Liga prípraviek P5 Západ

Program a výsledky

Sobota, 1. Október 2022

MMHK Nitra MMN
10:15
HC Topoľčany TOP

Nedeľa, 2. Október 2022

HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
12:45
HK Spartak Bánovce BAN
HC Lamač LAM
13:45
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
HOBA Bratislava HOB
15:45
HK´18 Karpatský Sokol KSP
HK Levice LEV
13:00
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK Gladiators Trnava TRN
13:30
HK 91 Senica SEN
HK Iskra Partizánske PAR
12:15
MHKM Skalica SKM
MMHK Nitra MMN
14:30
HK DUKLA Trenčín TRO

Sobota, 8. Október 2022

HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
8:45
HOKEJ Nové Mesto n/V HKH
HK Spartak Bánovce BAN
10:00
HC Lamač LAM

Nedeľa, 9. Október 2022

HK DUKLA Trenčín TRO
15:15
HC Topoľčany TOP
MHKM Skalica SKM
13:30
MMHK Nitra MMN
HK 91 Senica SEN
13:30
HK Iskra Partizánske PAR
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
11:30
HK Gladiators Trnava TRN
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
11:00
HOKEJ Nové Mesto n/V HKH
HK´18 Karpatský Sokol KSP
11:00
HK Levice LEV
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
12:30
HOBA Bratislava HOB

Nedeľa, 16. Október 2022

HC Topoľčany TOP
13:30
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
HOBA Bratislava HOB
13:15
HK Spartak Bánovce BAN
HK Levice LEV
11:30
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
HK´18 Karpatský Sokol KSP
11:00
HOKEJ Nové Mesto n/V HKH
HK Gladiators Trnava TRN
13:30
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK Iskra Partizánske PAR
12:15
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
MMHK Nitra MMN
14:30
HK 91 Senica SEN
HK DUKLA Trenčín TRO
15:15
MHKM Skalica SKM

Sobota, 22. Október 2022

HK Spartak Bánovce BAN
10:00
HK Levice LEV

Nedeľa, 23. Október 2022

MHKM Skalica SKM
13:30
HC Topoľčany TOP
HK 91 Senica SEN
13:30
HK DUKLA Trenčín TRO
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
11:30
MMHK Nitra MMN
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
11:00
HK Iskra Partizánske PAR
HK´18 Karpatský Sokol KSP
11:00
HK Gladiators Trnava TRN
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
12:30
HOKEJ Nové Mesto n/V HKH
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
12:45
HC Lamač LAM

Nedeľa, 30. Október 2022

MHKM Skalica SKM
13:30
HK Gladiators Trnava TRN

Nedeľa, 6. November 2022

HC Topoľčany TOP
13:30
HC Lamač LAM
HOBA Bratislava HOB
13:15
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
HOKEJ Nové Mesto n/V HKH
11:15
HK Spartak Bánovce BAN
HK Gladiators Trnava TRN
13:30
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
HK Iskra Partizánske PAR
12:15
HK´18 Karpatský Sokol KSP
MMHK Nitra MMN
14:30
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK DUKLA Trenčín TRO
15:15
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
MHKM Skalica SKM
13:30
HK 91 Senica SEN

Nedeľa, 13. November 2022

HC Topoľčany TOP
13:30
HOBA Bratislava HOB
HK Levice LEV
13:00
HC Lamač LAM
HOKEJ Nové Mesto n/V HKH
11:15
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
HK Iskra Partizánske PAR
12:15
HK Spartak Bánovce BAN
MMHK Nitra MMN
14:30
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
HK DUKLA Trenčín TRO
15:15
HK´18 Karpatský Sokol KSP
MHKM Skalica SKM
13:30
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK 91 Senica SEN
13:30
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA

Sobota, 19. November 2022

HK Spartak Bánovce BAN
10:00
HK Gladiators Trnava TRN

Nedeľa, 20. November 2022

HK 91 Senica SEN
13:30
HC Topoľčany TOP
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
11:30
MHKM Skalica SKM
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
11:00
HK DUKLA Trenčín TRO
HK´18 Karpatský Sokol KSP
11:00
MMHK Nitra MMN
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
12:30
HK Iskra Partizánske PAR
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
12:45
HK Levice LEV
HC Lamač LAM
13:45
HOBA Bratislava HOB

Sobota, 26. November 2022

HK Spartak Bánovce BAN
10:00
MMHK Nitra MMN

Nedeľa, 27. November 2022

HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
11:30
HC Topoľčany TOP
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
11:00
HK 91 Senica SEN
HK´18 Karpatský Sokol KSP
11:00
MHKM Skalica SKM
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
12:30
HK DUKLA Trenčín TRO
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
12:45
HK Gladiators Trnava TRN
HC Lamač LAM
13:45
HOKEJ Nové Mesto n/V HKH
HOBA Bratislava HOB
13:15
HK Levice LEV

