02.2020
7523 Hokejový klub Brezno vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 9:00 - Aréna Brezno PAULÍNY, Jozef LEHOTSKÝ, Patrik
Región STRED o 1.-6.miesto - 14. kolo - Štvrtok 27.02.2020
7440 MŠK Púchov s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard TAMAŠI, Oliver
Región STRED o 1.-6.miesto - 14. kolo - Štvrtok 27.02.2020
7441 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 12:45 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. PLEVA, Ján
Región STRED o 1.-6.miesto - 14. kolo - Štvrtok 27.02.2020
7439 MHA MARTIN vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 16:00 - ZŠ Martin DUTKA, Vladimír MATÚŠ, Jakub JAKUBEC, Andrej, Bc.
Región STRED o 7.-10.miesto - 13. kolo - Sobota 29.02.2020
7524 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Hokejový klub Brezno 9:00 - ZŠ Dolný Kubín DRUSKA, Mário LUPTÁK, Jakub
Región STRED o 7.-10.miesto - 13. kolo - Sobota 29.02.2020
7525 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 9:00 - ZS Rimavská Sobota FARKAŠ, Denis JONÁŠ, Jakub
Región STRED o 1.-6.miesto - 15. kolo - Sobota 29.02.2020
7444 MHA MARTIN vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:00 - ZŠ Martin TICHÝ, Juraj HANKO, Peter JAKUBEC, Andrej, Bc.
Región STRED o 1.-6.miesto - 15. kolo - Sobota 29.02.2020
7442 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. SABO, Simeon
Región STRED o 1.-6.miesto - 15. kolo - Sobota 29.02.2020
7443 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 11:30 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard HODOŇ, Daniel, Bc.

Liga mladších žiakov 6.ročník

Región STRED o 1.-8.miesto - 7. kolo - Sobota 01.02.2020
6446 HK ALTIS Orava vs. Hokejový klub Brezno 9:00 - ZŠ Altis Orava HUĽO, Roman VRBINSKÝ, Patrik
Región STRED o 9.-16.miesto - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
6501 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 9:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom BAGIN, Róbert HODOŇ, Daniel, Bc.
Región STRED o 9.-16.miesto - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
6504 MŠK Púchov s.r.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 9:00 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard TAMAŠI, Oliver CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Región STRED o 1.-8.miesto - 7. kolo - Sobota 01.02.2020
6444 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:15 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. LEHOTSKÝ, Patrik
Región STRED o 9.-16.miesto - 6. kolo - Nedeľa 02.02.2020
6503 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 10:30 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš HRČKA, Lukáš
Región STRED o 9.-16.miesto - 8. kolo - Pondelok 03.02.2020
6509 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 9:00 - ZŠ Prievidza SÚDER, Martin MAXOŇ, Róbert
Región STRED o 9.-16.miesto - 8. kolo - Pondelok 03.02.2020
6510 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC 07 DETVA s.r.o. 10:30 - ZŠ Banská Bystrica PUŠKÁR, Marián, Bc. SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región STRED o 9.-16.miesto - 15. kolo - Pondelok 03.02.2020
6539 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 11:30 - ZS Rimavská Sobota HUMENAJ, Vincent JONÁŠ, Jakub
Región STRED o 1.-8.miesto - 8. kolo - Sobota 08.02.2020
6450 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 9:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. SABO, Simeon
Región STRED o 9.-16.miesto - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
6505 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 9:00 - ZŠ Detva KURČÍK, Martin JONÁŠ, Jakub
Región STRED o 9.-16.miesto - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
6506 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 9:00 - ZŠ Prievidza SÚDER, Martin MAXOŇ, Róbert
Región STRED o 9.-16.miesto - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
6508 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 11:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom BAGIN, Róbert TAMAŠI, Oliver
Región STRED o 1.-8.miesto - 8. kolo - Sobota 08.02.2020
6451 Hokejový klub Brezno vs. HK ALTIS Orava 11:30 - Aréna Brezno PLEVA, Ján LEHOTSKÝ, Patrik
Región STRED o 9.-16.miesto - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
6507 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 11:30 - ZŠ Banská Bystrica HRČKA, Lukáš PUŠKÁR, Marián, Bc.
Región STRED o 1.-8.miesto - 8. kolo - Sobota 08.02.2020
6449 MHA MARTIN vs. HC ‘05 Banská Bystrica 12:30 - ZŠ Martin KOTRÍK, Samuel MATÚŠ, Jakub
Región STRED o 1.-8.miesto - 9. kolo - Sobota 15.02.2020
6452 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZŠ Žilina PACALAJ, Erik, Mgr. ĎURINA, Vladimír, Bc.
Región STRED o 1.-8.miesto - 9. kolo - Sobota 15.02.2020
6453 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Brezno 9:00 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región STRED o 9.-16.miesto - 9. kolo - Sobota 15.02.2020
6514 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZS Rimavská Sobota SARVAŠ, Patrik JONÁŠ, Jakub
Región STRED o 9.-16.miesto - 9. kolo - Sobota 15.02.2020
6515 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 9:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom BAGIN, Róbert TICHÝ, Jozef
Región STRED o 1.-8.miesto - 9. kolo - Sobota 15.02.2020
6454 MHA MARTIN vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 11:30 - ZŠ Martin PLEVA, Ján MACH, Marek JAKUBEC, Ľuboš, Ing.
Región STRED o 1.-8.miesto - 9. kolo - Sobota 15.02.2020
6455 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HK ALTIS Orava 11:30 - ZŠ Považská Bystrica VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Juraj
Región STRED o 9.-16.miesto - 9. kolo - Sobota 15.02.2020
6513 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MŠK Púchov s.r.o. 11:30 - ZŠ Dolný Kubín FLOREK, Milan DUTKA, Vladimír
Región STRED o 1.-8.miesto - 11. kolo - Pondelok 17.02.2020
6462 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 16:00 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš PUŠKÁR, Marián, Bc.
Región STRED o 1.-8.miesto - 10. kolo - Piatok 21.02.2020
6458 Hokejový klub Brezno vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:00 - Aréna Brezno MACH, Marek LEHOTSKÝ, Patrik
Región STRED o 1.-8.miesto - 10. kolo - Sobota 22.02.2020
6456 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZŠ Považská Bystrica VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Juraj
Región STRED o 1.-8.miesto - 10. kolo - Sobota 22.02.2020
6457 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Zvolen ŠEBEŇ, Erik HRČKA, Lukáš
Región STRED o 9.-16.miesto - 10. kolo - Sobota 22.02.2020
6517 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 9:00 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard TICHÝ, Jozef
Región STRED o 9.-16.miesto - 10. kolo - Sobota 22.02.2020
6518 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ Prievidza GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. MAXOŇ, Róbert
Región STRED o 9.-16.miesto - 10. kolo - Sobota 22.02.2020
6519 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. HC 07 DETVA s.r.o. 9:00 - ZS Rimavská Sobota STAŠŠÁK, Martin HUMENAJ, Vincent
Región STRED o 9.-16.miesto - 10. kolo - Sobota 22.02.2020
6520 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 9:00 - ZŠ Dolný Kubín DRUSKA, Mário LUPTÁK, Jakub
Región STRED o 1.-8.miesto - 10. kolo - Sobota 22.02.2020
6459 HK ALTIS Orava vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - ZŠ Altis Orava HUĽO, Roman UHLIARIK, Richard
Región STRED o 1.-8.miesto - 11. kolo - Štvrtok 27.02.2020
6461 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub Brezno 9:00 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik GAJDOŠÍK, Ivan
Región STRED o 1.-8.miesto - 11. kolo - Štvrtok 27.02.2020
6463 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZŠ Banská Bystrica FARKAŠ, Denis SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región STRED o 1.-8.miesto - 11. kolo - Štvrtok 27.02.2020
6460 HK ALTIS Orava vs. MHA MARTIN 11:30 - ZŠ Altis Orava FLOREK, Milan ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Región STRED o 9.-16.miesto - 9. kolo - Štvrtok 27.02.2020
6516 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 12:30 - ZŠ Detva HRČKA, Lukáš PUŠKÁR, Marián, Bc.
Región STRED o 1.-8.miesto - 12. kolo - Sobota 29.02.2020
6464 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:00 - ZŠ Považská Bystrica VRBINSKÝ, Patrik TICHÝ, Jozef
Región STRED o 1.-8.miesto - 12. kolo - Sobota 29.02.2020
6465 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MHA MARTIN 9:00 - ZŠ Žilina FLOREK, Milan GAJDOŠÍK, Ivan
Región STRED o 1.-8.miesto - 12. kolo - Sobota 29.02.2020
6466 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejový klub Brezno 9:00 - ZŠ Zvolen TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc. KOLLÁR, Miroslav
Región STRED o 1.-8.miesto - 12. kolo - Sobota 29.02.2020
6467 HK ALTIS Orava vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZŠ Altis Orava ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. PLEVA, Ján
Región STRED o 9.-16.miesto - 11. kolo - Sobota 29.02.2020
6521 HC 07 DETVA s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 9:00 - ZŠ Detva HUMENAJ, Vincent KURČÍK, Martin
Región STRED o 9.-16.miesto - 11. kolo - Sobota 29.02.2020
6522 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 9:00 - ZŠ Prievidza GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. MAXOŇ, Róbert

