Delegačné listy - Delegačný list SZĽH č.2. ( 2019/2020)

Všetky informácie týkajúce sa ospravedlnení, prosíme nahlasovať výlučne  do IS programu SZĽH.  ( inak podané ospravedlnenia nebudú akceptované )

 

Vyúčtovanie rozhodcov a inštruktorov - sezóna 2019/2020

Vyúčtovanie cestovných výdavkov rozhodcu, inštruktora rozhodcov a videobránkového rozhodcu v CHL

Smernica pre poskytovanie náhrad rozhodcom, inštruktorom, videorozhodcom a funkcionárom mimo ľadu

Kilometrovník 2019/20 platný pre sezónu 2019/20

 

Informácia k turnajom AAA U15 :

- rozhodcov na turnaje typu AAA U15 deleguje SZĽH.

- zápasy turnajov typu AAA U15 sa hrajú 2x20minút.

- rozhodcovia ktorí rozhodujú zápasy turnaja typu AAA U15 zasielajú vyúčtovanie za príslušné zápasy na adresu SZĽH.

- paušál za zápas AAA U15 je 18 €

- na týchto turnajoch majú rozhodcovia zabezpečenú stravu a pitný režim.

- cestovné a ostatné výdavky sú preplácané v zmysle smernice o cestovných náhradách.

- rozhodcov na turnaje typu AA U15, U14, U13 deleguje regionálny zväz.

 

OZNAM EO SZĽH :

Vyúčtovania pre zápasy TIPSPORT Ligy na území Maďarskej republiky zasielať na rovnakom tlačive ako pre ostatné súťaže SZĽH:

Stravné Maďarská republika:

Sadzbu stravného treba uvádzať podľa času prekročenia hraníc SR na územie Maďarskej republiky  a pri návrate z Maďarskej republiky  čas prechodu hraníc na územie  Slovenska. Zároveň ostáva v platnosti nárok na sadzbu stravného v SR, ak spĺňa podmienku časového pásma ( kontakt Ing. Vladimír Baluška).

Časové pásmo pre Maďarskú republiku:

Do 6  hodín 9,75 €

6-12 hodín 19,50 €

Nad 12 hodín 39€

Za každý začatý deň po čase 00:00 prináleží ďalšia príslušná sadzba:

Od hraníc :

Do 6  hodín 9,75 €

6-12 hodín 19,50 €

Nad 12 hodín 39€

Originál doklady súvisiace s cestou do Maďarskej republiky zasielať spolu s vyúčtovaniami ( diaľničná známka, ubytovanie... )

Champions Hockey League

Champions Hockey League - 0. kolo - Nedeľa 01.09.2019
70004 Vienna Capitals vs. Djugarden Stockholm 19:30 - KHL STANO, Peter, Ing.
Champions Hockey League - 0. kolo - Štvrtok 05.09.2019
70009 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Red Bull Munich 17:00 - ZŠ Banská Bystrica IARETS, Miroslav STANO, Peter, Ing. SYNEK, Šimon, PaedDr. KONC ml., Daniel, Bc. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. BENIAČ, Dalibor, Ing.
Champions Hockey League - 0. kolo - Štvrtok 05.09.2019
70005 Graz 99ers vs. Frolunda Indians 20:20 - KHL BALUŠKA, Vladimír, Ing.
Champions Hockey League - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
70010 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. Farjestad Karlstad 14:15 - ZŠ Banská Bystrica IARETS, Miroslav BALUŠKA, Vladimír, Ing. SYNEK, Šimon, PaedDr. KONC ml., Daniel, Bc. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. BENIAČ, Dalibor, Ing.

Tipsport liga

I. Základná časť - 1. kolo - Štvrtok 12.09.2019
7 HC Košice s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 18:00 - STEEL Arena Košice STANO, Peter, Ing. SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. STANZEL, Matúš, Bc. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 1. kolo - Piatok 13.09.2019
1 HK Dukla Ingema Michalovce vs. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 17:30 - ZŠ Michalovce KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. JUHÁSZ, Gábor JOBBÁGY, Martin, Mgr. SOLTÉSZ, Áron MARTINKO, Vladimír
I. Základná časť - 1. kolo - Piatok 13.09.2019
2 HK Nitra, s.r.o. vs. MAC Budapest 18:00 - Nitra Aréna MÜLLNER, Róbert NOVÁK, Milan, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. OROLIN, Michal, Mgr. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 1. kolo - Piatok 13.09.2019
3 DVTK Jegesmedvék Miskolc vs. HKM a.s. Zvolen 18:00 - Ice rink Miskolc, HUN KORBA, Martin, Ing. KONC st., Daniel ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA SMREK, Martin, Ing. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 1. kolo - Piatok 13.09.2019
4 HK Poprad a.s. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:00 - ZŠ Poprad BALUŠKA, Vladimír, Ing. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. KRAJČÍK, Martin, Mgr. KONC ml., Juraj BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
I. Základná časť - 1. kolo - Piatok 13.09.2019
5 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HK DUKLA Trenčín, a.s. 18:00 - ZŠ Detva VALACH, Miroslav, Ing. KÓKAI, Márk KONC ml., Daniel, Bc. KIS-KIRÁLY, Barna KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 15.09.2019
9 HC Nové Zámky vs. HC Košice s.r.o. 16:00 - ZŠ Nové Zámky NOVÁK, Milan, Ing. STANO, Peter, Ing. JEDLIČKA, Peter FRIMMEL, Róbert, PhDr. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 15.09.2019
12 HKM a.s. Zvolen vs. HK Poprad a.s. 16:00 - ZŠ Zvolen FRIDRICH, Vladimír, Ing. JUHÁSZ, Gábor ROJÍK, Peter SOLTÉSZ, Áron CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 15.09.2019
8 MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš ŠTEFIK, Miroslav MÜLLNER, Róbert ORDZOVENSKÝ, Martin SMREK, Martin, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
I. Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 15.09.2019
11 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 17:00 - ZŠ Banská Bystrica ADAMEC, Milan, Mgr. VALACH, Miroslav, Ing. DURMIS, Oto JURČIAK, Adam MAJLING, Ján
I. Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 15.09.2019
13 MAC Budapest vs. DVTK Jegesmedvék Miskolc 17:30 - Ice rink MAC Budapest, HUN GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. KONC st., Daniel KONC ml., Juraj KONC ml., Daniel, Bc. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 15.09.2019
14 HK Dukla Ingema Michalovce vs. HK Nitra, s.r.o. 17:30 - ZŠ Michalovce KORBA, Martin, Ing. RENCZ, Dániel BOGDAŇ, Andrej, Ing. KIS-KIRÁLY, Barna ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 3. kolo - Utorok 17.09.2019
20 HC Košice s.r.o. vs. HK DUKLA Trenčín, a.s. 17:30 - STEEL Arena Košice OROLIN, Tomáš, Bc. BALUŠKA, Vladimír, Ing. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. JEDLIČKA, Peter ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 3. kolo - Utorok 17.09.2019
15 HK Nitra, s.r.o. vs. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 18:00 - Nitra Aréna SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. NAGY, Attila ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA SOLTÉSZ, Áron BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
I. Základná časť - 3. kolo - Utorok 17.09.2019
17 HK Poprad a.s. vs. MAC Budapest 18:00 - ZŠ Poprad KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. ŠTEFIK, Miroslav BENIAČ, Lukáš, Bc. DURMIS, Oto JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 3. kolo - Utorok 17.09.2019
18 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HKM a.s. Zvolen 18:00 - ZŠ Detva LOKŠÍK, Peter VALACH, Miroslav, Ing. FRIMMEL, Róbert, PhDr. JURČIAK, Adam KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 3. kolo - Utorok 17.09.2019
16 DVTK Jegesmedvék Miskolc vs. HK Dukla Ingema Michalovce 18:30 - Ice rink Miskolc, HUN GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. FRIDRICH, Vladimír, Ing. BOGDAŇ, Andrej, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 3. kolo - Utorok 17.09.2019
21 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HC Nové Zámky 18:30 - Arena Ondreja Nepelu RENCZ, Dániel STANO, Peter, Ing. KIS-KIRÁLY, Barna GEGÁŇ, Tomáš, Bc. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 4. kolo - Piatok 20.09.2019
22 MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC Nové Zámky 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš NOVÁK, Milan, Ing. KÓKAI, Márk KRAJČÍK, Martin, Mgr. SOLTÉSZ, Áron KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 4. kolo - Piatok 20.09.2019
24 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HC Košice s.r.o. 17:30 - ZŠ Banská Bystrica MÜLLNER, Róbert KONC st., Daniel KONC ml., Daniel, Bc. ROJÍK, Peter BENIAČ, Dalibor, Ing. BENIAČ, Dalibor, Ing.
I. Základná časť - 4. kolo - Piatok 20.09.2019
27 HK Dukla Ingema Michalovce vs. HK Poprad a.s. 17:30 - ZŠ Michalovce KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. NAGY, Attila JOBBÁGY, Martin, Mgr. KIS-KIRÁLY, Barna ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 4. kolo - Piatok 20.09.2019
23 HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín STANO, Peter, Ing. ŠTEFIK, Miroslav KACEJ, Lukáš, Mgr. KONC ml., Juraj CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 4. kolo - Piatok 20.09.2019
26 MAC Budapest vs. HC 07 DETVA s.r.o. 18:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. TVRDOŇ, Jozef BOGDAŇ, Andrej, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 4. kolo - Piatok 20.09.2019
28 HK Nitra, s.r.o. vs. DVTK Jegesmedvék Miskolc 18:00 - Nitra Aréna FRIDRICH, Vladimír, Ing. VALACH, Miroslav, Ing. SYNEK, Šimon, PaedDr. FRIMMEL, Róbert, PhDr. MACKO, Peter, Ing.
I. Základná časť - 5. kolo - Nedeľa 22.09.2019
35 HC Nové Zámky vs. HK DUKLA Trenčín, a.s. 16:00 - ZŠ Nové Zámky ADAMEC, Milan, Mgr. ŠTEFIK, Miroslav JEDLIČKA, Peter ROJÍK, Peter KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 5. kolo - Nedeľa 22.09.2019
30 HK Poprad a.s. vs. HK Nitra, s.r.o. 17:00 - ZŠ Poprad LOKŠÍK, Peter JUHÁSZ, Gábor BOGDAŇ, Andrej, Ing. KIS-KIRÁLY, Barna GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 5. kolo - Nedeľa 22.09.2019
31 HC 07 DETVA s.r.o. vs. HK Dukla Ingema Michalovce 17:00 - ZŠ Detva KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. OROLIN, Tomáš, Bc. ORDZOVENSKÝ, Martin BENIAČ, Lukáš, Bc. LAUFF, Rudolf, Mgr. LAUFF, Rudolf, Mgr.
I. Základná časť - 5. kolo - Nedeľa 22.09.2019
33 HC Košice s.r.o. vs. HKM a.s. Zvolen 17:00 - STEEL Arena Košice SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. RENCZ, Dániel ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA SOLTÉSZ, Áron ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 5. kolo - Nedeľa 22.09.2019
29 DVTK Jegesmedvék Miskolc vs. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 17:30 - Ice rink Miskolc, HUN KORBA, Martin, Ing. MÜLLNER, Róbert KONC ml., Juraj SMREK, Martin, Ing. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 5. kolo - Nedeľa 22.09.2019
34 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 18:00 - Arena Ondreja Nepelu STANO, Peter, Ing. NOVÁK, Milan, Ing. KRAJČÍK, Martin, Mgr. KONC ml., Daniel, Bc. JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 13. kolo - Utorok 24.09.2019
89 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. DVTK Jegesmedvék Miskolc 17:30 - ZŠ Banská Bystrica ŠTEFIK, Miroslav STANO, Peter, Ing. KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 6. kolo - Piatok 27.09.2019
37 HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. vs. HC Nové Zámky 17:30 - ZŠ Banská Bystrica RENCZ, Dániel OROLIN, Tomáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA STANZEL, Matúš, Bc. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
I. Základná časť - 6. kolo - Piatok 27.09.2019
36 HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 18:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. KÓKAI, Márk VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. KIS-KIRÁLY, Barna JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 6. kolo - Piatok 27.09.2019
41 HK Nitra, s.r.o. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 18:00 - Nitra Aréna BALUŠKA, Vladimír, Ing. FRIDRICH, Vladimír, Ing. SYNEK, Šimon, PaedDr. KACEJ, Lukáš, Mgr. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 6. kolo - Piatok 27.09.2019
42 DVTK Jegesmedvék Miskolc vs. HK Poprad a.s. 18:00 - Ice rink Miskolc, HUN KONC st., Daniel KORBA, Martin, Ing. JURČIAK, Adam DURMIS, Oto GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 6. kolo - Piatok 27.09.2019
38 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HKM a.s. Zvolen 18:30 - Arena Ondreja Nepelu MÜLLNER, Róbert ŠTEFIK, Miroslav GEGÁŇ, Tomáš, Bc. OROLIN, Michal, Mgr. HOLOMEK, Vladimír
I. Základná časť - 6. kolo - Piatok 27.09.2019
39 MAC Budapest vs. HC Košice s.r.o. 19:00 - Ice rink MAC Budapest, HUN SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr. SMREK, Martin, Ing. ROJÍK, Peter ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 7. kolo - Nedeľa 29.09.2019
45 HC Nové Zámky vs. MAC Budapest 16:00 - ZŠ Nové Zámky KONC st., Daniel FRIDRICH, Vladimír, Ing. KRAJČÍK, Martin, Mgr. KONC ml., Juraj JONÁK, Peter JONÁK, Peter
I. Základná časť - 7. kolo - Nedeľa 29.09.2019
47 HK Nitra, s.r.o. vs. HC Košice s.r.o. 16:00 - Nitra Aréna GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. VALACH, Miroslav, Ing. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. OROLIN, Michal, Mgr. KONC st., Juraj KONC st., Juraj
I. Základná časť - 7. kolo - Nedeľa 29.09.2019
43 MHk 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC ‘05 BANSKÁ BYSTRICA, a.s. 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš LOKŠÍK, Peter JUHÁSZ, Gábor BENIAČ, Lukáš, Bc. SOLTÉSZ, Áron GAJAN st., Rastislav GAJAN st., Rastislav
I. Základná časť - 7. kolo - Nedeľa 29.09.2019
44 HK DUKLA Trenčín, a.s. vs. HKM a.s. Zvolen 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín BALUŠKA, Vladimír, Ing. NOVÁK, Milan, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. SYNEK, Šimon, PaedDr. HOLOMEK, Vladimír
I. Základná časť - 7. kolo - Nedeľa 29.09.2019
46 HK Dukla Ingema Michalovce vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 17:00 - ZŠ Michalovce KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. OROLIN, Tomáš, Bc. STANZEL, Matúš, Bc. JOBBÁGY, Martin, Mgr. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
I. Základná časť - 7. kolo - Nedeľa 29.09.2019
49 HK Poprad a.s. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 17:00 - ZŠ Poprad KORBA, Martin, Ing. KÓKAI, Márk BOGDAŇ, Andrej, Ing. SMREK, Martin, Ing. CHUDADA, Martin, Ing., PhD. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.