Nedeľa, 4. December 2022

HC Topoľčany TOP
13:30
HK Levice LEV
HOKEJ Nové Mesto n/V HKH
11:15
HOBA Bratislava HOB
HK Gladiators Trnava TRN
13:30
HC Lamač LAM
HK Iskra Partizánske PAR
12:15
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
HK DUKLA Trenčín TRO
15:15
HK Spartak Bánovce BAN
MHKM Skalica SKM
13:30
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
HK 91 Senica SEN
13:30
HK´18 Karpatský Sokol KSP
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
11:30
SLOVAN Bratislava - mládež SBM

Sobota, 10. December 2022

HK Spartak Bánovce BAN
10:00
MHKM Skalica SKM

Nedeľa, 11. December 2022

SLOVAN Bratislava - mládež SBM
11:00
HC Topoľčany TOP
HK´18 Karpatský Sokol KSP
11:00
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
12:30
HK 91 Senica SEN
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
12:45
MMHK Nitra MMN
HC Lamač LAM
13:45
HK Iskra Partizánske PAR
HOBA Bratislava HOB
13:15
HK Gladiators Trnava TRN
HK Levice LEV
13:00
HOKEJ Nové Mesto n/V HKH

Nedeľa, 18. December 2022

HC Topoľčany TOP
13:30
HOKEJ Nové Mesto n/V HKH
HK Gladiators Trnava TRN
13:30
HK Levice LEV
HK Iskra Partizánske PAR
12:15
HOBA Bratislava HOB
MMHK Nitra MMN
14:30
HC Lamač LAM
HK DUKLA Trenčín TRO
15:15
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
HK 91 Senica SEN
13:30
HK Spartak Bánovce BAN
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
11:30
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
11:00
HK´18 Karpatský Sokol KSP

Sobota, 14. Január 2023

HK Spartak Bánovce BAN
10:00
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA

Nedeľa, 15. Január 2023

HK´18 Karpatský Sokol KSP
11:00
HC Topoľčany TOP
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
12:30
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
12:45
MHKM Skalica SKM
HC Lamač LAM
13:45
HK DUKLA Trenčín TRO
HOBA Bratislava HOB
13:15
MMHK Nitra MMN
HK Levice LEV
13:00
HK Iskra Partizánske PAR
HOKEJ Nové Mesto n/V HKH
11:15
HK Gladiators Trnava TRN

Nedeľa, 22. Január 2023

HC Topoľčany TOP
13:30
HK Gladiators Trnava TRN
HK Iskra Partizánske PAR
12:15
HOKEJ Nové Mesto n/V HKH
MMHK Nitra MMN
14:30
HK Levice LEV
HK DUKLA Trenčín TRO
15:15
HOBA Bratislava HOB
MHKM Skalica SKM
13:30
HC Lamač LAM
HK 91 Senica SEN
13:30
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
11:00
HK Spartak Bánovce BAN
HK´18 Karpatský Sokol KSP
11:00
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM

Sobota, 28. Január 2023

HK Spartak Bánovce BAN
10:00
HK´18 Karpatský Sokol KSP

Nedeľa, 29. Január 2023

HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
12:30
HC Topoľčany TOP
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
12:45
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
HC Lamač LAM
13:45
HK 91 Senica SEN
HOBA Bratislava HOB
13:15
MHKM Skalica SKM
HK Levice LEV
13:00
HK DUKLA Trenčín TRO
HOKEJ Nové Mesto n/V HKH
11:15
MMHK Nitra MMN
HK Gladiators Trnava TRN
13:30
HK Iskra Partizánske PAR

Nedeľa, 5. Február 2023

HC Topoľčany TOP
13:30
HK Iskra Partizánske PAR
MMHK Nitra MMN
14:30
HK Gladiators Trnava TRN
HK DUKLA Trenčín TRO
15:15
HOKEJ Nové Mesto n/V HKH
MHKM Skalica SKM
13:30
HK Levice LEV
HK 91 Senica SEN
13:30
HOBA Bratislava HOB
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
11:30
HC Lamač LAM
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
11:00
HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo HAM
12:30
HK Spartak Bánovce BAN

Sobota, 11. Február 2023

HK Spartak Bánovce BAN
10:00
HC Topoľčany TOP

Nedeľa, 12. Február 2023

HK RUŽINOV´99 Bratislava RBS
12:45
HK´18 Karpatský Sokol KSP
HC Lamač LAM
13:45
SLOVAN Bratislava - mládež SBM
HOBA Bratislava HOB
13:15
HK Lokomotíva Nové Zámky NZA
HK Levice LEV
13:00
HK 91 Senica SEN
HOKEJ Nové Mesto n/V HKH
11:15
MHKM Skalica SKM
HK Gladiators Trnava TRN
13:30
HK DUKLA Trenčín TRO
HK Iskra Partizánske PAR
12:15
MMHK Nitra MMN