Liga mladších žiakov 5.ročník

Región STRED o 1.-8.miesto - 7. kolo - Sobota 01.02.2020
5444 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 11:30 - ZŠ Prievidza SÚDER, Martin MAXOŇ, Róbert ŠTEFIK, Miroslav
Región STRED o 9.-13.miesto - 6. kolo - Sobota 01.02.2020
5496 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 11:30 - Aréna Brezno MACH, Marek SABO, Simeon
Región STRED o 1.-8.miesto - 7. kolo - Sobota 01.02.2020
5445 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 12:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. LEHOTSKÝ, Patrik
Región STRED o 9.-13.miesto - 8. kolo - Pondelok 03.02.2020
5502 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 9:00 - ZŠ Považská Bystrica PASTIERÍK, Richard TAMAŠI, Oliver
Región STRED o 1.-8.miesto - 8. kolo - Sobota 08.02.2020
5449 MHA MARTIN vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:00 - ZŠ Martin KOTRÍK, Samuel MATÚŠ, Jakub JAKUBEC, Ľuboš, Ing.
Región STRED o 1.-8.miesto - 8. kolo - Sobota 08.02.2020
5448 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 11:30 - ZŠ Prievidza SÚDER, Martin MAXOŇ, Róbert
Región STRED o 1.-8.miesto - 8. kolo - Sobota 08.02.2020
5450 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - ZŠ Dolný Kubín FLOREK, Milan HUS, Igor, JUDr.
Región STRED o 1.-8.miesto - 8. kolo - Sobota 08.02.2020
5451 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 11:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc. SABO, Simeon
Región STRED o 9.-13.miesto - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
5499 Hokejový club Lučenec vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 11:30 - ZŠ Lučenec SARVAŠ, Patrik STAŠŠÁK, Martin
Región STRED o 9.-13.miesto - 7. kolo - Sobota 08.02.2020
5500 Hokejový klub Brezno vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 14:00 - Aréna Brezno PLEVA, Ján LEHOTSKÝ, Patrik
Región STRED o 9.-13.miesto - 9. kolo - Streda 12.02.2020
5506 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový club Lučenec 16:00 - Aréna Brezno PLEVA, Ján SEJNA, Milan, Bc.
Región STRED o 9.-13.miesto - 9. kolo - Sobota 15.02.2020
5505 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 10:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok KOTRÍK, Samuel MATÚŠ, Jakub
Región STRED o 1.-8.miesto - 9. kolo - Sobota 15.02.2020
5452 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:30 - ZŠ Žilina PACALAJ, Erik, Mgr. ĎURINA, Vladimír, Bc.
Región STRED o 1.-8.miesto - 9. kolo - Sobota 15.02.2020
5453 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. MHA MARTIN 11:30 - ZŠ Prievidza SÚDER, Martin MAXOŇ, Róbert
Región STRED o 1.-8.miesto - 9. kolo - Sobota 15.02.2020
5455 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 11:30 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región STRED o 1.-8.miesto - 9. kolo - Sobota 15.02.2020
5454 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 14:00 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard TAMAŠI, Oliver
Región STRED o 9.-13.miesto - 10. kolo - Utorok 18.02.2020
5508 Hokejový club Lučenec vs. Hokejový klub Brezno 16:00 - ZŠ Lučenec JONÁŠ, Jakub FARKAŠ, Denis
Región STRED o 9.-13.miesto - 10. kolo - Sobota 22.02.2020
5509 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 9:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom BAGIN, Róbert TAMAŠI, Oliver
Región STRED o 1.-8.miesto - 10. kolo - Sobota 22.02.2020
5456 MŠK Púchov s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard TICHÝ, Jozef
Región STRED o 1.-8.miesto - 10. kolo - Sobota 22.02.2020
5457 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. MHA MARTIN 11:30 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš ŠEBEŇ, Erik
Región STRED o 1.-8.miesto - 10. kolo - Sobota 22.02.2020
5458 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:30 - ZŠ Prievidza GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. MAXOŇ, Róbert
Región STRED o 1.-8.miesto - 10. kolo - Sobota 22.02.2020
5459 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:30 - ZŠ Dolný Kubín DRUSKA, Mário LUPTÁK, Jakub
Región STRED o 1.-8.miesto - 11. kolo - Štvrtok 27.02.2020
5460 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 11:30 - ZŠ Dolný Kubín DRUSKA, Mário LUPTÁK, Jakub
Región STRED o 1.-8.miesto - 11. kolo - Štvrtok 27.02.2020
5461 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MHA MARTIN 11:30 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik GAJDOŠÍK, Ivan
Región STRED o 1.-8.miesto - 11. kolo - Štvrtok 27.02.2020
5463 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:30 - ZŠ Banská Bystrica FARKAŠ, Denis SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc.
Región STRED o 1.-8.miesto - 11. kolo - Štvrtok 27.02.2020
5462 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. MŠK Púchov s.r.o. 12:00 - ZŠ Zvolen SARVAŠ, Patrik ADAMOVE, Daniel
Región STRED o 9.-13.miesto - 6. kolo - Piatok 28.02.2020
5497 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový club Lučenec 13:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom TAMAŠI, Oliver HODOŇ, Daniel, Bc.
Región STRED o 1.-8.miesto - 12. kolo - Sobota 29.02.2020
5465 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 11:30 - ZŠ Žilina FLOREK, Milan GAJDOŠÍK, Ivan
Región STRED o 1.-8.miesto - 12. kolo - Sobota 29.02.2020
5466 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:30 - ZŠ Zvolen TURČAN, Leoš SPRUŠANSKÝ, Dávid, Bc. KOLLÁR, Miroslav
Región STRED o 1.-8.miesto - 12. kolo - Sobota 29.02.2020
5467 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:30 - ZŠ Prievidza GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. MAXOŇ, Róbert
Región STRED o 9.-13.miesto - 11. kolo - Sobota 29.02.2020
5511 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Hokejový klub Brezno 11:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok MATÚŠ, Jakub KOTRÍK, Samuel
Región STRED o 9.-13.miesto - 11. kolo - Sobota 29.02.2020
5512 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový club Lučenec 11:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom BAGIN, Róbert TAMAŠI, Oliver
Región STRED o 1.-8.miesto - 12. kolo - Sobota 29.02.2020
5464 MHA MARTIN vs. MŠK Púchov s.r.o. 12:30 - ZŠ Martin TICHÝ, Juraj HANKO, Peter