Slovenská hokejová liga

Základná časť - 1. kolo - Streda 11.09.2019
501 HK Skalica, s.r.o. vs. Hokejový klub Martin o.z. 17:00 - HANT arena Skalica MÜLLNER, Róbert GEGÁŇ, Tomáš, Bc. OROLIN, Michal, Mgr.
Základná časť - 1. kolo - Streda 11.09.2019
502 Hokejový klub Trnava vs. HC Bratislava, s.r.o. 17:30 - ZŠ Trnava NOVÁK, Milan, Ing. JEDLIČKA, Peter KRAJČÍK, Martin, Mgr. KONC st., Juraj
Základná časť - 1. kolo - Streda 11.09.2019
504 MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 18:00 - ZŠ Žilina OROLIN, Tomáš, Bc. BENIAČ, Lukáš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Základná časť - 1. kolo - Streda 11.09.2019
505 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom ŠTEFIK, Miroslav FRIMMEL, Róbert, PhDr. JURČIAK, Adam BENIAČ, Dalibor, Ing.
Základná časť - 1. kolo - Streda 11.09.2019
503 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 19:00 - ZŠ Levice KONC st., Daniel KONC ml., Juraj KONC ml., Daniel, Bc.
Základná časť - 2. kolo - Piatok 13.09.2019
510 HK Skalica, s.r.o. vs. Hokejový klub Trnava 17:00 - HANT arena Skalica VÝLETA, Roman, Ing., PhD. CRMAN, Filip, Bc. JUNEK, Martin
Základná časť - 2. kolo - Piatok 13.09.2019
507 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves SMEREK, Vladimír RIŠ, Jaroslav WOLF, Vladimír, Ing.
Základná časť - 2. kolo - Piatok 13.09.2019
506 Hokejový klub Martin o.z. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 18:00 - ZŠ Martin KRIST, Mário, Ing. HAJNIK, Martin ĎURINA, Vladimír, Bc.
Základná časť - 2. kolo - Piatok 13.09.2019
508 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. MsHK Žilina, a.s. 18:00 - ZŠ Považská Bystrica LESAY, Dominik FRIMMEL, Róbert, PhDr. JEDLIČKA, Peter JUNG, Roman, Ing.
Základná časť - 2. kolo - Piatok 13.09.2019
509 Hokejový klub Levice vs. HC Bratislava, s.r.o. 18:00 - ZŠ Levice VIDO, Ľuboš, Ing. ČÍŽ, Martin, Ing. STAŠŠÁK, Martin
Základná časť - 3. kolo - Pondelok 16.09.2019
513 HC Bratislava, s.r.o. vs. MsHK Žilina, a.s. 18:30 - Arena Ondreja Nepelu PURGAT, Patrik HANKO, Peter KOLLÁR, Andrej, Ing. JONÁK, Peter
Základná časť - 37. kolo - Utorok 17.09.2019
681 Reprezentácia SR vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 17:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna TVRDOŇ, Jozef MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Základná časť - 3. kolo - Streda 18.09.2019
511 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Martin o.z. 17:30 - ZŠ Trnava VALACHOVIČ, Marián REHÁK, Adam, Mgr. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. HOLOMEK, Vladimír
Základná časť - 3. kolo - Streda 18.09.2019
512 Hokejový klub Levice vs. HK Skalica, s.r.o. 18:00 - ZŠ Levice BACHÚRIK, Jozef, Mgr. KIEPEŠ, Peter, Bc. STANKOVIČ, Patrik, Bc. KONC st., Juraj
Základná časť - 3. kolo - Streda 18.09.2019
514 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. KNIŽKA, Tomáš ZNAK, Marián, Mgr. JUNG, Roman, Ing.
Základná časť - 3. kolo - Streda 18.09.2019
515 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 18:00 - ZŠ Topoľčany MOLLER, Anton, Ing. CRMAN, Filip, Bc. MAŠKULKA, Adam, Bc. JONÁK, Peter
Základná časť - 4. kolo - Piatok 20.09.2019
519 HK Skalica, s.r.o. vs. MsHK Žilina, a.s. 17:00 - HANT arena Skalica MOLLER, Anton, Ing. JUNEK, Martin ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
Základná časť - 4. kolo - Piatok 20.09.2019
520 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Levice 17:30 - ZŠ Trnava VÝLETA, Roman, Ing., PhD. DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. HOLOMEK, Vladimír
Základná časť - 4. kolo - Piatok 20.09.2019
516 Hokejový klub Martin o.z. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 18:00 - ZŠ Martin PETERKA, Lukáš JANIGA, Matej, Ing. PRIBULA, Maroš MAJLING, Ján
Základná časť - 4. kolo - Piatok 20.09.2019
517 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 18:00 - ZŠ Považská Bystrica PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. ĎURINA, Vladimír, Bc. HAJNIK, Martin JURČIAK, Rudolf
Základná časť - 4. kolo - Piatok 20.09.2019
518 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HC Bratislava, s.r.o. 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom LESAY, Dominik ČÍŽ, Martin, Ing. HANKO, Peter JUNG, Roman, Ing.
Základná časť - 38. kolo - Utorok 24.09.2019
682 Reprezentácia SR vs. Hokejový klub Levice 17:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna PURGAT, Patrik HANKO, Peter REHÁK, Adam, Mgr. JONÁK, Peter
Základná časť - 5. kolo - Streda 25.09.2019
525 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves KORBA, Peter, Ing. PRIBULA, Maroš VALL, Michal, Mgr. FINDURA, Mikuláš
Základná časť - 5. kolo - Streda 25.09.2019
521 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Martin o.z. 18:00 - ZŠ Levice BACHÚRIK, Jozef, Mgr. ČÍŽ, Martin, Ing. HANKO, Peter NEUZER, Erik
Základná časť - 5. kolo - Streda 25.09.2019
522 MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 18:00 - ZŠ Žilina VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KOLLÁR, Andrej, Ing. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. BENIAČ, Dalibor, Ing.
Základná časť - 5. kolo - Streda 25.09.2019
523 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HK Skalica, s.r.o. 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom KRIST, Mário, Ing. TVRDOŇ, Peter KNIŽKA, Tomáš HOLOMEK, Vladimír
Základná časť - 5. kolo - Streda 25.09.2019
524 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HC Bratislava, s.r.o. 18:00 - ZŠ Topoľčany VIDO, Ľuboš, Ing. KIEPEŠ, Peter, Bc. STANKOVIČ, Patrik, Bc. JUNG, Roman, Ing.
Základná časť - 6. kolo - Piatok 27.09.2019
528 HK Skalica, s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 17:00 - HANT arena Skalica TVRDOŇ, Jozef CRMAN, Filip, Bc. ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
Základná časť - 6. kolo - Piatok 27.09.2019
529 Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 17:30 - ZŠ Trnava VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KIEPEŠ, Peter, Bc. STANKOVIČ, Patrik, Bc. MACKO, Peter, Ing.
Základná časť - 15. kolo - Piatok 27.09.2019
572 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC Bratislava, s.r.o. 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves KORBA, Peter, Ing. VALL, Michal, Mgr. RIŠ, Jaroslav
Základná časť - 6. kolo - Piatok 27.09.2019
526 Hokejový klub Martin o.z. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 18:00 - ZŠ Martin TORNAY, Juraj, Bc. WOLF, Vladimír, Ing. ĎURINA, Vladimír, Bc.
Základná časť - 6. kolo - Piatok 27.09.2019
530 Hokejový klub Levice vs. MsHK Žilina, a.s. 18:00 - ZŠ Levice MOLLER, Anton, Ing. STAŠŠÁK, Martin ČÍŽ, Martin, Ing. MAJLING, Ján
Základná časť - 7. kolo - Nedeľa 29.09.2019
533 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava 17:00 - ZŠ Topoľčany PURGAT, Patrik DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing.
Základná časť - 7. kolo - Nedeľa 29.09.2019
535 HC Bratislava, s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 17:00 - Arena Ondreja Nepelu KOLLÁR, Miroslav HANKO, Peter MAŠKULKA, Adam, Bc. NEUZER, Erik
Základná časť - 7. kolo - Nedeľa 29.09.2019
534 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HK Skalica, s.r.o. 17:30 - ZŠ Spišská Nová Ves SMEREK, Vladimír JANIGA, Matej, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin BAČO, Štefan
Základná časť - 7. kolo - Nedeľa 29.09.2019
531 MsHK Žilina, a.s. vs. Hokejový klub Martin o.z. 18:00 - ZŠ Žilina TORNAY, Juraj, Bc. KNIŽKA, Tomáš HAJNIK, Martin FINDURA, Mikuláš
Základná časť - 7. kolo - Nedeľa 29.09.2019
532 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub Levice 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom LESAY, Dominik REHÁK, Adam, Mgr. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD. JURČIAK, Rudolf

