Delegačné listy - Regionálny delegačný list č. 1 (2018/2019)

Regionálny delegačný list momentálne funguje v testovacej verzii.

Oznamy:

Zápisy zo stretnutí v regióne západ zasielajte prosím na adresu ZsZĽH, P.O.BOX 16/A, Piešťany 92101.

Zápisy zo stretnutí v regióne východ zasielajte prosím na adresu VsZĽH, Alejová 2, Košice 04296.

V prípade, že všetky úkony (podpisy) v danom stretnutí prebehli elektronicky, nie je potrebné zasielať z daného stretnutia nič. 

Bratislavský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
8003 HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. KAŠIČKA, Adam
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
8002 HAMIKOVO O.Z. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13:00 - ZŠ Hamuliakovo MERAVÝ, Peter, PhDr. LEPIEŠ, Filip
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
8007 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu DULA, Radúz LEPIEŠ, Filip
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
8010 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka VACULA, Adrián, Mgr. KAŠIČKA, Adam
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
8009 HAMIKOVO O.Z. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 13:00 - ZŠ Hamuliakovo MERAVÝ, Peter, PhDr. HORVÁTH, Martin
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
8011 Hokejový klub Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 13:15 - ZŠ Lamač CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. DULA, Radúz

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
7003 HOBA Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:15 - ZŠ BA - Dúbravka CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr. MAŠKULKA, Adam
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
7002 HAMIKOVO O.Z. vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 15:15 - ZŠ Hamuliakovo MERAVÝ, Peter, PhDr. LEPIEŠ, Filip
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
7007 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HOBA Bratislava 11:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu DULA, Radúz LEPIEŠ, Filip
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
7010 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 11:15 - ZŠ BA - Dúbravka VACULA, Adrián, Mgr. KAŠIČKA, Adam
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
7009 HAMIKOVO O.Z. vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 15:15 - ZŠ Hamuliakovo MERAVÝ, Peter, PhDr. HORVÁTH, Martin
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
7011 Hokejový klub 91 Senica vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 15:30 - ZŠ Lamač DULA, Radúz CELAROVÁ, Nikoleta, Mgr.

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
6001 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Trnava 9:00 - Arena Ondreja Nepelu MIKO, Martin, Ing. SCHMIDT, Milan, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
6002 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠEFČÍK, Roman ŠOTEK, Marko
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
6007 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka JOCHMAN, Jakub, Ing. KAŠIČKA, Adam
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
6008 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Trnava 13:00 - ZŠ Hamuliakovo SCHMIDT, Milan, Ing. MIKO, Martin, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
6009 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - Arena Ondreja Nepelu MIKO, Martin, Ing. BESEDIČOVÁ, Ivana
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
6011 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub 91 Senica 9:00 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu VÝLETA, Roman, Ing., PhD. DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
5001 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. Hokejový klub Trnava 11:30 - Arena Ondreja Nepelu MIKO, Martin, Ing. SCHMIDT, Milan, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
5002 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. HAMIKOVO O.Z. 11:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠEFČÍK, Roman ŠOTEK, Marko
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
5007 HOBA Bratislava vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:15 - ZŠ BA - Dúbravka JOCHMAN, Jakub, Ing. KAŠIČKA, Adam
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
5008 HAMIKOVO O.Z. vs. Hokejový klub Trnava 15:15 - ZŠ Hamuliakovo SCHMIDT, Milan, Ing. MIKO, Martin, Ing.
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
5009 HC SLOVAN Bratislava - mládež vs. HAMIKOVO O.Z. 11:30 - Arena Ondreja Nepelu MIKO, Martin, Ing. BESEDIČOVÁ, Ivana
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
5011 HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. vs. Hokejový klub Bratislava 11:30 - Zimný štadión Vladimíra Dzurillu ŠMID, Juraj, Ing. DYAČOVSKI, Branislav, Mgr.

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 2. kolo - Nedeľa 30.09.2018
11007 Hockey club Petržalka 2010 vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:15 - ZŠ Petržalka MERAVÝ, Peter, PhDr. MAŠKULKA, Adam
Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 2. kolo - Nedeľa 30.09.2018
11006 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. HAMIKOVO O.Z. 12:30 - ZŠ Hamuliakovo HREHOR, Zdenko, Ing. MIKO, Martin, Ing.

