Delegačné listy - Delegačný list SZĽH č.3 ( 2019/2020)

Všetky informácie týkajúce sa ospravedlnení, prosíme nahlasovať výlučne  do IS programu SZĽH.  ( inak podané ospravedlnenia nebudú akceptované )

 

Vyúčtovanie rozhodcov a inštruktorov - sezóna 2019/2020

Vyúčtovanie cestovných výdavkov rozhodcu, inštruktora rozhodcov a videobránkového rozhodcu v CHL

Smernica pre poskytovanie náhrad rozhodcom, inštruktorom, videorozhodcom a funkcionárom mimo ľadu

Kilometrovník 2019/20 (platný od septembra 2019)

 

Informácia k turnajom AAA U15 :

- rozhodcov na turnaje typu AAA U15 deleguje SZĽH.

- zápasy turnajov typu AAA U15 sa hrajú 2x20minút.

- rozhodcovia ktorí rozhodujú zápasy turnaja typu AAA U15 zasielajú vyúčtovanie za príslušné zápasy na adresu SZĽH.

- paušál za zápas AAA U15 je 18 €

- na týchto turnajoch majú rozhodcovia zabezpečenú stravu a pitný režim.

- cestovné a ostatné výdavky sú preplácané v zmysle smernice o cestovných náhradách.

- rozhodcov na turnaje typu AA U15, U14, U13 deleguje regionálny zväz.

 

OZNAM EO SZĽH :

Vyúčtovania pre zápasy TIPSPORT Ligy na území Maďarskej republiky zasielať na rovnakom tlačive ako pre ostatné súťaže SZĽH:

Stravné Maďarská republika:

Sadzbu stravného treba uvádzať podľa času prekročenia hraníc SR na územie Maďarskej republiky  a pri návrate z Maďarskej republiky  čas prechodu hraníc na územie  Slovenska. Zároveň ostáva v platnosti nárok na sadzbu stravného v SR, ak spĺňa podmienku časového pásma ( kontakt Ing. Vladimír Baluška).

Časové pásmo pre Maďarskú republiku:

Do 6  hodín 9,75 €

6-12 hodín 19,50 €

Nad 12 hodín 39€

Za každý začatý deň po čase 00:00 prináleží ďalšia príslušná sadzba:

Od hraníc :

Do 6  hodín 9,75 €

6-12 hodín 19,50 €

Nad 12 hodín 39€

Originál doklady súvisiace s cestou do Maďarskej republiky zasielať spolu s vyúčtovaniami ( diaľničná známka, ubytovanie... )

Opatrením č. 176/2019 Z. z. o sumách stravného sa od 1. 7. 2019 zvyšujú sumy stravného v SR :

  • 5,10 € pre časové pásmo 5 až 12 hodín trvania pracovnej cesty,
  • 7,60 € pre časové pásmo 12 až 18 hodín trvania pracovnej cesty,
  • 11,60 € pre časové pásmo nad 18 hodín trvania pracovnej cesty.

 

 

 

Champions Hockey League

Champions Hockey League - 0. kolo - Utorok 08.10.2019
70006 HPK Hameenlinna vs. Rungsted Ishockey 19:00 - KHL SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing.
Champions Hockey League - 0. kolo - Utorok 08.10.2019
70011 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Ambri Piotta 19:45 - ZŠ Banská Bystrica MOSCHEN, Andrea STANO, Peter, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr. ORSZÁG, Peter, Ing. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Champions Hockey League - 0. kolo - Streda 09.10.2019
70008 Ocelari Trinec vs. Lausanne HC 17:00 - KHL STANO, Peter, Ing.
Champions Hockey League - 0. kolo - Streda 09.10.2019
70007 Lahti Pelicans vs. Yunost Minsk 19:00 - KHL SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing.

Tipsport liga

I. Základná časť - 8. kolo - Utorok 01.10.2019
50 MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HK Poprad a.s. 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KÓKAI, Márk BOGDAŇ, Andrej, Ing. KIS-KIRÁLY, Barna ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 8. kolo - Utorok 01.10.2019
53 HC Košice s.r.o. vs. HK Dukla Ingema Michalovce 17:30 - STEEL Arena Košice STANO, Peter, Ing. ŠTEFIK, Miroslav STANZEL, Matúš, Bc. BENIAČ, Lukáš, Bc. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 8. kolo - Utorok 01.10.2019
56 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HK DUKLA Trenčín, a.s. 17:30 - ZŠ Banská Bystrica SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. ORDZOVENSKÝ, Martin SMREK, Martin, Ing. GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 8. kolo - Utorok 01.10.2019
51 HC 07 DETVA s.r.o. vs. DVTK Jegesmedvék Miskolc 18:00 - ZŠ Detva ADAMEC, Milan, Mgr. NOVÁK, Milan, Ing. KONC ml., Juraj ROJÍK, Peter CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 8. kolo - Utorok 01.10.2019
54 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. MAC Budapest 18:30 - Arena Ondreja Nepelu BALUŠKA, Vladimír, Ing. KONC st., Daniel JURČIAK, Adam KONC ml., Daniel, Bc. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 8. kolo - Utorok 01.10.2019
55 HC Nové Zámky vs. HKM a.s. Zvolen 18:30 - ZŠ Nové Zámky LOKŠÍK, Peter NAGY, Attila KRAJČÍK, Martin, Mgr. SOLTÉSZ, Áron KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 9. kolo - Piatok 04.10.2019
59 HC Košice s.r.o. vs. DVTK Jegesmedvék Miskolc 17:30 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. RENCZ, Dániel JOBBÁGY, Martin, Mgr. KIS-KIRÁLY, Barna ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 9. kolo - Piatok 04.10.2019
61 HK Dukla Ingema Michalovce vs. HC Nové Zámky 17:30 - ZŠ Michalovce KORBA, Martin, Ing. JUHÁSZ, Gábor BENIAČ, Lukáš, Bc. SOLTÉSZ, Áron LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 9. kolo - Piatok 04.10.2019
57 HC 07 DETVA s.r.o. vs. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 18:00 - ZŠ Detva MÜLLNER, Róbert TVRDOŇ, Jozef SMREK, Martin, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 9. kolo - Piatok 04.10.2019
60 HK Nitra, s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 18:00 - Nitra Aréna NIKOLIC, Kristijan ŠTEFIK, Miroslav GEGÁŇ, Tomáš, Bc. SYNEK, Šimon, PaedDr. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 9. kolo - Piatok 04.10.2019
63 HKM a.s. Zvolen vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:00 - ZŠ Zvolen KONC st., Daniel FRIDRICH, Vladimír, Ing. KRAJČÍK, Martin, Mgr. KONC ml., Juraj JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 9. kolo - Piatok 04.10.2019
62 MAC Budapest vs. HK DUKLA Trenčín, a.s. 19:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN VÝLETA, Roman, Ing., PhD. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. KONC ml., Daniel, Bc. OROLIN, Michal, Mgr. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 10. kolo - Nedeľa 06.10.2019
67 HK Nitra, s.r.o. vs. HC Nové Zámky 16:00 - Nitra Aréna GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. MÜLLNER, Róbert GEGÁŇ, Tomáš, Bc. JEDLIČKA, Peter KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 10. kolo - Nedeľa 06.10.2019
69 HK Poprad a.s. vs. HC Košice s.r.o. 16:00 - ZŠ Poprad BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav DURMIS, Oto JOBBÁGY, Martin, Mgr. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 10. kolo - Nedeľa 06.10.2019
64 MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HKM a.s. Zvolen 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš LOKŠÍK, Peter KÓKAI, Márk JURČIAK, Adam KIS-KIRÁLY, Barna MARTINKO, Vladimír
I. Základná časť - 10. kolo - Nedeľa 06.10.2019
65 MAC Budapest vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 17:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN KONC st., Daniel ADAMEC, Milan, Mgr. FRIMMEL, Róbert, PhDr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 10. kolo - Nedeľa 06.10.2019
68 DVTK Jegesmedvék Miskolc vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 17:30 - Ice rink Miskolc, HUN KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA BOGDAŇ, Andrej, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 10. kolo - Nedeľa 06.10.2019
66 HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. HK Dukla Ingema Michalovce 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín NIKOLIC, Kristijan STANO, Peter, Ing. SYNEK, Šimon, PaedDr. SOLTÉSZ, Áron CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 11. kolo - Piatok 11.10.2019
72 HC Košice s.r.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 17:30 - STEEL Arena Košice VALACH, Miroslav, Ing. JUHÁSZ, Gábor ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA KIS-KIRÁLY, Barna LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 11. kolo - Piatok 11.10.2019
76 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HK Dukla Ingema Michalovce 17:30 - ZŠ Banská Bystrica GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. NAGY, Attila KACEJ, Lukáš, Mgr. SOLTÉSZ, Áron CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 11. kolo - Piatok 11.10.2019
75 HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. HK Nitra, s.r.o. 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín ŠTEFIK, Miroslav MÜLLNER, Róbert ROJÍK, Peter JEDLIČKA, Peter BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
I. Základná časť - 11. kolo - Piatok 11.10.2019
77 HKM a.s. Zvolen vs. MAC Budapest 18:00 - ZŠ Zvolen KORBA, Martin, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. BENIAČ, Lukáš, Bc. JOBBÁGY, Martin, Mgr. GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 11. kolo - Piatok 11.10.2019
73 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HK Poprad a.s. 18:30 - Arena Ondreja Nepelu LOKŠÍK, Peter STANO, Peter, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. KONC ml., Daniel, Bc. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 11. kolo - Piatok 11.10.2019
74 HC Nové Zámky vs. DVTK Jegesmedvék Miskolc 18:30 - ZŠ Nové Zámky KONC st., Daniel FRIDRICH, Vladimír, Ing. KRAJČÍK, Martin, Mgr. JURČIAK, Adam KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 13.10.2019
81 DVTK Jegesmedvék Miskolc vs. HK DUKLA Trenčín, a.s. 15:00 - Ice rink Miskolc, HUN ŠTEFIK, Miroslav VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KONC ml., Juraj ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 13.10.2019
80 HK Nitra, s.r.o. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 16:00 - Nitra Aréna NOVÁK, Milan, Ing. LOKŠÍK, Peter OROLIN, Michal, Mgr. SYNEK, Šimon, PaedDr. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 13.10.2019
78 MAC Budapest vs. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 17:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN MÜLLNER, Róbert KONC st., Daniel VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. KACEJ, Lukáš, Mgr. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 13.10.2019
82 HK Poprad a.s. vs. HC Nové Zámky 17:00 - ZŠ Poprad ADAMEC, Milan, Mgr. JUHÁSZ, Gábor KRAJČÍK, Martin, Mgr. KIS-KIRÁLY, Barna MARTINKO, Vladimír
I. Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 13.10.2019
79 HK Dukla Ingema Michalovce vs. HKM a.s. Zvolen 17:30 - ZŠ Michalovce VALACH, Miroslav, Ing. SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. STANZEL, Matúš, Bc. BOGDAŇ, Andrej, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 13.10.2019
83 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 18:00 - ZŠ Detva OROLIN, Tomáš, Bc. RENCZ, Dániel SOLTÉSZ, Áron ORDZOVENSKÝ, Martin GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 13. kolo - Piatok 18.10.2019
85 MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC Košice s.r.o. 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš BALUŠKA, Vladimír, Ing. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. DURMIS, Oto BENIAČ, Lukáš, Bc. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 13. kolo - Piatok 18.10.2019
91 HK Dukla Ingema Michalovce vs. MAC Budapest 17:30 - ZŠ Michalovce SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. KORBA, Martin, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. SMREK, Martin, Ing. GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 13. kolo - Piatok 18.10.2019
88 HK Poprad a.s. vs. HK DUKLA Trenčín, a.s. 18:00 - ZŠ Poprad KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. JUHÁSZ, Gábor BOGDAŇ, Andrej, Ing. KIS-KIRÁLY, Barna ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 13. kolo - Piatok 18.10.2019
90 HKM a.s. Zvolen vs. HK Nitra, s.r.o. 18:00 - ZŠ Zvolen LOKŠÍK, Peter KÓKAI, Márk ROJÍK, Peter SOLTÉSZ, Áron CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 13. kolo - Piatok 18.10.2019
87 HC Nové Zámky vs. HC 07 DETVA s.r.o. 18:30 - ZŠ Nové Zámky NOVÁK, Milan, Ing. MÜLLNER, Róbert FRIMMEL, Róbert, PhDr. JURČIAK, Adam BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
I. Základná časť - 14. kolo - Nedeľa 20.10.2019
95 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HK Poprad a.s. 16:00 - ZŠ Banská Bystrica VALACH, Miroslav, Ing. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. JOBBÁGY, Martin, Mgr. OROLIN, Michal, Mgr. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 14. kolo - Nedeľa 20.10.2019
92 MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HK Dukla Ingema Michalovce 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš KORBA, Martin, Ing. KÓKAI, Márk SMREK, Martin, Ing. KIS-KIRÁLY, Barna LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 14. kolo - Nedeľa 20.10.2019
93 MAC Budapest vs. HK Nitra, s.r.o. 17:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN FRIDRICH, Vladimír, Ing. STANO, Peter, Ing. STANZEL, Matúš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 14. kolo - Nedeľa 20.10.2019
94 HKM a.s. Zvolen vs. DVTK Jegesmedvék Miskolc 17:00 - ZŠ Zvolen MÜLLNER, Róbert KONC st., Daniel KONC ml., Juraj SYNEK, Šimon, PaedDr. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 14. kolo - Nedeľa 20.10.2019
96 HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín ADAMEC, Milan, Mgr. RENCZ, Dániel KACEJ, Lukáš, Mgr. SOLTÉSZ, Áron BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
I. Základná časť - 14. kolo - Nedeľa 20.10.2019
98 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HC Košice s.r.o. 18:00 - Arena Ondreja Nepelu ŠTEFIK, Miroslav NOVÁK, Milan, Ing. FRIMMEL, Róbert, PhDr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 15. kolo - Utorok 22.10.2019
100 HC Košice s.r.o. vs. HC Nové Zámky 17:30 - STEEL Arena Košice VALACH, Miroslav, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. BENIAČ, Lukáš, Bc. SMREK, Martin, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 15. kolo - Utorok 22.10.2019
102 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:00 - ZŠ Detva SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. STANO, Peter, Ing. STANZEL, Matúš, Bc. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 15. kolo - Utorok 22.10.2019
103 HK Poprad a.s. vs. HKM a.s. Zvolen 18:00 - ZŠ Poprad FRIDRICH, Vladimír, Ing. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. DURMIS, Oto ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 15. kolo - Utorok 22.10.2019
104 DVTK Jegesmedvék Miskolc vs. MAC Budapest 18:00 - Ice rink Miskolc, HUN KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. KORBA, Martin, Ing. BOGDAŇ, Andrej, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 15. kolo - Utorok 22.10.2019
105 HK Nitra, s.r.o. vs. HK Dukla Ingema Michalovce 18:00 - Nitra Aréna LOKŠÍK, Peter KÓKAI, Márk JURČIAK, Adam KIS-KIRÁLY, Barna BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
I. Základná časť - 15. kolo - Utorok 22.10.2019
99 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 18:30 - Arena Ondreja Nepelu MÜLLNER, Róbert NAGY, Attila JEDLIČKA, Peter SOLTÉSZ, Áron JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 16. kolo - Piatok 25.10.2019
106 MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HK Nitra, s.r.o. 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš ŠTEFIK, Miroslav KÓKAI, Márk DURMIS, Oto SOLTÉSZ, Áron CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 16. kolo - Piatok 25.10.2019
107 HK Dukla Ingema Michalovce vs. DVTK Jegesmedvék Miskolc 17:30 - ZŠ Michalovce VALACH, Miroslav, Ing. KORBA, Martin, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. ORDZOVENSKÝ, Martin ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 16. kolo - Piatok 25.10.2019
109 HKM a.s. Zvolen vs. HC 07 DETVA s.r.o. 18:00 - ZŠ Zvolen SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. OROLIN, Michal, Mgr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 16. kolo - Piatok 25.10.2019
111 HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC Košice s.r.o. 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín BALUŠKA, Vladimír, Ing. KONC st., Daniel KONC ml., Daniel, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
I. Základná časť - 16. kolo - Piatok 25.10.2019
112 HC Nové Zámky vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 18:30 - ZŠ Nové Zámky LOKŠÍK, Peter RENCZ, Dániel JEDLIČKA, Peter KIS-KIRÁLY, Barna KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 16. kolo - Piatok 25.10.2019
108 MAC Budapest vs. HK Poprad a.s. 19:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN ADAMEC, Milan, Mgr. NOVÁK, Milan, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. SYNEK, Šimon, PaedDr. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 17. kolo - Nedeľa 27.10.2019
113 HC Nové Zámky vs. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 16:00 - ZŠ Nové Zámky FRIDRICH, Vladimír, Ing. JUHÁSZ, Gábor VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. KIS-KIRÁLY, Barna KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 17. kolo - Nedeľa 27.10.2019
114 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HK DUKLA Trenčín, a.s. 16:00 - Arena Ondreja Nepelu NOVÁK, Milan, Ing. MÜLLNER, Róbert GEGÁŇ, Tomáš, Bc. KONC ml., Daniel, Bc. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 17. kolo - Nedeľa 27.10.2019
117 HC 07 DETVA s.r.o. vs. MAC Budapest 17:00 - ZŠ Detva LOKŠÍK, Peter OROLIN, Tomáš, Bc. JURČIAK, Adam STANZEL, Matúš, Bc. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
I. Základná časť - 17. kolo - Nedeľa 27.10.2019
118 HK Poprad a.s. vs. HK Dukla Ingema Michalovce 17:00 - ZŠ Poprad VALACH, Miroslav, Ing. KÓKAI, Márk DURMIS, Oto SOLTÉSZ, Áron CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 17. kolo - Nedeľa 27.10.2019
119 DVTK Jegesmedvék Miskolc vs. HK Nitra, s.r.o. 17:30 - Ice rink Miskolc, HUN KORBA, Martin, Ing. SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. BENIAČ, Lukáš, Bc. BOGDAŇ, Andrej, Ing. GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 17. kolo - Nedeľa 27.10.2019
115 HC Košice s.r.o. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:00 - STEEL Arena Košice BALUŠKA, Vladimír, Ing. ŠTEFIK, Miroslav OROLIN, Michal, Mgr. ROJÍK, Peter LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 18. kolo - Streda 30.10.2019
120 MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. DVTK Jegesmedvék Miskolc 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš VALACH, Miroslav, Ing. OROLIN, Tomáš, Bc. ROJÍK, Peter KRAJČÍK, Martin, Mgr. GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 18. kolo - Streda 30.10.2019
122 HK Dukla Ingema Michalovce vs. HC 07 DETVA s.r.o. 17:30 - ZŠ Michalovce KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. JUHÁSZ, Gábor STANZEL, Matúš, Bc. KIS-KIRÁLY, Barna LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 18. kolo - Streda 30.10.2019
125 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 17:30 - ZŠ Banská Bystrica SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. STANO, Peter, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. SMREK, Martin, Ing. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 18. kolo - Streda 30.10.2019
121 HK Nitra, s.r.o. vs. HK Poprad a.s. 18:00 - Nitra Aréna ADAMEC, Milan, Mgr. RENCZ, Dániel VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. SOLTÉSZ, Áron JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 18. kolo - Streda 30.10.2019
124 HKM a.s. Zvolen vs. HC Košice s.r.o. 18:00 - ZŠ Zvolen KONC st., Daniel NOVÁK, Milan, Ing. KONC ml., Juraj SYNEK, Šimon, PaedDr. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 18. kolo - Streda 30.10.2019
126 HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC Nové Zámky 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. FRIDRICH, Vladimír, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. FRIMMEL, Róbert, PhDr. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.