Extraliga juniorov

Základná časť - 1. kolo - Streda 04.09.2019
1005 Reprezentácia SR vs. HKM a.s 17:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna NOVÁK, Milan, Ing. FRIMMEL, Róbert, PhDr. SYNEK, Šimon, PaedDr. JONÁK, Peter
Základná časť - 2. kolo - Štvrtok 05.09.2019
1011 Reprezentácia SR vs. HC ‘05 Banská Bystrica 17:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KONC st., Daniel KONC ml., Juraj KRAJČÍK, Martin, Mgr. KONC st., Juraj
Základná časť - 1. kolo - Sobota 07.09.2019
1001 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - ZŠ Žilina VALACH, Miroslav, Ing. JURČIAK, Adam KRAJČÍK, Martin, Mgr.
Základná časť - 1. kolo - Sobota 07.09.2019
1004 HC Košice s.r.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 14:00 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. SMREK, Martin, Ing. BOGDAŇ, Andrej, Ing. GAJAN st., Rastislav
Základná časť - 1. kolo - Sobota 07.09.2019
1002 MHA MARTIN vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 15:00 - ZŠ Martin ŠTEFIK, Miroslav DURMIS, Oto ROJÍK, Peter
Základná časť - 1. kolo - Sobota 07.09.2019
1003 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 15:45 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA BENIAČ, Lukáš, Bc. MARTINKO, Vladimír
Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 08.09.2019
1007 MHA MARTIN vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:30 - ZŠ Martin KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. ĎURINA, Vladimír, Bc.
Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 08.09.2019
1008 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 10:30 - ZŠ Žilina KRIST, Mário, Ing. DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. JUNG, Roman, Ing.
Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 08.09.2019
1010 HC Košice s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 10:30 - STEEL Arena Košice SMEREK, Vladimír RIŠ, Jaroslav WOLF, Vladimír, Ing. BAČO, Štefan
Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 08.09.2019
1009 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:45 - ZŠ Poprad TORNAY, Juraj, Bc. KNIŽKA, Tomáš HANKO, Peter MARTINKO, Vladimír
Základná časť - 5. kolo - Streda 11.09.2019
1027 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Reprezentácia SR 17:00 - Arena Ondreja Nepelu TVRDOŇ, Jozef SYNEK, Šimon, PaedDr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. JONÁK, Peter
Základná časť - 4. kolo - Piatok 13.09.2019
1020 MHA MARTIN vs. Reprezentácia SR 14:00 - ZŠ Martin LOKŠÍK, Peter DURMIS, Oto ROJÍK, Peter
Základná časť - 4. kolo - Piatok 13.09.2019
1021 HKM a.s vs. HC Košice s.r.o. 18:00 - ZŠ Zvolen PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. HANKO, Peter PAULÍK, Maroš
Základná časť - 3. kolo - Sobota 14.09.2019
1013 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Reprezentácia SR 14:00 - ZŠ Žilina NOVÁK, Milan, Ing. DURMIS, Oto JURČIAK, Adam
Základná časť - 3. kolo - Sobota 14.09.2019
1015 HKM a.s vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:00 - ZŠ Zvolen KONC st., Daniel KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Základná časť - 3. kolo - Sobota 14.09.2019
1017 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - Arena Ondreja Nepelu VÝLETA, Roman, Ing., PhD. SYNEK, Šimon, PaedDr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. JONÁK, Peter
Základná časť - 3. kolo - Sobota 14.09.2019
1018 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 15:00 - HANT arena Skalica GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. FRIMMEL, Róbert, PhDr. JEDLIČKA, Peter
Základná časť - 3. kolo - Sobota 14.09.2019
1016 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC Košice s.r.o. 17:15 - ZŠ Banská Bystrica ŠTEFIK, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. ROJÍK, Peter
Základná časť - 4. kolo - Nedeľa 15.09.2019
1023 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. 10:30 - Arena Ondreja Nepelu VÝLETA, Roman, Ing., PhD. CRMAN, Filip, Bc. SYNEK, Šimon, PaedDr.
Základná časť - 4. kolo - Nedeľa 15.09.2019
1022 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - ZŠ Banská Bystrica PETERKA, Lukáš ĎURINA, Vladimír, Bc. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Základná časť - 4. kolo - Nedeľa 15.09.2019
1024 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:00 - HANT arena Skalica LOKŠÍK, Peter ŠEFČÍK, Juraj, Ing. KRAJČÍK, Martin, Mgr.
Základná časť - 6. kolo - Streda 18.09.2019
1034 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Reprezentácia SR 18:30 - HANT arena Skalica MÜLLNER, Róbert GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Základná časť - 5. kolo - Sobota 21.09.2019
1025 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HKM a.s 14:00 - ZŠ Žilina NOVÁK, Milan, Ing. DURMIS, Oto DRBLÍK, Michal
Základná časť - 5. kolo - Sobota 21.09.2019
1026 MHA MARTIN vs. HC ‘05 Banská Bystrica 14:00 - ZŠ Martin LOKŠÍK, Peter KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Základná časť - 5. kolo - Sobota 21.09.2019
1030 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC Košice s.r.o. 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín ŠTEFIK, Miroslav JURČIAK, Adam KRAJČÍK, Martin, Mgr. CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Základná časť - 5. kolo - Sobota 21.09.2019
1029 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 15:45 - Nitra Aréna STANO, Peter, Ing. JEDLIČKA, Peter FRIMMEL, Róbert, PhDr. KONC st., Juraj
Základná časť - 6. kolo - Nedeľa 22.09.2019
1031 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:30 - ZŠ Žilina VALACH, Miroslav, Ing. HAJNIK, Martin ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Základná časť - 6. kolo - Nedeľa 22.09.2019
1032 MHA MARTIN vs. HKM a.s 11:30 - ZŠ Martin PETERKA, Lukáš HANKO, Peter ČÍŽ, Martin, Ing.
Základná časť - 6. kolo - Nedeľa 22.09.2019
1035 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC Košice s.r.o. 11:30 - Nitra Aréna FRIDRICH, Vladimír, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. SYNEK, Šimon, PaedDr.
Základná časť - 6. kolo - Nedeľa 22.09.2019
1036 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KONC st., Daniel JURČIAK, Adam CRMAN, Filip, Bc. JUNG, Roman, Ing.
Základná časť - 19. kolo - Streda 25.09.2019
1109 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:30 - ZŠ Žilina ADAMEC, Milan, Mgr. KRAJČÍK, Martin, Mgr. JURČIAK, Adam
Základná časť - 19. kolo - Streda 25.09.2019
1110 MHA MARTIN vs. HC Košice s.r.o. 17:00 - ZŠ Martin ŠTEFIK, Miroslav DURMIS, Oto DRBLÍK, Michal
Základná časť - 19. kolo - Streda 25.09.2019
1113 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HKM a.s 17:00 - Arena Ondreja Nepelu BALUŠKA, Vladimír, Ing. SYNEK, Šimon, PaedDr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. JONÁK, Peter
Základná časť - 19. kolo - Streda 25.09.2019
1114 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 17:00 - HANT arena Skalica MÜLLNER, Róbert GEGÁŇ, Tomáš, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Základná časť - 20. kolo - Streda 25.09.2019
1117 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Reprezentácia SR 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. OROLIN, Michal, Mgr. JEDLIČKA, Peter CHUDADA, Martin, Ing., PhD.
Základná časť - 20. kolo - Štvrtok 26.09.2019
1116 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HC Košice s.r.o. 14:00 - ZŠ Žilina ŠTEFIK, Miroslav ROJÍK, Peter DURMIS, Oto
Základná časť - 20. kolo - Štvrtok 26.09.2019
1119 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HKM a.s 14:00 - HANT arena Skalica STANO, Peter, Ing. JEDLIČKA, Peter KONC ml., Juraj
Základná časť - 20. kolo - Štvrtok 26.09.2019
1115 MHA MARTIN vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 17:00 - ZŠ Martin LOKŠÍK, Peter JURČIAK, Adam KRAJČÍK, Martin, Mgr.
Základná časť - 20. kolo - Štvrtok 26.09.2019
1120 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 17:00 - Arena Ondreja Nepelu GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. KACEJ, Lukáš, Mgr. OROLIN, Michal, Mgr. JONÁK, Peter
Základná časť - 8. kolo - Piatok 27.09.2019
1048 HC Košice s.r.o. vs. Reprezentácia SR 17:00 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. JOBBÁGY, Martin, Mgr. BOGDAŇ, Andrej, Ing. LAUFF, Rudolf, Mgr.
Základná časť - 7. kolo - Sobota 28.09.2019
1037 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 14:00 - Arena Ondreja Nepelu FRIDRICH, Vladimír, Ing. KACEJ, Lukáš, Mgr. CRMAN, Filip, Bc.
Základná časť - 7. kolo - Sobota 28.09.2019
1038 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MHA MARTIN 15:00 - HANT arena Skalica MÜLLNER, Róbert JUNEK, Martin ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
Základná časť - 7. kolo - Sobota 28.09.2019
1039 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HKM a.s 15:45 - Nitra Aréna KONC st., Daniel KONC ml., Juraj KONC ml., Daniel, Bc.
Základná časť - 7. kolo - Sobota 28.09.2019
1041 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Reprezentácia SR 15:45 - ZŠ Poprad OROLIN, Tomáš, Bc. STANZEL, Matúš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA MARTINKO, Vladimír
Základná časť - 7. kolo - Sobota 28.09.2019
1040 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HC ‘05 Banská Bystrica 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín ADAMEC, Milan, Mgr. GEGÁŇ, Tomáš, Bc. JURČIAK, Adam
Základná časť - 8. kolo - Nedeľa 29.09.2019
1043 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. MHA MARTIN 10:30 - Arena Ondreja Nepelu TVRDOŇ, Jozef ŠOTEK, Marko, Bc. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr.
Základná časť - 8. kolo - Nedeľa 29.09.2019
1045 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:30 - Nitra Aréna BACHÚRIK, Jozef, Mgr. KIEPEŠ, Peter, Bc. KONC ml., Daniel, Bc. KONC st., Juraj
Základná časť - 8. kolo - Nedeľa 29.09.2019
1044 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 13:00 - HANT arena Skalica ADAMEC, Milan, Mgr. ŠEFČÍK, Juraj, Ing. KOLLÁR, Andrej, Ing.
Základná časť - 8. kolo - Nedeľa 29.09.2019
1046 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. HKM a.s 13:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín MÜLLNER, Róbert JURČIAK, Adam FRIMMEL, Róbert, PhDr.

