Aktuality

Prvoligový itinerár od základnej časti až po baráž o extraligu

 

 

ilustračné foto Štartfoto - Ján Súkup

BRATISLAVA - Prvoligový hokejový itinerár od základnej časti až po baráž o extraligu

Program základnej časti I. ligy mužov v ľadovom hokeji 2012/2013:

1. kolo utorok 18. septembra
HC Prešov 07 - Bemaco HC 46 Bardejov (17.00), HK Spišská Nová Ves - MšHK Prievidza (17.00), HK Gladiators Trnava - HK Trebišov (17.00), HK Dukla Michalovce - HC Topoľčany (17.00), HC 07 Detva - HC Dukla Senica (17.30), HK 95 Považská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš (18.00)

2. kolo piatok 21. septembra
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Topoľčany (17.00), HK Trebišov - HK Dukla Michalovce (17.00), MšHK Prievidza - HC 07 Detva (17.00), Bemaco HC 46 Bardejov - HK Spišská Nová Ves (17.30), HK 95 Považská Bystrica - HC Prešov 07 (18.00), piatok 26. októbra HC Dukla Senica - HK Gladiators Trnava (18.00)

3. kolo utorok 25. septembra
HC Prešov 07 - MHk 32 Liptovský Mikuláš (17.00), HK Spišská Nová Ves - HK 95 Považská Bystrica (17.00), HK Gladiators Trnava - MšHK Prievidza (17.00), HK Dukla Michalovce - HC Dukla Senica (17.00), HC 07 Detva - Bemaco HC 46 Bardejov (17.30), HC Topoľčany - HK Trebišov (17.30)

4. kolo piatok 28. septembra
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Trebišov (17.00), MšHK Prievidza - HK Dukla Michalovce (17.00), HC Prešov 07 - HK Spišská Nová Ves (17.00), Bemaco HC 46 Bardejov - HK Gladiators Trnava (17.30), HK 95 Považská Bystrica - HC 07 Detva (18.00), HC Dukla Senica - HC Topoľčany (18.00)

5. kolo utorok 2. októbra
HK Spišská Nová Ves - MHk 32 Liptovský Mikuláš (17.00), HK Trebišov - HC Dukla Senica (17.00), HK Gladiators Trnava - HK 95 Považská Bystrica (17.00), HK Dukla Michalovce - Bemaco HC 46 Bardejov (17.00), HC 07 Detva - HC Prešov 07 (17.30), HC Topoľčany - MšHK Prievidza (17.30)

6. kolo piatok 5. októbra
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Dukla Senica (17.00), MšHK Prievidza - HK Trebišov (17.00), HC Prešov 07 - HK Gladiators Trnava (17.00), HK Spišská Nová Ves - HC 07 Detva (17.00), Bemaco HC 46 Bardejov - HC Topoľčany (17.30), HK 95 Považská Bystrica - HK Dukla Michalovce (18.00)

7. kolo nedeľa 7. októbra
HK Gladiators Trnava - HK Spišská Nová Ves (17.00), HK Dukla Michalovce - HC Prešov 07 (17.00), HK Trebišov - Bemaco HC 46 Bardejov (17.00), HC Topoľčany - HK 95 Považská Bystrica (17.30), HC 07 Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš (17.30), HC Dukla Senica - MšHK Prievidza (18.00)

8. kolo utorok 9. októbra
MHk 32 Liptovský Mikuláš - MšHK Prievidza (17.00), HC Prešov 07 - HC Topoľčany (17.00), HK Spišská Nová Ves - HK Dukla Michalovce (17.00), HC 07 Detva - HK Gladiators Trnava (17.30), Bemaco HC 46 Bardejov - HC Dukla Senica (18.00), HK 95 Považská Bystrica - HK Trebišov (18.00)

9. kolo piatok 12. októbra
HK Gladiators Trnava - MHk 32 Liptovský Mikuláš (17.00), HK Dukla Michalovce - HC 07 Detva (17.00), HK Trebišov - HC Prešov 07 (17.00), MšHK Prievidza - Bemaco HC 46 Bardejov (17.00), HC Topoľčany - HK Spišská Nová Ves (17.30), HC Dukla Senica - HK 95 Považská Bystrica (18.00)