Liga prípraviek P4 Stred

II.TURNAJ HP4 PÚCHOV 2.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14713 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 10:30 - ZŠ Púchov TAMAŠI, Oliver
II.TURNAJ HP4 PÚCHOV 2.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14714 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 10:30 - ZŠ Púchov BAGIN, Róbert
II.TURNAJ HP4 ALTIS 2.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14753 HK ALTIS Orava vs. MHA MARTIN 11:00 - ZŠ Altis Orava MACEK, Michal
II.TURNAJ HP4 ALTIS 2.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14754 MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 11:00 - ZŠ Altis Orava HUĽO, Roman
II.TURNAJ HP4 PÚCHOV 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14715 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 11:30 - ZŠ Púchov BAGIN, Róbert
II.TURNAJ HP4 PÚCHOV 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14716 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 11:30 - ZŠ Púchov TAMAŠI, Oliver
II.TURNAJ HP4 ALTIS 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14755 HK ALTIS Orava vs. MHA MARTIN 12:00 - ZŠ Altis Orava HUĽO, Roman
II.TURNAJ HP4 ALTIS 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14756 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. MHA MARTIN 12:00 - ZŠ Altis Orava MACEK, Michal
II.TURNAJ HP4 B.BYSTRICA 1 - 8.2.2020 - 1. kolo - Sobota 08.02.2020
14757 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 12:20 - ZŠ Banská Bystrica HRČKA, Lukáš
II.TURNAJ HP4 B.BYSTRICA 1 - 8.2.2020 - 1. kolo - Sobota 08.02.2020
14758 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 12:20 - ZŠ Banská Bystrica PUŠKÁR, Marián, Bc.
II.TURNAJ HP4 B.BYSTRICA 1 - 8.2.2020 - 2. kolo - Sobota 08.02.2020
14759 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 13:25 - ZŠ Banská Bystrica HRČKA, Lukáš
II.TURNAJ HP4 B.BYSTRICA 1 - 8.2.2020 - 2. kolo - Sobota 08.02.2020
14760 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 13:25 - ZŠ Banská Bystrica PUŠKÁR, Marián, Bc.
II.TURNAJ HP4 P.BYSTRICA 8.2.2020 - 1. kolo - Sobota 08.02.2020
14721 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 13:30 - ZŠ Považská Bystrica TICHÝ, Juraj
II.TURNAJ HP4 P.BYSTRICA 8.2.2020 - 1. kolo - Sobota 08.02.2020
14722 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 13:30 - ZŠ Považská Bystrica PASTIERÍK, Richard
II.TURNAJ HP4 P.BYSTRICA 8.2.2020 - 2. kolo - Sobota 08.02.2020
14723 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 14:30 - ZŠ Považská Bystrica PASTIERÍK, Richard
II.TURNAJ HP4 P.BYSTRICA 8.2.2020 - 2. kolo - Sobota 08.02.2020
14724 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 14:30 - ZŠ Považská Bystrica TICHÝ, Juraj
II.TURNAJ HP4 MARTIN 2 - 9.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 09.02.2020
14761 MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 9:00 - ZŠ Martin VRBINSKÝ, Patrik
II.TURNAJ HP4 MARTIN 2 - 9.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 09.02.2020
14762 MHA MARTIN vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 9:00 - ZŠ Martin TICHÝ, Jozef
II.TURNAJ HP4 MARTIN 2 - 9.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 09.02.2020
14763 MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 10:00 - ZŠ Martin TICHÝ, Jozef
II.TURNAJ HP4 MARTIN 2 - 9.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 09.02.2020
14764 MHA MARTIN vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 10:00 - ZŠ Martin VRBINSKÝ, Patrik
II.TURNAJ HP4 DETVA 15.2.2020 - 1. kolo - Sobota 15.02.2020
14729 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 10:15 - ZŠ Detva KURČÍK, Martin
II.TURNAJ HP4 DETVA 15.2.2020 - 1. kolo - Sobota 15.02.2020
14730 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 10:15 - ZŠ Detva FARKAŠ, Denis
II.TURNAJ HP4 DETVA 15.2.2020 - 2. kolo - Sobota 15.02.2020
14731 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:15 - ZŠ Detva KURČÍK, Martin
II.TURNAJ HP4 DETVA 15.2.2020 - 2. kolo - Sobota 15.02.2020
14732 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 11:15 - ZŠ Detva FARKAŠ, Denis
II.TURNAJ HP4 DUBNICA - 15.2.2020 - 1. kolo - Sobota 15.02.2020
14769 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom TICHÝ, Jozef
II.TURNAJ HP4 DUBNICA - 15.2.2020 - 1. kolo - Sobota 15.02.2020
14770 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 11:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom BAGIN, Róbert
II.TURNAJ HP4 DUBNICA - 15.2.2020 - 2. kolo - Sobota 15.02.2020
14771 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 12:45 - ZŠ Dubnica n/Váhom TICHÝ, Jozef
II.TURNAJ HP4 DUBNICA - 15.2.2020 - 2. kolo - Sobota 15.02.2020
14772 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 12:45 - ZŠ Dubnica n/Váhom BAGIN, Róbert
II.TURNAJ HP4 L.MIKULÁŠ-2 22.2.2020 - 1. kolo - Sobota 22.02.2020
14737 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc.
II.TURNAJ HP4 L.MIKULÁŠ-2 22.2.2020 - 1. kolo - Sobota 22.02.2020
14738 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš PLEVA, Ján
II.TURNAJ HP4 L.MIKULÁŠ-2 22.2.2020 - 2. kolo - Sobota 22.02.2020
14739 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 15:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš SEJNA, Milan, Bc.
II.TURNAJ HP4 L.MIKULÁŠ-2 22.2.2020 - 2. kolo - Sobota 22.02.2020
14740 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 15:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš PLEVA, Ján
II.TURNAJ HP4 MARTIN 1 - 23.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 23.02.2020
14765 MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 8:00 - ZŠ Martin ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
II.TURNAJ HP4 MARTIN 1 - 23.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 23.02.2020
14766 MHA MARTIN vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 8:00 - ZŠ Martin MAXOŇ, Róbert
II.TURNAJ HP4 MARTIN 1 - 23.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 23.02.2020
14767 MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 9:00 - ZŠ Martin ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
II.TURNAJ HP4 MARTIN 1 - 23.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 23.02.2020
14768 MHA MARTIN vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 9:00 - ZŠ Martin MAXOŇ, Róbert
II.TURNAJ HP4 ŽILINA-2 23.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 23.02.2020
14741 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 13:30 - ZŠ Žilina ĎURINA, Vladimír, Bc.
II.TURNAJ HP4 ŽILINA-2 23.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 23.02.2020
14742 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 13:30 - ZŠ Žilina FLOREK, Milan
II.TURNAJ HP4 ŽILINA-2 23.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 23.02.2020
14743 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 14:30 - ZŠ Žilina FLOREK, Milan
II.TURNAJ HP4 ŽILINA-2 23.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 23.02.2020
14744 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 14:30 - ZŠ Žilina ĎURINA, Vladimír, Bc.
II.TURNAJ HP4 B.BYSTRICA 2 - 29.2.2020 - 1. kolo - Sobota 29.02.2020
14773 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 16:00 - ZŠ Banská Bystrica PAULÍNY, Jozef
II.TURNAJ HP4 B.BYSTRICA 2 - 29.2.2020 - 1. kolo - Sobota 29.02.2020
17774 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 16:00 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš
II.TURNAJ HP4 B.BYSTRICA 2 - 29.2.2020 - 2. kolo - Sobota 29.02.2020
14775 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 17:00 - ZŠ Banská Bystrica PAULÍNY, Jozef
II.TURNAJ HP4 B.BYSTRICA 2 - 29.2.2020 - 2. kolo - Sobota 29.02.2020
14776 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 17:00 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš

Liga prípraviek P3 Stred

II.TURNAJ HP3 MARTIN 1 - 1.2.2020 - 1. kolo - Sobota 01.02.2020
13732 MHA MARTIN vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 10:00 - ZŠ Martin DUTKA, Vladimír
II.TURNAJ HP3 MARTIN 1 - 1.2.2020 - 1. kolo - Sobota 01.02.2020
13733 MHA MARTIN vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 10:00 - ZŠ Martin KOTRÍK, Samuel
II.TURNAJ HP3 MARTIN 1 - 1.2.2020 - 2. kolo - Sobota 01.02.2020
13734 MHA MARTIN vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:00 - ZŠ Martin DUTKA, Vladimír
II.TURNAJ HP3 MARTIN 1 - 1.2.2020 - 2. kolo - Sobota 01.02.2020
13735 MHA MARTIN vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:00 - ZŠ Martin KOTRÍK, Samuel
II.TURNAJ HP3 PÚCHOV 1.2.2020 - 1. kolo - Sobota 01.02.2020
13728 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 11:30 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard
II.TURNAJ HP3 PÚCHOV 1.2.2020 - 1. kolo - Sobota 01.02.2020
13729 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 11:30 - ZŠ Púchov TAMAŠI, Oliver
II.TURNAJ HP3 PÚCHOV 1.2.2020 - 2. kolo - Sobota 01.02.2020
13730 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 12:30 - ZŠ Púchov TAMAŠI, Oliver
II.TURNAJ HP3 PÚCHOV 1.2.2020 - 2. kolo - Sobota 01.02.2020
13731 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 12:30 - ZŠ Púchov PASTIERÍK, Richard
II.TURNAJ HP3 D.KUBÍN 1 - 2.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 02.02.2020
13736 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZŠ Dolný Kubín FLOREK, Milan
II.TURNAJ HP3 D.KUBÍN 1 - 2.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 02.02.2020
13737 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 9:00 - ZŠ Dolný Kubín LUPTÁK, Jakub
II.TURNAJ HP3 D.KUBÍN 1 - 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
13738 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 10:00 - ZŠ Dolný Kubín LUPTÁK, Jakub
II.TURNAJ HP3 D.KUBÍN 1 - 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
13739 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 10:00 - ZŠ Dolný Kubín FLOREK, Milan
II.TURNAJ HP3 ŽILINA 2 - 2.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 02.02.2020
13740 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 13:30 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik
II.TURNAJ HP3 ŽILINA 2 - 2.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 02.02.2020
13741 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 13:30 - ZŠ Žilina TICHÝ, Jozef
II.TURNAJ HP3 ŽILINA 2 - 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
13742 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 14:30 - ZŠ Žilina TICHÝ, Jozef
II.TURNAJ HP3 ŽILINA 2 - 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
13743 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 14:30 - ZŠ Žilina VRBINSKÝ, Patrik
II.TURNAJ HP3 L.MIKULÁŠ 1 - 9.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13744 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HK ALTIS Orava 9:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš SABO, Simeon
II.TURNAJ HP3 L.MIKULÁŠ 1 - 9.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13745 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 9:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš LEHOTSKÝ, Patrik
II.TURNAJ HP3 P.BYSTRICA - 9.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13748 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MHA MARTIN 10:00 - ZŠ Považská Bystrica BAGIN, Róbert
II.TURNAJ HP3 P.BYSTRICA - 9.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13749 MŠK Púchov s.r.o. vs. MHA MARTIN 10:00 - ZŠ Považská Bystrica TAMAŠI, Oliver
II.TURNAJ HP3 L.MIKULÁŠ 1 - 9.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13746 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HK ALTIS Orava 10:15 - ZŠ Lipt. Mikuláš SABO, Simeon
II.TURNAJ HP3 L.MIKULÁŠ 1 - 9.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13747 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 10:15 - ZŠ Lipt. Mikuláš LEHOTSKÝ, Patrik
II.TURNAJ HP3 P.BYSTRICA - 9.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13750 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MHA MARTIN 11:15 - ZŠ Považská Bystrica BAGIN, Róbert
II.TURNAJ HP3 P.BYSTRICA - 9.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13751 MŠK Púchov s.r.o. vs. MHA MARTIN 11:15 - ZŠ Považská Bystrica TAMAŠI, Oliver
II.TURNAJ HP3 B.BYSTRICA 2 - 9.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13752 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 11:30 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš
II.TURNAJ HP3 B.BYSTRICA 2 - 9.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13753 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 11:30 - ZŠ Banská Bystrica HRČKA, Lukáš
II.TURNAJ HP3 B.BYSTRICA 2 - 9.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13754 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 12:30 - ZŠ Banská Bystrica TURČAN, Leoš
II.TURNAJ HP3 B.BYSTRICA 2 - 9.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 09.02.2020
13755 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 12:30 - ZŠ Banská Bystrica HRČKA, Lukáš
II.TURNAJ HP3 L.MIKULÁŠ 2 - 23.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 23.02.2020
13755 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 9:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš LEHOTSKÝ, Patrik
II.TURNAJ HP3 L.MIKULÁŠ 2 - 23.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 23.02.2020
13756 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub Brezno 9:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš MATÚŠ, Jakub
II.TURNAJ HP3 ZVOLEN 1 - 23.2.2020 - 1. kolo - Nedeľa 23.02.2020
13759 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. SPORT TREND, s.r.o. 9:00 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš
II.TURNAJ HP3 ZVOLEN 1 - 23.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 23.02.2020
13760 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejový club Lučenec 9:00 - ZŠ Zvolen PUŠKÁR, Marián, Bc.
II.TURNAJ HP3 ZVOLEN 1 - 23.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 23.02.2020
13761 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Hokejový club Lučenec 10:00 - ZŠ Zvolen HRČKA, Lukáš
II.TURNAJ HP3 ZVOLEN 1 - 23.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 23.02.2020
13762 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. SPORT TREND, s.r.o. 10:00 - ZŠ Zvolen PUŠKÁR, Marián, Bc.
II.TURNAJ HP3 L.MIKULÁŠ 2 - 23.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 23.02.2020
13757 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 10:15 - ZŠ Lipt. Mikuláš LEHOTSKÝ, Patrik
II.TURNAJ HP3 L.MIKULÁŠ 2 - 23.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 23.02.2020
13758 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Hokejový klub Brezno 10:15 - ZŠ Lipt. Mikuláš MATÚŠ, Jakub

