SK  |  EN

2014 U18 4 Nations Tournament 2014/2015

Denmark U18 2:4 (1:1, 0:3, 1:0) Belarus U 18

3. Kolo / Round - Číslo zápasu 50049 - 8.11.2014 10:30
Miesto zápasu: ZŠ Trnava / 73 divákov

ROZHODCOVIA:
BUNDIL Tomáš, Ing. (HR1), ŠTEFIK Miroslav (HR2), OROLIN Michal, Mgr. (ČR1 ), SČENSNÝ Slavomír, Ing. (ČR2),
Tretina Góly Strely Zásahy Vylúčenia Trestné minúty Presilovky Oslabenia Oslabenia
1. tretina 1 : 1 7 : 7 6 : 6 1 : 2 2 : 4 0 : 0 0 : 0 0 : 0
2. tretina 0 : 3 10 : 11 8 : 10 4 : 4 8 : 14 0 : 0 0 : 0 0 : 0
3. tretina 1 : 0 8 : 7 7 : 7 3 : 4 6 : 8 1 : 0 0 : 0 0 : 0
Celkové 2 : 4 25 : 25 21 : 23 8 : 10 16 : 26 1 : 0 0 : 0 0 : 0
 
 

Góly

Tretina Čas Tím Skóre Strelec (Asistencia)   Hráči na ihrisku + Hráči na ihrisku -
1. tretina
1 12:37 DEN U18 1:0 21 JUL KORSGAARD Jeppe (18 BRINKMANN Sebastian, 19 NIELSEN Daniel) 21,18,19,6,7 14,17,22,23,11
1 15:45 BLR U 18 1:1 14 BELEVICH Andrei (21 SALNIK Yaroslav, 10 FARAFONTOV Yevgeni) 14,21,10,5,6 6,19,2,21,13
2. tretina
2 22:39 BLR U 18 1:2 23 PATSENKIN Alexei (14 BELEVICH Andrei) 23,14,22,17,11 9,13,2,12,19
2 29:34 BLR U 18 1:3 10 FARAFONTOV Yevgeni (18 TIMOSHENKO Andrei) 10,18,3,21,9 17,21,7,5,10
2 32:03 BLR U 18 1:4 23 PATSENKIN Alexei (11 PATSENKIN Alexander, 3 VOROBEI Pavel) 23,11,10,3,14 10,17,15,3,5
3. tretina
3 45:36 DEN U18 2:4 14 KRAG Nicolaj (18 BRINKMANN Sebastian, 5 JENSEN Morten) presilová hra +1 14,18,5,22,13 14,10,22,18

Vylúčenia

DEN U18

Čas Dres Meno Min Trest VT / TH
08:20 4 WEICHEL Nicolai 02:00 ZDR  
27:30 17 SORENSEN Mathias 02:00 SEK  
29:34 10 BOYSEN William 02:00 HRUB  
35:07 3 REESE Victor 02:00 VRAZ  
38:48 02:00 VELAH  
40:00 10 BOYSEN William 02:00 HRUB  
52:39 5 JENSEN Morten 02:00 DRZ  
59:38 19 NIELSEN Daniel 02:00 NESPH  

BLR U 18

Čas Dres Meno Min Trest VT / TH
04:39 3 VOROBEI Pavel 02:00 DRZ  
13:13 10 FARAFONTOV Yevgeni 02:00 KOL  
29:34 21 SALNIK Yaroslav 02:00 KROS  
29:34 21 SALNIK Yaroslav 02:00 HRUB  
33:02 8 ALEXANDROVICH Vadim 10:00 NESPH OT
36:50 6 ASTANKOV Yevgeni SEK  
40:00 22 BORISOV Arseni 02:00 HRUB  
42:28 24 KUTSYR Kirill 02:00 ZDR  
44:27 2 GRISHIN Vladislav 02:00 KROS  
52:39 21 SALNIK Yaroslav 02:00 KROS  
 
OT - osobný trest
 

Štatistiky

Denmark U18

Brankári / Goaltenders

  # SOGA GA MIN SVS SVS_PCT
KROG Kasper 1 25 4 59:23 21 84.000000
MÜLLER HANSEN Jacob 20 0 0 00:00 0 0.000000

Hráči v poli / Skaters

  # Post G A PTS +/- PPG SHG PPA SHA OTG PIM P2 P5 P10 P20 P25 GWG GTG ENG
ANDERSEN Niklas 22 LW 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
BOYSEN William 10 RW 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0
BRINKMANN Sebastian 18 CE 0 2 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
DUGA LAUGESEN Lasse 15 CE 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
FROM Mathias 12 RW 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
HOEG Frederik 16 RW 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
JENSEN Morten 5 LD 0 1 1 -2 0 0 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
JESSEN Jakob 8 RD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
JUL KORSGAARD Jeppe 21 RW 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
KOCH Anders 7 RD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
KRAG Nicolaj 14 CE 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
LADEHOFF Tobias 13 CE 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
NIELSEN Oliver Gatz 6 LD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
NIELSEN Daniel 19 LW 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
REESE Victor 3 RD 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
RUDERS Sebastian 9 LW 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
SORENSEN Mathias 17 LW 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
SORENSEN Marc Emil 2 RD 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
WEICHEL Nicolai 4 LD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0