10. kolo utorok 16. októbra
MHk 32 Liptovský Mikuláš - Bemaco HC 46 Bardejov (17.00), HC Prešov 07 - HC Dukla Senica (17.00), HK Spišská Nová Ves - HK Trebišov (17.00), HK Gladiators Trnava - HK Dukla Michalovce (17.00), HC 07 Detva - HC Topoľčany (17.30), HK 95 Považská Bystrica - MšHK Prievidza (18.00)

11. kolo piatok 19. októbra
HK Dukla Michalovce - MHk 32 Liptovský Mikuláš (17.00), HK Trebišov - HC 07 Detva (17.00), MšHK Prievidza - HC Prešov 07 (17.00), Bemaco HC 46 Bardejov - HK 95 Považská Bystrica (17.30), HC Topoľčany - HK Gladiators Trnava (17.30), HC Dukla Senica - HK Spišská Nová Ves (18.00)

12. kolo utorok 19. októbra
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK 95 Považská Bystrica (17.00), MšHK Prievidza - HK Spišská Nová Ves (17.00), HK Trebišov - HK Gladiators Trnava (17.00), Bemaco HC 46 Bardejov - HC Prešov 07 (17.30), HC Topoľčany - HK Dukla Michalovce (17.30), HC Dukla Senica - HC 07 Detva (18.00)

13. kolo piatok 21. septembra
HK Gladiators Trnava - HC Dukla Senica (17.00)
utorok 26. októbra HK Dukla Michalovce - HK Trebišov (17.00), HK Spišská Nová Ves - Bemaco HC 46 Bardejov (17.00), HC Prešov 07 - HK 95 Považská Bystrica (17.00), HC Topoľčany - MHk 32 Liptovský Mikuláš (17.30), HC 07 Detva - MšHK Prievidza (17.30)

14. kolo piatok 28. októbra
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Prešov 07 (17.00), HK 95 Považská Bystrica - HK Spišská Nová Ves (17.00), MšHK Prievidza - HK Gladiators Trnava (17.00), HK Trebišov - HC Topoľčany (17.00), Bemaco HC 46 Bardejov - HC 07 Detva (17.30), HC Dukla Senica - HK Dukla Michalovce (18.00)

15. kolo nedeľa 30. októbra
HK Trebišov - MHk 32 Liptovský Mikuláš (17.00), HK Dukla Michalovce - MšHK Prievidza (17.00), HK Gladiators Trnava - Bemaco HC 46 Bardejov (17.00), HK Spišská Nová Ves - HC Prešov 07 (17.00), HC Topoľčany - HC Dukla Senica (17.30), HC 07 Detva - HK 95 Považská Bystrica (17.30)

16. kolo piatok 2. novembra
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves (17.00), MšHK Prievidza - HC Topoľčany (17.00), HC Prešov 07 - HC 07 Detva (17.00), Bemaco HC 46 Bardejov - HK Dukla Michalovce (17.30), HK 95 Považská Bystrica - HK Gladiators Trnava (18.00), HC Dukla Senica - HK Trebišov (18.00)

17. kolo nedeľa 4. novembra
HK Trebišov - MšHK Prievidza (17.00), HK Dukla Michalovce - HK 95 Považská Bystrica (17.00), HK Gladiators Trnava - HC Prešov 07 (17.00), HC Topoľčany - Bemaco HC 46 Bardejov (17.30), HC 07 Detva - HK Spišská Nová Ves (17.30), HC Dukla Senica - MHk 32 Liptovský Mikuláš (18.00)

18. kolo utorok 13. novembra
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva (17.00), HK Spišská Nová Ves - HK Gladiators Trnava (17.00), HC Prešov 07 - HK Dukla Michalovce (17.00), MšHK Prievidza - HC Dukla Senica (17.00), Bemaco HC 46 Bardejov - HK Trebišov (17.30), HK 95 Považská Bystrica - HC Topoľčany (18.00)

19. kolo piatok 16. novembra
MšHK Prievidza - MHk 32 Liptovský Mikuláš (17.00), HK Trebišov - HK 95 Považská Bystrica (17.00), HK Dukla Michalovce - HK Spišská Nová Ves (17.00), HK Gladiators Trnava - HC 07 Detva (17.00), HC Topoľčany - HC Prešov 07 (17.30), HC Dukla Senica - Bemaco HC 46 Bardejov (18.00)