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 2. kolo - Nedeľa 30.09.2018
12007 Hockey club Petržalka 2010 vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 13:30 - ZŠ Petržalka MERAVÝ, Peter, PhDr. MAŠKULKA, Adam
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 2. kolo - Nedeľa 30.09.2018
12006 EISHOCKEY CLUB VIENNA TIGERS vs. HAMIKOVO O.Z. 14:45 - ZŠ Hamuliakovo HREHOR, Zdenko, Ing. MIKO, Martin, Ing.

Prípravný zápas REGION

Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Sobota 08.09.2018
35001 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - ZŠ BA - Dúbravka BELICA, Marek, Ing. LEPIEŠ, Filip
Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Sobota 08.09.2018
35002 HOBA Bratislava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:15 - ZŠ BA - Dúbravka BELICA, Marek, Ing. LEPIEŠ, Filip
Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Nedeľa 09.09.2018
35003 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Trnava 10:30 - ZŠ BA - Dúbravka MERAVÝ, Peter, PhDr. MÉSZÁROS, Matúš LEPIEŠ, Filip
Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Sobota 22.09.2018
35016 HOBA Bratislava vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 14:00 - ZŠ BA - Dúbravka JOCHMAN, Jakub, Ing. GOGA, Vladimír, doc. Ing., PhD.

Západoslovenský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
8001 Hokejový klub Trnava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 9:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. BACHRATÝ, Jaroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
8058 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 9:00 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír GERHÁT, Andrej
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
8059 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 9:30 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej MAGUŠIN, Jozef
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
8057 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC Nové Zámky s.r.o. 10:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Daniel
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
8008 Hokejový klub Trnava vs. HAMIKOVO O.Z. 9:00 - ZŠ Trnava MĹKVY, Michal, Bc. PIOVARČI, Denis
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
8062 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HK HAVRANI Piešťany 9:00 - MG Rink, Trenčín LOKŠÍK, Peter GALLO, Miroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
8063 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 10:00 - ZŠ Levice TOMAN ml., Karol STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Región západ, Základná časť skupina A, U14 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
8006 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub Bratislava 10:15 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj SOJKA, Jozef
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
8064 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:30 - Nitra Aréna KONC ml., Daniel, Bc. KONC ml., Juraj
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
8065 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HC Nové Zámky s.r.o. 9:00 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír GERHÁT, Andrej
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
8067 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Levice 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STEHLÍK, Martin KLUČÁR, Peter
Región západ, Základná časť skupina B, U14 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
8066 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:30 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef BEZÁK, Andrej

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
7001 Hokejový klub Trnava vs. HC SLOVAN Bratislava - mládež 11:30 - ZŠ Trnava JEDLIČKA, Peter BACHRATÝ, Jaroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
7058 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Hokejový klub Levice 11:30 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír GERHÁT, Andrej
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
7059 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 12:00 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej MAGUŠIN, Jozef
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
7057 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HC Nové Zámky s.r.o. 13:00 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC ml., Juraj
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
7008 Hokejový klub Trnava vs. HAMIKOVO O.Z. 11:30 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis MĹKVY, Michal, Bc.
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
7062 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. HK HAVRANI Piešťany 11:30 - MG Rink, Trenčín LOKŠÍK, Peter GALLO, Miroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
7063 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 12:15 - ZŠ Levice TOMAN ml., Karol STANKOVIČ, Patrik, Bc.
Región západ, Základná časť skupina A, U13 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
7006 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. Hokejový klub 91 Senica 12:45 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj KOLCUN, Adrian
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
7064 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 13:00 - Nitra Aréna KONC st., Daniel HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
7065 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. HC Nové Zámky s.r.o. 11:30 - ZŠ Topoľčany DANKO, Ľubomír GERHÁT, Andrej
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
7067 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Levice 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STEHLÍK, Martin KLUČÁR, Peter
Región západ, Základná časť skupina B, U13 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
7066 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 12:00 - ZŠ Partizánske MAGUŠIN, Jozef BEZÁK, Andrej