Slovenská hokejová liga

Základná časť - 8. kolo - Streda 02.10.2019
537 HK Skalica, s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 17:00 - HANT arena Skalica VIDO, Ľuboš, Ing. KIEPEŠ, Peter, Bc. KOLLÁR, Andrej, Ing.
Základná časť - 8. kolo - Streda 02.10.2019
538 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 17:30 - ZŠ Trnava BACHÚRIK, Jozef, Mgr. FRIMMEL, Róbert, PhDr. ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
Základná časť - 8. kolo - Streda 02.10.2019
539 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 18:00 - ZŠ Levice MOLLER, Anton, Ing. CRMAN, Filip, Bc. ŠOTEK, Marko, Bc. JONÁK, Peter
Základná časť - 8. kolo - Streda 02.10.2019
540 MsHK Žilina, a.s. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 18:00 - ZŠ Žilina TORNAY, Juraj, Bc. RIŠ, Jaroslav HAJNIK, Martin MARTINKO, Vladimír
Základná časť - 8. kolo - Streda 02.10.2019
536 HC Bratislava, s.r.o. vs. Hokejový klub Martin o.z. 18:30 - Arena Ondreja Nepelu KRIST, Mário, Ing. DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. MACKO, Peter, Ing.
Základná časť - 9. kolo - Piatok 04.10.2019
545 HK Skalica, s.r.o. vs. HC Bratislava, s.r.o. 17:00 - HANT arena Skalica LESAY, Dominik ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. REHÁK, Adam, Mgr.
Základná časť - 9. kolo - Piatok 04.10.2019
543 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Levice 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves PETERKA, Lukáš ZNAK, Marián, Mgr. ĎURINA, Vladimír, Bc. MARTINKO, Vladimír
Základná časť - 9. kolo - Piatok 04.10.2019
541 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Martin o.z. 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom VALACHOVIČ, Marián HANKO, Peter KNIŽKA, Tomáš JUNG, Roman, Ing.
Základná časť - 9. kolo - Piatok 04.10.2019
542 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. MsHK Žilina, a.s. 18:00 - ZŠ Topoľčany MOLLER, Anton, Ing. CRMAN, Filip, Bc. MAŠKULKA, Adam, Bc. HOLOMEK, Vladimír
Základná časť - 9. kolo - Piatok 04.10.2019
544 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Trnava 18:00 - ZŠ Považská Bystrica SMEREK, Vladimír VALL, Michal, Mgr. WOLF, Vladimír, Ing.
Základná časť - 39. kolo - Utorok 08.10.2019
683 Reprezentácia SR vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 17:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VÝLETA, Roman, Ing., PhD. ČÍŽ, Martin, Ing. HAJNIK, Martin JONÁK, Peter
Základná časť - 10. kolo - Streda 09.10.2019
549 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. MsHK Žilina, a.s. 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves SMEREK, Vladimír PRIBULA, Maroš JANIGA, Matej, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr.
Základná časť - 10. kolo - Streda 09.10.2019
546 Hokejový klub Martin o.z. vs. HK Skalica, s.r.o. 18:00 - ZŠ Martin PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. KNIŽKA, Tomáš DRBLÍK, Michal
Základná časť - 10. kolo - Streda 09.10.2019
548 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Levice 18:00 - ZŠ Považská Bystrica PURGAT, Patrik JUNEK, Martin HAJNIK, Martin CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Základná časť - 10. kolo - Streda 09.10.2019
550 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 18:00 - ZŠ Topoľčany TVRDOŇ, Jozef STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc. JONÁK, Peter
Základná časť - 10. kolo - Streda 09.10.2019
547 HC Bratislava, s.r.o. vs. Hokejový klub Trnava 18:30 - Arena Ondreja Nepelu VALACHOVIČ, Marián MAŠKULKA, Adam, Bc. ŠEFČÍK, Juraj, Ing. MACKO, Peter, Ing.
Základná časť - 11. kolo - Piatok 11.10.2019
555 Hokejový klub Trnava vs. HK Skalica, s.r.o. 17:30 - ZŠ Trnava BACHÚRIK, Jozef, Mgr. KOLLÁR, Andrej, Ing. MAKÚCH, Marek, Ing. ČAVOJSKÝ, Ján
Základná časť - 11. kolo - Piatok 11.10.2019
551 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Martin o.z. 18:00 - ZŠ Topoľčany VALKO, Karol, Ing. CRMAN, Filip, Bc. HANKO, Peter NEUZER, Erik
Základná časť - 11. kolo - Piatok 11.10.2019
552 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom LESAY, Dominik REHÁK, Adam, Mgr. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. JUNG, Roman, Ing.
Základná časť - 11. kolo - Piatok 11.10.2019
553 MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 18:00 - ZŠ Žilina PURGAT, Patrik DRBLÍK, Michal ZNAK, Marián, Mgr.
Základná časť - 11. kolo - Piatok 11.10.2019
554 Hokejový klub Levice vs. HC Bratislava, s.r.o. 18:00 - ZŠ Levice TORNAY, Juraj, Bc. WOLF, Vladimír, Ing. STANKOVIČ, Patrik, Bc. MAJLING, Ján
Základná časť - 40. kolo - Utorok 15.10.2019
684 Reprezentácia SR vs. HK Skalica, s.r.o. 17:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VÝLETA, Roman, Ing., PhD. MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal JONÁK, Peter
Základná časť - 12. kolo - Streda 16.10.2019
557 HK Skalica, s.r.o. vs. Hokejový klub Levice 17:00 - HANT arena Skalica PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. CRMAN, Filip, Bc. MAŠKULKA, Adam, Bc. JONÁK, Peter
Základná časť - 12. kolo - Streda 16.10.2019
560 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves LESAY, Dominik JANIGA, Matej, Ing. VALL, Michal, Mgr. FINDURA, Mikuláš
Základná časť - 12. kolo - Streda 16.10.2019
556 Hokejový klub Martin o.z. vs. Hokejový klub Trnava 18:00 - ZŠ Martin TORNAY, Juraj, Bc. PRIBULA, Maroš RIŠ, Jaroslav BAČO, Štefan
Základná časť - 12. kolo - Streda 16.10.2019
559 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 18:00 - ZŠ Považská Bystrica VÝLETA, Roman, Ing., PhD. ZNAK, Marián, Mgr. ĎURINA, Vladimír, Bc. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Základná časť - 12. kolo - Streda 16.10.2019
558 HC Bratislava, s.r.o. vs. MsHK Žilina, a.s. 18:30 - Arena Ondreja Nepelu VALKO, Karol, Ing. KOLLÁR, Andrej, Ing. REHÁK, Adam, Mgr. ČAVOJSKÝ, Ján
Základná časť - 13. kolo - Piatok 18.10.2019
561 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Martin o.z. 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves KORBA, Peter, Ing. ĎURINA, Vladimír, Bc. HAJNIK, Martin FINDURA, Mikuláš
Základná časť - 13. kolo - Piatok 18.10.2019
562 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 18:00 - ZŠ Topoľčany VIDO, Ľuboš, Ing. KIEPEŠ, Peter, Bc. STANKOVIČ, Patrik, Bc. JURČIAK, Rudolf
Základná časť - 13. kolo - Piatok 18.10.2019
564 MsHK Žilina, a.s. vs. HK Skalica, s.r.o. 18:00 - ZŠ Žilina MOLLER, Anton, Ing. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. ČÍŽ, Martin, Ing. JONÁK, Peter
Základná časť - 13. kolo - Piatok 18.10.2019
565 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Trnava 18:00 - ZŠ Levice VÝLETA, Roman, Ing., PhD. CRMAN, Filip, Bc. MAŠKULKA, Adam, Bc. KONC st., Juraj
Základná časť - 13. kolo - Piatok 18.10.2019
563 HC Bratislava, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 18:30 - Arena Ondreja Nepelu BACHÚRIK, Jozef, Mgr. JUNEK, Martin ŠEFČÍK, Juraj, Ing. ČAVOJSKÝ, Ján
Základná časť - 41. kolo - Utorok 22.10.2019
685 Reprezentácia SR vs. Hokejový klub Trnava 17:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna MOLLER, Anton, Ing. ĎURINA, Vladimír, Bc. HAJNIK, Martin MACKO, Peter, Ing.
Základná časť - 14. kolo - Streda 23.10.2019
567 Hokejový klub Trnava vs. MsHK Žilina, a.s. 17:30 - ZŠ Trnava TVRDOŇ, Jozef KOLLÁR, Andrej, Ing. HANKO, Peter JONÁK, Peter
Základná časť - 14. kolo - Streda 23.10.2019
566 Hokejový klub Martin o.z. vs. Hokejový klub Levice 18:00 - ZŠ Martin PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. STAŠŠÁK, Martin ZNAK, Marián, Mgr. KONC st., Juraj
Základná časť - 14. kolo - Streda 23.10.2019
568 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HK Skalica, s.r.o. 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom TORNAY, Juraj, Bc. JANIGA, Matej, Ing. WOLF, Vladimír, Ing.
Základná časť - 14. kolo - Streda 23.10.2019
570 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 18:00 - ZŠ Považská Bystrica SMEREK, Vladimír RIŠ, Jaroslav VALL, Michal, Mgr. MARTINKO, Vladimír
Základná časť - 14. kolo - Streda 23.10.2019
569 HC Bratislava, s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 18:30 - Arena Ondreja Nepelu PURGAT, Patrik JUNEK, Martin ŠEFČÍK, Juraj, Ing. MACKO, Peter, Ing.
Základná časť - 15. kolo - Piatok 25.10.2019
571 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Martin o.z. 18:00 - ZŠ Považská Bystrica VALKO, Karol, Ing. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. HANKO, Peter
Základná časť - 15. kolo - Piatok 25.10.2019
573 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK Skalica, s.r.o. 18:00 - ZŠ Topoľčany VIDO, Ľuboš, Ing. DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. HOLOMEK, Vladimír
Základná časť - 15. kolo - Piatok 25.10.2019
574 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Trnava 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom HATALA, Gabriel, Ing. ĎURINA, Vladimír, Bc. HAJNIK, Martin NEUZER, Erik
Základná časť - 15. kolo - Piatok 25.10.2019
575 MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub Levice 18:00 - ZŠ Žilina LESAY, Dominik REHÁK, Adam, Mgr. JURČIAK, Adam KONTŠEK, Vladimír
Základná časť - 6. kolo - Piatok 25.10.2019
527 HC Bratislava, s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 18:30 - Arena Ondreja Nepelu VALACHOVIČ, Marián JUNEK, Martin KOLLÁR, Andrej, Ing. MACKO, Peter, Ing.
Základná časť - 16. kolo - Streda 30.10.2019
576 MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub Martin o.z. 17:00 - ZŠ Žilina VALKO, Karol, Ing. MAKÚCH, Marek, Ing. REHÁK, Adam, Mgr. JURČIAK, Rudolf
Základná časť - 16. kolo - Streda 30.10.2019
577 Hokejový klub Levice vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 17:00 - ZŠ Levice VIDO, Ľuboš, Ing. ČÍŽ, Martin, Ing. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Základná časť - 16. kolo - Streda 30.10.2019
579 HK Skalica, s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 17:00 - HANT arena Skalica MOLLER, Anton, Ing. JUNEK, Martin ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
Základná časť - 16. kolo - Streda 30.10.2019
578 Hokejový klub Trnava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 17:30 - ZŠ Trnava VALACHOVIČ, Marián JEDLIČKA, Peter KOLLÁR, Andrej, Ing.
Základná časť - 16. kolo - Streda 30.10.2019
580 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HC Bratislava, s.r.o. 18:00 - ZŠ Považská Bystrica PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. ZNAK, Marián, Mgr. HOLOMEK, Vladimír