20. kolo nedeľa 18. novembra
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Gladiators Trnava (17.00), HK Spišská Nová Ves - HC Topoľčany (17.00), HC Prešov 07 - HK Trebišov (17.00), HK 95 Považská Bystrica - HC Dukla Senica (17.00), Bemaco HC 46 Bardejov - MšHK Prievidza (17.30), HC 07 Detva - HK Dukla Michalovce (17.30)

21. kolo utorok 20. novembra
MšHK Prievidza - HK 95 Považská Bystrica (17.00), HK Trebišov - HK Spišská Nová Ves (17.00), HK Dukla Michalovce - HK Gladiators Trnava (17.00), HC Topoľčany - HC 07 Detva (17.30), Bemaco HC 46 Bardejov - MHk 32 Liptovský Mikuláš (17.30), HC Dukla Senica - HC Prešov 07 (18.00)

22. kolo piatok 23. novembra
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Michalovce (17.00), HK Gladiators Trnava - HC Topoľčany (17.00), HK Spišská Nová Ves - HC Dukla Senica (17.00), HC Prešov 07 - MšHK Prievidza (17.00), HC 07 Detva - HK Trebišov (17.30), HK 95 Považská Bystrica - Bemaco HC 46 Bardejov (18.00)

23. kolo utorok 27. novembra
HC Prešov 07 - Bemaco HC 46 Bardejov (17.00), HK Spišská Nová Ves - MšHK Prievidza (17.00), HK Gladiators Trnava - HK Trebišov (17.00), HK Dukla Michalovce - HC Topoľčany (17.00), HC 07 Detva - HC Dukla Senica (17.30), HK 95 Považská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš (18.00)

24. kolo piatok 30. novembra
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Topoľčany (17.00), HK Trebišov - HK Dukla Michalovce (17.00), MšHK Prievidza - HC 07 Detva (17.00), Bemaco HC 46 Bardejov - HK Spišská Nová Ves (17.30), HC Dukla Senica - HK Gladiators Trnava (18.00), HK 95 Považská Bystrica - HC Prešov 07 (18.00)

25. kolo nedeľa 2. decembra
HC Prešov 07 - MHk 32 Liptovský Mikuláš (17.00), HK Spišská Nová Ves - HK 95 Považská Bystrica (17.00), HK Gladiators Trnava - MšHK Prievidza (17.00), HK Dukla Michalovce - HC Dukla Senica (17.00), HC 07 Detva - Bemaco HC 46 Bardejov (17.30), HC Topoľčany - HK Trebišov (17.30)

26. kolo utorok 4. decembra
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Trebišov (17.00), MšHK Prievidza - HK Dukla Michalovce (17.00), HC Prešov 07 - HK Spišská Nová Ves (17.00), Bemaco HC 46 Bardejov - HK Gladiators Trnava (17.30), HK 95 Považská Bystrica - HC 07 Detva (18.00), HC Dukla Senica - HC Topoľčany (18.00)

27. kolo piatok 7. decembra
HK Spišská Nová Ves - MHk 32 Liptovský Mikuláš (17.00), HK Gladiators Trnava - HK 95 Považská Bystrica (17.00), HK Dukla Michalovce - Bemaco HC 46 Bardejov (17.00), HK Trebišov - HC Dukla Senica (17.00), HC Topoľčany - MšHK Prievidza (17.30), HC 07 Detva - HC Prešov 07 (17.30)

28. kolo nedeľa 9. decembra
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Dukla Senica (17.00), MšHK Prievidza - HK Trebišov (17.00), HK 95 Považská Bystrica - HK Dukla Michalovce (17.00), HC Prešov 07 - HK Gladiators Trnava (17.00), HK Spišská Nová Ves - HC 07 Detva (17.00), Bemaco HC 46 Bardejov - HC Topoľčany (17.30)

29. kolo utorok 11. decembra
HK Gladiators Trnava - HK Spišská Nová Ves (17.00), HK Dukla Michalovce - HC Prešov 07 (17.00), HK Trebišov - Bemaco HC 46 Bardejov (17.00), HC Topoľčany - HK 95 Považská Bystrica (17.00), HC 07 Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš (17.30), HC Dukla Senica - MšHK Prievidza (18.00),

