Delegačné listy - Regionálny delegačný list č. 5 (2018/2019)

Oznamy:

Zápisy zo stretnutí v regióne západ zasielajte prosím na adresu ZsZĽH, P.O.BOX 16/A, Piešťany 92101.

Zápisy zo stretnutí v regióne východ zasielajte prosím na adresu VsZĽH, Alejová 2, Košice 04296.

Bratislavský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 3. kolo - Sobota 05.01.2019
8120 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing. JANSKÝ, Vladimír
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 3. kolo - Sobota 05.01.2019
8121 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HC Nové Zámky s.r.o. 9:00 - Arena Ondreja Nepelu MERAVÝ, Peter, PhDr. KOVALÍK, Ľubor, Bc.
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 20. kolo - Nedeľa 06.01.2019
8171 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - Arena Ondreja Nepelu MAŠKULKA, Adam ŠOTEK, Marko
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 20. kolo - Nedeľa 06.01.2019
8170 HAMIKOVO O.Z. vs. HOBA Bratislava 13:00 - ZŠ Hamuliakovo SCHMIDT, Milan, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 4. kolo - Sobota 12.01.2019
8122 HAMIKOVO O.Z. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 13:00 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. MERAVÝ, Peter, PhDr.
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 13. kolo - Nedeľa 13.01.2019
8151 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HC Nové Zámky s.r.o. 10:00 - Arena Ondreja Nepelu ŠMID, Juraj, Ing. KAŠIČKA, Adam
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 5. kolo - Sobota 19.01.2019
8125 HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka MERAVÝ, Peter, PhDr. HREHOR, Zdenko, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 6. kolo - Sobota 26.01.2019
8130 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 8:30 - Arena Ondreja Nepelu ŠOTEK, Marko MOLLER, Anton, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 5. kolo - Sobota 26.01.2019
8192 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MERAVÝ, Peter, PhDr. BELICA, Marek, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 6. kolo - Sobota 26.01.2019
8128 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 13:00 - ZŠ Hamuliakovo DYAČOVSKI, Branislav, Mgr. ŠMID, Juraj, Ing. KONC st., Juraj

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 3. kolo - Sobota 05.01.2019
7120 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:15 - ZŠ BA - Dúbravka ZIOLKOVSKÝ, Tomáš, Ing. JANSKÝ, Vladimír
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 3. kolo - Sobota 05.01.2019
7121 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HC Nové Zámky s.r.o. 11:15 - Arena Ondreja Nepelu KOVALÍK, Ľubor, Bc. MERAVÝ, Peter, PhDr.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 20. kolo - Nedeľa 06.01.2019
7171 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:15 - Arena Ondreja Nepelu MAŠKULKA, Adam MIKO, Martin, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 20. kolo - Nedeľa 06.01.2019
7170 HAMIKOVO O.Z. vs. HOBA Bratislava 15:15 - ZŠ Hamuliakovo SCHMIDT, Milan, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 4. kolo - Sobota 12.01.2019
7122 HAMIKOVO O.Z. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 15:15 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. MERAVÝ, Peter, PhDr.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 13. kolo - Nedeľa 13.01.2019
7151 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HC Nové Zámky s.r.o. 12:30 - Arena Ondreja Nepelu KAŠIČKA, Adam ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 5. kolo - Sobota 19.01.2019
7125 HOBA Bratislava vs. HAMIKOVO O.Z. 11:00 - ZŠ BA - Dúbravka MOLLER, Anton, Ing. HREHOR, Zdenko, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 6. kolo - Sobota 26.01.2019
7130 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HOBA Bratislava 11:00 - Arena Ondreja Nepelu ŠOTEK, Marko ŠEFČÍK, Roman
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 5. kolo - Sobota 26.01.2019
7192 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Trnava 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MERAVÝ, Peter, PhDr. BELICA, Marek, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 6. kolo - Sobota 26.01.2019
7128 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 15:15 - ZŠ Hamuliakovo ŠMID, Juraj, Ing. DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región západ, TOP 6, U12 - 1. kolo - Piatok 04.01.2019
6113 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:00 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. MERAVÝ, Peter, PhDr.
Región západ, TOP 6, U12 - 3. kolo - Sobota 05.01.2019
6119 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 13:00 - ZŠ Hamuliakovo SCHMIDT, Milan, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, TOP 6, U12 - 4. kolo - Sobota 12.01.2019
6124 HOBA Bratislava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka MERAVÝ, Peter, PhDr.
Región západ, TOP 6, U12 - 4. kolo - Sobota 12.01.2019
6123 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:00 - Arena Ondreja Nepelu MUDRIK, Martin MOLLER, Anton, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 3. kolo - Sobota 12.01.2019
6184 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MIKO, Martin, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, TOP 6, U12 - 5. kolo - Sobota 19.01.2019
6126 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - Arena Ondreja Nepelu BELICA, Marek, Ing. VACULA, Adrián, Mgr.
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 4. kolo - Sobota 19.01.2019
6185 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HK HAVRANI Piešťany 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MUDRIK, Martin MIKO, Martin, Ing.
Región západ, TOP 6, U12 - 5. kolo - Sobota 19.01.2019
6125 HAMIKOVO O.Z. vs. HOBA Bratislava 13:00 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. HORVÁTH, Martin
Región západ, TOP 6, U12 - 8. kolo - Piatok 25.01.2019
6135 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:00 - ZŠ BA - Dúbravka CRMAN, Filip, Bc. MUDRIK, Martin
Región západ, TOP 6, U12 - 6. kolo - Sobota 26.01.2019
6130 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 8:30 - ZŠ BA - Dúbravka VACULA, Adrián, Mgr. HORVÁTH, Martin
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 5. kolo - Sobota 26.01.2019
6191 Hokejový klub 91 Senica vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 13:15 - ZŠ Lamač GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. MIKO, Martin, Ing.