Kaufland Extraliga dorastu

Základná časť - 49. kolo - Sobota 07.09.2019
2337 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 15:45 - Nitra Aréna KONC st., Daniel KONC ml., Juraj GEGÁŇ, Tomáš, Bc.
Základná časť - 41. kolo - Sobota 07.09.2019
2284 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 17:00 - ZŠ Púchov VIDO, Ľuboš, Ing. MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal
Základná časť - 50. kolo - Nedeľa 08.09.2019
2344 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 11:30 - Nitra Aréna ŽÁK, Marek, Mgr. STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Základná časť - 42. kolo - Nedeľa 08.09.2019
2288 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:00 - ZŠ Púchov PETERKA, Lukáš HAJNIK, Martin ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Základná časť - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
2006 MHA MARTIN vs. MŠK Púchov s.r.o. 10:30 - ZŠ Martin PETERKA, Lukáš HANKO, Peter JAKUBEC, Andrej, Bc.
Základná časť - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
2002 HC Košice s.r.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 14:00 - STEEL Arena Košice KORBA, Martin, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. RIŠ, Jaroslav
Základná časť - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
2004 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:00 - ZŠ Trnava ŠEFČÍK, Peter, Mgr. ŠEFČÍK, Juraj, Ing. HERCOG, Martin
Základná časť - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
2007 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 15:00 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. ORDZOVENSKÝ, Martin ŠČURKA, Jakub
Základná časť - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
2003 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC ‘05 Banská Bystrica 15:45 - Nitra Aréna ŽÁK, Marek, Mgr. KIEPEŠ, Peter, Bc. DANKO, Ľubomír
Základná časť - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
2005 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 17:00 - ZŠ Žilina LESAY, Dominik HAJNIK, Martin MAKÚCH, Marek, Ing.
Základná časť - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
2001 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 18:30 - ZŠ Michalovce KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. PRIBULA, Maroš VALL, Michal, Mgr.
Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 15.09.2019
2010 HC Košice s.r.o. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:30 - STEEL Arena Košice KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. BENIAČ, Lukáš, Bc. HOVAN, Richard
Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 15.09.2019
2012 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 10:30 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. HERCOG, Martin PIOVARČI, Denis
Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 15.09.2019
2013 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 10:30 - ZŠ Žilina KRIST, Mário, Ing. DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing.
Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 15.09.2019
2014 MHA MARTIN vs. MŠK Púchov s.r.o. 10:30 - ZŠ Martin PAVELA, Ľubomír MACEK, Michal MIŠEK, Michal
Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 15.09.2019
2009 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 11:15 - ZŠ Michalovce KORBA, Peter, Ing. JOBBÁGY, Martin, Mgr. VALL, Michal, Mgr.
Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 15.09.2019
2011 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC ‘05 Banská Bystrica 11:30 - Nitra Aréna BACHÚRIK, Jozef, Mgr. STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc. DRUGA, Norbert
Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 15.09.2019
2008 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:00 - ZŠ Spišská Nová Ves SMEREK, Vladimír ŠČURKA, Jakub
Základná časť - 3. kolo - Sobota 21.09.2019
2018 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Trnava 13:30 - HANT arena Skalica MÜLLNER, Róbert HERCOG, Martin HARINGA, Ivan
Základná časť - 3. kolo - Sobota 21.09.2019
2015 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 14:00 - ZŠ Púchov LESAY, Dominik HAJNIK, Martin REHÁK, Adam, Mgr.
Základná časť - 3. kolo - Sobota 21.09.2019
2016 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HC Košice s.r.o. 14:00 - Arena Ondreja Nepelu BALUŠKA, Vladimír, Ing. CRMAN, Filip, Bc. KACEJ, Lukáš, Mgr.
Základná časť - 3. kolo - Sobota 21.09.2019
2019 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - JL Aréna Lipt.Mikuláš SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA KNIŽKA, Tomáš
Základná časť - 3. kolo - Sobota 21.09.2019
2021 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 15:45 - ZŠ Poprad TORNAY, Juraj, Bc. ŠČURKA, Jakub ORDZOVENSKÝ, Martin MARTINKO, Vladimír
Základná časť - 3. kolo - Sobota 21.09.2019
2020 MHA MARTIN vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 17:00 - ZŠ Martin PETERKA, Lukáš ĎURINA, Vladimír, Bc. ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Základná časť - 3. kolo - Sobota 21.09.2019
2017 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 17:30 - ZŠ Banská Bystrica KOLLÁR, Miroslav ČÍŽ, Martin, Ing. STAŠŠÁK, Martin MAJLING, Ján
Základná časť - 4. kolo - Nedeľa 22.09.2019
2022 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 10:00 - ZŠ Púchov KRIST, Mário, Ing. DRBLÍK, Michal MAKÚCH, Marek, Ing. JURČIAK, Rudolf
Základná časť - 4. kolo - Nedeľa 22.09.2019
2023 HC SLOVAN Bratislava, a.s. vs. HC Košice s.r.o. 10:30 - Arena Ondreja Nepelu GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. OROLIN, Michal, Mgr. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr.
Základná časť - 4. kolo - Nedeľa 22.09.2019
2024 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Banská Bystrica KOLLÁR, Miroslav TRNKA, Jakub IZAKOVIČ, Tomáš MAJLING, Ján
Základná časť - 4. kolo - Nedeľa 22.09.2019
2028 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 11:45 - ZŠ Poprad SMEREK, Vladimír ŠČURKA, Jakub RIŠ, Jaroslav
Základná časť - 4. kolo - Nedeľa 22.09.2019
2025 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Trnava 12:30 - HANT arena Skalica PURGAT, Patrik FRIMMEL, Róbert, PhDr. ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
Základná časť - 4. kolo - Nedeľa 22.09.2019
2026 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - JL Aréna Lipt.Mikuláš TORNAY, Juraj, Bc. CHRAPČIAK, Samuel MARTÍNEK, Matej
Základná časť - 4. kolo - Nedeľa 22.09.2019
2027 MHA MARTIN vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:30 - ZŠ Martin PAVELA, Ľubomír DURMIS, Oto MACEK, Michal
Základná časť - 41. kolo - Streda 25.09.2019
2283 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 13:30 - ZŠ Žilina LOKŠÍK, Peter MAKÚCH, Marek, Ing. REHÁK, Adam, Mgr.
Základná časť - 41. kolo - Streda 25.09.2019
2285 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - ZŠ Spišská Nová Ves OROLIN, Tomáš, Bc. WOLF, Vladimír, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin
Základná časť - 41. kolo - Streda 25.09.2019
2286 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 14:00 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA BENIAČ, Lukáš, Bc.
Základná časť - 41. kolo - Streda 25.09.2019
2281 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC Košice s.r.o. 17:00 - JL Aréna Lipt.Mikuláš PETERKA, Lukáš ĎURINA, Vladimír, Bc. HAJNIK, Martin
Základná časť - 41. kolo - Streda 25.09.2019
2282 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Trnava 17:00 - ZŠ Banská Bystrica VALACH, Miroslav, Ing. ROJÍK, Peter STAŠŠÁK, Martin
Základná časť - 41. kolo - Streda 25.09.2019
2287 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MHA MARTIN 17:30 - ZŠ Michalovce KORBA, Martin, Ing. BOGDAŇ, Andrej, Ing. BABJAK, Ladislav
Základná časť - 42. kolo - Štvrtok 26.09.2019
2292 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MHA MARTIN 12:15 - ZŠ Michalovce SMEREK, Vladimír BABJAK, Ladislav JANIGA, Matej, Ing.
Základná časť - 42. kolo - Štvrtok 26.09.2019
2289 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - ZŠ Spišská Nová Ves OROLIN, Tomáš, Bc. WOLF, Vladimír, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin
Základná časť - 42. kolo - Štvrtok 26.09.2019
2290 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 14:00 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. STANZEL, Matúš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA
Základná časť - 42. kolo - Štvrtok 26.09.2019
2291 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 17:00 - ZŠ Žilina ŠTEFIK, Miroslav DURMIS, Oto ROJÍK, Peter
Základná časť - 42. kolo - Štvrtok 26.09.2019
2293 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. HC Košice s.r.o. 17:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš VALACH, Miroslav, Ing. KNIŽKA, Tomáš PAULÍNY, Jozef
Základná časť - 42. kolo - Štvrtok 26.09.2019
2294 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub Trnava 17:00 - ZŠ Banská Bystrica IVAN, Richard, Bc. STAŠŠÁK, Martin ČÍŽ, Martin, Ing.
Základná časť - 5. kolo - Sobota 28.09.2019
2029 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 14:00 - ZŠ Žilina ŠTEFIK, Miroslav HAJNIK, Martin ĎURINA, Vladimír, Bc.
Základná časť - 5. kolo - Sobota 28.09.2019
2031 Hokejový klub Trnava vs. HC Košice s.r.o. 14:00 - ZŠ Trnava STANO, Peter, Ing. JEDLIČKA, Peter FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Základná časť - 5. kolo - Sobota 28.09.2019
2035 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 14:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LOKŠÍK, Peter NOSEK, Martin JURČIAK, Adam
Základná časť - 5. kolo - Sobota 28.09.2019
2033 MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 15:00 - ZŠ Martin VALACH, Miroslav, Ing. DURMIS, Oto ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Základná časť - 5. kolo - Sobota 28.09.2019
2032 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 15:45 - ZŠ Michalovce SMEREK, Vladimír RIŠ, Jaroslav JANIGA, Matej, Ing.
Základná časť - 5. kolo - Sobota 28.09.2019
2030 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 17:00 - ZŠ Banská Bystrica KOLLÁR, Miroslav ROJÍK, Peter STAŠŠÁK, Martin
Základná časť - 5. kolo - Sobota 28.09.2019
2034 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 18:45 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA STANZEL, Matúš, Bc.
Základná časť - 6. kolo - Nedeľa 29.09.2019
2042 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 10:15 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín VÝLETA, Roman, Ing., PhD. CRMAN, Filip, Bc. NOSEK, Martin
Základná časť - 6. kolo - Nedeľa 29.09.2019
2036 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. MŠK Púchov s.r.o. 10:30 - ZŠ Žilina KRIST, Mário, Ing. DURMIS, Oto ĎURINA, Vladimír, Bc.
Základná časť - 6. kolo - Nedeľa 29.09.2019
2038 Hokejový klub Trnava vs. HC Košice s.r.o. 10:30 - ZŠ Trnava VALACHOVIČ, Marián HARINGA, Ivan HERCOG, Martin
Základná časť - 6. kolo - Nedeľa 29.09.2019
2040 MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:30 - ZŠ Martin VIDO, Ľuboš, Ing. HAJNIK, Martin ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Základná časť - 6. kolo - Nedeľa 29.09.2019
2037 HC ‘05 Banská Bystrica vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 11:30 - ZŠ Banská Bystrica ŠTEFIK, Miroslav STAŠŠÁK, Martin ROJÍK, Peter MAJLING, Ján
Základná časť - 6. kolo - Nedeľa 29.09.2019
2041 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:45 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. ORDZOVENSKÝ, Martin ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA
Základná časť - 6. kolo - Nedeľa 29.09.2019
2039 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 12:00 - ZŠ Michalovce KORBA, Peter, Ing. RIŠ, Jaroslav TOMÁŠ, Michal