Tréner / Manažér

Hlavný tréner : Martin Struzinski, Manažér:Aksel Lonvig Jensen


Belarus U 18

Brankári / Goaltenders

  # SOGA GA MIN SVS SVS_PCT
OSIPKOV Alexander 20 25 2 60:00 23 92.000000
VERBITSKI Vladislav 25 0 0 00:00 0 0.000000

Hráči v poli / Skaters

  # Post G A PTS +/- PPG SHG PPA SHA OTG PIM P2 P5 P10 P20 P25 GWG GTG ENG
ALEXANDROVICH Vadim 8 LW 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 1 0 0 0 0 0
ASTANKOV Yevgeni 6 CE 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
BELEVICH Andrei 14 CE 1 1 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
BORISOV Arseni 22 LD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
FARAFONTOV Yevgeni 10 CE 1 1 2 3 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 1 0 0
GAVRILENKO Viktor 9 LW 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
GRISHIN Vladislav 2 LD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
KUTSYR Kirill 24 RW 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
MAGALETSKI Maxim 17 RD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
PASHIK Yanka 5 RD 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
PATSENKIN Alexander 11 RW 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
PATSENKIN Alexei 23 LW 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
SALNIK Yaroslav 21 LW 0 1 1 2 0 0 0 0 0 6 3 0 0 0 0 0 0 0
SHIKUT Andrei 4 LD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
TERESHENKO Pavel 15 RW 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
TIMOSHENKO Andrei 18 LD 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
VOROBEI Pavel 3 RD 0 1 1 2 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0

Tréner / Manažér

Hlavný tréner : Butskevich Yevgeni, Manažér:Klochkov Vladislav

Formácie

LineUp PDF   
 

Denmark U18

# Meno Post
Brankári / Goaltenders
1 KROG Kasper G
20 MÜLLER HANSEN Jacob G
Hráči v poli / Skaters - Formation 1
14 KRAG Nicolaj CE
5 JENSEN Morten LD
22 ANDERSEN Niklas LW
7 KOCH Anders RD
16 HOEG Frederik RW
Hráči v poli / Skaters - Formation 2
18 BRINKMANN Sebastian CE
4 WEICHEL Nicolai LD
19 NIELSEN Daniel LW
8 JESSEN Jakob RD
21 JUL KORSGAARD Jeppe RW
Hráči v poli / Skaters - Formation 3
13 LADEHOFF Tobias CE
6 NIELSEN Oliver Gatz LD
9 RUDERS Sebastian LW
2 SORENSEN Marc Emil RD
12 FROM Mathias RW
Hráči v poli / Skaters - Formation 4
15 DUGA LAUGESEN Lasse CE
17 SORENSEN Mathias LW
3 REESE Victor RD
10 BOYSEN William RW

Funkcionári

Vedúci družstva: Aksel Lonvig Jensen
Manažér výstroja: Nicolai Jul Larsen
Asistent trénera : Jesper Damgaard
Asistent trénera 2: Bjorn Ostergaard, Robin Danielsson
Masér: Stine Laursen
 

Belarus U 18

# Meno Post
Brankári / Goaltenders
20 OSIPKOV Alexander G
25 VERBITSKI Vladislav G
Hráči v poli / Skaters - Formation 1
14 BELEVICH Andrei CE
22 BORISOV Arseni LD
23 PATSENKIN Alexei LW
17 MAGALETSKI Maxim RD
11 PATSENKIN Alexander RW
Hráči v poli / Skaters - Formation 2
10 FARAFONTOV Yevgeni CE
18 TIMOSHENKO Andrei LD
8 ALEXANDROVICH Vadim LW
3 VOROBEI Pavel RD
24 KUTSYR Kirill RW
Hráči v poli / Skaters - Formation 3
6 ASTANKOV Yevgeni CE
4 SHIKUT Andrei LD
9 GAVRILENKO Viktor LW
5 PASHIK Yanka RD
15 TERESHENKO Pavel RW
Hráči v poli / Skaters - Formation 4
2 GRISHIN Vladislav LD
21 SALNIK Yaroslav LW

Funkcionári

Vedúci družstva: Klochkov Vladislav
Manažér výstroja: Smirnov Valeri
Asistent trénera : Zablotski Vladimir
Asistent trénera 2: Shlykov Igor, Shagoika Vladimir
Lekár: Zhavoronok Alexander
Masér: Shepyolkin Pavel
 
 
G góly A nahrávky PTS body +/- Súčet plusových a mínusových bodov PPG gól v presilovke SHG gól v oslabení PPA nahrávka v presilovke SHA nahrávka v oslabení OTG gól v predĺžení PIM trestné minúty P2 vylúč. na 2 min P5 vylúč. na 5 min P10 osobný trest 10 min P20 vylúč. do konca stretnutia P25 trest v hre GWG víťazný gól GTG remizujúci gól ENG gól do prázdnej brány SOGA Obdržané strely na bránu GA Obdržané góly MIN Čas účasti SVS Počet zásahov SVS_PCT Úspešnost zásahov v %