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región západ, TOP 6, U11 - 1. kolo - Piatok 04.01.2019
5113 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:15 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. MERAVÝ, Peter, PhDr.
Región západ, TOP 6, U11 - 3. kolo - Sobota 05.01.2019
5119 HAMIKOVO O.Z. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 15:15 - ZŠ Hamuliakovo SCHMIDT, Milan, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, TOP 6, U11 - 4. kolo - Sobota 12.01.2019
5124 HOBA Bratislava vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:00 - ZŠ BA - Dúbravka HREHOR, Zdenko, Ing.
Región západ, TOP 6, U11 - 4. kolo - Sobota 12.01.2019
5123 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:15 - Arena Ondreja Nepelu MUDRIK, Martin MOLLER, Anton, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 3. kolo - Sobota 12.01.2019
5184 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu MIKO, Martin, Ing. ŠMID, Juraj, Ing.
Región západ, TOP 6, U11 - 5. kolo - Sobota 19.01.2019
5126 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:15 - Arena Ondreja Nepelu VACULA, Adrián, Mgr. BELICA, Marek, Ing.
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 4. kolo - Sobota 19.01.2019
5185 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 11:15 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠOTEK, Marko MIKO, Martin, Ing.
Región západ, TOP 6, U11 - 5. kolo - Sobota 19.01.2019
5125 HAMIKOVO O.Z. vs. HOBA Bratislava 15:15 - ZŠ Hamuliakovo VALKO, Karol, Ing. HORVÁTH, Martin
Región západ, TOP 6, U11 - 8. kolo - Piatok 25.01.2019
5135 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 13:15 - ZŠ BA - Dúbravka CRMAN, Filip, Bc. MUDRIK, Martin
Región západ, TOP 6, U11 - 6. kolo - Sobota 26.01.2019
5130 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:00 - ZŠ BA - Dúbravka VACULA, Adrián, Mgr. HORVÁTH, Martin
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 5. kolo - Sobota 26.01.2019
5191 Hokejový klub Bratislava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 15:30 - ZŠ Lamač GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD. MIKO, Martin, Ing.

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 15. kolo - Nedeľa 13.01.2019
11045 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Hockey club Petržalka 2010 12:30 - ZŠ Hamuliakovo PIOVARČI, Denis BURIANOVÁ, Katarína, Mgr.
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 17. kolo - Nedeľa 27.01.2019
11050 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 12:30 - ZŠ Hamuliakovo VACULA, Adrián, Mgr. ŠMID, Juraj, Ing.

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 11. kolo - Piatok 04.01.2019
12035 Hockey club Petržalka 2010 vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:45 - ZŠ Petržalka HREHOR, Zdenko, Ing. KAŠIČKA, Adam
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 15. kolo - Nedeľa 13.01.2019
12045 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Hockey club Petržalka 2010 14:45 - ZŠ Hamuliakovo PIOVARČI, Denis
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 17. kolo - Nedeľa 27.01.2019
12050 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. Hokejový klub HC Zlaté Moravce 14:45 - ZŠ Hamuliakovo VACULA, Adrián, Mgr. ŠMID, Juraj, Ing.

Prípravný zápas REGION

Prípravný zápas ZsZĽH - 11. kolo - Piatok 04.01.2019
13035 Hockey club Petržalka 2010 vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:30 - ZŠ Petržalka HREHOR, Zdenko, Ing. KAŠIČKA, Adam

Západoslovenský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 2. kolo - Sobota 05.01.2019
8179 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:00 - ZŠ Trnava BARTEK, Tomáš BARTEK, Martin
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 3. kolo - Sobota 05.01.2019
8119 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HAMIKOVO O.Z. 10:30 - Nitra Aréna KONC st., Daniel HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 20. kolo - Nedeľa 06.01.2019
8172 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:45 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj BACHÚRIK, Peter
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 4. kolo - Sobota 12.01.2019
8123 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - MG Rink, Trenčín REHÁK, Adam, Bc. JURČIAK, Adam
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 3. kolo - Sobota 12.01.2019
8182 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Bratislava 9:45 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef GAŠPAROVIČ, Marek
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 3. kolo - Sobota 12.01.2019
8181 Hokejový klub Levice vs. HK HAVRANI Piešťany 10:00 - ZŠ Levice TOMAN ml., Karol STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 4. kolo - Sobota 12.01.2019
8124 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOBA Bratislava 10:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC st., Daniel
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 3. kolo - Sobota 12.01.2019
8183 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Trnava 13:00 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj KOLCUN, Adrian SOJKA, Jozef
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 6. kolo - Štvrtok 17.01.2019
8196 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 13:00 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef DANKO, Ľubomír
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 5. kolo - Sobota 19.01.2019
8127 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 9:00 - MG Rink, Trenčín LOKŠÍK, Peter JURČIAK, Adam
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 4. kolo - Sobota 19.01.2019
8185 HK HAVRANI Piešťany vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Tomáš BARTEK, Martin
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 4. kolo - Sobota 19.01.2019
8186 Hokejový klub Trnava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 9:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. JEDLIČKA, Peter
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 4. kolo - Sobota 19.01.2019
8188 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 10:00 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 5. kolo - Sobota 19.01.2019
8126 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:30 - Nitra Aréna KONC st., Daniel KONC ml., Juraj
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 4. kolo - Sobota 19.01.2019
8187 Hokejový klub Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:15 - ZŠ Senica SOVA, Damián HERCOG, Martin
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 7. kolo - Piatok 25.01.2019
8198 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:00 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc.
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 5. kolo - Sobota 26.01.2019
8189 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK HAVRANI Piešťany 9:45 - ZŠ Partizánske JUNG, Roman, Ing. BEZÁK, Andrej GAŠPAROVIČ, Marek
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 5. kolo - Sobota 26.01.2019
8190 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Levice 10:15 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj JUNEK, Martin
Región západ, Nadstavba TOP6, U14 - 6. kolo - Sobota 26.01.2019
8129 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:30 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj KRIŽAN, Marcel
Región západ, Nadstavba 7-14, U14 - 5. kolo - Sobota 26.01.2019
8191 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Bratislava 11:30 - ZŠ Topoľčany PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. GERHÁT, Andrej