Východoslovenský región

Liga starších žiakov 8.ročník

Región VÝCHOD nadstavba 6. - 9. - 5. kolo - Sobota 01.02.2020
8712 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Mládež HC 46 Bardejov 8:30 - ZŠ Humenné MAKEĽ, Marek SHCHERBANIUK, Danylo
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 5. - 5. kolo - Sobota 01.02.2020
8681 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 8:45 - Tréningová hala SA Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. PRIBULA, Tomáš
Región VÝCHOD nadstavba 6. - 9. - 5. kolo - Sobota 01.02.2020
8711 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica LUKÁČ, Peter, Mgr. DUDA, Peter
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 5. - 5. kolo - Sobota 01.02.2020
8682 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves GAJAN st., Rastislav KOCÚR, Michal, Mgr.
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 5. - 4. kolo - Pondelok 03.02.2020
8680 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - STEEL Arena Košice BINDA, Adam HANUŠOVSKY, Matúš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 5. - 6. kolo - Štvrtok 06.02.2020
8684 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 10:00 - Tréningová hala SA Košice MERGLESKÝ, Marian MOLEKOVÁ, Eva Mária
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 5. - 6. kolo - Štvrtok 06.02.2020
8683 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový Club KOŠICE 13:00 - ZŠ Spišská Nová Ves GAJAN st., Rastislav ŠVAJKA, Slavomír
Región VÝCHOD nadstavba 6. - 9. - 6. kolo - Sobota 08.02.2020
8713 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 9:00 - ZŠ Trebišov KOVALČIN, Jakub DOBRANSKÝ, Matúš
Región VÝCHOD nadstavba 6. - 9. - 6. kolo - Sobota 08.02.2020
8714 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 12:00 - ZŠ Bardejov PRIBULA, Maroš HRIŠKO, Peter
Región VÝCHOD nadstavba 6. - 9. - 7. kolo - Sobota 15.02.2020
8716 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica HOMOLA, Marián VARGA, Róbert, Ing.
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 5. - 7. kolo - Sobota 15.02.2020
8685 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 10:00 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MIHAĽOV, Martin
Región VÝCHOD nadstavba 6. - 9. - 8. kolo - Štvrtok 20.02.2020
8720 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Mládež HC 46 Bardejov 16:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica ŠVAJKA, Slavomír LIŠKA, Lukáš
Región VÝCHOD nadstavba 6. - 9. - 8. kolo - Piatok 21.02.2020
8719 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 14:00 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub FIC, Jakub
Región VÝCHOD nadstavba 6. - 9. - 9. kolo - Sobota 22.02.2020
8718 Mládež HC 46 Bardejov vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 8:30 - ZŠ Svidník DUDA, Peter PRIBULA, Maroš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 5. - 8. kolo - Sobota 22.02.2020
8687 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Poprad JOCHMAN, Jakub, Ing. ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 5. - 8. kolo - Sobota 22.02.2020
8688 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Prešov Penguins, n.o. 18:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 5. - 9. kolo - Piatok 28.02.2020
8690 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE 12:15 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MAJERNÍK, Jakub
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 5. - 15. kolo - Piatok 28.02.2020
8702 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 13:00 - ZŠ Spišská Nová Ves LIŠKA, Lukáš ŠVAJKA, Slavomír
Región VÝCHOD nadstavba 6. - 9. - 9. kolo - Sobota 29.02.2020
8717 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica ŠVAJKA, Slavomír LIŠKA, Lukáš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 5. - 9. kolo - Sobota 29.02.2020
8689 Prešov Penguins, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 13:45 - Tréningová hala SA Košice BINDA, Adam HERICH, Richard

Liga starších žiakov 7.ročník

Región východ, U13 - 19. kolo - Sobota 01.02.2020
7674 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 10:45 - Tréningová hala SA Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. PRIBULA, Tomáš
Región východ, U13 - 18. kolo - Pondelok 03.02.2020
7672 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:15 - Tréningová hala SA Košice BINDA, Adam HANUŠOVSKY, Matúš
Región východ, U13 - 27. kolo - Štvrtok 06.02.2020
7707 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový Club KOŠICE 15:30 - ZŠ Spišská Nová Ves GAJAN st., Rastislav ŠVAJKA, Slavomír
Región východ, U13 - 20. kolo - Sobota 08.02.2020
7679 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:15 - Tréningová hala SA Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. VIZNER, Jakub
Región východ, U13 - 18. kolo - Nedeľa 09.02.2020
7670 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ Humenné BABJAK, Ladislav SHCHERBANIUK, Danylo
Región východ, U13 - 22. kolo - Sobota 15.02.2020
7686 Hokejový Club KOŠICE vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:15 - Tréningová hala SA Košice PRIBULA, Tomáš VIZNER, Jakub
Región východ, U13 - 21. kolo - Sobota 15.02.2020
7682 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves LUKÁČ, Peter, Mgr. LIŠKA, Lukáš
Región východ, U13 - 22. kolo - Sobota 22.02.2020
7687 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Mládež HC 46 Bardejov 10:30 - ZŠ Svidník DUDA, Peter PRIBULA, Maroš
Región východ, U13 - 22. kolo - Sobota 22.02.2020
7688 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 13:45 - ZŠ Poprad JOCHMAN, Jakub, Ing. ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, U13 - 23. kolo - Streda 26.02.2020
7690 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. P.H.K. Prešov, n.o. 13:00 - ZŠ Spišská Nová Ves KOVALČÍK, Jozef ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, U13 - 23. kolo - Piatok 28.02.2020
7692 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový Club KOŠICE 12:30 - ZŠ Humenné FIC, Jakub PAVLOTTY, Jakub
Región východ, U13 - 23. kolo - Sobota 29.02.2020
7691 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - ZŠ Bardejov DUDA, Peter PRIBULA, Maroš