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
6058 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 10:00 - ZŠ Levice TOMAN ml., Karol KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
6059 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 10:00 - MG Rink, Trenčín KNAPEC, Vladimír JURČIAK, Adam
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
6003 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOBA Bratislava 10:15 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj SOJKA, Jozef
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
6057 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:30 - ZŠ Nové Zámky KRIŠ, Dominik Jozef ONDRUŠEK, Juraj
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
6006 Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - ZŠ Senica KUBINA, Patrik SOVA, Damián
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
6063 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Levice 9:30 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej MAGUŠIN, Jozef
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
6064 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:00 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman DANKO, Ľubomír
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 2. kolo - Nedeľa 23.09.2018
6062 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter BARTEK, Tomáš
Región západ, Základná časť skupina A, U12 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
6010 Hokejový klub Trnava vs. HOBA Bratislava 9:00 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis BACHRATÝ, Jaroslav
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
6067 Hokejový klub Levice vs. HK HAVRANI Piešťany 10:00 - ZŠ Levice KIEPEŠ, Peter, Bc. TOMAN ml., Karol
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
6066 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 10:30 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing. KONC st., Daniel
Región západ, Základná časť skupina B, U12 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
6065 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:30 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj ŠEFČÍK, Roman

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
5058 Hokejový klub Levice vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 12:15 - ZŠ Levice TOMAN ml., Karol KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
5059 Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 12:15 - MG Rink, Trenčín JURČIAK, Adam KNAPEC, Vladimír
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
5003 Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. vs. HOBA Bratislava 12:45 - HANT arena Skalica HAUKO, Juraj KUBÁNYI, Martin
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 1. kolo - Sobota 15.09.2018
5057 HC Nové Zámky s.r.o. vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 14:00 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj KRIŠ, Dominik Jozef
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
5006 Hokejový klub Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:30 - ZŠ Senica MAREK, Martin HERCOG, Martin
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
5063 Hokejový klub Iskra Partizánske vs. Hokejový klub Levice 12:00 - ZŠ Partizánske BEZÁK, Andrej MAGUŠIN, Jozef
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 2. kolo - Sobota 22.09.2018
5064 HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 13:15 - ZŠ Topoľčany ČAČKO, Roman DANKO, Ľubomír
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 2. kolo - Nedeľa 23.09.2018
5062 Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom vs. Hokejový klub DUKLA Trenčín n.o. 13:45 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KLUČÁR, Peter BARTEK, Tomáš
Región západ, Základná časť skupina A, U11 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
5010 Hokejový klub Trnava vs. HOBA Bratislava 11:30 - ZŠ Trnava PIOVARČI, Denis JEDLIČKA, Peter
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
5067 Hokejový klub Levice vs. Hokejový klub Nové Mesto nad Váhom 12:15 - ZŠ Levice TOMAN ml., Karol KIEPEŠ, Peter, Bc.
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
5066 Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 13:00 - Nitra Aréna HRONSKÝ, Tomáš, Ing.
Región západ, Základná časť skupina B, U11 - 3. kolo - Sobota 29.09.2018
5065 HC Nové Zámky s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 14:00 - ZŠ Nové Zámky ONDRUŠEK, Juraj ŠEFČÍK, Roman

2. liga starších žiakov 8.+ 7. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U14, región západ - 1. kolo - Nedeľa 23.09.2018
11002 Hokejový klub 91 Senica vs. Hockey club Petržalka 2010 9:00 - ZŠ Senica SOVA, Damián HERCOG, Martin

2. liga mladších žiakov 6.+ 5. ročník

Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 1. kolo - Nedeľa 23.09.2018
12002 Hokejový klub 91 Senica vs. Hockey club Petržalka 2010 11:15 - ZŠ Senica KUBINA, Patrik MAREK, Martin
Pohár Jozefa Gubalu U12, región západ - 2. kolo - Nedeľa 30.09.2018
12005 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 11:15 - ZŠ Zlaté Moravce STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.