30. kolo piatok 14. decembra
MHk 32 Liptovský Mikuláš - MšHK Prievidza (17.00), HC Prešov 07 - HC Topoľčany (17.00), HK Spišská Nová Ves - HK Dukla Michalovce (17.00), HC 07 Detva - HK Gladiators Trnava (17.30), Bemaco HC 46 Bardejov - HC Dukla Senica (17.30), HK 95 Považská Bystrica - HK Trebišov (18.00)

31. kolo utorok 18. decembra
HK Gladiators Trnava - MHk 32 Liptovský Mikuláš (17.00), HK Dukla Michalovce - HC 07 Detva (17.00), HK Trebišov - HC Prešov 07 (17.00), MšHK Prievidza - Bemaco HC 46 Bardejov (17.00), HC Topoľčany - HK Spišská Nová Ves (17.30), HC Dukla Senica - HK 95 Považská Bystrica (18.00)

32. kolo piatok 21. decembra
MHk 32 Liptovský Mikuláš - Bemaco HC 46 Bardejov (17.00), HC Prešov 07 - HC Dukla Senica (17.00), HK Spišská Nová Ves - HK Trebišov (17.00), HK Gladiators Trnava - HK Dukla Michalovce (17.00), HC 07 Detva - HC Topoľčany (17.30), HK 95 Považská Bystrica - MšHK Prievidza (18.00)

33. kolo piatok 4. januára 2013
HK Dukla Michalovce - MHk 32 Liptovský Mikuláš (17.00), HK Trebišov - HC 07 Detva (17.00), MšHK Prievidza - HC Prešov 07 (17.00), Bemaco HC 46 Bardejov - HK 95 Považská Bystrica (17.30), HC Topoľčany - HK Gladiators Trnava (17.30), HC Dukla Senica - HK Spišská Nová Ves (18.00)

34. kolo nedeľa 6. januára
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK 95 Považská Bystrica (17.00), MšHK Prievidza - HK Spišská Nová Ves (17.00), HK Trebišov - HK Gladiators Trnava (17.00), HC Topoľčany - HK Dukla Michalovce (17.30), Bemaco HC 46 Bardejov - HC Prešov 07 (17.30), HC Dukla Senica - HC 07 Detva (18.00)

35. kolo utorok 8. januára
HK Dukla Michalovce - HK Trebišov (17.00), HK Gladiators Trnava - HC Dukla Senica (17.00), HK Spišská Nová Ves - Bemaco HC 46 Bardejov (17.00), HC Prešov 07 - HK 95 Považská Bystrica (17.00), HC 07 Detva - MšHK Prievidza (17.30), HC Topoľčany - MHk 32 Liptovský Mikuláš (17.30)

36. kolo piatok 11. januára
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Prešov 07 (17.00), HK Trebišov - HC Topoľčany (17.00), MšHK Prievidza - HK Gladiators Trnava (17.00), Bemaco HC 46 Bardejov - HC 07 Detva (17.30), HC Dukla Senica - HK Dukla Michalovce (18.00), HK 95 Považská Bystrica - HK Spišská Nová Ves (18.00)

37. kolo utorok 15. januára
HK Trebišov - MHk 32 Liptovský Mikuláš (17.00), HK Dukla Michalovce - MšHK Prievidza (17.00), HK Gladiators Trnava - Bemaco HC 46 Bardejov (17.00), HK Spišská Nová Ves - HC Prešov 07 (17.00), HC 07 Detva - HK 95 Považská Bystrica (17.30), HC Topoľčany - HC Dukla Senica (17.30)

38. kolo piatok 18. januára
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves (17.00), HC Prešov 07 - HC 07 Detva (17.00), MšHK Prievidza - HC Topoľčany (17.00), Bemaco HC 46 Bardejov - HK Dukla Michalovce (17.30), HC Dukla Senica - HK Trebišov (18.00), HK 95 Považská Bystrica - HK Gladiators Trnava (18.00)