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 2. kolo - Sobota 05.01.2019
7179 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:15 - ZŠ Trnava BARTEK, Tomáš BARTEK, Martin
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 3. kolo - Sobota 05.01.2019
7119 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HAMIKOVO O.Z. 12:45 - Nitra Aréna KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 20. kolo - Nedeľa 06.01.2019
7172 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 15:00 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj BACHÚRIK, Peter
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 4. kolo - Sobota 12.01.2019
7123 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:15 - MG Rink, Trenčín GALLO, Miroslav VONDRA, Mário
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 3. kolo - Sobota 12.01.2019
7182 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub 91 Senica 12:00 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef GAŠPAROVIČ, Marek
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 3. kolo - Sobota 12.01.2019
7181 Hokejový klub Levice vs. HK HAVRANI Piešťany 12:15 - ZŠ Levice TOMAN ml., Karol STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 4. kolo - Sobota 12.01.2019
7124 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOBA Bratislava 12:45 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. DANKO, Ľubomír
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 3. kolo - Sobota 12.01.2019
7183 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Trnava 15:15 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef KOLCUN, Adrian KUBÁNYI, Martin
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 6. kolo - Štvrtok 17.01.2019
7196 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 15:15 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef DANKO, Ľubomír
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 4. kolo - Sobota 19.01.2019
7187 Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - ZŠ Senica SOVA, Damián HERCOG, Martin
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 5. kolo - Sobota 19.01.2019
7127 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HC Nové Zámky s.r.o. 11:15 - MG Rink, Trenčín GALLO, Miroslav VONDRA, Mário
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 4. kolo - Sobota 19.01.2019
7185 HK HAVRANI Piešťany vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 4. kolo - Sobota 19.01.2019
7186 Hokejový klub Trnava vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:15 - ZŠ Trnava FRIMMEL, Róbert, PhDr. JEDLIČKA, Peter
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 4. kolo - Sobota 19.01.2019
7188 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 12:15 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 5. kolo - Sobota 19.01.2019
7126 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:45 - Nitra Aréna KONC ml., Daniel, Bc. DANKO, Ľubomír
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 7. kolo - Piatok 25.01.2019
7198 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 13:15 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc.
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 5. kolo - Sobota 26.01.2019
7189 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HK HAVRANI Piešťany 12:00 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej GAŠPAROVIČ, Marek
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 5. kolo - Sobota 26.01.2019
7190 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Levice 12:30 - HANT arena Skalica JUNEK, Martin HARINGA, Ivan
Región západ, Nadstavba TOP6, U13 - 6. kolo - Sobota 26.01.2019
7129 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 13:45 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj KRIŽAN, Marcel
Región západ, Nadstavba 7-14, U13 - 5. kolo - Sobota 26.01.2019
7191 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub 91 Senica 13:45 - ZŠ Topoľčany PÍŠŤANSKÝ, Branislav, Bc. GERHÁT, Andrej

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región západ, TOP 6, U12 - 3. kolo - Sobota 05.01.2019
6121 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 13:00 - ZŠ Nové Zámky KRIŠ, Dominik Jozef KRIŽAN, Marcel
Región západ, TOP 6, U12 - 3. kolo - Štvrtok 10.01.2019
6120 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOBA Bratislava 9:00 - MG Rink, Trenčín HATALA, Gabriel, Ing. JURČIAK, Adam
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 3. kolo - Sobota 12.01.2019
6181 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Levice 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KNAPEC, Vladimír KLUČÁR, Peter
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 3. kolo - Sobota 12.01.2019
6182 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:00 - ZŠ Senica HERCOG, Martin KUBINA, Patrik
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 3. kolo - Sobota 12.01.2019
6183 Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter FRIMMEL, Róbert, PhDr.
Región západ, TOP 6, U12 - 4. kolo - Sobota 12.01.2019
6122 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 11:30 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter KRIŽAN, Marcel
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 6. kolo - Štvrtok 17.01.2019
6196 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 12:15 - HANT arena Skalica VALACHOVIČ, Marián JANČÍK, Roman
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 4. kolo - Sobota 19.01.2019
6186 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman GERHÁT, Andrej
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 4. kolo - Sobota 19.01.2019
6188 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Levice 9:45 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek BEZÁK, Andrej
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 4. kolo - Sobota 19.01.2019
6187 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub 91 Senica 10:15 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj KUBÁNYI, Martin
Región západ, TOP 6, U12 - 5. kolo - Sobota 19.01.2019
6127 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:30 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter ONDRUŠEK, Juraj
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 7. kolo - Štvrtok 24.01.2019
6198 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 13:00 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef DANKO, Ľubomír
Región západ, TOP 6, U12 - 6. kolo - Sobota 26.01.2019
6128 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - MG Rink, Trenčín KNAPEC, Vladimír GALLO, Miroslav HOLOMEK, Vladimír
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 5. kolo - Sobota 26.01.2019
6192 Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - ZŠ Trnava KONC st., Juraj MAREK, Martin HERCOG, Martin
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 5. kolo - Sobota 26.01.2019
6189 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 9:30 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom STEHLÍK, Martin KLUČÁR, Peter
Región západ, Nadstavba 7-14, U12 - 5. kolo - Sobota 26.01.2019
6190 Hokejový klub Levice vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:00 - ZŠ Levice KIEPEŠ, Peter, Bc. BRÁNIK, Matúš
Región západ, TOP 6, U12 - 6. kolo - Sobota 26.01.2019
6129 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC Nové Zámky s.r.o. 10:30 - Nitra Aréna DANKO, Ľubomír KONC ml., Juraj

