BAR
Bemaco HC 46 Bardejov
|
6
|
PIS
ŠHK 37 Piešťany, s.r.o.
|
I. časť základná / Preliminary rounds | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | Bemaco HC 46 Bardejov | 25 | 61 |
2 | ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. | 25 | 59 |
3 | HK S.N.Ves | 25 | 55 |
4 | HC 07 DETVA | 25 | 47 |
5 | MHk 32 Liptovský Mikuláš | 25 | 46 |
6 | HK Dukla Michalovce | 25 | 39 |
6 | HC Dukla Senica | 25 | 39 |
8 | HC PREŠOV 07 s.r.o. | 25 | 35 |
9 | HC TOPOĽČANY | 25 | 31 |
10 | HK "Gladiators" Trnava | 25 | 31 |
11 | HK 95 Považská Bystrica | 25 | 26 |
12 | Hokejový klub Trebišov | 25 | 20 |
13 | HK Orange 20 | 13 | 14 |
14 | HK Púchov s.r.o. | 25 | 4 |
II. časť Nadstavbová skupina O Play-Off (1.-10.) / Qualifying rounds | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | Bemaco HC 46 Bardejov | 38 | 85 |
2 | ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. | 38 | 82 |
3 | MHk 32 Liptovský Mikuláš | 38 | 71 |
4 | HK S.N.Ves | 38 | 64 |
5 | HC Dukla Senica | 38 | 61 |
6 | HK Dukla Michalovce | 38 | 59 |
7 | HC 07 DETVA | 38 | 58 |
8 | HC PREŠOV 07 s.r.o. | 38 | 43 |
9 | HC TOPOĽČANY | 38 | 31 |
10 | HK "Gladiators" Trnava | 38 | 30 |
11 | HK Orange 20 | 20 | 16 |
II. časť Play-Out (11.-14.) / Play-Out rounds | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK 95 Považská Bystrica | 16 | 36 |
2 | Hokejový klub Trebišov | 16 | 33 |
3 | HK Púchov s.r.o. | 16 | 3 |
I. časť základná / Preliminary rounds | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | Bemaco HC 46 Bardejov | 25 | 61 |
2 | ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. | 25 | 59 |
3 | HK S.N.Ves | 25 | 55 |
4 | HC 07 DETVA | 25 | 47 |
5 | MHk 32 Liptovský Mikuláš | 25 | 46 |
6 | HK Dukla Michalovce | 25 | 39 |
6 | HC Dukla Senica | 25 | 39 |
8 | HC PREŠOV 07 s.r.o. | 25 | 35 |
9 | HC TOPOĽČANY | 25 | 31 |
10 | HK "Gladiators" Trnava | 25 | 31 |
11 | HK 95 Považská Bystrica | 25 | 26 |
12 | Hokejový klub Trebišov | 25 | 20 |
13 | HK Orange 20 | 13 | 14 |
14 | HK Púchov s.r.o. | 25 | 4 |
II. časť Nadstavbová skupina O Play-Off (1.-10.) / Qualifying rounds | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | Bemaco HC 46 Bardejov | 38 | 85 |
2 | ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. | 38 | 82 |
3 | MHk 32 Liptovský Mikuláš | 38 | 71 |
4 | HK S.N.Ves | 38 | 64 |
5 | HC Dukla Senica | 38 | 61 |
6 | HK Dukla Michalovce | 38 | 59 |
7 | HC 07 DETVA | 38 | 58 |
8 | HC PREŠOV 07 s.r.o. | 38 | 43 |
9 | HC TOPOĽČANY | 38 | 31 |
10 | HK "Gladiators" Trnava | 38 | 30 |
11 | HK Orange 20 | 20 | 16 |
II. časť Play-Out (11.-14.) / Play-Out rounds | Z | B | |
---|---|---|---|
1 | HK 95 Považská Bystrica | 16 | 36 |
2 | Hokejový klub Trebišov | 16 | 33 |
3 | HK Púchov s.r.o. | 16 | 3 |