Prípravný zápas REGION

Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Sobota 08.09.2018
35004 Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 10:00 - ZŠ Senica HERCOG, Martin KUBINA, Patrik
Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Sobota 08.09.2018
35005 Hokejový klub Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 12:15 - ZŠ Senica HERCOG, Martin KUBINA, Patrik
Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Nedeľa 09.09.2018
35006 Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:30 - ZŠ Senica MAREK, Martin SOVA, Damián
Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Nedeľa 09.09.2018
35007 Hokejový klub Bratislava vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 11:45 - ZŠ Senica MAREK, Martin SOVA, Damián
Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Sobota 15.09.2018
35008 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub 91 Senica 9:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STEHLÍK, Martin KLUČÁR, Peter
Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Sobota 15.09.2018
35012 Hokejový klub 91 Senica vs. HK HAVRANI Piešťany 9:00 - ZŠ Senica MAREK, Martin KUBINA, Patrik
Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Sobota 15.09.2018
35009 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Bratislava 11:15 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna STEHLÍK, Martin KLUČÁR, Peter
Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Sobota 15.09.2018
35013 Hokejový klub 91 Senica vs. Hokejový klub Bratislava 11:15 - ZŠ Senica MAREK, Martin KUBINA, Patrik
Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Sobota 15.09.2018
35010 HK HAVRANI Piešťany vs. Hokejový klub Iskra Partizánske 14:00 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KRAJČÍK, Martin STEHLÍK, Martin
Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Nedeľa 16.09.2018
35014 Hokejový klub 91 Senica vs. Mestský hokejový klub mládeže Skalica, n.o. 9:00 - ZŠ Senica HERCOG, Martin KUBINA, Patrik
Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Nedeľa 16.09.2018
35015 Hokejový klub 91 Senica vs. HK RUŽINOV´99 Bratislava, a.s. 11:00 - ZŠ Senica HERCOG, Martin MAREK, Martin
Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Nedeľa 16.09.2018
35011 ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. vs. HOKEJOVÝ KLUB HC TOPOĽČANY 11:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna LOKŠÍK, Peter KRAJČÍK, Martin KNAPEC, Vladimír
Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Nedeľa 23.09.2018
35017 ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. vs. Hokejový klub Trnava 16:30 - ZŠ Piešťany - Easton Aréna KRAJČÍK, Martin STEHLÍK, Martin KOLLÁR, Andrej, Ing.
Prípravný zápas ZsZĽH - 0. kolo - Nedeľa 30.09.2018
13005 Hokejový klub HC Zlaté Moravce vs. Mestský mládežnícky hokejový klub Nitra 9:00 - ZŠ Zlaté Moravce STANKOVIČ, Patrik, Bc. KIEPEŠ, Peter, Bc.

Východoslovenský región

1. liga starších žiakov 8.ročník

Región východ, základná časť, U14 - 2. kolo - Sobota 15.09.2018
8609 LIBA ACADEMY 11 vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 8:30 - ZŠ Čaňa LAUFF, Rudolf, Mgr. VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, základná časť, U14 - 2. kolo - Sobota 15.09.2018
8608 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. P.H.K. Prešov, n.o. 9:00 - ZŠ Humenné MAKEĽ, Patrik PAVLOTTY, Jakub
Región východ, základná časť, U14 - 2. kolo - Sobota 15.09.2018
8610 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 9:00 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav HOMOLA, Marián
Región východ, základná časť, U14 - 2. kolo - Sobota 15.09.2018
8607 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 10:00 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš
Región východ, základná časť, U14 - 3. kolo - Sobota 22.09.2018
8615 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mládež HC 46 Bardejov 9:00 - ZŠ Trebišov MERGLESKÝ, Marian LOVÁS, Juraj, Mgr.
Región východ, základná časť, U14 - 3. kolo - Sobota 22.09.2018
8614 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing.
Región východ, základná časť, U14 - 3. kolo - Sobota 22.09.2018
8612 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 11:30 - ZŠ Poprad ŠVAJKA, Slavomír ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, základná časť, U14 - 3. kolo - Sobota 22.09.2018
8613 P.H.K. Prešov, n.o. vs. LIBA ACADEMY 11 14:00 - TH STEEL Aréna Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. GAJDOŠ, Adrián
Región východ, základná časť, U14 - 4. kolo - Sobota 29.09.2018
8618 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 8:30 - ZŠ Čaňa MERGLESKÝ, Marian GAJDOŠ, Radoslav
Región východ, základná časť, U14 - 4. kolo - Sobota 29.09.2018
8617 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:00 - ZŠ Humenné MAKEĽ, Patrik VALL, Michal, Mgr.
Región východ, základná časť, U14 - 4. kolo - Sobota 29.09.2018
8619 Hokejový Club KOŠICE vs. P.H.K. Prešov, n.o. 9:00 - TH STEEL Aréna Košice HOMOLA, Ondrej, Ing. HOMOLA, Marián
Región východ, základná časť, U14 - 4. kolo - Sobota 29.09.2018
8620 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 10:00 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav JAKUB, Róbert