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región západ, TOP 6, U11 - 3. kolo - Sobota 05.01.2019
5121 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 15:15 - ZŠ Nové Zámky KRIŠ, Dominik Jozef KRIŽAN, Marcel
Región západ, TOP 6, U11 - 3. kolo - Štvrtok 10.01.2019
5120 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HOBA Bratislava 11:15 - MG Rink, Trenčín HATALA, Gabriel, Ing. JURČIAK, Adam
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 3. kolo - Sobota 12.01.2019
5181 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub Levice 11:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KNAPEC, Vladimír KLUČÁR, Peter
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 3. kolo - Sobota 12.01.2019
5182 Hokejový klub Bratislava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:15 - ZŠ Senica HERCOG, Martin SOVA, Damián
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 3. kolo - Sobota 12.01.2019
5183 Hokejový klub Trnava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:15 - ZŠ Trnava FRIMMEL, Róbert, PhDr. JEDLIČKA, Peter
Región západ, TOP 6, U11 - 4. kolo - Sobota 12.01.2019
5122 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 13:45 - ZŠ Nové Zámky KRIŽAN, Marcel BACHÚRIK, Peter
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 6. kolo - Štvrtok 17.01.2019
5196 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 14:30 - HANT arena Skalica JANČÍK, Roman VALACHOVIČ, Marián
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 4. kolo - Sobota 19.01.2019
5186 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Trnava 11:15 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman GERHÁT, Andrej
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 4. kolo - Sobota 19.01.2019
5188 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Levice 12:00 - ZŠ Partizánske GAŠPAROVIČ, Marek BEZÁK, Andrej
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 4. kolo - Sobota 19.01.2019
5187 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Bratislava 12:30 - HANT arena Skalica SOJKA, Jozef JUNEK, Martin
Región západ, TOP 6, U11 - 5. kolo - Sobota 19.01.2019
5127 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 13:45 - ZŠ Nové Zámky BACHÚRIK, Peter ONDRUŠEK, Juraj
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 7. kolo - Štvrtok 24.01.2019
5198 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 15:15 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef DANKO, Ľubomír
Región západ, TOP 6, U11 - 6. kolo - Sobota 26.01.2019
5128 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HAMIKOVO O.Z. 11:15 - MG Rink, Trenčín GALLO, Miroslav KNAPEC, Vladimír
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 5. kolo - Sobota 26.01.2019
5192 Hokejový klub Trnava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - ZŠ Trnava HERCOG, Martin MAREK, Martin
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 5. kolo - Sobota 26.01.2019
5189 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 11:45 - ZŠ Nové Mesto n/Váhom KLUČÁR, Peter STEHLÍK, Martin
Región západ, Nadstavba 7-14, U11 - 5. kolo - Sobota 26.01.2019
5190 Hokejový klub Levice vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:15 - ZŠ Levice BRÁNIK, Matúš KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, TOP 6, U11 - 6. kolo - Sobota 26.01.2019
5129 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC Nové Zámky s.r.o. 12:45 - Nitra Aréna MINÁR, Miroslav DANKO, Ľubomír

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 10. kolo - Nedeľa 06.01.2019
11031 Hokejový klub Trnava vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 9:00 - ZŠ Trnava BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 16. kolo - Nedeľa 20.01.2019
11048 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - ZŠ Zlaté Moravce KIEPEŠ, Peter, Bc. KRIŽAN, Marcel
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 16. kolo - Nedeľa 20.01.2019
11049 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 9:00 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj KOLCUN, Adrian
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 17. kolo - Nedeľa 27.01.2019
11051 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hockey club Petržalka 2010 11:30 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj ŠEFČÍK, Roman

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 10. kolo - Nedeľa 06.01.2019
12031 Hokejový klub Trnava vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 11:30 - ZŠ Trnava BARTEK, Martin BARTEK, Tomáš
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 15. kolo - Nedeľa 13.01.2019
12046 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:15 - ZŠ Zlaté Moravce KIEPEŠ, Peter, Bc. BRÁNIK, Matúš
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 16. kolo - Nedeľa 20.01.2019
12048 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - ZŠ Zlaté Moravce KIEPEŠ, Peter, Bc. KRIŽAN, Marcel
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 16. kolo - Nedeľa 20.01.2019
12049 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS 13:45 - HANT arena Skalica JUNEK, Martin KOLCUN, Adrian
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 17. kolo - Nedeľa 27.01.2019
12052 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:30 - Nitra Aréna BRÁNIK, Matúš MINÁR, Miroslav
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 17. kolo - Nedeľa 27.01.2019
12051 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Hockey club Petržalka 2010 13:45 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj ŠEFČÍK, Roman