Extraliga juniorov

Základná časť - 19. kolo - Utorok 01.10.2019
1111 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Reprezentácia SR 17:00 - Nitra Aréna GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. OROLIN, Michal, Mgr. SYNEK, Šimon, PaedDr.
Základná časť - 9. kolo - Streda 02.10.2019
1051 Reprezentácia SR vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 17:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna NOVÁK, Milan, Ing. OROLIN, Michal, Mgr. SYNEK, Šimon, PaedDr.
Základná časť - 10. kolo - Piatok 04.10.2019
1057 Reprezentácia SR vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 17:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna ADAMEC, Milan, Mgr. FRIMMEL, Róbert, PhDr. JEDLIČKA, Peter
Základná časť - 9. kolo - Sobota 05.10.2019
1050 HC Košice s.r.o. vs. MHA MARTIN 14:00 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr.
Základná časť - 9. kolo - Sobota 05.10.2019
1053 HKM a.s vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 14:00 - ZŠ Zvolen ŠTEFIK, Miroslav ROJÍK, Peter STAŠŠÁK, Martin
Základná časť - 9. kolo - Sobota 05.10.2019
1054 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 14:00 - ZŠ Banská Bystrica VIDO, Ľuboš, Ing. IZAKOVIČ, Tomáš TRNKA, Jakub
Základná časť - 9. kolo - Sobota 05.10.2019
1049 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 15:45 - ZŠ Poprad OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA ORDZOVENSKÝ, Martin
Základná časť - 10. kolo - Nedeľa 06.10.2019
1059 HKM a.s vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:30 - ZŠ Zvolen VIDO, Ľuboš, Ing. ROJÍK, Peter STAŠŠÁK, Martin
Základná časť - 10. kolo - Nedeľa 06.10.2019
1056 HC Košice s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:00 - STEEL Arena Košice KORBA, Martin, Ing. BENIAČ, Lukáš, Bc. SMREK, Martin, Ing.
Základná časť - 10. kolo - Nedeľa 06.10.2019
1060 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 11:30 - ZŠ Banská Bystrica PETERKA, Lukáš HANKO, Peter HAJNIK, Martin
Základná časť - 10. kolo - Nedeľa 06.10.2019
1055 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MHA MARTIN 11:45 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. STANZEL, Matúš, Bc. KOVALČÍK, Lukáš
Základná časť - 11. kolo - Streda 09.10.2019
1065 HKM a.s vs. Reprezentácia SR 18:00 - ZŠ Zvolen ŠTEFIK, Miroslav ROJÍK, Peter ČÍŽ, Martin, Ing.
Základná časť - 12. kolo - Piatok 11.10.2019
1071 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Reprezentácia SR 13:00 - ZŠ Banská Bystrica VIDO, Ľuboš, Ing. DURMIS, Oto HAJNIK, Martin
Základná časť - 11. kolo - Sobota 12.10.2019
1063 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:00 - Arena Ondreja Nepelu GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. SYNEK, Šimon, PaedDr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr.
Základná časť - 11. kolo - Sobota 12.10.2019
1062 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. MHA MARTIN 14:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LOKŠÍK, Peter DRBLÍK, Michal JURČIAK, Adam
Základná časť - 11. kolo - Sobota 12.10.2019
1064 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC Košice s.r.o. 15:00 - HANT arena Skalica STANO, Peter, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Základná časť - 11. kolo - Sobota 12.10.2019
1061 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 15:45 - Nitra Aréna KONC st., Daniel KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 13.10.2019
1069 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:30 - HANT arena Skalica PURGAT, Patrik JUNEK, Martin ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 13.10.2019
1070 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HC Košice s.r.o. 10:30 - Arena Ondreja Nepelu TVRDOŇ, Jozef GEGÁŇ, Tomáš, Bc. JEDLIČKA, Peter
Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 13.10.2019
1067 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. MHA MARTIN 11:30 - Nitra Aréna FRIDRICH, Vladimír, Ing. FRIMMEL, Róbert, PhDr. STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 13.10.2019
1068 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín VIDO, Ľuboš, Ing. JURČIAK, Adam NOSEK, Martin
Základná časť - 13. kolo - Streda 16.10.2019
1073 Reprezentácia SR vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 17:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. SYNEK, Šimon, PaedDr.
Základná časť - 14. kolo - Piatok 18.10.2019
1080 Reprezentácia SR vs. MHA MARTIN 11:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna ADAMEC, Milan, Mgr. KACEJ, Lukáš, Mgr. SYNEK, Šimon, PaedDr.
Základná časť - 13. kolo - Sobota 19.10.2019
1076 HC Košice s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 12:30 - STEEL Arena Košice KORBA, Martin, Ing. BENIAČ, Lukáš, Bc. SMREK, Martin, Ing.
Základná časť - 13. kolo - Sobota 19.10.2019
1078 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 14:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín ADAMEC, Milan, Mgr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Základná časť - 13. kolo - Sobota 19.10.2019
1075 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HKM a.s 15:45 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA
Základná časť - 13. kolo - Sobota 19.10.2019
1077 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 15:45 - Nitra Aréna TVRDOŇ, Jozef KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj KONC st., Juraj
Základná časť - 14. kolo - Nedeľa 20.10.2019
1083 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 10:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LOKŠÍK, Peter DRBLÍK, Michal JURČIAK, Adam
Základná časť - 14. kolo - Nedeľa 20.10.2019
1081 HC Košice s.r.o. vs. HKM a.s 11:00 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. BENIAČ, Lukáš, Bc. BOGDAŇ, Andrej, Ing.
Základná časť - 14. kolo - Nedeľa 20.10.2019
1084 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:30 - Nitra Aréna VÝLETA, Roman, Ing., PhD. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. KONC ml., Daniel, Bc.
Základná časť - 14. kolo - Nedeľa 20.10.2019
1082 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:45 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin ŠČURKA, Jakub
Základná časť - 21. kolo - Streda 23.10.2019
1121 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MHA MARTIN 16:00 - ZŠ Žilina VALACH, Miroslav, Ing. DURMIS, Oto ĎURINA, Vladimír, Bc.
Základná časť - 21. kolo - Streda 23.10.2019
1122 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 17:00 - Nitra Aréna KONC st., Daniel KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Základná časť - 21. kolo - Streda 23.10.2019
1123 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 17:00 - Arena Ondreja Nepelu GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. MAŠKULKA, Adam, Bc. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr.
Základná časť - 21. kolo - Streda 23.10.2019
1124 HKM a.s vs. HC ‘05 Banská Bystrica 17:00 - ZŠ Zvolen ŠTEFIK, Miroslav ROJÍK, Peter IZAKOVIČ, Tomáš
Základná časť - 15. kolo - Streda 23.10.2019
1089 Reprezentácia SR vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 17:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STANO, Peter, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Základná časť - 22. kolo - Štvrtok 24.10.2019
1129 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 15:15 - HANT arena Skalica MÜLLNER, Róbert OROLIN, Michal, Mgr. SYNEK, Šimon, PaedDr.
Základná časť - 22. kolo - Štvrtok 24.10.2019
1127 MHA MARTIN vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 17:00 - ZŠ Martin ŠTEFIK, Miroslav DURMIS, Oto HAJNIK, Martin
Základná časť - 22. kolo - Štvrtok 24.10.2019
1128 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín NOVÁK, Milan, Ing. JURČIAK, Adam KRAJČÍK, Martin, Mgr.
Základná časť - 22. kolo - Štvrtok 24.10.2019
1130 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HKM a.s 17:00 - ZŠ Banská Bystrica VALACH, Miroslav, Ing. ROJÍK, Peter STAŠŠÁK, Martin
Základná časť - 16. kolo - Piatok 25.10.2019
1096 Reprezentácia SR vs. HC Košice s.r.o. 13:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna FRIDRICH, Vladimír, Ing. KRAJČÍK, Martin, Mgr. CRMAN, Filip, Bc.
Základná časť - 15. kolo - Sobota 26.10.2019
1085 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 14:00 - ZŠ Žilina VALACH, Miroslav, Ing. DURMIS, Oto DRBLÍK, Michal
Základná časť - 15. kolo - Sobota 26.10.2019
1087 HKM a.s vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - ZŠ Zvolen KOLLÁR, Miroslav STANKOVIČ, Patrik, Bc. STAŠŠÁK, Martin BENIAČ, Dalibor, Ing.
Základná časť - 15. kolo - Sobota 26.10.2019
1088 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 14:00 - ZŠ Banská Bystrica ŠTEFIK, Miroslav ROJÍK, Peter HAJNIK, Martin
Základná časť - 15. kolo - Sobota 26.10.2019
1086 MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 15:00 - ZŠ Martin PETERKA, Lukáš HANKO, Peter ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Základná časť - 21. kolo - Sobota 26.10.2019
1125 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC Košice s.r.o. 15:45 - ZŠ Poprad KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA STANZEL, Matúš, Bc.
Základná časť - 16. kolo - Nedeľa 27.10.2019
1091 MHA MARTIN vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 10:30 - ZŠ Martin VIDO, Ľuboš, Ing. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. HANKO, Peter
Základná časť - 16. kolo - Nedeľa 27.10.2019
1092 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:30 - ZŠ Žilina PETERKA, Lukáš HAJNIK, Martin ĎURINA, Vladimír, Bc.
Základná časť - 16. kolo - Nedeľa 27.10.2019
1094 HKM a.s vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 10:30 - ZŠ Zvolen KOLLÁR, Miroslav HOVAN, Richard STAŠŠÁK, Martin
Základná časť - 22. kolo - Nedeľa 27.10.2019
1131 HC Košice s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:15 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. JOBBÁGY, Martin, Mgr. SMREK, Martin, Ing.
Základná časť - 16. kolo - Nedeľa 27.10.2019
1093 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:30 - ZŠ Banská Bystrica PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc. STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Základná časť - 18. kolo - Streda 30.10.2019
1103 HC ‘05 Banská Bystrica vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 13:00 - ZŠ Banská Bystrica ŠTEFIK, Miroslav HANKO, Peter JAKUBEC, Andrej, Bc.
Základná časť - 17. kolo - Streda 30.10.2019
1099 Reprezentácia SR vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 17:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna MÜLLNER, Róbert DRBLÍK, Michal JURČIAK, Adam