Extraliga žien

Základná časť - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
15003 MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN vs. Ženský hokejový klub mesta Zvolen 19:30 - ZŠ Martin MIŠEK, Michal KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr.
Základná časť - 1. kolo - Nedeľa 15.09.2019
15002 ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) vs. ŽHK POPRAD 16:00 - TH STEEL Aréna Košice CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. MOLEKOVÁ, Eva Mária BORZA, Michal, Ing.
Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 15.09.2019
15006 MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN vs. Ženský hokejový klub mesta Zvolen 16:00 - ZŠ Martin GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr.
Základná časť - 11. kolo - Sobota 21.09.2019
15031 Hockey club Spišská Nová Ves vs. ICE DREAM o.z. 13:00 - ZŠ Spišská Nová Ves BENIAČ, Lukáš, Bc. SMREK, Martin, Ing.
Základná časť - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
15005 ŽHK POPRAD vs. ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) 18:45 - ZŠ Poprad CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. KOVALČÍK, Lukáš ŠČURKA, Jakub
Základná časť - 12. kolo - Nedeľa 22.09.2019
15034 Hockey club Spišská Nová Ves vs. ICE DREAM o.z. 10:30 - ZŠ Spišská Nová Ves CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. WOLF, Vladimír, Ing. JOCHMAN, Jakub, Ing.
Základná časť - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
15008 ICE DREAM o.z. vs. MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN 16:45 - ZŠ Crow Aréna, Košice CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. REGENDA, Radoslav, Mgr.
Základná časť - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
15009 Ženský hokejový klub mesta Zvolen vs. ŽHK 2000 ŠARIŠANKA Prešov (ženský hokejový klub) 18:30 - ZŠ Zvolen PAULÍK, Maroš HANKO, Peter
Základná časť - 4. kolo - Nedeľa 29.09.2019
15011 ICE DREAM o.z. vs. MESTSKÝ HOKEJOVÝ KLUB MARTIN 10:30 - ZŠ Crow Aréna, Košice BORZA, Michal, Ing. LUKÁČ, Peter, Mgr.
Základná časť - 3. kolo - Nedeľa 29.09.2019
15007 Hockey club Spišská Nová Ves vs. ŽHK POPRAD 13:30 - ZŠ Spišská Nová Ves CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. KOVALČÍK, Lukáš WOLF, Vladimír, Ing.

2. hokejová liga

Základná časť sk. B - 1. kolo - Sobota 21.09.2019
10091 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. Hokejový klub 2016 Trebišov 17:00 - ZS Rimavská Sobota ŽÁK, Marek, Mgr. KURČÍK, Martin DANKO, Ľubomír
Základná časť sk. B - 1. kolo - Sobota 21.09.2019
10092 UKS Sanok vs. Hokejový klub Bardejov o.z. 17:00 - ZS Sanok, POL JURKO, Michal, Bc. CYBUCH, Mirosław WITEK, Adam
Základná časť sk. A - 1. kolo - Sobota 21.09.2019
10002 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. HOKEJOVÝ CLUB PRIEVIDZA 17:30 - ZŠ Dolný Kubín PAVELA, Ľubomír JAKUBEC, Andrej, Bc. ZNAK, Marián, Mgr.
Základná časť sk. A - 1. kolo - Sobota 21.09.2019
10004 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokej Bratislava 17:30 - ZŠ Púchov GAJDOŠÍK, Ivan MACEK, Michal MIŠEK, Michal
Základná časť sk. B - 1. kolo - Sobota 21.09.2019
10094 HC 19 Humenné vs. Hokejový klub HC Rebellion Gelnica 17:30 - ZŠ Humenné MIHAĽOV, Martin VALL, Michal, Mgr. TOMÁŠ, Michal
Základná časť sk. A - 1. kolo - Sobota 21.09.2019
10001 MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. - Hokejový klub vs. Hokejový klub Brezno 18:00 - Slovalco Aréna Žiar nad Hronom GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. ŠEBEŇ, Erik PAULÍK, Maroš
Základná časť sk. A - 1. kolo - Sobota 21.09.2019
10003 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub 91 Senica 18:00 - ZŠ Partizánske HRONSKÝ, Tomáš, Ing. MAGUŠIN, Jozef KIEPEŠ, Peter, Bc.
Základná časť sk. A - 2. kolo - Sobota 28.09.2019
10009 HOKEJOVÝ CLUB PRIEVIDZA vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 17:00 - ZŠ Prievidza VIDO, Ľuboš, Ing. HVOJNÍK, Adrián BEZÁK, Andrej
Základná časť sk. B - 2. kolo - Sobota 28.09.2019
10100 HKM RIMAVSKÁ SOBOTA vs. UKS Sanok 17:00 - ZS Rimavská Sobota IVAN, Richard, Bc. KURČÍK, Martin ŠEBEŇ, Erik
Základná časť sk. B - 2. kolo - Sobota 28.09.2019
10096 Hokejový klub 2016 Trebišov vs. Mestský hokejový klub Kežmarok o.z. 17:30 - ZŠ Trebišov SÝKORA, Peter BORZA, Michal, Ing. VARGA, Róbert, Ing.
Základná časť sk. B - 2. kolo - Sobota 28.09.2019
10098 HC 19 Humenné vs. Hokejový klub Sabinov 17:30 - ZŠ Humenné TORNAY, Juraj, Bc. VALL, Michal, Mgr. WOLF, Vladimír, Ing.
Základná časť sk. B - 2. kolo - Sobota 28.09.2019
10099 Hokejový klub Bardejov o.z. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 17:30 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. HRIŠKO, Peter BENIAČ, Lukáš, Bc.
Základná časť sk. A - 2. kolo - Sobota 28.09.2019
10008 Hokejový klub 91 Senica vs. MŠK Púchov s.r.o. 18:00 - ZŠ Senica JANČÍK, Roman HERCOG, Martin HODOŇ, Daniel, Bc.
Základná časť sk. A - 2. kolo - Sobota 28.09.2019
10010 MŠK Žiar nad Hronom, spol. s r.o. - Hokejový klub vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 18:00 - Slovalco Aréna Žiar nad Hronom GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. MIŠEK, Michal JAKUBEC, Andrej, Bc.
Základná časť sk. A - 2. kolo - Sobota 28.09.2019
10007 Hokej Bratislava vs. Pesterzsébeti Hockey Club Budapest 18:30 - ZŠ Hamuliakovo MERAVÝ, Peter, PhDr. ŠOTEK, Marko, Bc. OLLE, Marian