1. liga starších žiakov 7.ročník

Región východ, základná časť, U13 - 2. kolo - Sobota 15.09.2018
7608 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:30 - ZŠ Humenné MAKEĽ, Patrik PAVLOTTY, Jakub
Región východ, základná časť, U13 - 2. kolo - Sobota 15.09.2018
7609 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spiš Indians 11:30 - ZŠ Poprad ORDZOVENSKÝ, Martin ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, základná časť, U13 - 2. kolo - Sobota 15.09.2018
7610 Hokejový Club KOŠICE vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav HOMOLA, Marián
Región východ, základná časť, U13 - 2. kolo - Sobota 15.09.2018
7607 Mládež HC 46 Bardejov vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 12:30 - ZŠ Bardejov JURKO, Michal, Bc. PRIBULA, Maroš
Región východ, základná časť, U13 - 3. kolo - Sobota 22.09.2018
7613 Hokejový klub Spiš Indians vs. P.H.K. Prešov, n.o. 9:00 - ZŠ Levoča KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U13 - 3. kolo - Sobota 22.09.2018
7615 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mládež HC 46 Bardejov 11:30 - ZŠ Trebišov MERGLESKÝ, Marian LOVÁS, Juraj, Mgr.
Región východ, základná časť, U13 - 3. kolo - Sobota 22.09.2018
7614 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ORDZOVENSKÝ, Martin WOLF, Vladimír, Ing.
Región východ, základná časť, U13 - 3. kolo - Sobota 22.09.2018
7612 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový Club KOŠICE 13:45 - ZŠ Poprad ŠVAJKA, Slavomír ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, základná časť, U13 - 4. kolo - Sobota 29.09.2018
7618 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Spiš Indians 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír KOCÚR, Michal
Región východ, základná časť, U13 - 4. kolo - Sobota 29.09.2018
7617 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:30 - ZŠ Humenné VALL, Michal, Mgr. MAKEĽ, Patrik
Región východ, základná časť, U13 - 4. kolo - Sobota 29.09.2018
7619 Hokejový Club KOŠICE vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:30 - TH STEEL Aréna Košice HOMOLA, Ondrej, Ing. HOMOLA, Marián
Región východ, základná časť, U13 - 4. kolo - Sobota 29.09.2018
7620 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 12:30 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav JAKUB, Róbert

1. liga mladších žiakov 6.ročník

Región východ, základná časť, U12 - 2. kolo - Sobota 15.09.2018
6607 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládež HC 46 Bardejov 10:00 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír KOVALČÍK, Jozef
Región východ, základná časť, U12 - 2. kolo - Sobota 15.09.2018
6610 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE 10:00 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MAJERNÍK, Jakub
Región východ, základná časť, U12 - 2. kolo - Sobota 15.09.2018
6609 LIBA ACADEMY 11 vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:00 - ZŠ Čaňa LAUFF, Rudolf, Mgr. VARGA, Róbert, Ing.
Región východ, základná časť, U12 - 2. kolo - Sobota 15.09.2018
6608 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 13:30 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš MERGLESKÝ, Marian
Región východ, základná časť, U12 - 3. kolo - Sobota 22.09.2018
6612 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 9:00 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav SÝKORA, Maroš
Región východ, základná časť, U12 - 3. kolo - Sobota 22.09.2018
6614 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 9:00 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub BABJAK, Ladislav
Región východ, základná časť, U12 - 3. kolo - Sobota 22.09.2018
6615 Mládež HC 46 Bardejov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 9:15 - ZŠ Bardejov DUDA, Peter HRIŠKO, Peter
Región východ, základná časť, U12 - 3. kolo - Sobota 22.09.2018
6613 P.H.K. Prešov, n.o. vs. LIBA ACADEMY 11 16:15 - TH STEEL Aréna Košice LAUFF, Rudolf, Mgr. GAJDOŠ, Adrián
Región východ, základná časť, U12 - 4. kolo - Sobota 29.09.2018
6617 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 9:00 - ZŠ Trebišov LOVÁS, Juraj, Mgr. SÝKORA, Maroš
Región východ, základná časť, U12 - 4. kolo - Sobota 29.09.2018
6618 LIBA ACADEMY 11 vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:00 - ZŠ Čaňa MERGLESKÝ, Marian GAJDOŠ, Radoslav
Región východ, základná časť, U12 - 4. kolo - Sobota 29.09.2018
6620 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 11:30 - ZŠ Poprad ZÁVATSKÝ, Matúš KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U12 - 4. kolo - Sobota 29.09.2018
6619 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 13:45 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Adrián VARGA, Róbert, Ing.