Liga mladších žiakov 6.ročník

Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 5. kolo - Sobota 01.02.2020
6703 Hokejový Club KOŠICE vs. LIBA ACADEMY 11 9:00 - Tréningová hala SA Košice SÝKORA, Maroš WEISS, Kristián
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 5. kolo - Sobota 01.02.2020
6748 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Spiš Indians 9:00 - ZŠ Trebišov HANUŠOVSKY, Matúš KISSI, Tomáš
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 5. kolo - Sobota 01.02.2020
6749 HC Bulls Vranov vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou MAJERNÍK, Jakub FIC, Jakub
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 5. kolo - Sobota 01.02.2020
6705 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 10:00 - ZŠ Michalovce BANÍK, Matej BABJAK, Ladislav
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 5. kolo - Sobota 01.02.2020
6704 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 13:00 - ZŠ Humenné SHCHERBANIUK, Danylo MAKEĽ, Marek
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 6. kolo - Pondelok 03.02.2020
6707 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:00 - ZŠ Michalovce VALL, Michal, Mgr. MAJERNÍK, Jakub
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 6. kolo - Sobota 08.02.2020
6708 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - ZŠ Humenné MAKEĽ, Patrik MAKEĽ, Marek
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 6. kolo - Sobota 08.02.2020
6752 Hokejový klub Spiš Indians vs. HC Bulls Vranov 9:00 - ZŠ Levoča ZAŤKO, Martin, Mgr. LIŠKA, Lukáš
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 6. kolo - Sobota 08.02.2020
6751 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 10:00 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter PRIBULA, Maroš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 6. kolo - Sobota 08.02.2020
6706 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:00 - ZŠ Čaňa PRIBULA, Tomáš BINDA, Adam
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 6. kolo - Sobota 08.02.2020
6753 Prešov Penguins, n.o. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:30 - Tréningová hala SA Košice HERICH, Richard HANUŠOVSKY, Matúš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 4. kolo - Nedeľa 09.02.2020
6701 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Humenné BABJAK, Ladislav SHCHERBANIUK, Danylo
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 7. kolo - Streda 12.02.2020
6710 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 10:15 - Tréningová hala SA Košice HANUŠOVSKY, Matúš SÝKORA, Maroš
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 7. kolo - Sobota 15.02.2020
6754 HC Bulls Vranov vs. Prešov Penguins, n.o. 9:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou BANÍK, Matej SHCHERBANIUK, Danylo
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 7. kolo - Sobota 15.02.2020
6709 LIBA ACADEMY 11 vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 11:00 - ZŠ Čaňa KISSI, Tomáš BINDA, Adam
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 7. kolo - Sobota 15.02.2020
6711 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 7. kolo - Sobota 15.02.2020
6755 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Hokejový klub Spiš Indians 11:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica HOMOLA, Marián VARGA, Róbert, Ing.
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 10. kolo - Streda 19.02.2020
6763 Mládež HC 46 Bardejov vs. Prešov Penguins, n.o. 13:30 - ZŠ Bardejov DUDA, Peter HRIŠKO, Peter
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 8. kolo - Sobota 22.02.2020
6758 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Prešov Penguins, n.o. 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica BINDA, Adam HOMOLA, Marián
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 8. kolo - Sobota 22.02.2020
6759 HC Bulls Vranov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou BABJAK, Ladislav BANÍK, Matej
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 8. kolo - Sobota 22.02.2020
6713 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový Club KOŠICE 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 8. kolo - Sobota 22.02.2020
6712 LIBA ACADEMY 11 vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:00 - ZŠ Čaňa HERICH, Richard VIZNER, Jakub
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 8. kolo - Sobota 22.02.2020
6714 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 11:15 - ZŠ Michalovce SHCHERBANIUK, Danylo PAVLOTTY, Jakub
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 14. kolo - Nedeľa 23.02.2020
6732 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 11:30 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Jozef LIŠKA, Lukáš MARTINKO, Vladimír
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 9. kolo - Sobota 29.02.2020
6717 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 9:00 - Tréningová hala SA Košice HANUŠOVSKY, Matúš KISSI, Tomáš
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 9. kolo - Sobota 29.02.2020
6762 Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - ZŠ Levoča ZAŤKO, Martin, Mgr. TARBAJ, Radoslav
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 9. kolo - Sobota 29.02.2020
6716 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ZÁVATSKÝ, Matúš KOVALČÍK, Jozef
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 9. kolo - Sobota 29.02.2020
6715 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. LIBA ACADEMY 11 11:15 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MAJERNÍK, Jakub
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 9. kolo - Sobota 29.02.2020
6760 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica ŠVAJKA, Slavomír LIŠKA, Lukáš