Súťaž prípraviek HP4 Západ

HP4 turnaj Topoľčany 12.1.19 - 0. kolo - Sobota 12.01.2019
13285 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HOBA Bratislava 13:30 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman
HP4 turnaj Topoľčany 12.1.19 - 0. kolo - Sobota 12.01.2019
13286 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 13:30 - ZŠ Topoľčany GERHÁT, Andrej
HP4 turnaj Topoľčany 12.1.19 - 0. kolo - Sobota 12.01.2019
13287 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:30 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman
HP4 turnaj Topoľčany 12.1.19 - 0. kolo - Sobota 12.01.2019
13288 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HOBA Bratislava 14:30 - ZŠ Topoľčany GERHÁT, Andrej
HP4 19.1.19 Zlate Moravce - 0. kolo - Sobota 19.01.2019
13293 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. HAMIKOVO O.Z. 9:30 - ZŠ Zlaté Moravce KÚDEĽOVÁ, Michaela
HP4 19.1.19 Zlate Moravce - 0. kolo - Sobota 19.01.2019
13298 Hokejový klub Trnava vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 9:30 - ZŠ Zlaté Moravce MAGUŠIN, Jozef
HP4 19.1.19 Zlate Moravce - 0. kolo - Sobota 19.01.2019
13299 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Hokejový klub Lokomotíva Nové Zámky 10:30 - ZŠ Zlaté Moravce MAGUŠIN, Jozef
HP4 19.1.19 Zlate Moravce - 0. kolo - Sobota 19.01.2019
13300 Hokejový klub Trnava vs. HAMIKOVO O.Z. 10:30 - ZŠ Zlaté Moravce KÚDEĽOVÁ, Michaela
HP4 20.1.19 Levice - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
13294 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:15 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc.
HP4 20.1.19 Levice - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
13297 Hokejový klub Levice vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:15 - ZŠ Levice BACHÚRIK, Peter
HP4 20.1.19 Levice - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
13295 Hokejový klub Levice vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 10:15 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc.
HP4 20.1.19 Levice - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
13296 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 10:15 - ZŠ Levice BACHÚRIK, Peter
HP4 26.1.19 Senica - 0. kolo - Sobota 26.01.2019
13305 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Bratislava 9:00 - ZŠ Senica ČEDERLE, Jakub
HP4 26.1.19 Senica - 0. kolo - Sobota 26.01.2019
13306 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK HAVRANI Piešťany 9:00 - ZŠ Senica JANČÍK, Roman
HP4 26.1.19 Senica - 0. kolo - Sobota 26.01.2019
13307 Hokejový klub 91 Senica vs. HK HAVRANI Piešťany 10:00 - ZŠ Senica ČEDERLE, Jakub
HP4 26.1.19 Senica - 0. kolo - Sobota 26.01.2019
13308 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Bratislava 10:00 - ZŠ Senica JANČÍK, Roman
HP4 27.1.19 Partizanske - 0. kolo - Nedeľa 27.01.2019
13313 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:30 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef
HP4 27.1.19 Partizanske - 0. kolo - Nedeľa 27.01.2019
13314 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 9:30 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej
HP4 27.1.19 Partizanske - 0. kolo - Nedeľa 27.01.2019
13315 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 10:30 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef
HP4 27.1.19 Partizanske - 0. kolo - Nedeľa 27.01.2019
13316 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 10:30 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej

Súťaž prípraviek HP3 Západ

HP3 turnaj Topoľčany 12.1.19 - 0. kolo - Sobota 12.01.2019
13289 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:30 - ZŠ Topoľčany GERHÁT, Andrej
HP3 turnaj Topoľčany 12.1.19 - 0. kolo - Sobota 12.01.2019
13290 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HOBA Bratislava 11:30 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman
HP3 turnaj Topoľčany 12.1.19 - 0. kolo - Sobota 12.01.2019
13291 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HOBA Bratislava 12:30 - ZŠ Topoľčany GERHÁT, Andrej
HP3 turnaj Topoľčany 12.1.19 - 0. kolo - Sobota 12.01.2019
13292 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:30 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman
HP3 20.1.19 Levice - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
13301 Hokejový klub Levice vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:15 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc.
HP3 20.1.19 Levice - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
13302 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - ZŠ Levice BACHÚRIK, Peter
HP3 20.1.19 Levice - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
13303 Hokejový klub Levice vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 12:15 - ZŠ Levice BACHÚRIK, Peter
HP3 20.1.19 Levice - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
13304 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 12:15 - ZŠ Levice STANKOVIČ, Patrik, Bc.
HP3 26.1.19 Senica - 0. kolo - Sobota 26.01.2019
13309 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Bratislava 11:00 - ZŠ Senica ČEDERLE, Jakub
HP3 26.1.19 Senica - 0. kolo - Sobota 26.01.2019
13310 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HK HAVRANI Piešťany 11:00 - ZŠ Senica JANČÍK, Roman
HP3 26.1.19 Senica - 0. kolo - Sobota 26.01.2019
13311 Hokejový klub 91 Senica vs. HK HAVRANI Piešťany 12:00 - ZŠ Senica ČEDERLE, Jakub
HP3 26.1.19 Senica - 0. kolo - Sobota 26.01.2019
13312 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Bratislava 12:00 - ZŠ Senica JANČÍK, Roman
HP3 27.1.19 Partizanske - 0. kolo - Nedeľa 27.01.2019
13317 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:30 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef
HP3 27.1.19 Partizanske - 0. kolo - Nedeľa 27.01.2019
13318 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 11:30 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej
HP3 27.1.19 Partizanske - 0. kolo - Nedeľa 27.01.2019
13319 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 12:30 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef
HP3 27.1.19 Partizanske - 0. kolo - Nedeľa 27.01.2019
13320 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:30 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej

Prípravný zápas REGION

Prípravný zápas ZsZĽH - 15. kolo - Nedeľa 13.01.2019
13046 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - ZŠ Zlaté Moravce KIEPEŠ, Peter, Bc. BRÁNIK, Matúš

Východoslovenský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 1. kolo - Sobota 12.01.2019
8736 LIBA ACADEMY 11 vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 8:30 - ZŠ Čaňa BINDA, Adam HERICH, Richard
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 1. kolo - Sobota 12.01.2019
8737 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládež HC 46 Bardejov 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 1. kolo - Sobota 12.01.2019
8692 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 1. kolo - Sobota 12.01.2019
8693 P.H.K. Prešov, n.o. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 12:00 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Peter HOMOLA, Marián
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 2. kolo - Nedeľa 13.01.2019
8695 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:30 - ZŠ Michalovce MAKEĽ, Patrik BABJAK, Ladislav
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 2. kolo - Sobota 19.01.2019
8739 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 8:30 - ZŠ Čaňa BINDA, Adam HANUŠOVSKY, Matúš
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 2. kolo - Sobota 19.01.2019
8696 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 9:00 - TH STEEL Aréna Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. HERICH, Richard
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 2. kolo - Sobota 19.01.2019
8738 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 3. kolo - Sobota 26.01.2019
8699 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - ZŠ Trebišov SÝKORA, Maroš SÝKORA, Peter
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 3. kolo - Sobota 26.01.2019
8740 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír KOCÚR, Michal
Región východ, nadstavba 6-9, U14 - 3. kolo - Sobota 26.01.2019
8741 Mládež HC 46 Bardejov vs. LIBA ACADEMY 11 10:00 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 3. kolo - Sobota 26.01.2019
8698 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 12:00 - TH STEEL Aréna Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. MERGLESKÝ, Marian
Región východ, nadstavba 1-5, U14 - 5. kolo - Streda 30.01.2019
8705 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE 12:30 - ZŠ Michalovce VALL, Michal, Mgr. MIHAĽOV, Martin

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 1. kolo - Sobota 12.01.2019
7736 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spiš Indians 9:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub BABJAK, Ladislav
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 1. kolo - Sobota 12.01.2019
7737 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládež HC 46 Bardejov 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír ZAŤKO, Martin, Mgr.
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 1. kolo - Sobota 12.01.2019
7692 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:45 - ZŠ Poprad KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 1. kolo - Sobota 12.01.2019
7693 P.H.K. Prešov, n.o. vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 14:15 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Peter HOMOLA, Marián
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 2. kolo - Nedeľa 13.01.2019
7695 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. P.H.K. Prešov, n.o. 13:45 - ZŠ Michalovce MAKEĽ, Patrik BABJAK, Ladislav
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 2. kolo - Sobota 19.01.2019
7696 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - TH STEEL Aréna Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. HERICH, Richard
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 2. kolo - Sobota 19.01.2019
7738 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:30 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 3. kolo - Sobota 26.01.2019
7741 Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - ZŠ Levoča ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 3. kolo - Sobota 26.01.2019
7699 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Trebišov SÝKORA, Maroš SÝKORA, Peter
Región východ, nadstavba 6-9, U13 - 3. kolo - Sobota 26.01.2019
7740 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír KOCÚR, Michal
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 3. kolo - Sobota 26.01.2019
7698 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 14:15 - TH STEEL Aréna Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. MERGLESKÝ, Marian
Región východ, nadstavba 1-5, U13 - 5. kolo - Streda 30.01.2019
7705 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE 14:45 - ZŠ Michalovce VALL, Michal, Mgr. MIHAĽOV, Martin

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 1. kolo - Sobota 12.01.2019
6693 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. P.H.K. Prešov, n.o. 9:00 - ZŠ Trebišov GAJDOŠ, Radoslav VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 1. kolo - Sobota 12.01.2019
6737 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 1. kolo - Sobota 12.01.2019
6736 LIBA ACADEMY 11 vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 11:00 - ZŠ Čaňa BINDA, Adam HERICH, Richard
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 1. kolo - Sobota 12.01.2019
6692 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - ZŠ Michalovce MAKEĽ, Patrik SCHERBANIUK, Danylo
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 2. kolo - Streda 16.01.2019
6696 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 13:45 - ZŠ Poprad ZÁVATSKÝ, Matúš KOVALČÍK, Jozef
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 2. kolo - Sobota 19.01.2019
6738 Mládež HC 46 Bardejov vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 10:00 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter DUDA, Peter
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 2. kolo - Sobota 19.01.2019
6739 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:00 - ZŠ Čaňa BINDA, Adam HANUŠOVSKY, Matúš
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 2. kolo - Sobota 19.01.2019
6695 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:45 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav GAJDOŠ, Adrián
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 3. kolo - Sobota 26.01.2019
6698 Hokejový Club KOŠICE vs. P.H.K. Prešov, n.o. 7:30 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav HOMOLA, Marián
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 3. kolo - Sobota 26.01.2019
6740 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 3. kolo - Sobota 26.01.2019
6699 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 10:00 - ZŠ Michalovce MAKEĽ, Patrik BABJAK, Ladislav
Región východ, nadstavba 6-9, U12 - 3. kolo - Sobota 26.01.2019
6741 Mládež HC 46 Bardejov vs. LIBA ACADEMY 11 12:30 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
Región východ, nadstavba 1-5, U12 - 5. kolo - Streda 30.01.2019
6704 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 13:45 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel ORSZÁG, Peter, Ing.