1. liga mladších žiakov 5.ročník

Región východ, základná časť, U11 - 2. kolo - Sobota 15.09.2018
5607 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Mládež HC 46 Bardejov 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír KOVALČÍK, Jozef
Región východ, základná časť, U11 - 2. kolo - Sobota 15.09.2018
5610 Hokejový klub Mládež Michalovce vs. Hokejový Club KOŠICE 12:30 - ZŠ Michalovce BABJAK, Ladislav MAJERNÍK, Jakub
Región východ, základná časť, U11 - 2. kolo - Sobota 15.09.2018
5609 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Spiš Indians 13:45 - ZŠ Poprad ORDZOVENSKÝ, Martin ZÁVATSKÝ, Matúš
Región východ, základná časť, U11 - 2. kolo - Sobota 15.09.2018
5608 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 16:00 - TH STEEL Aréna Košice SÝKORA, Maroš MERGLESKÝ, Marian
Región východ, základná časť, U11 - 3. kolo - Sobota 22.09.2018
5612 Hokejový Club KOŠICE vs. HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD 11:30 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Radoslav SÝKORA, Maroš
Región východ, základná časť, U11 - 3. kolo - Sobota 22.09.2018
5613 Hokejový klub Spiš Indians vs. P.H.K. Prešov, n.o. 11:30 - ZŠ Levoča KOVALČÍK, Jozef KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U11 - 3. kolo - Sobota 22.09.2018
5614 Mládežnícky hokejový klub Humenné vs. Hokejový klub Spišská Nová Ves 11:30 - ZŠ Humenné PAVLOTTY, Jakub BABJAK, Ladislav
Región východ, základná časť, U11 - 3. kolo - Sobota 22.09.2018
5615 Mládež HC 46 Bardejov vs. MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV 11:45 - ZŠ Bardejov DUDA, Peter HRIŠKO, Peter
Región východ, základná časť, U11 - 4. kolo - Sobota 29.09.2018
5617 MESTSKÝ ŠPORTOVÝ KLUB MLÁDEŽE TREBIŠOV vs. Mládežnícky hokejový klub Humenné 11:30 - ZŠ Trebišov LOVÁS, Juraj, Mgr. SÝKORA, Maroš
Región východ, základná časť, U11 - 4. kolo - Sobota 29.09.2018
5618 Hokejový klub Spišská Nová Ves vs. Hokejový klub Spiš Indians 12:30 - ZŠ Spišská Nová Ves ŠVAJKA, Slavomír KOCÚR, Michal
Región východ, základná časť, U11 - 4. kolo - Sobota 29.09.2018
5620 HOKEJOVÝ KLUB ŠPORTOVÝ KLUB POLÍCIE POPRAD vs. Hokejový klub Mládež Michalovce 13:45 - ZŠ Poprad ZÁVATSKÝ, Matúš KOVALČÍK, Lukáš
Región východ, základná časť, U11 - 4. kolo - Sobota 29.09.2018
5619 P.H.K. Prešov, n.o. vs. Hokejový Club KOŠICE 16:00 - TH STEEL Aréna Košice GAJDOŠ, Adrián VARGA, Róbert, Ing.