Liga mladších žiakov 5.ročník

Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 5. kolo - Sobota 01.02.2020
5751 Hokejový klub Sabinov vs. HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. 9:30 - ZŠ Sabinov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 5. kolo - Sobota 01.02.2020
5750 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Mládež HC 46 Bardejov 10:45 - ZŠ Humenné SHCHERBANIUK, Danylo MAKEĽ, Marek
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 5. kolo - Sobota 01.02.2020
5704 Hokejový Club KOŠICE vs. Prešov Penguins, n.o. 11:15 - STEEL Arena Košice WEISS, Kristián SÝKORA, Maroš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 5. kolo - Sobota 01.02.2020
5705 HC Bulls Vranov vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou MAJERNÍK, Jakub FIC, Jakub
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 5. kolo - Sobota 01.02.2020
5706 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Trebišov DOBRANSKÝ, Matúš KOVALČIN, Jakub
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 5. kolo - Sobota 01.02.2020
5749 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spiš Indians 12:15 - ZŠ Michalovce BANÍK, Matej BABJAK, Ladislav
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 14. kolo - Pondelok 03.02.2020
5778 Mládež HC 46 Bardejov vs. HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. 10:00 - ZŠ Bardejov PRIBULA, Maroš JURKO, Michal, Bc.
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 6. kolo - Sobota 08.02.2020
5752 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Sabinov 8:00 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter PRIBULA, Maroš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 6. kolo - Sobota 08.02.2020
5707 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:15 - Tréningová hala SA Košice HERICH, Richard HANUŠOVSKY, Matúš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 6. kolo - Sobota 08.02.2020
5708 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - ZŠ Trebišov DOBRANSKÝ, Matúš STRELEC, Miloš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 6. kolo - Sobota 08.02.2020
5709 HC Bulls Vranov vs. Hokejový Club KOŠICE 11:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou BANÍK, Matej BABJAK, Ladislav
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 6. kolo - Sobota 08.02.2020
5753 Hokejový klub Spiš Indians vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 11:30 - ZŠ Levoča LIŠKA, Lukáš ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 6. kolo - Sobota 08.02.2020
5754 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:20 - PSK aréna Prešov SHCHERBANIUK, Danylo
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 7. kolo - Streda 12.02.2020
5711 Hokejový Club KOŠICE vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 12:30 - STEEL Arena Košice HANUŠOVSKY, Matúš SÝKORA, Maroš
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 7. kolo - Sobota 15.02.2020
5755 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:00 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub MAJERNÍK, Jakub
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 7. kolo - Sobota 15.02.2020
5756 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub Spiš Indians 9:30 - ZŠ Sabinov BOROŠ, Ladislav SÝKORA, Maroš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 7. kolo - Sobota 15.02.2020
5710 HC Bulls Vranov vs. Prešov Penguins, n.o. 11:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou BANÍK, Matej SHCHERBANIUK, Danylo
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 7. kolo - Sobota 15.02.2020
5757 HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:30 - ZŠ Kežmarok ŠVAJKA, Slavomír ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 7. kolo - Sobota 15.02.2020
5712 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 13:45 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 8. kolo - Sobota 22.02.2020
5760 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - ZŠ Humenné MAJERNÍK, Jakub FIC, Jakub
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 8. kolo - Sobota 22.02.2020
5759 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:30 - ZŠ Sabinov JANIGA, Matej, Ing.
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 8. kolo - Sobota 22.02.2020
5713 Prešov Penguins, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:00 - Tréningová hala SA Košice HANUŠOVSKY, Matúš KISSI, Tomáš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 8. kolo - Sobota 22.02.2020
5715 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HC Bulls Vranov 11:30 - ZŠ Trebišov NEZBALA, Dávid SÝKORA, Maroš
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 8. kolo - Sobota 22.02.2020
5758 HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. vs. Hokejový klub Spiš Indians 11:30 - ZŠ Kežmarok KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 8. kolo - Sobota 22.02.2020
5714 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový Club KOŠICE 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 14. kolo - Nedeľa 23.02.2020
5733 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 13:45 - ZŠ Poprad LIŠKA, Lukáš KOVALČÍK, Jozef
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 10. kolo - Pondelok 24.02.2020
5764 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 13:30 - ZŠ Bardejov PRIBULA, Maroš ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 12. kolo - Streda 26.02.2020
5726 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový Club KOŠICE 16:00 - ZŠ Trebišov BINDA, Adam PRIBULA, Tomáš
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 9. kolo - Streda 26.02.2020
5762 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. 16:00 - PSK aréna Prešov DUDA, Peter HRIŠKO, Peter
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 14. kolo - Štvrtok 27.02.2020
5732 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC Bulls Vranov 15:30 - ZŠ Spišská Nová Ves GAJAN st., Rastislav LIŠKA, Lukáš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 9. kolo - Sobota 29.02.2020
5718 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:15 - STEEL Arena Košice KISSI, Tomáš HANUŠOVSKY, Matúš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 9. kolo - Sobota 29.02.2020
5716 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Prešov Penguins, n.o. 11:30 - ZŠ Trebišov DOBRANSKÝ, Matúš STRELEC, Miloš
Región VÝCHOD nadstavba 1. - 6. - 9. kolo - Sobota 29.02.2020
5717 HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou BANÍK, Matej MAKEĽ, Patrik
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 9. kolo - Sobota 29.02.2020
5763 Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:30 - ZŠ Levoča TARBAJ, Radoslav ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región VÝCHOD nadstavba 7. - 13. - 9. kolo - Sobota 29.02.2020
5761 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Sabinov 13:30 - ZŠ Michalovce VALL, Michal, Mgr. KUŠNÍR, Dominik

Liga prípraviek P4 Východ

Levoča 3.2.2020 - 3. kolo - Pondelok 03.02.2020
14147 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 14:30 - ZŠ Levoča LIŠKA, Lukáš
Levoča 3.2.2020 - 3. kolo - Pondelok 03.02.2020
14148 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HK Sršne Košice 14:30 - ZŠ Levoča KOVALČÍK, Lukáš
Levoča 3.2.2020 - 3. kolo - Pondelok 03.02.2020
14149 Hokejový klub Spiš Indians vs. HK Sršne Košice 15:25 - ZŠ Levoča LIŠKA, Lukáš
Levoča 3.2.2020 - 3. kolo - Pondelok 03.02.2020
14150 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 15:25 - ZŠ Levoča KOVALČÍK, Lukáš
HK Sršne Košice Y 9.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 09.02.2020
14099 HK Sršne Košice vs. Hokejový Club KOŠICE 8:15 - Aréna Sršňov Košice BOROŠ, Ladislav
HK Sršne Košice Y 9.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 09.02.2020
14100 Prešov Penguins, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 8:15 - Aréna Sršňov Košice VIZNER, Jakub
HK Sršne Košice Y 9.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 09.02.2020
14101 HK Sršne Košice vs. Prešov Penguins, n.o. 9:10 - Aréna Sršňov Košice VIZNER, Jakub
HK Sršne Košice Y 9.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 09.02.2020
14102 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 9:10 - Aréna Sršňov Košice BOROŠ, Ladislav
Sabinov 9.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 09.02.2020
14123 Hokejový klub Sabinov vs. LIBA ACADEMY 11 9:15 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan
Sabinov 9.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 09.02.2020
14124 Mládež HC 46 Bardejov vs. HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. 9:15 - ZŠ Sabinov BANÍK, Matej
Sabinov 9.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 09.02.2020
14125 Hokejový klub Sabinov vs. Mládež HC 46 Bardejov 10:15 - ZŠ Sabinov FEKETE, Štefan
Sabinov 9.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 09.02.2020
14126 HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. vs. LIBA ACADEMY 11 10:15 - ZŠ Sabinov BANÍK, Matej
HC Košice B 16.2.2020 - 4. kolo - Nedeľa 16.02.2020
14103 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový Club KOŠICE 7:00 - STEEL Arena Košice PEKO, Daniel
HC Košice B 16.2.2020 - 4. kolo - Nedeľa 16.02.2020
14104 HK Sršne Košice vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 7:00 - STEEL Arena Košice BOROŠ, Ladislav
HC Košice B 16.2.2020 - 4. kolo - Nedeľa 16.02.2020
14105 Hokejový Club KOŠICE vs. HK Sršne Košice 8:15 - STEEL Arena Košice BOROŠ, Ladislav
HC Košice B 16.2.2020 - 4. kolo - Nedeľa 16.02.2020
14106 Hokejový Club KOŠICE vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 8:15 - STEEL Arena Košice PEKO, Daniel
LA 11 Košice 23.2.2020 - 4. kolo - Nedeľa 23.02.2020
14127 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:20 - ZŠ Čaňa VALENT, Jakub
LA 11 Košice 23.2.2020 - 4. kolo - Nedeľa 23.02.2020
14128 Hokejový klub Sabinov vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 11:20 - ZŠ Čaňa PEKO, Daniel
HA Slávia Prešov B 23.2.2020 - 4. kolo - Nedeľa 23.02.2020
14151 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 12:15 - PSK aréna Prešov DUDA, Peter
HA Slávia Prešov B 23.2.2020 - 4. kolo - Nedeľa 23.02.2020
14152 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Spiš Indians 12:15 - PSK aréna Prešov WEISS, Kristián
LA 11 Košice 23.2.2020 - 4. kolo - Nedeľa 23.02.2020
14129 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Sabinov 12:25 - ZŠ Čaňa VALENT, Jakub
LA 11 Košice 23.2.2020 - 4. kolo - Nedeľa 23.02.2020
14130 LIBA ACADEMY 11 vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 12:25 - ZŠ Čaňa PEKO, Daniel
HA Slávia Prešov B 23.2.2020 - 4. kolo - Nedeľa 23.02.2020
14153 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 13:05 - PSK aréna Prešov DUDA, Peter
HA Slávia Prešov B 23.2.2020 - 4. kolo - Nedeľa 23.02.2020
14154 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejový klub Spiš Indians 13:05 - PSK aréna Prešov WEISS, Kristián