Kaufland Extraliga dorastu

Základná časť - 7. kolo - Sobota 05.10.2019
2043 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LOKŠÍK, Peter JURČIAK, Adam KRAJČÍK, Martin, Mgr.
Základná časť - 7. kolo - Sobota 05.10.2019
2044 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 14:00 - Arena Ondreja Nepelu FRIDRICH, Vladimír, Ing. SYNEK, Šimon, PaedDr. CRMAN, Filip, Bc.
Základná časť - 7. kolo - Sobota 05.10.2019
2046 MHA MARTIN vs. HC Košice s.r.o. 15:00 - ZŠ Martin IVAN, Richard, Bc. DURMIS, Oto HAJNIK, Martin
Základná časť - 7. kolo - Sobota 05.10.2019
2048 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 15:00 - HANT arena Skalica MÜLLNER, Róbert VALACHOVIČ, Tomáš JUNEK, Martin
Základná časť - 7. kolo - Sobota 05.10.2019
2047 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 15:45 - ZŠ Michalovce KORBA, Martin, Ing. RIŠ, Jaroslav JANIGA, Matej, Ing.
Základná časť - 7. kolo - Sobota 05.10.2019
2049 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. MŠK Púchov s.r.o. 15:45 - Nitra Aréna KONC st., Daniel GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Základná časť - 7. kolo - Sobota 05.10.2019
2045 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 17:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. KNIŽKA, Tomáš ŠČURKA, Jakub
Základná časť - 8. kolo - Nedeľa 06.10.2019
2054 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:00 - ZŠ Michalovce JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš VALL, Michal, Mgr.
Základná časť - 8. kolo - Nedeľa 06.10.2019
2055 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 10:00 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián VALACHOVIČ, Tomáš HARINGA, Ivan
Základná časť - 8. kolo - Nedeľa 06.10.2019
2051 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 10:30 - Arena Ondreja Nepelu JANČÍK, Roman CRMAN, Filip, Bc. ŠOTEK, Marko, Bc.
Základná časť - 8. kolo - Nedeľa 06.10.2019
2053 MHA MARTIN vs. HC Košice s.r.o. 10:30 - ZŠ Martin GAJDOŠÍK, Ivan ĎURINA, Vladimír, Bc. JAKUBEC, Andrej, Bc.
Základná časť - 8. kolo - Nedeľa 06.10.2019
2050 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LESAY, Dominik TVRDOŇ, Peter NOSEK, Martin BENIAČ, Dalibor, Ing.
Základná časť - 8. kolo - Nedeľa 06.10.2019
2056 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. MŠK Púchov s.r.o. 11:30 - Nitra Aréna BACHÚRIK, Jozef, Mgr. ŠEFČÍK, Roman KONC ml., Juraj DRUGA, Norbert
Základná časť - 8. kolo - Nedeľa 06.10.2019
2052 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 13:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš ORDZOVENSKÝ, Martin IZAKOVIČ, Tomáš WOLF, Vladimír, Ing. MARTINKO, Vladimír
Základná časť - 10. kolo - Piatok 11.10.2019
2064 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 17:00 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KIEPEŠ, Peter, Bc. KONC ml., Juraj
Základná časť - 9. kolo - Sobota 12.10.2019
2058 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 14:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš VALACH, Miroslav, Ing. KNIŽKA, Tomáš MACEK, Michal MARTINKO, Vladimír
Základná časť - 9. kolo - Sobota 12.10.2019
2059 Hokejový klub Trnava vs. MHA MARTIN 14:00 - ZŠ Trnava MÜLLNER, Róbert ŠEFČÍK, Juraj, Ing. HERCOG, Martin
Základná časť - 9. kolo - Sobota 12.10.2019
2060 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:00 - ZŠ Banská Bystrica ŠTEFIK, Miroslav DURMIS, Oto HAJNIK, Martin
Základná časť - 9. kolo - Sobota 12.10.2019
2062 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 14:00 - ZŠ Púchov LESAY, Dominik REHÁK, Adam, Mgr. HODOŇ, Daniel, Bc.
Základná časť - 9. kolo - Sobota 12.10.2019
2063 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 14:00 - ZŠ Žilina PETERKA, Lukáš ĎURINA, Vladimír, Bc. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Základná časť - 9. kolo - Sobota 12.10.2019
2061 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC Košice s.r.o. 15:00 - ZŠ Spišská Nová Ves SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. STANZEL, Matúš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA
Základná časť - 9. kolo - Sobota 12.10.2019
2057 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 18:30 - Nitra Aréna ADAMEC, Milan, Mgr. LESAY, Jozef JEDLIČKA, Peter
Základná časť - 10. kolo - Nedeľa 13.10.2019
2065 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 10:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš PAVELA, Ľubomír ĎURINA, Vladimír, Bc. KNIŽKA, Tomáš
Základná časť - 10. kolo - Nedeľa 13.10.2019
2066 Hokejový klub Trnava vs. MHA MARTIN 10:30 - ZŠ Trnava STANO, Peter, Ing. KOLLÁR, Andrej, Ing. LESAY, Jozef
Základná časť - 10. kolo - Nedeľa 13.10.2019
2068 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC Košice s.r.o. 10:30 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. BENIAČ, Lukáš, Bc. SMREK, Martin, Ing.
Základná časť - 10. kolo - Nedeľa 13.10.2019
2069 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 10:30 - ZŠ Púchov LESAY, Dominik MAKÚCH, Marek, Ing. REHÁK, Adam, Mgr.
Základná časť - 10. kolo - Nedeľa 13.10.2019
2070 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:30 - ZŠ Žilina GAJDOŠÍK, Ivan DURMIS, Oto HAJNIK, Martin KONTŠEK, Vladimír
Základná časť - 10. kolo - Nedeľa 13.10.2019
2067 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - ZŠ Banská Bystrica KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. ROJÍK, Peter MAJLING, Ján
Základná časť - 11. kolo - Sobota 19.10.2019
2072 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. MHA MARTIN 14:00 - Arena Ondreja Nepelu FRIDRICH, Vladimír, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. ŠOTEK, Marko, Bc.
Základná časť - 11. kolo - Sobota 19.10.2019
2073 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš VALACH, Miroslav, Ing. JAKUBEC, Andrej, Bc. KNIŽKA, Tomáš
Základná časť - 11. kolo - Sobota 19.10.2019
2075 MŠK Púchov s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:00 - ZŠ Púchov LOKŠÍK, Peter NOSEK, Martin HODOŇ, Daniel, Bc.
Základná časť - 11. kolo - Sobota 19.10.2019
2074 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Trnava 15:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. KOVALČÍK, Lukáš WOLF, Vladimír, Ing.
Základná časť - 11. kolo - Sobota 19.10.2019
2076 HC Košice s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 15:15 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. BOGDAŇ, Andrej, Ing. VARGA, Róbert, Ing.
Základná časť - 11. kolo - Sobota 19.10.2019
2071 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 16:30 - HANT arena Skalica ŠEFČÍK, Peter, Mgr. JUNEK, Martin HERCOG, Martin
Základná časť - 11. kolo - Sobota 19.10.2019
2077 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 17:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LESAY, Dominik JURČIAK, Adam KNAPEC, Vladimír
Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 20.10.2019
2080 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš ROJÍK, Peter MARTÍNEK, Matej PAULÍNY, Jozef
Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 20.10.2019
2082 MŠK Púchov s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:00 - ZŠ Púchov PETERKA, Lukáš ĎURINA, Vladimír, Bc. HODOŇ, Daniel, Bc.
Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 20.10.2019
2078 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:30 - HANT arena Skalica ŠEFČÍK, Peter, Mgr. HARINGA, Ivan HERCOG, Martin
Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 20.10.2019
2079 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. MHA MARTIN 10:30 - Arena Ondreja Nepelu TVRDOŇ, Jozef CRMAN, Filip, Bc. ŠINSKÝ, Viktor
Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 20.10.2019
2081 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Trnava 10:30 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. LUKÁČ, Peter, Mgr. WOLF, Vladimír, Ing. MARTINKO, Vladimír
Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 20.10.2019
2084 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LESAY, Dominik NOSEK, Martin REHÁK, Adam, Mgr.
Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 20.10.2019
2083 HC Košice s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 14:00 - STEEL Arena Košice SMEREK, Vladimír BABJAK, Ladislav VALL, Michal, Mgr. BAČO, Štefan
Základná časť - 43. kolo - Streda 23.10.2019
2299 Hokejový klub Trnava vs. MŠK Púchov s.r.o. 11:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. JEDLIČKA, Peter OROLIN, Michal, Mgr.
Základná časť - 43. kolo - Streda 23.10.2019
2298 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 13:00 - ZŠ Žilina PETERKA, Lukáš ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. HAJNIK, Martin KONTŠEK, Vladimír
Základná časť - 43. kolo - Streda 23.10.2019
2297 HC Košice s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:00 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. BOGDAŇ, Andrej, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr.
Základná časť - 43. kolo - Streda 23.10.2019
2301 MHA MARTIN vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:45 - ZŠ Martin PAVELA, Ľubomír DRBLÍK, Michal JAKUBEC, Andrej, Bc.
Základná časť - 43. kolo - Streda 23.10.2019
2300 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 16:00 - ZŠ Spišská Nová Ves OROLIN, Tomáš, Bc. BENIAČ, Lukáš, Bc. ORDZOVENSKÝ, Martin
Základná časť - 43. kolo - Streda 23.10.2019
2296 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 17:30 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin BABJAK, Ladislav VARGA, Róbert, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr.
Základná časť - 43. kolo - Streda 23.10.2019
2295 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 18:00 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián HERCOG, Martin SOJKA, Jozef
Základná časť - 44. kolo - Štvrtok 24.10.2019
2303 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:00 - ZŠ Michalovce KORBA, Martin, Ing. JANIGA, Matej, Ing. BABJAK, Ladislav
Základná časť - 44. kolo - Štvrtok 24.10.2019
2302 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 12:30 - HANT arena Skalica ADAMEC, Milan, Mgr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. JEDLIČKA, Peter
Základná časť - 44. kolo - Štvrtok 24.10.2019
2304 HC Košice s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:00 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. JOBBÁGY, Martin, Mgr. SMREK, Martin, Ing.
Základná časť - 44. kolo - Štvrtok 24.10.2019
2308 MHA MARTIN vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:00 - ZŠ Martin PETERKA, Lukáš DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Základná časť - 44. kolo - Štvrtok 24.10.2019
2307 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 16:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing. FINDURA, Mikuláš
Základná časť - 44. kolo - Štvrtok 24.10.2019
2306 Hokejový klub Trnava vs. MŠK Púchov s.r.o. 16:30 - ZŠ Trnava STANO, Peter, Ing. KOLLÁR, Andrej, Ing. KNAPEC, Vladimír
Základná časť - 44. kolo - Štvrtok 24.10.2019
2305 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 17:00 - ZŠ Žilina GAJDOŠÍK, Ivan ĎURINA, Vladimír, Bc. MAKÚCH, Marek, Ing. KONTŠEK, Vladimír
Základná časť - 13. kolo - Sobota 26.10.2019
2088 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. MŠK Púchov s.r.o. 14:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš PAVELA, Ľubomír KNIŽKA, Tomáš ZNAK, Marián, Mgr.
Základná časť - 13. kolo - Sobota 26.10.2019
2089 Hokejový klub Trnava vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 14:00 - ZŠ Trnava ŠEFČÍK, Peter, Mgr. HERCOG, Martin JEDLIČKA, Peter
Základná časť - 13. kolo - Sobota 26.10.2019
2087 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. MHA MARTIN 15:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. BENIAČ, Lukáš, Bc. SMREK, Martin, Ing.
Základná časť - 13. kolo - Sobota 26.10.2019
2085 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 15:45 - ZŠ Michalovce SMEREK, Vladimír RIŠ, Jaroslav VARGA, Róbert, Ing.
Základná časť - 13. kolo - Sobota 26.10.2019
2091 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC Košice s.r.o. 15:45 - Nitra Aréna BACHÚRIK, Jozef, Mgr. KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Základná časť - 13. kolo - Sobota 26.10.2019
2090 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 17:00 - ZŠ Banská Bystrica ŠTEFIK, Miroslav ROJÍK, Peter HAJNIK, Martin
Základná časť - 13. kolo - Sobota 26.10.2019
2086 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 18:45 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin ŠČURKA, Jakub
Základná časť - 14. kolo - Nedeľa 27.10.2019
2095 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. MŠK Púchov s.r.o. 10:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš IVAN, Richard, Bc. KNIŽKA, Tomáš PAULÍNY, Jozef BENIAČ, Dalibor, Ing.
Základná časť - 14. kolo - Nedeľa 27.10.2019
2096 Hokejový klub Trnava vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 10:30 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr. JEDLIČKA, Peter
Základná časť - 14. kolo - Nedeľa 27.10.2019
2092 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:15 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin PAVLOTTY, Jakub VALL, Michal, Mgr.
Základná časť - 14. kolo - Nedeľa 27.10.2019
2098 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC Košice s.r.o. 11:30 - Nitra Aréna KONC st., Daniel KONC ml., Juraj DANKO, Ľubomír
Základná časť - 14. kolo - Nedeľa 27.10.2019
2093 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 11:45 - ZŠ Poprad SMEREK, Vladimír ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA RIŠ, Jaroslav
Základná časť - 14. kolo - Nedeľa 27.10.2019
2094 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. MHA MARTIN 13:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing.
Základná časť - 14. kolo - Nedeľa 27.10.2019
2097 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:30 - ZŠ Banská Bystrica PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc. BENIAČ, Dalibor, Ing.