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 1. kolo - Sobota 12.01.2019
5693 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:30 - ZŠ Trebišov GAJDOŠ, Radoslav VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 1. kolo - Sobota 12.01.2019
5736 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spiš Indians 11:30 - ZŠ Humenné FIC, Jakub BABJAK, Ladislav
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 1. kolo - Sobota 12.01.2019
5737 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 1. kolo - Sobota 12.01.2019
5692 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 14:00 - ZŠ Michalovce MAKEĽ, Patrik SCHERBANIUK, Danylo
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 2. kolo - Streda 16.01.2019
5696 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 16:00 - ZŠ Poprad ZÁVATSKÝ, Matúš KOVALČÍK, Jozef
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 2. kolo - Sobota 19.01.2019
5738 Mládež HC 46 Bardejov vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 12:30 - ZŠ Bardejov HRIŠKO, Peter DUDA, Peter
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 2. kolo - Sobota 19.01.2019
5739 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Spiš Indians 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves TORNAY, Juraj, Bc. KOCÚR, Michal
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 2. kolo - Sobota 19.01.2019
5695 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 16:00 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav GAJDOŠ, Adrián
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 3. kolo - Sobota 26.01.2019
5698 Hokejový Club KOŠICE vs. P.H.K. Prešov, n.o. 9:45 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav HOMOLA, Marián
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 3. kolo - Sobota 26.01.2019
5740 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
Región východ, nadstavba 6-9, U11 - 3. kolo - Sobota 26.01.2019
5741 Hokejový klub Spiš Indians vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:30 - ZŠ Levoča ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 3. kolo - Sobota 26.01.2019
5699 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 12:30 - ZŠ Michalovce
Región východ, nadstavba 1-5, U11 - 5. kolo - Streda 30.01.2019
5704 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 15:45 - ZŠ Poprad ŠČURKA, Jakub ŠČURKA, Samuel ORSZÁG, Peter, Ing.

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 7. kolo - Štvrtok 03.01.2019
11313 HK Sršne Košice vs. Hokejový klub Sabinov 8:45 - Aréna Sršňov Košice MERGLESKÝ, Marian HANUŠOVSKY, Matúš
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 12. kolo - Nedeľa 06.01.2019
11323 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Hokejový klub Sabinov 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica KOCÚR, Michal TORNAY, Juraj, Bc.
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 3. kolo - Nedeľa 06.01.2019
11304 HK Sršne Košice vs. HC Bulls Vranov 10:20 - Aréna Sršňov Košice SÝKORA, Maroš VARGA, Róbert, Ing.
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 13. kolo - Nedeľa 13.01.2019
11324 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HC Bulls Vranov 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica KOCÚR, Michal ŠVAJKA, Slavomír
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 13. kolo - Nedeľa 13.01.2019
11325 HK Sršne Košice vs. Hokejový klub Sabinov 13:00 - ZŠ Sabinov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 14. kolo - Nedeľa 20.01.2019
11326 HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub Sabinov 9:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou BANÍK, Matej MAJERNÍK, Jakub
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 14. kolo - Nedeľa 20.01.2019
11327 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HK Sršne Košice 9:00 - ZŠ P.Bindasa Gelnica HANUŠOVSKY, Matúš SÝKORA, Peter
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 15. kolo - Nedeľa 27.01.2019
11328 HK Sršne Košice vs. HC Bulls Vranov 8:30 - Aréna Sršňov Košice MERGLESKÝ, Marian VIZNER, Jakub
2. liga starších žiakov 8. + 7. ročník, región východ - 15. kolo - Nedeľa 27.01.2019
11329 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 9:00 - ZŠ Sabinov HRIŠKO, Peter DUDA, Peter

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník

2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 3. kolo - Nedeľa 06.01.2019
12304 HK Sršne Košice vs. HC Bulls Vranov 8:30 - Aréna Sršňov Košice VARGA, Róbert, Ing. SÝKORA, Maroš
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 12. kolo - Nedeľa 06.01.2019
12323 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. Hokejový klub Sabinov 11:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica KOCÚR, Michal TORNAY, Juraj, Bc.
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 13. kolo - Nedeľa 13.01.2019
12324 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HC Bulls Vranov 11:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica KOCÚR, Michal ŠVAJKA, Slavomír
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 13. kolo - Nedeľa 13.01.2019
12325 HK Sršne Košice vs. Hokejový klub Sabinov 15:00 - ZŠ Sabinov HRIŠKO, Peter FEKETE, Štefan
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 14. kolo - Nedeľa 20.01.2019
12326 HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub Sabinov 11:30 - STD Aréna Vranov n. Topľou BANÍK, Matej MAJERNÍK, Jakub
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 14. kolo - Nedeľa 20.01.2019
12327 Hokejový klub SLOVAN Gelnica vs. HK Sršne Košice 11:30 - ZŠ P.Bindasa Gelnica HANUŠOVSKY, Matúš SÝKORA, Peter
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 15. kolo - Nedeľa 27.01.2019
12328 HK Sršne Košice vs. HC Bulls Vranov 10:30 - Aréna Sršňov Košice MERGLESKÝ, Marian VIZNER, Jakub
2. liga mladších žiakov 6. + 5. ročník, región východ - 15. kolo - Nedeľa 27.01.2019
12329 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 11:30 - ZŠ Sabinov HRIŠKO, Peter DUDA, Peter