1. liga juniorov

Základná časť - 1. kolo - Sobota 07.09.2019
3002 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 14:00 - ZŠ V. Dzurillu plocha I. MERAVÝ, Peter, PhDr. VACULA, Adrián, Mgr. ŠOTEK, Marko, Bc.
Základná časť - 1. kolo - Sobota 07.09.2019
3003 Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 14:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. FRIMMEL, Róbert, PhDr. JEDLIČKA, Peter
Základná časť - 1. kolo - Sobota 07.09.2019
3004 Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna ADAMEC, Milan, Mgr. KOLLÁR, Andrej, Ing. KNAPEC, Vladimír
Základná časť - 1. kolo - Sobota 07.09.2019
3001 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 17:00 - ZŠ BA - Dúbravka TVRDOŇ, Jozef OLLE, Marian ŠINSKÝ, Viktor
Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 08.09.2019
3006 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 10:15 - ZŠ V. Dzurillu plocha I. VÝLETA, Roman, Ing., PhD. ŠINSKÝ, Viktor OLLE, Marian
Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 08.09.2019
3005 HOBA Bratislava vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 10:30 - ZŠ BA - Dúbravka TVRDOŇ, Jozef CRMAN, Filip, Bc. ŠOTEK, Marko, Bc.
Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 08.09.2019
3007 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 10:30 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. HERCOG, Martin ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
Základná časť - 2. kolo - Nedeľa 08.09.2019
3008 Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 10:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír KOLLÁR, Andrej, Ing.
Základná časť - 3. kolo - Sobota 14.09.2019
3009 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HOBA Bratislava 14:00 - ZŠ Považská Bystrica GAJDOŠÍK, Ivan DRBLÍK, Michal ĎURINA, Vladimír, Bc.
Základná časť - 3. kolo - Sobota 14.09.2019
3010 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom VIDO, Ľuboš, Ing. REHÁK, Adam, Mgr. GAJDOŠÍK, Miroslav
Základná časť - 3. kolo - Sobota 14.09.2019
3012 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. 14:00 - ZŠ Lipt. Mikuláš PAVELA, Ľubomír HUS, Igor, JUDr. KNIŽKA, Tomáš
Základná časť - 3. kolo - Sobota 14.09.2019
3011 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Trnava 15:45 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin TOMÁŠ, Michal PAVLOTTY, Jakub
Základná časť - 4. kolo - Nedeľa 15.09.2019
3013 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:30 - ZŠ Považská Bystrica VIDO, Ľuboš, Ing. GAJDOŠÍK, Miroslav ZNAK, Marián, Mgr.
Základná časť - 4. kolo - Nedeľa 15.09.2019
3014 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. HOBA Bratislava 10:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom LESAY, Dominik NOSEK, Martin REHÁK, Adam, Mgr.
Základná časť - 4. kolo - Nedeľa 15.09.2019
3016 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 11:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš IVAN, Richard, Bc. IZAKOVIČ, Tomáš PAULÍNY, Jozef
Základná časť - 4. kolo - Nedeľa 15.09.2019
3015 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. 14:00 - ZŠ Michalovce RIŠ, Jaroslav PAVLOTTY, Jakub BABJAK, Ladislav
Základná časť - 5. kolo - Sobota 21.09.2019
3017 Hokejový klub Trnava vs. HOBA Bratislava 14:00 - ZŠ Trnava MERAVÝ, Peter, PhDr. LEPIEŠ, Filip ŠINSKÝ, Viktor
Základná časť - 5. kolo - Sobota 21.09.2019
3018 Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. HVOJNÍK, Adrián ŠEFČÍK, Juraj, Ing.
Základná časť - 5. kolo - Sobota 21.09.2019
3019 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 15:45 - ZŠ Michalovce KORBA, Peter, Ing. JANIGA, Matej, Ing. VARGA, Róbert, Ing.
Základná časť - 5. kolo - Sobota 21.09.2019
3020 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 17:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš IVAN, Richard, Bc. CHRAPČIAK, Samuel MARTÍNEK, Matej
Základná časť - 6. kolo - Nedeľa 22.09.2019
3021 Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:30 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. HERCOG, Martin PIOVARČI, Denis
Základná časť - 6. kolo - Nedeľa 22.09.2019
3022 Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. vs. HOBA Bratislava 10:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna JANČÍK, Roman HARINGA, Ivan MAREK, Martin
Základná časť - 6. kolo - Nedeľa 22.09.2019
3023 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 11:15 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin BABJAK, Ladislav TOMÁŠ, Michal
Základná časť - 6. kolo - Nedeľa 22.09.2019
3024 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 17:30 - ZŠ Lipt. Mikuláš TORNAY, Juraj, Bc. MARTÍNEK, Matej CHRAPČIAK, Samuel
Základná časť - 7. kolo - Sobota 28.09.2019
3025 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 13:30 - ZŠ BA - Dúbravka VÝLETA, Roman, Ing., PhD. KANDA, Matúš VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr.
Základná časť - 7. kolo - Sobota 28.09.2019
3026 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 14:00 - ZŠ V. Dzurillu plocha I. TVRDOŇ, Jozef SYNEK, Šimon, PaedDr.
Základná časť - 7. kolo - Sobota 28.09.2019
3027 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 17:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. PIOVARČI, Denis JEDLIČKA, Peter
Základná časť - 7. kolo - Sobota 28.09.2019
3028 Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 17:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna ŽÁK, Marek, Mgr. LESAY, Jozef KOLLÁR, Andrej, Ing.
Základná časť - 8. kolo - Nedeľa 29.09.2019
3029 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 10:15 - ZŠ V. Dzurillu plocha I. MOLLER, Anton, Ing. HORVÁTH, Martin OLLE, Marian
Základná časť - 8. kolo - Nedeľa 29.09.2019
3030 HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 12:30 - ZŠ BA - Dúbravka OROLIN, Michal, Mgr. OLLE, Marian MAREK, Martin
Základná časť - 8. kolo - Nedeľa 29.09.2019
3031 Hokejový klub Trnava vs. Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. 13:30 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. KANDA, Matúš ŠINSKÝ, Viktor
Základná časť - 8. kolo - Nedeľa 29.09.2019
3032 Športový hokejový klub 37 Piešťany s.r.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna ŽÁK, Marek, Mgr. DANKO, Ľubomír KNAPEC, Vladimír

K-Classic 1. liga dorastu

Základná časť sk. západ - 1. kolo - Sobota 21.09.2019
4001 HOBA Bratislava vs. HK HAVRANI Piešťany 13:30 - ZŠ BA - Dúbravka SYNEK, Šimon, PaedDr. HORVÁTH, Martin
Základná časť sk. západ - 1. kolo - Sobota 21.09.2019
4003 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 14:00 - ZŠ Topoľčany MĹKVY, Michal, Bc. STANKOVIČ, Patrik, Bc. STEHLÍKOVÁ, Michaela
Základná časť sk. východ - 1. kolo - Sobota 21.09.2019
4129 HKM a.s vs. Mládež HC 46 Bardejov 14:00 - ZŠ Zvolen PLEŠKO, Daniel TRNKA, Jakub
Základná časť sk. východ - 1. kolo - Sobota 21.09.2019
4131 Hokejový club Lučenec vs. P.H.K. Prešov, n.o. 14:00 - ZŠ Lučenec SÝKORA, Peter RIŠ, Jaroslav
Základná časť sk. východ - 1. kolo - Sobota 21.09.2019
4132 Hokejový klub Brezno vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 14:00 - ZŠ Brezno LUKÁČ, Peter, Mgr. WOLF, Vladimír, Ing.
Základná časť sk. západ - 1. kolo - Sobota 21.09.2019
4004 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 14:30 - ZŠ Partizánske HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KIEPEŠ, Peter, Bc. MAGUŠIN, Jozef
Základná časť sk. západ - 2. kolo - Nedeľa 22.09.2019
4008 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Levice 9:30 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef HVOJNÍK, Adrián
Základná časť sk. západ - 2. kolo - Nedeľa 22.09.2019
4006 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HK HAVRANI Piešťany 10:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MERAVÝ, Peter, PhDr. LEPIEŠ, Filip HORVÁTH, Martin
Základná časť sk. západ - 2. kolo - Nedeľa 22.09.2019
4007 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 10:30 - ZŠ Topoľčany PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. DANKO, Ľubomír
Základná časť sk. východ - 2. kolo - Nedeľa 22.09.2019
4134 Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:00 - ZŠ Prievidza GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. PAULÍK, Maroš
Základná časť sk. východ - 2. kolo - Nedeľa 22.09.2019
4135 Hokejový club Lučenec vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 14:00 - ZŠ Lučenec IVAN, Richard, Bc. KURČÍK, Martin
Základná časť sk. východ - 2. kolo - Nedeľa 22.09.2019
4136 Hokejový klub Brezno vs. P.H.K. Prešov, n.o. 14:00 - ZŠ Brezno PAULÍNY, Jozef KNIŽKA, Tomáš
Základná časť sk. západ - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
4011 HK HAVRANI Piešťany vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna PLEŠKO, Daniel TVRDOŇ, Peter
Základná časť sk. východ - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
4137 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HKM a.s 14:00 - TH STEEL Aréna Košice KORBA, Martin, Ing. BOGDAŇ, Andrej, Ing.
Základná časť sk. východ - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
4139 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový club Lučenec 14:00 - ZŠ Bardejov BENIAČ, Lukáš, Bc. HRIŠKO, Peter
Základná časť sk. západ - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
4009 Hokejový klub Levice vs. HOBA Bratislava 14:30 - ZŠ Levice KIEPEŠ, Peter, Bc. STEHLÍKOVÁ, Michaela
Základná časť sk. východ - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
4138 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Mestský športový hokejový klub - mládež Prievidza, n.o. 14:30 - PSK aréna Prešov LUKÁČ, Peter, Mgr. JOBBÁGY, Martin, Mgr.
Základná časť sk. západ - 3. kolo - Sobota 28.09.2019
4010 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 15:45 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Jozef, Mgr. ŠEFČÍK, Roman
Základná časť sk. západ - 4. kolo - Nedeľa 29.09.2019
4013 Hokejový klub Levice vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:00 - ZŠ Levice PAULÍK, Maroš ŠEFČÍK, Roman
Základná časť sk. západ - 4. kolo - Nedeľa 29.09.2019
4015 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 10:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna HATALA, Gabriel, Ing. ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
Základná časť sk. západ - 4. kolo - Nedeľa 29.09.2019
4014 Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky vs. HOBA Bratislava 11:45 - ZŠ Nové Zámky HRONSKÝ, Tomáš, Ing. STANKOVIČ, Patrik, Bc. STEHLÍKOVÁ, Michaela
Základná časť sk. východ - 4. kolo - Nedeľa 29.09.2019
4142 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. HKM a.s 12:45 - PSK aréna Prešov HOVAN, Richard HRIŠKO, Peter
Základná časť sk. východ - 4. kolo - Nedeľa 29.09.2019
4143 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Brezno 13:30 - ZŠ Bardejov PRIBULA, Maroš BABJAK, Ladislav