2. hokejová liga

Základná časť sk. A - 3. kolo - Sobota 05.10.2019
10011 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Hokejový klub Brezno 17:30 - ZŠ Dolný Kubín KOVÁČIK, Michal HANKO, Peter HUS, Igor, JUDr.
Základná časť sk. A - 3. kolo - Sobota 05.10.2019
10013 MŠK Púchov s.r.o. vs. HOKEJOVÝ CLUB PRIEVIDZA 17:30 - ZŠ Púchov HATALA, Gabriel, Ing. BEZÁK, Andrej HODOŇ, Daniel, Bc.
Základná časť sk. B - 3. kolo - Sobota 05.10.2019
10103 HC 19 Humenné vs. Hokejový klub Bardejov o.z. 17:30 - ZŠ Humenné SÝKORA, Peter TOMÁŠ, Michal PAVLOTTY, Jakub
Základná časť sk. B - 3. kolo - Sobota 05.10.2019
10105 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejový klub HC Rebellion Gelnica 17:30 - ZŠ Kežmarok SMEREK, Vladimír HRIŠKO, Peter HOVAN, Richard
Základná časť sk. A - 3. kolo - Sobota 05.10.2019
10012 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. - Hokejový klub 18:00 - ZŠ Partizánske PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. MAGUŠIN, Jozef HVOJNÍK, Adrián
Základná časť sk. A - 3. kolo - Sobota 05.10.2019
10014 Pesterzsébeti Hockey Club Budapest vs. Hokejový klub 91 Senica 18:00 - ZŠ Senica VALKO, Karol, Ing. HERCOG, Martin MAREK, Martin
Základná časť sk. B - 3. kolo - Sobota 05.10.2019
10101 UKS Sanok vs. Hokejový klub 2016 Trebišov 18:00 - ZS Sanok, POL WITEK, Adam CYBUCH, Mirosław DAROSZ, Daniel
Základná časť sk. B - 3. kolo - Sobota 05.10.2019
10102 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HKM RIMAVSKÁ SOBOTA 20:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš ZNAK, Marián, Mgr. JAKUBEC, Andrej, Bc. IZAKOVIČ, Tomáš
Základná časť sk. A - 4. kolo - Sobota 12.10.2019
10018 HOKEJOVÝ CLUB PRIEVIDZA vs. Pesterzsébeti Hockey Club Budapest 17:00 - ZŠ Prievidza IVAN, Richard, Bc. IZAKOVIČ, Tomáš RAJČAN, Miroslav
Základná časť sk. B - 4. kolo - Sobota 12.10.2019
10107 Hokejový klub Sabinov vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 17:00 - ZŠ Sabinov PRIBULA, Maroš HOVAN, Richard WOLF, Vladimír, Ing.
Základná časť sk. B - 4. kolo - Sobota 12.10.2019
10109 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. HC 19 Humenné 17:00 - ZS Rimavská Sobota ROJÍK, Peter KURČÍK, Martin ŠEBEŇ, Erik
Základná časť sk. B - 4. kolo - Sobota 12.10.2019
10106 Hokejový klub 2016 Trebišov vs. Hokejový klub HC Rebellion Gelnica 17:30 - ZŠ Trebišov SÝKORA, Peter BORZA, Michal, Ing. TOMÁŠ, Michal
Základná časť sk. A - 4. kolo - Sobota 12.10.2019
10019 MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. - Hokejový klub vs. MŠK Púchov s.r.o. 18:00 - Slovalco Aréna Žiar nad Hronom GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. PAULÍK, Maroš BEZÁK, Andrej
Základná časť sk. A - 4. kolo - Sobota 12.10.2019
10020 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 18:00 - ZŠ Partizánske VIDO, Ľuboš, Ing. ŠEFČÍK, Roman HVOJNÍK, Adrián
Základná časť sk. B - 4. kolo - Sobota 12.10.2019
10110 UKS Sanok vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 18:00 - ZS Sanok, POL JURKO, Michal, Bc.
Základná časť sk. A - 4. kolo - Sobota 12.10.2019
10016 Hokejový klub Brezno vs. Hokej Bratislava 18:45 - ZŠ Brezno KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. TRNKA, Jakub
Základná časť sk. A - 5. kolo - Sobota 19.10.2019
10022 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 17:30 - ZŠ Púchov DURMIS, Oto HODOŇ, Daniel, Bc. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Základná časť sk. B - 5. kolo - Sobota 19.10.2019
10111 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub 2016 Trebišov 17:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš HANKO, Peter CHRAPČIAK, Samuel JOCHMAN, Jakub, Ing.
Základná časť sk. B - 5. kolo - Sobota 19.10.2019
10112 HC 19 Humenné vs. UKS Sanok 17:30 - ZŠ Humenné SMEREK, Vladimír REGENDA, Radoslav, Mgr.
Základná časť sk. B - 5. kolo - Sobota 19.10.2019
10114 Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. vs. Hokejový klub Bardejov o.z. 17:30 - ZŠ Kežmarok KORBA, Peter, Ing. CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. RIŠ, Jaroslav JANIGA, Matej, Ing.
Základná časť sk. B - 5. kolo - Sobota 19.10.2019
10115 Hokejový klub HC Rebellion Gelnica vs. Hokejový klub Sabinov 17:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica ĎURINA, Vladimír, Bc. MACEK, Michal PAULÍNY, Jozef
Základná časť sk. A - 5. kolo - Sobota 19.10.2019
10023 Pesterzsébeti Hockey Club Budapest vs. MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. - Hokejový klub 18:00 - Slovalco Aréna Žiar nad Hronom GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. PAULÍK, Maroš HUS, Igor, JUDr.
Základná časť sk. A - 5. kolo - Sobota 19.10.2019
10025 Hokej Bratislava vs. Hokejový klub 91 Senica 18:30 - ZŠ Hamuliakovo MOLLER, Anton, Ing. CRMAN, Filip, Bc. MAŠKULKA, Adam, Bc.
Základná časť sk. A - 5. kolo - Sobota 19.10.2019
10021 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 18:45 - ZŠ Brezno IVAN, Richard, Bc. KOLLÁR, Miroslav
Základná časť sk. A - 6. kolo - Sobota 26.10.2019
10027 HOKEJOVÝ CLUB PRIEVIDZA vs. Hokej Bratislava 17:00 - ZŠ Prievidza VIDO, Ľuboš, Ing. JURČIAK, Adam HODOŇ, Daniel, Bc.
Základná časť sk. B - 6. kolo - Sobota 26.10.2019
10118 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 17:00 - ZS Rimavská Sobota ŠEBEŇ, Erik KURČÍK, Martin TRNKA, Jakub
Základná časť sk. A - 6. kolo - Sobota 26.10.2019
10029 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Pesterzsébeti Hockey Club Budapest 17:30 - ZŠ Dolný Kubín GAJDOŠÍK, Ivan GAJDOŠÍK, Miroslav MAKÚCH, Marek, Ing.
Základná časť sk. B - 6. kolo - Sobota 26.10.2019
10116 Hokejový klub 2016 Trebišov vs. Hokejový klub Sabinov 17:30 - ZŠ Trebišov PAVLOTTY, Jakub JANIGA, Matej, Ing. PRIBULA, Maroš
Základná časť sk. B - 6. kolo - Sobota 26.10.2019
10117 Hokejový klub Bardejov o.z. vs. Hokejový klub HC Rebellion Gelnica 17:30 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. HRIŠKO, Peter HOVAN, Richard
Základná časť sk. B - 6. kolo - Sobota 26.10.2019
10120 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC 19 Humenné 17:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš PAVELA, Ľubomír KNIŽKA, Tomáš ZNAK, Marián, Mgr.
Základná časť sk. A - 6. kolo - Sobota 26.10.2019
10030 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. MŠK Púchov s.r.o. 18:00 - ZŠ Partizánske HATALA, Gabriel, Ing. REHÁK, Adam, Mgr. NOSEK, Martin
Základná časť sk. A - 6. kolo - Sobota 26.10.2019
10026 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový klub 91 Senica 18:45 - ZŠ Brezno KOVÁČIK, Michal JAKUBEC, Andrej, Bc. PAULÍNY, Jozef

Extraliga žien

Základná časť - 4. kolo - Sobota 05.10.2019
15012 ŽHK POPRAD vs. Ženský hokejový klub mesta Zvolen 18:45 - ZŠ Poprad RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. WOLF, Vladimír, Ing.
Základná časť - 4. kolo - Nedeľa 06.10.2019
15010 ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. Hockey club Spišská Nová Ves 16:00 - TH STEEL Aréna Košice CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. HOVAN, Richard HRIŠKO, Peter
Základná časť - 5. kolo - Sobota 12.10.2019
15013 Ženský hokejový klub mesta Zvolen vs. Hockey club Spišská Nová Ves 17:00 - ZŠ Zvolen STEHLÍKOVÁ, Michaela STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Základná časť - 5. kolo - Sobota 12.10.2019
15015 MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN vs. ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) 19:30 - ZŠ Martin RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. CHRAPČIAK, Samuel PAULÍNY, Jozef
Základná časť - 6. kolo - Nedeľa 13.10.2019
15018 MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN vs. ŽHK POPRAD 13:30 - ZŠ Martin RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. HOLIENKA, Tomáš KOVÁČIK, Michal
Základná časť - 6. kolo - Nedeľa 13.10.2019
15016 Ženský hokejový klub mesta Zvolen vs. Hockey club Spišská Nová Ves 14:00 - ZŠ Zvolen IZAKOVIČ, Tomáš ŠEBEŇ, Erik
Základná časť - 16. kolo - Sobota 19.10.2019
15047 ICE DREAM o.z. vs. ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) 18:30 - ZŠ Crow Aréna, Košice RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. BORZA, Michal, Ing. LUKÁČ, Peter, Mgr.
Základná časť - 5. kolo - Piatok 25.10.2019
15014 ŽHK POPRAD vs. ICE DREAM o.z. 19:00 - ZŠ Poprad CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. KOVALČÍK, Lukáš ŠČURKA, Jakub
Základná časť - 7. kolo - Sobota 26.10.2019
15019 Hockey club Spišská Nová Ves vs. MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN 18:00 - ZŠ Spišská Nová Ves CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. KOVALČÍK, Lukáš WOLF, Vladimír, Ing.
Základná časť - 7. kolo - Sobota 26.10.2019
15021 ICE DREAM o.z. vs. ŽHK POPRAD 18:45 - ZŠ Crow Aréna, Košice SÝKORA, Peter KORBA, Peter, Ing.
Základná časť - 7. kolo - Nedeľa 27.10.2019
15020 ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. Ženský hokejový klub mesta Zvolen 16:00 - STEEL Arena Košice RIMBALOVÁ, Zuzana, Mgr. JANIGA, Matej, Ing. MOLEKOVÁ, Eva Mária
Základná časť - 8. kolo - Nedeľa 27.10.2019
15022 Hockey club Spišská Nová Ves vs. MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN 16:00 - ZŠ Spišská Nová Ves CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. ŠČURKA, Jakub WOLF, Vladimír, Ing.