39. kolo utorok 22. januára
HK Trebišov - MšHK Prievidza (17.00), HK Dukla Michalovce - HK 95 Považská Bystrica (17.00), HK Gladiators Trnava - HC Prešov 07 (17.00), HC Topoľčany - Bemaco HC 46 Bardejov (17.30), HC 07 Detva - HK Spišská Nová Ves (17.30), HC Dukla Senica - MHk 32 Liptovský Mikuláš (18.00)

40. kolo piatok 25. januára
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva (17.00), HK Spišská Nová Ves - HK Gladiators Trnava (17.00), HC Prešov 07 - HK Dukla Michalovce (17.00), MšHK Prievidza - HC Dukla Senica (17.00), Bemaco HC 46 Bardejov - HK Trebišov (17.30), HK 95 Považská Bystrica - HC Topoľčany (18.00)

41. kolo utorok 29. januára
MšHK Prievidza - MHk 32 Liptovský Mikuláš (17.00), HK Trebišov - HK 95 Považská Bystrica (17.00), HK Dukla Michalovce - HK Spišská Nová Ves (17.00), HK Gladiators Trnava - HC 07 Detva (17.00), HC Topoľčany - HC Prešov 07 (17.30), HC Dukla Senica - Bemaco HC 46 Bardejov (18.00)

42. kolo piatok 1. februára
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Gladiators Trnava (17.00), HK Spišská Nová Ves - HC Topoľčany (17.00), HC Prešov 07 - HK Trebišov (17.00), HC 07 Detva - HK Dukla Michalovce (17.30), Bemaco HC 46 Bardejov - MšHK Prievidza (17.30), HK 95 Považská Bystrica - HC Dukla Senica (18.00)

43. kolo nedeľa 3. februára
MšHK Prievidza - HK 95 Považská Bystrica (17.00), HK Dukla Michalovce - HK Gladiators Trnava (17.00), HK Trebišov - HK Spišská Nová Ves (17.00), HC Topoľčany - HC 07 Detva (17.30), Bemaco HC 46 Bardejov - MHk 32 Liptovský Mikuláš (17.30), HC Dukla Senica - HC Prešov 07 (18.00)

44. kolo utorok 5. februára
MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Michalovce (17.00), HK Gladiators Trnava - HC Topoľčany (17.00), HK Spišská Nová Ves - HC Dukla Senica (17.00), HC Prešov 07 - MšHK Prievidza (17.00), HC 07 Detva - HK Trebišov (17.30), HK 95 Považská Bystrica - Bemaco HC 46 Bardejov (18.00)

Vložené zápasy družstva HK Orange 20 (po schválení ZOK I. HL SR a  VV SZĽH):

HK Orange 20

nedeľa 13. janbuára: Bemaco HC 46 Bardejov - HK Orange 20 (17.30)
pondelok 14. januára: HC Prešov 07 - HK Orange 20 (17.00)
streda 16. januára: HC Topoľčany - HK Orange 20 (17.30)
štvrtok 17. januára: HK Gladiators Trnava - HK Orange 20 (17.00)
nedeľa 20. januára: HK Dukla Michalovce - HK Orange 20 (17.00)
pondelok 21. januára: HK Trebišov - HK Orange 20 (17.00)
streda 23. januára: HC 07 Detva - HK Orange 20 (17.30)
štvrtok 24. januára: MšHK Prievidza - HK Orange 20 (17.00)
nedeľa 27. januára: HK Spišská Nová Ves - HK Orange 20 (17.00)
pondelok 28. januára: MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Orange 20 (17.00)
streda 30. januára: HC Dukla Senica - HK Orange 20 (18.00)
štvrtok 31. januára: HK 95 Považská Bystrica - HK Orange 20 (18.00)


PLAY-OFF
ŠTVRŤFINÁLE
10., 11. a 14., prípadne 15. a 17. februára 2013

SEMIFINÁLE
20., 21. a 24., prípradne 25. a 28. februára 2013

FINÁLE
3., 4., 7. a 8., prípadne 11., 13. a 15. marca 2013

BARÁŽ O EXTRALIGU
19., 20., 23. a 24., prípadne 27., 29. a 31. marca 2013

PLAY-OUT
15., 19., 22., 26. februára, 1. a 5. marca

BARÁŽ O I. HL
19., 20., 23. a 24., prípadne 27., 29. a 31. marca 2013

14.09.2012 | Zdroj: SITA
Archív zápasov

Štatistiky