SK  |  EN

1. liga mladších žiakov (6. ročník) U12 2014/2015

MHA MARTIN 8:7 (2:4, 3:0, 3:3) MHk 32 Liptovský Mikuláš

10. Kolo / Round - Číslo zápasu 6217 - 8.11.2014 12:30
Miesto zápasu: ZŠ Martin / 55 divákov

ROZHODCOVIA:
GREGA Matúš (HR1), ČERNÁK Patrik (HR2),
Tretina Góly Strely Zásahy Vylúčenia Trestné minúty Presilovky Oslabenia Oslabenia
1. tretina 2 : 4 12 : 10 6 : 10 0 : 1 0 : 2 0 : 0 0 : 0 0 : 0
2. tretina 3 : 0 14 : 10 0 : 11 0 : 2 0 : 4 1 : 0 0 : 0 0 : 0
3. tretina 3 : 3 12 : 17 8 : 9 0 : 0 0 : 0 1 : 0 0 : 0 0 : 0
Celkové 8 : 7 38 : 37 14 : 30 0 : 3 0 : 6 2 : 0 0 : 0 0 : 0
TENTO ZÁPAS SPRACOVAL ŠTATISTIK:
Milan ŠIMKA
 
 

Góly

Tretina Čas Tím Skóre Strelec (Asistencia)   Hráči na ihrisku + Hráči na ihrisku -
1. tretina
1 00:57 MHk 32 Liptovský Mikuláš 0:1 16 DUNČKO Juraj (17 NEMEC Šimon) 4,16,17,19,33 5,8,9,18,21
1 02:59 MHk 32 Liptovský Mikuláš 0:2 16 DUNČKO Juraj (19 BRAUN Maximilian) 4,16,17,19,33 7,11,16,22,25
1 06:52 MHA MARTIN 1:2 15 SVITAČ Daniel Ján (10 ULBRICHT Matúš) 10,14,15,18,19 10,11,22,33,66
1 07:28 MHA MARTIN 2:2 10 ULBRICHT Matúš (15 SVITAČ Daniel Ján) 10,14,15,18,19 5,10,11,22,66
1 07:55 MHk 32 Liptovský Mikuláš 2:3 16 DUNČKO Juraj (17 NEMEC Šimon) 4,16,17,19,33 5,8,9,20,21
1 08:44 MHk 32 Liptovský Mikuláš 2:4 19 BRAUN Maximilian (17 NEMEC Šimon) 4,16,17,19,33 6,11,16,22,25
2. tretina
2 21:50 MHA MARTIN 3:4 6 SEVER Alex (9 ČATLOŠ Adam) 5,6,9,18,22 10,11,15,20,66
2 22:40 MHA MARTIN 4:4 9 ČATLOŠ Adam (18 CÍGER David) 5,6,9,18,22 10,11,15,20,66
2 34:34 MHA MARTIN 5:4 10 ULBRICHT Matúš (15 SVITAČ Daniel Ján) presilová hra +1 5,6,10,15,21 4,16,17,33
3. tretina
3 40:18 MHA MARTIN 6:4 15 SVITAČ Daniel Ján (10 ULBRICHT Matúš) presilová hra +1 5,10,15,18,21 4,16,17,33
3 41:00 MHA MARTIN 7:4 10 ULBRICHT Matúš (15 SVITAČ Daniel Ján) 5,10,15,18,21 5,10,11,22,66
3 42:59 MHk 32 Liptovský Mikuláš 7:5 16 DUNČKO Juraj (19 BRAUN Maximilian) 11,16,17,19,33 8,11,16,20,25
3 45:07 MHA MARTIN 8:5 9 ČATLOŠ Adam (22 KUBÍK Rastislav) 5,9,14,18,22 5,10,11,15,66
3 48:54 MHk 32 Liptovský Mikuláš 8:6 17 NEMEC Šimon (19 BRAUN Maximilian) 4,16,17,19,33 7,9,14,8,19
3 57:51 MHk 32 Liptovský Mikuláš 8:7 16 DUNČKO Juraj (5 BOBKA Miroslav) 5,16,17,19,33 5,6,10,15,21

Vylúčenia

MHk 32 Liptovský Mikuláš

Čas Dres Meno Min Trest VT / TH
15:26 33 KRENDŽELÁK Matúš 02:00 DRZ  
34:29 19 BRAUN Maximilian 02:00 HAK  
39:36 17 NEMEC Šimon 02:00 PODR