1. liga juniorov

Základná časť - 9. kolo - Sobota 05.10.2019
3034 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. CHRAPČIAK, Samuel MARTÍNEK, Matej
Základná časť - 9. kolo - Sobota 05.10.2019
3035 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Trnava 14:00 - ZŠ Považská Bystrica GAJDOŠÍK, Ivan GAJDOŠÍK, Miroslav MAKÚCH, Marek, Ing.
Základná časť - 9. kolo - Sobota 05.10.2019
3036 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. 14:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom PLEŠKO, Daniel NOSEK, Martin TVRDOŇ, Peter
Základná časť - 9. kolo - Sobota 05.10.2019
3033 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOBA Bratislava 18:30 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin BABJAK, Ladislav VALL, Michal, Mgr.
Základná časť - 10. kolo - Nedeľa 06.10.2019
3037 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HOBA Bratislava 10:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš KNIŽKA, Tomáš CHRAPČIAK, Samuel MARTÍNEK, Matej
Základná časť - 10. kolo - Nedeľa 06.10.2019
3039 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Trnava 10:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom HATALA, Gabriel, Ing. KRAJČÍK, Martin, Mgr. LESAY, Jozef
Základná časť - 10. kolo - Nedeľa 06.10.2019
3040 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. 10:30 - ZŠ Považská Bystrica KRIST, Mário, Ing. MAKÚCH, Marek, Ing. GAJDOŠÍK, Miroslav
Základná časť - 10. kolo - Nedeľa 06.10.2019
3038 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:45 - ZŠ Michalovce SMEREK, Vladimír RIŠ, Jaroslav PAVLOTTY, Jakub
Základná časť - 11. kolo - Sobota 12.10.2019
3041 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 13:30 - ZŠ BA - Dúbravka TVRDOŇ, Jozef CRMAN, Filip, Bc. ŠINSKÝ, Viktor
Základná časť - 11. kolo - Sobota 12.10.2019
3042 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. 14:00 - ZŠ V. Dzurillu plocha I. VALACHOVIČ, Marián VALACHOVIČ, Tomáš SOJKA, Jozef
Základná časť - 11. kolo - Sobota 12.10.2019
3043 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 14:00 - ZŠ Považská Bystrica GAJDOŠÍK, Ivan GAJDOŠÍK, Miroslav TVRDOŇ, Peter
Základná časť - 11. kolo - Sobota 12.10.2019
3044 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 14:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom HOLIENKA, Tomáš NOSEK, Martin
Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 13.10.2019
3046 HOBA Bratislava vs. Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. 10:30 - ZŠ BA - Dúbravka MOLLER, Anton, Ing. CRMAN, Filip, Bc. ŠOTEK, Marko, Bc.
Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 13.10.2019
3047 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 10:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom HANKO, Peter HODOŇ, Daniel, Bc. TVRDOŇ, Peter
Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 13.10.2019
3048 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 10:30 - ZŠ Považská Bystrica DRBLÍK, Michal GAJDOŠÍK, Miroslav ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 13.10.2019
3045 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 12:45 - ZŠ V. Dzurillu plocha I. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. LEPIEŠ, Filip MAŠKULKA, Adam, Bc.
Základná časť - 13. kolo - Sobota 19.10.2019
3051 Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. vs. Hokejový klub Trnava 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna MĹKVY, Michal, Bc. JEDLIČKA, Peter LESAY, Jozef
Základná časť - 13. kolo - Sobota 19.10.2019
3052 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 14:00 - ZŠ Považská Bystrica PETERKA, Lukáš GAJDOŠÍK, Miroslav DRBLÍK, Michal
Základná časť - 13. kolo - Sobota 19.10.2019
3050 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 15:45 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr.
Základná časť - 13. kolo - Sobota 19.10.2019
3049 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 16:00 - ZŠ BA - Dúbravka MERAVÝ, Peter, PhDr. HORVÁTH, Martin MICHNA, Richard ČAVOJSKÝ, Ján
Základná časť - 14. kolo - Utorok 29.10.2019
3055 Hokejový klub Trnava vs. Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. 17:30 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. JEDLIČKA, Peter GEGÁŇ, Tomáš, Bc.

K-Classic 1. liga dorastu

Základná časť sk. západ - 5. kolo - Sobota 05.10.2019
4020 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HK HAVRANI Piešťany 13:15 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Jozef, Mgr. ŠEFČÍK, Roman KONC ml., Juraj
Základná časť sk. západ - 5. kolo - Sobota 05.10.2019
4018 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 14:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MICHNA, Richard MERAVÝ, Peter, PhDr.
Základná časť sk. východ - 5. kolo - Sobota 05.10.2019
4146 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový klub Brezno 14:00 - ZŠ Prievidza ŽÁK, Marek, Mgr. RAJČAN, Miroslav
Základná časť sk. východ - 5. kolo - Sobota 05.10.2019
4148 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Mládež HC 46 Bardejov 14:30 - PSK aréna Prešov BENIAČ, Lukáš, Bc. SMREK, Martin, Ing.
Základná časť sk. západ - 5. kolo - Sobota 05.10.2019
4017 HOBA Bratislava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 16:00 - ZŠ BA - Dúbravka MAŠKULKA, Adam, Bc. MOLLER, Anton, Ing.
Základná časť sk. východ - 5. kolo - Sobota 05.10.2019
4145 HKM a.s vs. Hokejový club Lučenec 17:00 - ZŠ Zvolen ŠTEFIK, Miroslav STAŠŠÁK, Martin ROJÍK, Peter
Základná časť sk. západ - 6. kolo - Nedeľa 06.10.2019
4023 Hokejový klub Levice vs. HK HAVRANI Piešťany 10:00 - ZŠ Levice PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. STANKOVIČ, Patrik, Bc. STEHLÍKOVÁ, Michaela
Základná časť sk. západ - 6. kolo - Nedeľa 06.10.2019
4022 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu TVRDOŇ, Jozef OLLE, Marian
Základná časť sk. západ - 6. kolo - Nedeľa 06.10.2019
4021 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 10:30 - ZŠ BA - Dúbravka VÝLETA, Roman, Ing., PhD. MAŠKULKA, Adam, Bc.
Základná časť sk. východ - 6. kolo - Nedeľa 06.10.2019
4150 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Hokejový club Lučenec 11:00 - ZŠ Prievidza HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Základná časť sk. východ - 6. kolo - Nedeľa 06.10.2019
4149 HKM a.s vs. Hokejový klub Brezno 13:30 - ZŠ Zvolen PAULÍK, Maroš TRNKA, Jakub
Základná časť sk. východ - 6. kolo - Nedeľa 06.10.2019
4151 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Mládež HC 46 Bardejov 13:45 - TH STEEL Aréna Košice LUKÁČ, Peter, Mgr. TOMÁŠ, Michal
Základná časť sk. západ - 7. kolo - Sobota 12.10.2019
4026 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 14:00 - ZŠ Topoľčany PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír
Základná časť sk. východ - 7. kolo - Sobota 12.10.2019
4153 HKM a.s vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 14:00 - ZŠ Zvolen HANKO, Peter KOVÁČIK, Michal
Základná časť sk. východ - 7. kolo - Sobota 12.10.2019
4154 Hokejový club Lučenec vs. Hokejový klub Brezno 14:00 - ZŠ Lučenec KORBA, Martin, Ing. SMEREK, Vladimír
Základná časť sk. západ - 7. kolo - Sobota 12.10.2019
4027 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 14:30 - ZŠ Levice HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Základná časť sk. západ - 7. kolo - Sobota 12.10.2019
4025 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 16:15 - ZŠ BA - Dúbravka ŠINSKÝ, Viktor MAŠKULKA, Adam, Bc.
Základná časť sk. západ - 8. kolo - Nedeľa 13.10.2019
4030 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:30 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej HVOJNÍK, Adrián
Základná časť sk. západ - 8. kolo - Nedeľa 13.10.2019
4029 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 10:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu KANDA, Matúš ŠINSKÝ, Viktor
Základná časť sk. východ - 8. kolo - Nedeľa 13.10.2019
4158 Hokejový klub Brezno vs. Hokejový club Lučenec 10:30 - ZŠ Brezno CHRAPČIAK, Samuel PAULÍNY, Jozef
Základná časť sk. východ - 8. kolo - Nedeľa 13.10.2019
4157 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. HKM a.s 11:00 - ZŠ Prievidza PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. ŽÁK, Marek, Mgr.
Základná časť sk. západ - 8. kolo - Nedeľa 13.10.2019
4031 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub Levice 11:15 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Jozef, Mgr. ŠEFČÍK, Roman
Základná časť sk. západ - 9. kolo - Štvrtok 17.10.2019
4035 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 15:15 - ZŠ Levice HRONSKÝ, Tomáš, Ing. STEHLÍKOVÁ, Michaela
Základná časť sk. západ - 9. kolo - Sobota 19.10.2019
4033 HOBA Bratislava vs. HK HAVRANI Piešťany 13:30 - ZŠ BA - Dúbravka MICHNA, Richard OLLE, Marian
Základná časť sk. východ - 9. kolo - Sobota 19.10.2019
4161 Mládež HC 46 Bardejov vs. HKM a.s 14:00 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš
Základná časť sk. západ - 9. kolo - Sobota 19.10.2019
4036 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 16:15 - ZŠ Nové Zámky KIEPEŠ, Peter, Bc. ŠEFČÍK, Roman DRUGA, Norbert
Základná časť sk. východ - 9. kolo - Sobota 19.10.2019
4163 Prešov Penguins, n.o. vs. Hokejový club Lučenec 18:00 - STEEL Arena Košice SÝKORA, Peter JOBBÁGY, Martin, Mgr.
Základná časť sk. západ - 10. kolo - Nedeľa 20.10.2019
4039 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:00 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Jozef, Mgr. ŠEFČÍK, Roman
Základná časť sk. západ - 10. kolo - Nedeľa 20.10.2019
4038 HK HAVRANI Piešťany vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KOLLÁR, Andrej, Ing. VALO, Jozef
Základná časť sk. východ - 10. kolo - Nedeľa 20.10.2019
4166 Mládež HC 46 Bardejov vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 11:30 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš
Základná časť sk. východ - 10. kolo - Nedeľa 20.10.2019
4168 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Brezno 11:45 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Peter RIŠ, Jaroslav
Základná časť sk. západ - 10. kolo - Nedeľa 20.10.2019
4040 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 13:00 - ZŠ Levice HRONSKÝ, Tomáš, Ing. STANKOVIČ, Patrik, Bc. STEHLÍKOVÁ, Michaela
Základná časť sk. západ - 11. kolo - Sobota 26.10.2019
4041 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Levice 13:15 - ZŠ BA - Dúbravka MICHNA, Richard ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. OLLE, Marian JONÁK, Peter
Základná časť sk. západ - 11. kolo - Sobota 26.10.2019
4042 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 14:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu LEPIEŠ, Filip KANDA, Matúš
Základná časť sk. západ - 11. kolo - Sobota 26.10.2019
4043 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HK HAVRANI Piešťany 14:00 - ZŠ Topoľčany PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Základná časť sk. východ - 11. kolo - Sobota 26.10.2019
4171 Hokejový club Lučenec vs. Mládež HC 46 Bardejov 14:00 - ZŠ Lučenec GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. PAULÍK, Maroš
Základná časť sk. východ - 11. kolo - Sobota 26.10.2019
4169 HKM a.s vs. P.H.K. Prešov, n.o. 17:00 - ZŠ Zvolen BEZÁK, Andrej HVOJNÍK, Adrián
Základná časť sk. západ - 12. kolo - Nedeľa 27.10.2019
4048 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK HAVRANI Piešťany 9:30 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef BEZÁK, Andrej
Základná časť sk. západ - 12. kolo - Nedeľa 27.10.2019
4046 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Levice 10:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MICHNA, Richard CRMAN, Filip, Bc. KANDA, Matúš
Základná časť sk. západ - 12. kolo - Nedeľa 27.10.2019
4045 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 10:30 - ZŠ BA - Dúbravka MAŠKULKA, Adam, Bc. JOCHMAN, Jakub, Ing. HORVÁTH, Martin
Základná časť sk. východ - 12. kolo - Nedeľa 27.10.2019
4175 Hokejový klub Brezno vs. Mládež HC 46 Bardejov 10:30 - ZŠ Brezno BRÁNIK, Matúš TRNKA, Jakub
Základná časť sk. východ - 12. kolo - Nedeľa 27.10.2019
4173 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:00 - ZŠ Prievidza GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. RAJČAN, Miroslav PAULÍK, Maroš