Liga kadetov

Základná časť skupina A - 1. kolo - Sobota 07.09.2019
9004 Hokejový klub Trnava vs. Športový klub polície Bratislava 11:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. JEDLIČKA, Peter FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Základná časť skupina A - 2. kolo - Streda 11.09.2019
9007 Športový klub polície Bratislava vs. Hokejový klub Bratislava 17:15 - ZŠ BA - Ružinov pl.II MOLLER, Anton, Ing. LEPIEŠ, Filip ŠINSKÝ, Viktor
Základná časť skupina D - 1. kolo - Piatok 13.09.2019
9239 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 14:00 - ZŠ Spišská Nová Ves BENIAČ, Lukáš, Bc. ORDZOVENSKÝ, Martin
Základná časť skupina A - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
9005 Hokejový klub Bratislava vs. HK HAVRANI Piešťany 13:15 - ZŠ Lamač MOLLER, Anton, Ing. ŠOTEK, Marko, Bc.
Základná časť skupina A - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
9002 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HAMIKOVO O.Z. 14:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MERAVÝ, Peter, PhDr. CRMAN, Filip, Bc.
Základná časť skupina D - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
9241 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. HC Bulls Vranov 14:00 - ZŠ Trebišov KORBA, Peter, Ing. BORZA, Michal, Ing. MOLEKOVÁ, Eva Mária
Základná časť skupina D - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
9238 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. P.H.K. Prešov, n.o. 15:45 - ZŠ Poprad WOLF, Vladimír, Ing. CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr.
Základná časť skupina A - 1. kolo - Sobota 14.09.2019
9003 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOBA Bratislava 18:00 - HANT arena Skalica JANČÍK, Roman HARINGA, Ivan VALACHOVIČ, Tomáš
Základná časť skupina D - 2. kolo - Nedeľa 15.09.2019
9243 Mládež HC 46 Bardejov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:00 - ZŠ Bardejov REGENDA, Radoslav, Mgr. PRIBULA, Maroš
Základná časť skupina B - 1. kolo - Nedeľa 15.09.2019
9091 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:30 - ZŠ Partizánske ŽÁK, Marek, Mgr. HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
Základná časť skupina D - 2. kolo - Nedeľa 15.09.2019
9244 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 10:15 - ZŠ Čaňa VARGA, Róbert, Ing. BORZA, Michal, Ing.
Základná časť skupina A - 2. kolo - Nedeľa 15.09.2019
9009 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:30 - ZŠ Hamuliakovo MICHNA, Richard JOCHMAN, Jakub, Ing. ŠINSKÝ, Viktor
Základná časť skupina C - 1. kolo - Nedeľa 15.09.2019
9182 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. HC ‘05 Banská Bystrica 12:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok CHRAPČIAK, Samuel KNIŽKA, Tomáš
Základná časť skupina C - 1. kolo - Nedeľa 15.09.2019
9183 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HC 07 DETVA s.r.o. 12:30 - ZŠ Zvolen STAŠŠÁK, Martin ŠEBEŇ, Erik
Základná časť skupina A - 2. kolo - Nedeľa 15.09.2019
9008 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 13:00 - ZŠ BA - Dúbravka MERAVÝ, Peter, PhDr. HORVÁTH, Martin
Základná časť skupina B - 1. kolo - Nedeľa 15.09.2019
9093 MŠK Púchov s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 13:00 - ZŠ Púchov KNAPEC, Vladimír TVRDOŇ, Peter
Základná časť skupina A - 2. kolo - Nedeľa 15.09.2019
9010 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13:30 - Arena Ondreja Nepelu ŠOTEK, Marko, Bc. MOLLER, Anton, Ing.
Základná časť skupina C - 1. kolo - Nedeľa 15.09.2019
9181 MHA MARTIN vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 13:30 - ZŠ Martin HUS, Igor, JUDr. RAJČAN, Miroslav
Základná časť skupina C - 1. kolo - Nedeľa 15.09.2019
9184 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 13:30 - ZŠ Žilina HANKO, Peter JAKUBEC, Andrej, Bc.
Základná časť skupina D - 2. kolo - Nedeľa 15.09.2019
9245 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:30 - STEEL Arena Košice KANDA, Matúš HRIŠKO, Peter
Základná časť skupina D - 2. kolo - Nedeľa 15.09.2019
9246 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 13:30 - STEEL Arena Košice SÝKORA, Peter LUKÁČ, Peter, Mgr.
Základná časť skupina B - 1. kolo - Nedeľa 15.09.2019
9094 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. Hokejový klub Levice 14:00 - ZŠ Považská Bystrica GAJDOŠÍK, Miroslav ZNAK, Marián, Mgr.
Základná časť skupina B - 1. kolo - Nedeľa 15.09.2019
9092 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 14:45 - Nitra Aréna BACHÚRIK, Jozef, Mgr. STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Základná časť skupina A - 3. kolo - Streda 18.09.2019
9015 HK HAVRANI Piešťany vs. Športový klub polície Bratislava 12:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KOLLÁR, Andrej, Ing. LESAY, Dominik
Základná časť skupina C - 3. kolo - Štvrtok 19.09.2019
9192 Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. vs. HC 07 DETVA s.r.o. 16:45 - ZŠ Lipt. Mikuláš KOVALČÍK, Lukáš ŠČURKA, Jakub
Základná časť skupina C - 2. kolo - Štvrtok 19.09.2019
9188 HC ‘05 Banská Bystrica vs. MHA MARTIN 18:00 - ZŠ Banská Bystrica ČÍŽ, Martin, Ing. STAŠŠÁK, Martin
Základná časť skupina D - 4. kolo - Piatok 20.09.2019
9256 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 17:00 - ZŠ Poprad CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. KOVALČÍK, Lukáš
Základná časť skupina B - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
9098 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 10:00 - ZŠ Partizánske HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KIEPEŠ, Peter, Bc. MAGUŠIN, Jozef
Základná časť skupina A - 3. kolo - Sobota 21.09.2019
9012 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:30 - HANT arena Skalica HARINGA, Ivan MAREK, Martin
Základná časť skupina A - 3. kolo - Sobota 21.09.2019
9014 Hokejový klub Bratislava vs. HOBA Bratislava 13:15 - ZŠ Lamač MAŠKULKA, Adam, Bc. VACULA, Adrián, Mgr.
Základná časť skupina D - 3. kolo - Sobota 21.09.2019
9249 P.H.K. Prešov, n.o. vs. LIBA ACADEMY 11 13:15 - STEEL Arena Košice KORBA, Martin, Ing. SMEREK, Vladimír
Základná časť skupina B - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
9096 Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 13:30 - ZŠ Dubnica n/Váhom MAKÚCH, Marek, Ing. TVRDOŇ, Peter
Základná časť skupina C - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
9185 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 13:30 - ZŠ Dolný Kubín PAVELA, Ľubomír JAKUBEC, Andrej, Bc. ZNAK, Marián, Mgr.
Základná časť skupina C - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
9186 HC 07 DETVA s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 13:30 - ZŠ Detva ROJÍK, Peter KURČÍK, Martin
Základná časť skupina C - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
9187 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 13:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok HANKO, Peter PAULÍNY, Jozef
Základná časť skupina D - 3. kolo - Sobota 21.09.2019
9251 HC Bulls Vranov vs. Mládež HC 46 Bardejov 13:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou BABJAK, Ladislav PAVLOTTY, Jakub
Základná časť skupina A - 3. kolo - Sobota 21.09.2019
9013 Hokejový klub Trnava vs. HAMIKOVO O.Z. 16:45 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis SOJKA, Jozef
Základná časť skupina B - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
9095 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Levice 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín KNAPEC, Vladimír NOSEK, Martin
Základná časť skupina B - 2. kolo - Sobota 21.09.2019
9097 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. MŠK Púchov s.r.o. 17:00 - ZŠ Topoľčany STANKOVIČ, Patrik, Bc. STEHLÍKOVÁ, Michaela
Základná časť skupina D - 3. kolo - Sobota 21.09.2019
9248 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE 18:30 - ZŠ Michalovce KORBA, Peter, Ing. JANIGA, Matej, Ing. VARGA, Róbert, Ing.
Základná časť skupina B - 3. kolo - Nedeľa 22.09.2019
9102 Hokejový klub Levice vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 10:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Základná časť skupina D - 4. kolo - Nedeľa 22.09.2019
9255 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový Club KOŠICE 10:15 - ZŠ Čaňa KORBA, Peter, Ing. JANIGA, Matej, Ing.
Základná časť skupina A - 4. kolo - Nedeľa 22.09.2019
9017 HOBA Bratislava vs. HK HAVRANI Piešťany 10:30 - ZŠ BA - Dúbravka ŠOTEK, Marko, Bc.
Základná časť skupina A - 4. kolo - Nedeľa 22.09.2019
9018 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Bratislava 12:30 - ZŠ Hamuliakovo MAŠKULKA, Adam, Bc. KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
Základná časť skupina A - 4. kolo - Nedeľa 22.09.2019
9020 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:45 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MERAVÝ, Peter, PhDr. LEPIEŠ, Filip HORVÁTH, Martin
Základná časť skupina A - 4. kolo - Nedeľa 22.09.2019
9019 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Trnava 13:30 - Arena Ondreja Nepelu VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr. ŠINSKÝ, Viktor
Základná časť skupina C - 3. kolo - Nedeľa 22.09.2019
9191 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Mestský hokejový klub Ružomberok 13:30 - ZŠ Žilina MIŠEK, Michal JAKUBEC, Andrej, Bc.
Základná časť skupina D - 4. kolo - Nedeľa 22.09.2019
9253 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HC Bulls Vranov 13:30 - ZŠ Spišská Nová Ves CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. WOLF, Vladimír, Ing. JOCHMAN, Jakub, Ing.
Základná časť skupina B - 3. kolo - Nedeľa 22.09.2019
9101 Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 14:00 - ZŠ Považská Bystrica VIDO, Ľuboš, Ing. HODOŇ, Daniel, Bc.
Základná časť skupina C - 3. kolo - Nedeľa 22.09.2019
9189 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Mestský hokejový klub Dolný Kubín 14:15 - ZŠ Banská Bystrica KOLLÁR, Miroslav IZAKOVIČ, Tomáš TRNKA, Jakub
Základná časť skupina B - 3. kolo - Nedeľa 22.09.2019
9099 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:45 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. ŽÁK, Marek, Mgr.
Základná časť skupina C - 3. kolo - Nedeľa 22.09.2019
9190 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. MHA MARTIN 16:30 - ZŠ Zvolen STAŠŠÁK, Martin ŠEBEŇ, Erik
Základná časť skupina B - 3. kolo - Nedeľa 22.09.2019
9100 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 17:00 - ZŠ Púchov REHÁK, Adam, Mgr. TVRDOŇ, Peter
Základná časť skupina D - 5. kolo - Streda 25.09.2019
9261 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ Bardejov PRIBULA, Maroš
Základná časť skupina B - 4. kolo - Štvrtok 26.09.2019
9103 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Mestský hokejový klub Dubnica nad Váhom 17:00 - ZŠ Pavla Demitru, Trenčín LESAY, Dominik HATALA, Gabriel, Ing.
Základná časť skupina D - 6. kolo - Štvrtok 26.09.2019
9265 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 17:00 - ZŠ Poprad SNÁŠEL ml., Vladimír, Ing. STANZEL, Matúš, Bc. ŠOLTÉS, Ľudovít, Mgr., MBA
Základná časť skupina D - 6. kolo - Piatok 27.09.2019
9266 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. LIBA ACADEMY 11 17:45 - ZŠ Michalovce MIHAĽOV, Martin BABJAK, Ladislav
Základná časť skupina D - 5. kolo - Sobota 28.09.2019
9260 HC Bulls Vranov vs. P.H.K. Prešov, n.o. 9:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou MIHAĽOV, Martin BABJAK, Ladislav
Základná časť skupina D - 5. kolo - Sobota 28.09.2019
9258 LIBA ACADEMY 11 vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 9:45 - ZŠ Čaňa KORBA, Peter, Ing. REGENDA, Radoslav, Mgr.
Základná časť skupina A - 5. kolo - Sobota 28.09.2019
9023 Hokejový klub Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 13:15 - ZŠ Lamač MOLLER, Anton, Ing. ŠINSKÝ, Viktor
Základná časť skupina D - 5. kolo - Sobota 28.09.2019
9259 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový Club KOŠICE 14:00 - ZŠ Trebišov BORZA, Michal, Ing. VARGA, Róbert, Ing.
Základná časť skupina A - 5. kolo - Sobota 28.09.2019
9024 HAMIKOVO O.Z. vs. HK HAVRANI Piešťany 15:30 - ZŠ Hamuliakovo MERAVÝ, Peter, PhDr. ŠOTEK, Marko, Bc. OLLE, Marian
Základná časť skupina A - 5. kolo - Sobota 28.09.2019
9022 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 16:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu TVRDOŇ, Jozef ČERHITOVÁ, Magdaléna, Mgr. HORVÁTH, Martin
Základná časť skupina A - 5. kolo - Sobota 28.09.2019
9025 Športový klub polície Bratislava vs. HOBA Bratislava 20:00 - ZŠ BA - Ružinov pl.II MICHNA, Richard CRMAN, Filip, Bc.
Základná časť skupina B - 4. kolo - Nedeľa 29.09.2019
9105 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub HK ‘95 Považská Bystrica 9:30 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej MAGUŠIN, Jozef
Základná časť skupina C - 4. kolo - Nedeľa 29.09.2019
9193 Mestský hokejový klub Dolný Kubín vs. HC 07 DETVA s.r.o. 9:30 - ZŠ Dolný Kubín MIŠEK, Michal VOLNA, Peter
Základná časť skupina A - 6. kolo - Nedeľa 29.09.2019
9030 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Trnava 10:15 - HANT arena Skalica JANČÍK, Roman SOJKA, Jozef
Základná časť skupina D - 6. kolo - Nedeľa 29.09.2019
9263 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:15 - STEEL Arena Košice SÝKORA, Peter REGENDA, Radoslav, Mgr.
Základná časť skupina A - 6. kolo - Nedeľa 29.09.2019
9027 HAMIKOVO O.Z. vs. Športový klub polície Bratislava 12:30 - ZŠ Hamuliakovo LESAY, Jozef PIOVARČI, Denis
Základná časť skupina B - 4. kolo - Nedeľa 29.09.2019
9104 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 12:30 - ZŠ Topoľčany MAGUŠIN, Jozef BEZÁK, Andrej
Základná časť skupina C - 4. kolo - Nedeľa 29.09.2019
9194 Mestský hokejový klub Ružomberok vs. Hokejové talenty MHK 32 Liptovský Mikuláš, o.z. 12:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok JAKUBEC, Andrej, Bc. KOVÁČIK, Michal
Základná časť skupina A - 6. kolo - Nedeľa 29.09.2019
9029 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Bratislava 12:45 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu HORVÁTH, Martin MOLLER, Anton, Ing.
Základná časť skupina A - 6. kolo - Nedeľa 29.09.2019
9028 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HK HAVRANI Piešťany 13:30 - Arena Ondreja Nepelu ŠOTEK, Marko, Bc. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr.
Základná časť skupina C - 4. kolo - Nedeľa 29.09.2019
9195 MHA MARTIN vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 13:30 - ZŠ Martin PAVELA, Ľubomír HUS, Igor, JUDr.
Základná časť skupina D - 6. kolo - Nedeľa 29.09.2019
9264 Hokejový Club KOŠICE vs. HC Bulls Vranov 13:30 - STEEL Arena Košice BORZA, Michal, Ing. LUKÁČ, Peter, Mgr.
Základná časť skupina C - 4. kolo - Nedeľa 29.09.2019
9196 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 14:15 - ZŠ Banská Bystrica GREGUŠ, Jozef, JUDr., PhD. IVAN, Richard, Bc.