Súťaž prípraviek HP4 Východ

13.1.2019 Vranov - 0. kolo - Nedeľa 13.01.2019
14101 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HC Bulls Vranov 9:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou LAPČÁK, Samuel KUŽMA, Tobiáš
13.1.2019 Vranov - 0. kolo - Nedeľa 13.01.2019
14102 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou LAPČÁK, Samuel KUŽMA, Tobiáš
13.1.2019 Vranov - 0. kolo - Nedeľa 13.01.2019
14103 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 10:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou LAPČÁK, Samuel KUŽMA, Tobiáš
13.1.2019 Vranov - 0. kolo - Nedeľa 13.01.2019
14104 HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 10:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou LAPČÁK, Samuel KUŽMA, Tobiáš
20.1.2019 Humenné - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
14141 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
20.1.2019 Humenné - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
14142 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 9:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
20.1.2019 Sp.N.Ves - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
14161 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠČURKA, Jakub ZÁVATSKÝ, Matúš
20.1.2019 Sp.N.Ves - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
14162 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠČURKA, Jakub ZÁVATSKÝ, Matúš
20.1.2019 Humenné - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
14143 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub SLOVAN Gelnica 10:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
20.1.2019 Humenné - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
14144 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Sabinov 10:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
20.1.2019 Sp.N.Ves - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
14163 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠČURKA, Jakub ZÁVATSKÝ, Matúš
26.1.2019 LA 11 Košice - 0. kolo - Sobota 26.01.2019
14121 LIBA ACADEMY 11 vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 9:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub HANUŠOVSKY, Matúš
26.1.2019 LA 11 Košice - 0. kolo - Sobota 26.01.2019
14122 HK Sršne Košice vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub HANUŠOVSKY, Matúš
26.1.2019 LA 11 Košice - 0. kolo - Sobota 26.01.2019
14123 LIBA ACADEMY 11 vs. HK Sršne Košice 10:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub HANUŠOVSKY, Matúš
26.1.2019 LA 11 Košice - 0. kolo - Sobota 26.01.2019
14124 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Mládež HC 46 Bardejov 10:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub HANUŠOVSKY, Matúš

Súťaž prípraviek HP3 Východ

13.1.2019 Vranov - 0. kolo - Nedeľa 13.01.2019
14401 P.H.K. Prešov, n.o. vs. HC Bulls Vranov 9:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou LAPČÁK, Samuel KUŽMA, Tobiáš
13.1.2019 Vranov - 0. kolo - Nedeľa 13.01.2019
14402 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou LAPČÁK, Samuel KUŽMA, Tobiáš
13.1.2019 Vranov - 0. kolo - Nedeľa 13.01.2019
14403 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 10:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou LAPČÁK, Samuel KUŽMA, Tobiáš
13.1.2019 Vranov - 0. kolo - Nedeľa 13.01.2019
14404 HC Bulls Vranov vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 10:00 - STD Aréna Vranov n. Topľou LAPČÁK, Samuel KUŽMA, Tobiáš
20.1.2019 Humenné - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
14441 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
20.1.2019 Humenné - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
14442 Hokejový klub Sabinov vs. Hokejový klub Spiš Indians 9:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
20.1.2019 Sp.N.Ves - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
14461 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠČURKA, Jakub ZÁVATSKÝ, Matúš
20.1.2019 Sp.N.Ves - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
14462 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠČURKA, Jakub ZÁVATSKÝ, Matúš
20.1.2019 Humenné - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
14443 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový klub Spiš Indians 10:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
20.1.2019 Humenné - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
14444 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Sabinov 10:00 - ZŠ Humenné FIC, Jakub SCHERBANIUK, Danylo
20.1.2019 Sp.N.Ves - 0. kolo - Nedeľa 20.01.2019
14463 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠČURKA, Jakub ZÁVATSKÝ, Matúš
26.1.2019 LA 11 Košice - 0. kolo - Sobota 26.01.2019
14421 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejová akadémia Slávia Prešov 9:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub HANUŠOVSKY, Matúš
26.1.2019 LA 11 Košice - 0. kolo - Sobota 26.01.2019
14422 HK Sršne Košice vs. Hokejový Club KOŠICE 9:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub HANUŠOVSKY, Matúš
26.1.2019 LA 11 Košice - 0. kolo - Sobota 26.01.2019
14423 LIBA ACADEMY 11 vs. HK Sršne Košice 10:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub HANUŠOVSKY, Matúš
26.1.2019 LA 11 Košice - 0. kolo - Sobota 26.01.2019
14424 Hokejová akadémia Slávia Prešov vs. Hokejový Club KOŠICE 10:00 - ZŠ Čaňa VIZNER, Jakub HANUŠOVSKY, Matúš