Liga kadetov

Základná časť skupina B - 4. kolo - Utorok 01.10.2019
9106 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. MŠK Púchov s.r.o. 14:00 - Nitra Aréna PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír
Základná časť skupina A - 7. kolo - Streda 02.10.2019
9034 Športový klub polície Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 17:00 - ZŠ BA - Ružinov pl.II KANDA, Matúš LEPIEŠ, Filip
Základná časť skupina D - 3. kolo - Štvrtok 03.10.2019
9250 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 16:15 - ZŠ Trebišov TOMÁŠ, Michal VALL, Michal, Mgr.
Základná časť skupina B - 6. kolo - Štvrtok 03.10.2019
9113 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Levice 18:00 - Nitra Aréna KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Základná časť skupina C - 5. kolo - Piatok 04.10.2019
9199 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. MHA MARTIN 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš CHRAPČIAK, Samuel MARTÍNEK, Matej
Základná časť skupina D - 8. kolo - Piatok 04.10.2019
9274 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mládež HC 46 Bardejov 17:00 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Lukáš ŠČURKA, Jakub
Základná časť skupina D - 7. kolo - Sobota 05.10.2019
9268 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:30 - ZŠ Trebišov TOMÁŠ, Michal VARGA, Róbert, Ing.
Základná časť skupina B - 5. kolo - Sobota 05.10.2019
9110 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom NOSEK, Martin PLEŠKO, Daniel
Základná časť skupina D - 7. kolo - Sobota 05.10.2019
9270 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový Club KOŠICE 11:15 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš
Základná časť skupina A - 7. kolo - Sobota 05.10.2019
9033 HK HAVRANI Piešťany vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna DANKO, Ľubomír LESAY, Jozef
Základná časť skupina A - 7. kolo - Sobota 05.10.2019
9032 Hokejový klub Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 13:15 - ZŠ Lamač JOCHMAN, Jakub, Ing. OLLE, Marian
Základná časť skupina A - 7. kolo - Sobota 05.10.2019
9035 HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 13:30 - ZŠ BA - Dúbravka MAŠKULKA, Adam, Bc. MOLLER, Anton, Ing.
Základná časť skupina C - 5. kolo - Sobota 05.10.2019
9200 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 13:30 - ZŠ Detva KURČÍK, Martin PAULÍK, Maroš
Základná časť skupina D - 7. kolo - Sobota 05.10.2019
9269 HC Bulls Vranov vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 13:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou PAVLOTTY, Jakub TOMÁŠ, Michal
Základná časť skupina B - 5. kolo - Sobota 05.10.2019
9107 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:00 - ZŠ Púchov HODOŇ, Daniel, Bc. DRBLÍK, Michal
Základná časť skupina C - 5. kolo - Sobota 05.10.2019
9197 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 14:00 - ZŠ Dolný Kubín KOVÁČIK, Michal MIŠEK, Michal
Základná časť skupina C - 5. kolo - Sobota 05.10.2019
9198 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:00 - ZŠ Žilina ĎURINA, Vladimír, Bc. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Základná časť skupina B - 5. kolo - Sobota 05.10.2019
9109 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 14:30 - ZŠ Levice HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Základná časť skupina D - 7. kolo - Sobota 05.10.2019
9271 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. P.H.K. Prešov, n.o. 15:00 - ZŠ Spišská Nová Ves CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. KOVALČÍK, Lukáš
Základná časť skupina B - 5. kolo - Sobota 05.10.2019
9108 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 17:00 - ZŠ Považská Bystrica GAJDOŠÍK, Miroslav MAKÚCH, Marek, Ing.
Základná časť skupina B - 6. kolo - Nedeľa 06.10.2019
9112 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 9:30 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej HVOJNÍK, Adrián
Základná časť skupina C - 6. kolo - Nedeľa 06.10.2019
9201 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 9:30 - ZŠ Dolný Kubín KOVÁČIK, Michal MIŠEK, Michal
Základná časť skupina D - 8. kolo - Nedeľa 06.10.2019
9276 LIBA ACADEMY 11 vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 10:15 - ZŠ Čaňa SÝKORA, Peter VARGA, Róbert, Ing.
Základná časť skupina A - 8. kolo - Nedeľa 06.10.2019
9038 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Športový klub polície Bratislava 12:45 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MICHNA, Richard ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
Základná časť skupina A - 8. kolo - Nedeľa 06.10.2019
9039 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK HAVRANI Piešťany 12:45 - HANT arena Skalica MAREK, Martin VALACHOVIČ, Tomáš
Základná časť skupina B - 6. kolo - Nedeľa 06.10.2019
9114 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 13:00 - ZŠ Púchov DRBLÍK, Michal HODOŇ, Daniel, Bc.
Základná časť skupina A - 8. kolo - Nedeľa 06.10.2019
9037 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 13:30 - Arena Ondreja Nepelu MOLLER, Anton, Ing. JOCHMAN, Jakub, Ing.
Základná časť skupina A - 8. kolo - Nedeľa 06.10.2019
9040 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Bratislava 13:30 - ZŠ Trnava HERCOG, Martin MĹKVY, Michal, Bc.
Základná časť skupina C - 6. kolo - Nedeľa 06.10.2019
9202 MHA MARTIN vs. HC 07 DETVA s.r.o. 13:30 - ZŠ Martin HUS, Igor, JUDr. JAKUBEC, Andrej, Bc.
Základná časť skupina D - 8. kolo - Nedeľa 06.10.2019
9273 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 13:30 - STEEL Arena Košice HOVAN, Richard HRIŠKO, Peter
Základná časť skupina B - 6. kolo - Nedeľa 06.10.2019
9111 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 14:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín NOSEK, Martin TVRDOŇ, Peter
Základná časť skupina C - 6. kolo - Nedeľa 06.10.2019
9203 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 14:15 - ZŠ Banská Bystrica KOLLÁR, Miroslav IVAN, Richard, Bc.
Základná časť skupina D - 8. kolo - Nedeľa 06.10.2019
9275 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HC Bulls Vranov 15:30 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr.
Základná časť skupina C - 6. kolo - Nedeľa 06.10.2019
9204 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 16:30 - ZŠ Zvolen GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. KURČÍK, Martin
Základná časť skupina D - 4. kolo - Utorok 08.10.2019
9254 Prešov Penguins, n.o. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 18:15 - STEEL Arena Košice REGENDA, Radoslav, Mgr. BORZA, Michal, Ing.
Základná časť skupina A - 9. kolo - Streda 09.10.2019
9043 Športový klub polície Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 17:30 - ZŠ BA - Ružinov pl.II LEPIEŠ, Filip ŠINSKÝ, Viktor
Základná časť skupina C - 7. kolo - Štvrtok 10.10.2019
9206 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 16:45 - ZŠ Lipt. Mikuláš PAULÍNY, Jozef CHRAPČIAK, Samuel
Základná časť skupina D - 10. kolo - Piatok 11.10.2019
9284 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 18:00 - ZŠ Michalovce VALL, Michal, Mgr. PAVLOTTY, Jakub
Základná časť skupina D - 9. kolo - Sobota 12.10.2019
9278 HC Bulls Vranov vs. LIBA ACADEMY 11 9:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou BABJAK, Ladislav VALL, Michal, Mgr.
Základná časť skupina D - 9. kolo - Sobota 12.10.2019
9279 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:15 - ZŠ Bardejov REGENDA, Radoslav, Mgr. BABJAK, Ladislav
Základná časť skupina A - 9. kolo - Sobota 12.10.2019
9042 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Trnava 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna ŽÁK, Marek, Mgr. PIOVARČI, Denis
Základná časť skupina D - 9. kolo - Sobota 12.10.2019
9281 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 14:00 - STEEL Arena Košice KORBA, Peter, Ing. RIŠ, Jaroslav
Základná časť skupina A - 9. kolo - Sobota 12.10.2019
9045 HAMIKOVO O.Z. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 15:30 - ZŠ Hamuliakovo KANDA, Matúš LEPIEŠ, Filip
Základná časť skupina D - 9. kolo - Sobota 12.10.2019
9280 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 18:00 - ZŠ Spišská Nová Ves LUKÁČ, Peter, Mgr. ORDZOVENSKÝ, Martin
Základná časť skupina A - 9. kolo - Sobota 12.10.2019
9044 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 18:45 - ZŠ BA - Dúbravka MAŠKULKA, Adam, Bc. ŠINSKÝ, Viktor
Základná časť skupina D - 10. kolo - Nedeľa 13.10.2019
9285 Mládež HC 46 Bardejov vs. LIBA ACADEMY 11 9:00 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš
Základná časť skupina D - 10. kolo - Nedeľa 13.10.2019
9286 HC Bulls Vranov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou BABJAK, Ladislav TOMÁŠ, Michal
Základná časť skupina B - 7. kolo - Nedeľa 13.10.2019
9116 Hokejový klub Levice vs. MŠK Púchov s.r.o. 10:00 - ZŠ Levice GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. PAULÍK, Maroš
Základná časť skupina A - 10. kolo - Nedeľa 13.10.2019
9050 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Bratislava 10:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. MĹKVY, Michal, Bc.
Základná časť skupina C - 7. kolo - Nedeľa 13.10.2019
9207 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 12:00 - ZŠ Detva KURČÍK, Martin TRNKA, Jakub
Základná časť skupina A - 10. kolo - Nedeľa 13.10.2019
9047 HAMIKOVO O.Z. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:30 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. OLLE, Marian
Základná časť skupina A - 10. kolo - Nedeľa 13.10.2019
9049 Športový klub polície Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 12:30 - ZŠ BA - Ružinov pl.II KANDA, Matúš ŠINSKÝ, Viktor
Základná časť skupina C - 7. kolo - Nedeľa 13.10.2019
9208 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. MHA MARTIN 12:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok JAKUBEC, Andrej, Bc. MIŠEK, Michal
Základná časť skupina A - 10. kolo - Nedeľa 13.10.2019
9048 HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 13:00 - ZŠ BA - Dúbravka MOLLER, Anton, Ing. CRMAN, Filip, Bc. ŠOTEK, Marko, Bc.
Základná časť skupina B - 7. kolo - Nedeľa 13.10.2019
9117 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 13:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom HANKO, Peter TVRDOŇ, Peter
Základná časť skupina B - 7. kolo - Nedeľa 13.10.2019
9118 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 13:30 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír KONC ml., Daniel, Bc.
Základná časť skupina C - 7. kolo - Nedeľa 13.10.2019
9205 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 13:30 - ZŠ Žilina HAJNIK, Martin MACEK, Michal
Základná časť skupina D - 10. kolo - Nedeľa 13.10.2019
9283 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 13:30 - STEEL Arena Košice KORBA, Martin, Ing. KORBA, Peter, Ing.
Základná časť skupina B - 7. kolo - Nedeľa 13.10.2019
9115 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:00 - ZŠ Považská Bystrica ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. DRBLÍK, Michal
Základná časť skupina D - 12. kolo - Streda 16.10.2019
9293 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 16:00 - STEEL Arena Košice SMEREK, Vladimír REGENDA, Radoslav, Mgr.
Základná časť skupina D - 11. kolo - Štvrtok 17.10.2019
9291 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 16:00 - ZŠ Poprad CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. ŠČURKA, Jakub
Základná časť skupina C - 9. kolo - Štvrtok 17.10.2019
9215 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 17:30 - ZŠ Zvolen ROJÍK, Peter ŠEBEŇ, Erik
Základná časť skupina D - 11. kolo - Piatok 18.10.2019
9290 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:30 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin PAVLOTTY, Jakub
Základná časť skupina D - 11. kolo - Sobota 19.10.2019
9288 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - ZŠ Trebišov TOMÁŠ, Michal VALL, Michal, Mgr.
Základná časť skupina C - 8. kolo - Sobota 19.10.2019
9212 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 10:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš CHRAPČIAK, Samuel JOCHMAN, Jakub, Ing.
Základná časť skupina B - 8. kolo - Sobota 19.10.2019
9119 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín JURČIAK, Adam KNAPEC, Vladimír
Základná časť skupina D - 11. kolo - Sobota 19.10.2019
9289 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. LIBA ACADEMY 11 12:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. WOLF, Vladimír, Ing. KOVALČÍK, Lukáš
Základná časť skupina C - 8. kolo - Sobota 19.10.2019
9209 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. MHA MARTIN 13:30 - ZŠ Dolný Kubín KOVÁČIK, Michal MIŠEK, Michal
Základná časť skupina C - 8. kolo - Sobota 19.10.2019
9210 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 13:30 - ZŠ Banská Bystrica IZAKOVIČ, Tomáš TRNKA, Jakub
Základná časť skupina C - 8. kolo - Sobota 19.10.2019
9211 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 13:30 - ZŠ Detva STAŠŠÁK, Martin ŠEBEŇ, Erik
Základná časť skupina A - 11. kolo - Sobota 19.10.2019
9054 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 13:45 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián HARINGA, Ivan
Základná časť skupina A - 11. kolo - Sobota 19.10.2019
9055 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 14:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu CRMAN, Filip, Bc. ŠINSKÝ, Viktor
Základná časť skupina B - 8. kolo - Sobota 19.10.2019
9120 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - ZŠ Topoľčany PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír
Základná časť skupina B - 8. kolo - Sobota 19.10.2019
9121 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. MŠK Púchov s.r.o. 14:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom REHÁK, Adam, Mgr. MAKÚCH, Marek, Ing.
Základná časť skupina A - 11. kolo - Sobota 19.10.2019
9053 Hokejový klub Trnava vs. HOBA Bratislava 14:30 - ZŠ Trnava MAREK, Martin ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
Základná časť skupina B - 8. kolo - Sobota 19.10.2019
9122 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 14:30 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. STEHLÍKOVÁ, Michaela
Základná časť skupina D - 12. kolo - Nedeľa 20.10.2019
9296 Mládež HC 46 Bardejov vs. HC Bulls Vranov 9:00 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš
Základná časť skupina B - 9. kolo - Nedeľa 20.10.2019
9123 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 10:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. STEHLÍKOVÁ, Michaela
Základná časť skupina D - 12. kolo - Nedeľa 20.10.2019
9294 LIBA ACADEMY 11 vs. P.H.K. Prešov, n.o. 10:15 - ZŠ Čaňa KORBA, Peter, Ing. MOLEKOVÁ, Eva Mária
Základná časť skupina A - 12. kolo - Nedeľa 20.10.2019
9059 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Bratislava 10:30 - ZŠ BA - Dúbravka MOLLER, Anton, Ing. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. JONÁK, Peter
Základná časť skupina A - 12. kolo - Nedeľa 20.10.2019
9058 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Trnava 12:30 - ZŠ Hamuliakovo MAŠKULKA, Adam, Bc. MERAVÝ, Peter, PhDr.
Základná časť skupina A - 12. kolo - Nedeľa 20.10.2019
9060 Športový klub polície Bratislava vs. HK HAVRANI Piešťany 12:30 - ZŠ BA - Ružinov pl.II MICHNA, Richard OLLE, Marian
Základná časť skupina B - 9. kolo - Nedeľa 20.10.2019
9125 MŠK Púchov s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 13:00 - ZŠ Púchov HODOŇ, Daniel, Bc. ĎURINA, Vladimír, Bc.
Základná časť skupina C - 9. kolo - Nedeľa 20.10.2019
9213 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 13:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš CHRAPČIAK, Samuel MARTÍNEK, Matej
Základná časť skupina A - 12. kolo - Nedeľa 20.10.2019
9057 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 13:30 - Arena Ondreja Nepelu HORVÁTH, Martin ŠINSKÝ, Viktor
Základná časť skupina D - 12. kolo - Nedeľa 20.10.2019
9295 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 13:30 - ZŠ Spišská Nová Ves WOLF, Vladimír, Ing. TORNAY, Juraj, Bc.
Základná časť skupina B - 9. kolo - Nedeľa 20.10.2019
9124 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 14:00 - ZŠ Považská Bystrica GAJDOŠÍK, Miroslav MAKÚCH, Marek, Ing.
Základná časť skupina C - 9. kolo - Nedeľa 20.10.2019
9214 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 14:00 - ZŠ Žilina MACEK, Michal ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Základná časť skupina C - 9. kolo - Nedeľa 20.10.2019
9216 MHA MARTIN vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:00 - ZŠ Martin JAKUBEC, Andrej, Bc. MIŠEK, Michal
Základná časť skupina B - 9. kolo - Nedeľa 20.10.2019
9126 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 14:45 - Nitra Aréna KONC ml., Daniel, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Základná časť skupina D - 16. kolo - Pondelok 21.10.2019
9315 Hokejový Club KOŠICE vs. Mládež HC 46 Bardejov 14:45 - STEEL Arena Košice SÝKORA, Peter BORZA, Michal, Ing. MOLEKOVÁ, Eva Mária
Základná časť skupina D - 13. kolo - Streda 23.10.2019
9298 HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou TOMÁŠ, Michal PAVLOTTY, Jakub
Základná časť skupina A - 11. kolo - Štvrtok 24.10.2019
9052 Hokejový klub Bratislava vs. Športový klub polície Bratislava 16:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MICHNA, Richard OLLE, Marian
Základná časť skupina D - 14. kolo - Piatok 25.10.2019
9303 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. LIBA ACADEMY 11 16:00 - ZŠ Poprad CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. ŠČURKA, Jakub KOVALČÍK, Lukáš
Základná časť skupina A - 13. kolo - Sobota 26.10.2019
9065 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:30 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef HARINGA, Ivan
Základná časť skupina A - 13. kolo - Sobota 26.10.2019
9063 Hokejový klub Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 13:15 - ZŠ Lamač JOCHMAN, Jakub, Ing. HORVÁTH, Martin KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
Základná časť skupina D - 13. kolo - Sobota 26.10.2019
9300 Hokejový Club KOŠICE vs. LIBA ACADEMY 11 13:30 - STEEL Arena Košice VALL, Michal, Mgr. BORZA, Michal, Ing.
Základná časť skupina A - 13. kolo - Sobota 26.10.2019
9062 HK HAVRANI Piešťany vs. HOBA Bratislava 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna DANKO, Ľubomír KNAPEC, Vladimír
Základná časť skupina D - 13. kolo - Sobota 26.10.2019
9299 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. P.H.K. Prešov, n.o. 14:00 - ZŠ Trebišov TOMÁŠ, Michal REGENDA, Radoslav, Mgr.
Základná časť skupina A - 13. kolo - Sobota 26.10.2019
9064 Hokejový klub Trnava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 16:45 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. PIOVARČI, Denis
Základná časť skupina D - 13. kolo - Sobota 26.10.2019
9301 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 18:30 - ZŠ Michalovce RIŠ, Jaroslav VARGA, Róbert, Ing.
Základná časť skupina C - 10. kolo - Nedeľa 27.10.2019
9217 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. HC ‘05 Banská Bystrica 9:30 - ZŠ Dolný Kubín ZNAK, Marián, Mgr. MIŠEK, Michal
Základná časť skupina D - 14. kolo - Nedeľa 27.10.2019
9306 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládež HC 46 Bardejov 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing.
Základná časť skupina A - 14. kolo - Nedeľa 27.10.2019
9069 HK HAVRANI Piešťany vs. HAMIKOVO O.Z. 10:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KNAPEC, Vladimír ADAMEC, Milan, Mgr.
Základná časť skupina B - 10. kolo - Nedeľa 27.10.2019
9130 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Levice 10:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom REHÁK, Adam, Mgr. HODOŇ, Daniel, Bc.
Základná časť skupina C - 10. kolo - Nedeľa 27.10.2019
9220 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 12:00 - ZŠ Detva KURČÍK, Martin ŠEBEŇ, Erik
Základná časť skupina B - 10. kolo - Nedeľa 27.10.2019
9128 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. MŠK Púchov s.r.o. 12:15 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef BEZÁK, Andrej
Základná časť skupina C - 10. kolo - Nedeľa 27.10.2019
9219 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 12:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok PAVELA, Ľubomír KOVÁČIK, Michal
Základná časť skupina A - 14. kolo - Nedeľa 27.10.2019
9070 HOBA Bratislava vs. Športový klub polície Bratislava 13:00 - ZŠ BA - Dúbravka TVRDOŇ, Jozef OLLE, Marian ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr.
Základná časť skupina A - 14. kolo - Nedeľa 27.10.2019
9067 Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13:30 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr. JEDLIČKA, Peter
Základná časť skupina A - 14. kolo - Nedeľa 27.10.2019
9068 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Bratislava 13:30 - Arena Ondreja Nepelu MOLLER, Anton, Ing. CRMAN, Filip, Bc. LEPIEŠ, Filip
Základná časť skupina B - 10. kolo - Nedeľa 27.10.2019
9129 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 13:30 - ZŠ Topoľčany HVOJNÍK, Adrián KOLLÁR, Andrej, Ing.
Základná časť skupina C - 10. kolo - Nedeľa 27.10.2019
9218 MHA MARTIN vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 13:30 - ZŠ Martin JAKUBEC, Andrej, Bc. HOLIENKA, Tomáš
Základná časť skupina D - 14. kolo - Nedeľa 27.10.2019
9304 Hokejový Club KOŠICE vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 13:30 - STEEL Arena Košice SÝKORA, Peter REGENDA, Radoslav, Mgr.
Základná časť skupina D - 14. kolo - Nedeľa 27.10.2019
9305 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HC Bulls Vranov 14:00 - STEEL Arena Košice JANIGA, Matej, Ing. MOLEKOVÁ, Eva Mária
Základná časť skupina B - 10. kolo - Nedeľa 27.10.2019
9127 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín PLEŠKO, Daniel NOSEK, Martin
Základná časť skupina D - 15. kolo - Utorok 29.10.2019
9308 Mládež HC 46 Bardejov vs. P.H.K. Prešov, n.o. 13:30 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter PRIBULA, Maroš
Základná časť skupina D - 15. kolo - Streda 30.10.2019
9310 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:45 - ZŠ Trebišov TOMÁŠ, Michal BABJAK, Ladislav
Základná časť skupina C - 11. kolo - Streda 30.10.2019
9223 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MHA MARTIN 12:30 - ZŠ Žilina GAJDOŠÍK, Ivan MACEK, Michal DURMIS, Oto
Základná časť skupina C - 11. kolo - Streda 30.10.2019
9224 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HC ‘05 Banská Bystrica 12:30 - ZŠ Zvolen STAŠŠÁK, Martin HOVAN, Richard
Základná časť skupina B - 11. kolo - Streda 30.10.2019
9133 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 13:00 - ZŠ Považská Bystrica HODOŇ, Daniel, Bc. MAKÚCH, Marek, Ing.
Základná časť skupina C - 11. kolo - Streda 30.10.2019
9222 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 13:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš PAULÍNY, Jozef ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA
Základná časť skupina A - 15. kolo - Streda 30.10.2019
9074 Hokejový klub Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13:30 - ZŠ Lamač ŠINSKÝ, Viktor LEPIEŠ, Filip
Základná časť skupina A - 15. kolo - Streda 30.10.2019
9075 Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 13:30 - ZŠ Trnava HERCOG, Martin PIOVARČI, Denis
Základná časť skupina B - 11. kolo - Streda 30.10.2019
9131 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 13:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom HATALA, Gabriel, Ing. JURČIAK, Adam
Základná časť skupina B - 11. kolo - Streda 30.10.2019
9132 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 13:30 - ZŠ Levice STEHLÍKOVÁ, Michaela STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Základná časť skupina C - 11. kolo - Streda 30.10.2019
9221 HC 07 DETVA s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 13:30 - ZŠ Detva IVAN, Richard, Bc. PAULÍK, Maroš
Základná časť skupina D - 15. kolo - Streda 30.10.2019
9309 HC Bulls Vranov vs. Hokejový Club KOŠICE 13:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou MIHAĽOV, Martin PAVLOTTY, Jakub
Základná časť skupina A - 15. kolo - Streda 30.10.2019
9073 HK HAVRANI Piešťany vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 14:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna VALO, Jozef KNAPEC, Vladimír
Základná časť skupina A - 15. kolo - Streda 30.10.2019
9072 Športový klub polície Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 14:30 - ZŠ BA - Ružinov pl.II MICHNA, Richard CRMAN, Filip, Bc.
Základná časť skupina D - 15. kolo - Streda 30.10.2019
9311 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 15:30 - ZŠ Čaňa HRIŠKO, Peter MOLEKOVÁ, Eva Mária
Základná časť skupina B - 11. kolo - Streda 30.10.2019
9134 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 16:15 - ZŠ Púchov HODOŇ, Daniel, Bc. TVRDOŇ, Peter
Základná časť skupina D - 16. kolo - Štvrtok 31.10.2019
9316 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 12:30 - STEEL Arena Košice LUKÁČ, Peter, Mgr. BORZA, Michal, Ing.

Reprezentácia SR

Príp. stretnutia U20 - 0. kolo - Utorok 08.10.2019
50060 Slovakia U20 Modrí vs. Slovakia U20 Bieli 16:00 - ZŠ Žiar nad Hronom ROJÍK, Peter PAULÍK, Maroš
Príp. stretnutia U15 - 0. kolo - Utorok 15.10.2019
50051 Slovakia U15 bieli vs. Slovakia U15 modrí 16:15 - ZŠ Trebišov TOMÁŠ, Michal VALL, Michal, Mgr.
Príp. stretnutia SR A - 0. kolo - Sobota 26.10.2019
50055 Slovakia vs. Sweden 17:00 - STEEL Arena Košice KORBA, Martin, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. BOGDAŇ, Andrej, Ing.
Príp. stretnutia U15 - 0. kolo - Utorok 29.10.2019
50052 Slovakia U15 bieli vs. Slovakia U15 modrí 17:15 - ZŠ Žiar nad Hronom BEZÁK, Andrej PAULÍK, Maroš