Turnaje SZĽH AAA U15

TURNAJ U15 AAA - ZAPAD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90001 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 8:00 - ZŠ BA - Dúbravka VACULA, Adrián, Mgr. HORVÁTH, Martin
TURNAJ U15 AAA - STREDOZAPAD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90007 MŠK Púchov s.r.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 8:00 - ZŠ Púchov GAJDOŠÍK, Miroslav REHÁK, Adam, Mgr.
TURNAJ U15 AAA - STRED - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90013 MHA MARTIN vs. HC ‘05 Banská Bystrica 8:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok PAULÍNY, Jozef KNIŽKA, Tomáš
TURNAJ U15 AAA - VYCHOD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90019 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 8:00 - ZŠ Spišská Nová Ves WOLF, Vladimír, Ing. TORNAY, Juraj, Bc.
TURNAJ U15 AAA - ZAPAD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90002 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Región ZÁPAD 9:15 - ZŠ BA - Dúbravka VACULA, Adrián, Mgr. HORVÁTH, Martin
TURNAJ U15 AAA - STREDOZAPAD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90008 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Región STREDOZÁPAD 9:15 - ZŠ Púchov GAJDOŠÍK, Miroslav REHÁK, Adam, Mgr.
TURNAJ U15 AAA - STRED - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90014 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. Región STRED 9:15 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok KNIŽKA, Tomáš PAULÍNY, Jozef
TURNAJ U15 AAA - VYCHOD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90020 Hokejový Club KOŠICE vs. Región VÝCHOD 9:15 - ZŠ Spišská Nová Ves WOLF, Vladimír, Ing. TORNAY, Juraj, Bc.
TURNAJ U15 AAA - ZAPAD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90003 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:45 - ZŠ BA - Dúbravka VACULA, Adrián, Mgr. HORVÁTH, Martin
TURNAJ U15 AAA - STREDOZAPAD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90009 MŠK Púchov s.r.o. vs. Región STREDOZÁPAD 10:45 - ZŠ Púchov GAJDOŠÍK, Miroslav REHÁK, Adam, Mgr.
TURNAJ U15 AAA - STRED - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90015 Hokejový klub mesta Zvolen - mládež vs. HC ‘05 Banská Bystrica 10:45 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok KNIŽKA, Tomáš PAULÍNY, Jozef
TURNAJ U15 AAA - VYCHOD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90021 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 10:45 - ZŠ Spišská Nová Ves WOLF, Vladimír, Ing. TORNAY, Juraj, Bc.
TURNAJ U15 AAA - ZAPAD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90004 HOBA Bratislava vs. Región ZÁPAD 12:00 - ZŠ BA - Dúbravka ŠINSKÝ, Viktor KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
TURNAJ U15 AAA - STREDOZAPAD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90010 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. MsHKM Žilina, s.r.o. 12:00 - ZŠ Púchov NOVÁK, Milan, Ing. ĎURINA, Vladimír, Bc.
TURNAJ U15 AAA - STRED - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90016 MHA MARTIN vs. Región STRED 12:00 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok IZAKOVIČ, Tomáš TRNKA, Jakub
TURNAJ U15 AAA - VYCHOD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90022 Región VÝCHOD vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 12:00 - ZŠ Spišská Nová Ves KOVALČÍK, Lukáš HANKO, Peter
TURNAJ U15 AAA - ZAPAD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90005 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Región ZÁPAD 13:30 - ZŠ BA - Dúbravka ŠINSKÝ, Viktor KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
TURNAJ U15 AAA - STREDOZAPAD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90011 MsHKM Žilina, s.r.o. vs. Región STREDOZÁPAD 13:30 - ZŠ Púchov NOVÁK, Milan, Ing. ĎURINA, Vladimír, Bc.
TURNAJ U15 AAA - STRED - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90017 MHA MARTIN vs. Hokejový klub mesta Zvolen - mládež 13:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok IZAKOVIČ, Tomáš TRNKA, Jakub
TURNAJ U15 AAA - VYCHOD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90023 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 13:30 - ZŠ Spišská Nová Ves KOVALČÍK, Lukáš HANKO, Peter
TURNAJ U15 AAA - ZAPAD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90006 HOBA Bratislava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:45 - ZŠ BA - Dúbravka ŠINSKÝ, Viktor KASAŠOVÁ, Tatiana, JUDr.
TURNAJ U15 AAA - STREDOZAPAD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90012 MŠK Púchov s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 14:45 - ZŠ Púchov NOVÁK, Milan, Ing. ĎURINA, Vladimír, Bc.
TURNAJ U15 AAA - STRED - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90018 HC ‘05 Banská Bystrica vs. Región STRED 14:45 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok IZAKOVIČ, Tomáš TRNKA, Jakub
TURNAJ U15 AAA - VYCHOD - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
90024 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Región VÝCHOD 14:45 - ZŠ Spišská Nová Ves KOVALČÍK, Lukáš HANKO, Peter

Prípravný zápas (SVK)

Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Utorok 03.09.2019
30020 Mestský Hokejový klub 32 Liptovský Mikuláš, a.s. vs. Hokejový klub Martin o.z. 17:30 - ZŠ S.Mikitu Ružomberok PETERKA, Lukáš DURMIS, Oto HAJNIK, Martin
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Utorok 03.09.2019
30025 HKM a.s vs. HC SLOVAN Bratislava, a.s. 18:00 - ZŠ Zvolen ŠTEFIK, Miroslav VIDO, Ľuboš, Ing. ROJÍK, Peter GEGÁŇ, Tomáš, Bc.
Prípravný zápas (SVK) - 1. kolo - Štvrtok 05.09.2019
30016 Hokejový klub Dukla Ingema Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE 17:30 - ZŠ Michalovce KORBA, Martin, Ing. KALINA, Ondrej, Mgr., PhD. RIŠ, Jaroslav BOGDAŇ, Andrej, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing. ORSZÁG, Peter, Ing.
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Štvrtok 05.09.2019
30026 HKM a.s vs. HC 07 DETVA s.r.o. 18:00 - ZŠ Zvolen NOVÁK, Milan, Ing. ADAMEC, Milan, Mgr. ROJÍK, Peter STAŠŠÁK, Martin
Prípravný zápas (SVK) - 0. kolo - Piatok 06.09.2019
30033 HC Bratislava, s.r.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 19:30 - Arena Ondreja Nepelu VÝLETA, Roman, Ing., PhD. TVRDOŇ, Jozef CRMAN, Filip, Bc. VYŠNÝ, Drahoslav, PhDr.

Prípravný zápas (zápis IIHF)

Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Utorok 03.09.2019
40063 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Valšské Medziříčí 18:00 - ZŠ Topoľčany ŽÁK, Marek, Mgr. DANKO, Ľubomír JURČIAK, Adam
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Štvrtok 05.09.2019
40006 Hokejový klub Martin o.z. vs. HK Šumperk 18:00 - ZŠ Martin VALACH, Miroslav, Ing. HAJNIK, Martin ŠEVČÍK, Lukáš, Ing., PhD.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 06.09.2019
40008 Hokejový klub Levice vs. KMH BUDAPEST 18:00 - ZŠ Levice KONC st., Daniel KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 06.09.2019
40015 Hokejový klub DUKLA Trenčín, a.s. vs. Olomouc 18:00 - ZŠ Dubnica n/Váhom LOKŠÍK, Peter LESAY, Dominik JURČIAK, Adam KRAJČÍK, Martin, Mgr.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Piatok 06.09.2019
40062 MŠK Púchov s.r.o. vs. HC Kopřivnica 18:00 - ZŠ Púchov PETERKA, Lukáš MAKÚCH, Marek, Ing. DRBLÍK, Michal
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
40052 Hokejový klub 2016 Trebišov vs. HK Sanok 17:30 - ZŠ Trebišov SMEREK, Vladimír TOMÁŠ, Michal JANIGA, Matej, Ing.
Prípravný zápas (zápis IIHF) - 0. kolo - Sobota 07.09.2019
40065 Hokejový klub 91 Senica vs. HC Uherské Hradište 20:00 - ZŠ Senica ŠEFČÍK, Peter, Mgr. ŠEFČÍK, Juraj, Ing. HERCOG, Martin

Reprezentácia SR

Príp. stretnutia U17 - 0. kolo - Pondelok 16.09.2019
50039 Slovakia U17 vs. Czech Republic U17 17:00 - HANT arena Skalica MÜLLNER, Róbert KONC ml., Juraj JEDLIČKA, Peter KONC st., Juraj