Liga prípraviek P3 Východ

Levoča 1.2.2020 - 2. kolo - Sobota 01.02.2020
14321 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:00 - ZŠ Levoča LIŠKA, Lukáš
Levoča 1.2.2020 - 2. kolo - Sobota 01.02.2020
14322 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. LIBA ACADEMY 11 9:00 - ZŠ Levoča ŠVAJKA, Slavomír
Levoča 1.2.2020 - 2. kolo - Sobota 01.02.2020
14323 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. LIBA ACADEMY 11 9:55 - ZŠ Levoča ŠVAJKA, Slavomír
Levoča 1.2.2020 - 2. kolo - Sobota 01.02.2020
14324 Hokejový klub Spiš Indians vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:55 - ZŠ Levoča LIŠKA, Lukáš
HC Košice W 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14305 Hokejový Club KOŠICE vs. HC Bulls Vranov 9:00 - STEEL Arena Košice DIMUN, Rastislav, Ing.
HC Košice W 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14306 HK Sršne Košice vs. Prešov Penguins, n.o. 9:00 - STEEL Arena Košice BOROŠ, Ladislav
Gelnica 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14337 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica KISSI, Tomáš
Gelnica 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14338 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Sabinov 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica PRIBULA, Tomáš
HKM Kežmarok 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14369 HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. vs. JUNIOR ŠPORT KLUB - plus 9:00 - ZŠ Kežmarok ŠČURKA, Samuel
HKM Kežmarok 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14370 Mládež HC 46 Bardejov vs. HK Sršne Košice 9:00 - ZŠ Kežmarok KOVALČÍK, Jozef
HKM Kežmarok 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14371 HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. vs. HK Sršne Košice 9:50 - ZŠ Kežmarok ŠČURKA, Samuel
HKM Kežmarok 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14372 JUNIOR ŠPORT KLUB - plus vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:50 - ZŠ Kežmarok KOVALČÍK, Jozef
Gelnica 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14339 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Hokejový klub Sabinov 10:10 - ZŠ P.Bindasa Gelnica KISSI, Tomáš
Gelnica 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14340 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 10:10 - ZŠ P.Bindasa Gelnica PRIBULA, Tomáš
HC Košice W 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14307 Prešov Penguins, n.o. vs. HC Bulls Vranov 10:15 - STEEL Arena Košice DIMUN, Rastislav, Ing.
HC Košice W 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14308 Hokejový Club KOŠICE vs. HK Sršne Košice 10:15 - STEEL Arena Košice BOROŠ, Ladislav
HA Slávia Prešov R 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14353 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 12:15 - PSK aréna Prešov BANÍK, Matej
HA Slávia Prešov R 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14354 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 12:15 - PSK aréna Prešov SÝKORA, Maroš
HA Slávia Prešov R 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14355 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 13:05 - PSK aréna Prešov SÝKORA, Maroš
HA Slávia Prešov R 2.2.2020 - 2. kolo - Nedeľa 02.02.2020
14356 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 13:05 - PSK aréna Prešov BANÍK, Matej
PHK Prešov 16.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 16.02.2020
14309 Prešov Penguins, n.o. vs. HC Bulls Vranov 8:15 - STEEL Arena Košice KISSI, Tomáš
PHK Prešov 16.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 16.02.2020
14310 Hokejový Club KOŠICE vs. HK Sršne Košice 8:15 - STEEL Arena Košice WEISS, Kristián
PHK Prešov 16.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 16.02.2020
14311 HC Bulls Vranov vs. HK Sršne Košice 9:30 - STEEL Arena Košice KISSI, Tomáš
PHK Prešov 16.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 16.02.2020
14312 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 9:30 - STEEL Arena Košice WEISS, Kristián
Sp.N.Ves 16.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 16.02.2020
14341 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 10:15 - ZŠ Spišská Nová Ves LIŠKA, Lukáš
Sp.N.Ves 16.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 16.02.2020
14342 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Sabinov 10:15 - ZŠ Spišská Nová Ves KOVALČÍK, Jozef
Sp.N.Ves 16.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 16.02.2020
14343 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Hokejový klub Sabinov 11:15 - ZŠ Spišská Nová Ves LIŠKA, Lukáš
Sp.N.Ves 16.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 16.02.2020
14344 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:15 - ZŠ Spišská Nová Ves KOVALČÍK, Jozef
Trebišov 16.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 16.02.2020
14357 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 12:00 - ZŠ Trebišov NEZBALA, Dávid
Trebišov 16.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 16.02.2020
14358 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 12:00 - ZŠ Trebišov KOVALČIN, Jakub
HA Slávia Prešov B 16.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 16.02.2020
14373 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejový Club KOŠICE 12:15 - PSK aréna Prešov VIZNER, Jakub
HA Slávia Prešov B 16.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 16.02.2020
14374 Mládež HC 46 Bardejov vs. HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. 12:15 - PSK aréna Prešov PRIBULA, Tomáš
HA Slávia Prešov B 16.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 16.02.2020
14375 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Mládež HC 46 Bardejov 13:05 - PSK aréna Prešov VIZNER, Jakub
HA Slávia Prešov B 16.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 16.02.2020
14376 HOKEJOVÝ KLUB MLÁDEŽE KEŽMAROK o.z. vs. Hokejový Club KOŠICE 13:05 - PSK aréna Prešov PRIBULA, Tomáš
Trebišov 16.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 16.02.2020
14359 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 13:15 - ZŠ Trebišov NEZBALA, Dávid
Trebišov 16.2.2020 - 3. kolo - Nedeľa 16.02.2020
14360 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 13:15 - ZŠ Trebišov KOVALČIN, Jakub

Prípravný zápas REGIÓNY

Priateľské zápasy MHK Kežmarok 6. ročník - U12 - 5. kolo - Sobota 01.02.2020
32027 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica LUKÁČ, Peter, Mgr. DUDA, Peter
Priateľské zápasy MHK Kežmarok 6. ročník - U12 - 8. kolo - Sobota 22.02.2020
32029 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejový klub Spiš Indians 9:00 - ZŠ Kežmarok KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš